Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 3:10 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 425 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 12:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Evka777 píše:
To už jsem taky zjistila ,že mi nepomůžou akorát to mám horší a horší..A už 3 den to mám po celém těle a na některých mistech i oteklé ..Každý pohyb je utrpením..Na zítra si udělám očistu střev s vodou a solí..Ale nevím čím to mám mazat:-(Používam kokosový olej,ale ani ten teď na to nezabírá ..Prosím nevíte o něčím čím to namazat..Abych nebyla celá oteklá...Děkuji moc za odpověd..

Jakýkoliv zánět je většinou problém oslabených nadledvin, čili potřebuje trochu nastudovat tuto oblast a některé kroky vyzkoušet. V tom mazání se moc nevyznám, ale vyzkoušel bych protizánětlivě působící bylinné masti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon srp 12, 2013 9:40 pm 
Offline

Registrován: pon srp 12, 2013 9:22 pm
Příspěvky: 1
jablecnikmazt exem se ma je to pomoc jakkoli ucinna proti svedeni olupovani ci zaaniceni plisni nicmene je treba cistit a podporit metabolizmus zacit od stresu a stravy doporucuji pit vyvar z jablecniku a to pravidelne alespon mesic reakce je silna a ucinna nicmene je treba podporit traveni a prisun vitaminu bile jedy vyloucit a dene běhat alespon kilometr indianskym během \":mrgreen:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: sob srp 17, 2013 7:58 pm 
Offline

Registrován: pon črc 08, 2013 6:46 am
Příspěvky: 10
Jarda píše:
Tak užívat odkyselovací směs po jídle je naprostá blbost, tam přeci potřebujete na dobré trávení maximální množství HCl a pokud ji zneutralizujete jak pak můžete něco trávit. Pokud tu směs tělo nebere, prostě pijte větší množství okurkové šťávy, vždy minimálně půl hodiny před jídlem a tak hodinu až dvě po jídle. Syrovou stravu, zase nemusí pobrat unavená slinivka, vyzkoušejte si dát po každém jídle Pancreolan tak 2 tablety a uvidíte.

moc děkuji, vyzkouším


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř srp 21, 2013 8:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Evka777":2r08kdl0]Dobrý den ,plánuju očistu jater na tento pátek..Už se moc těším..Mám atopický ekzém od narození a poslední 4 měsíce to mám pořád zhoršené a k tomu mám ještě alergii:-(A myslím,že mám dost zanicené

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 7:57 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
[quote="Jurri":2rzcea3d][quote:2rzcea3d]To už jsem taky zjistila ,že mi nepomůžou akorát to mám horší a horší..A už 3 den to mám po celém těle a na některých mistech i oteklé ..Každý pohyb je utrpením..Na zítra si udělám očistu střev s vodou a solí..Ale nevím čím to mám mazat:-(Používam kokosový olej,ale ani ten teď na to nezabírá ..Prosím nevíte o něčím čím to namazat..Abych nebyla celá oteklá...Děkuji moc za odpověd..[/quote:2rzcea3d]Ja ted ekzemem taky trpim neskutecne. Jen jsem chtel rict ze biorezonance me spis uskodila a ekzem mi rozjela. A ve stejnou dobu jsem nadsene zacal zkouset klystyry. Vsechno se zhorsilo az me to paralizovalo z normalniho fungovani.
Jen tim chci rict ze z moji zkusenosti je potreba k ekzemu pristupovat dost opatrne. Spis bych zacal upravovat stravu, jedl lehceji, zdraveji, posleze zkusil jednu ocistu strev, pockal co to udela atd.

Na mazani ted asi mesic vymyslim co na natekly ekzem v trislech a moc jsem toho nevymslel a musel se vratit ke kortikoidum. Jak se do toho dostane zanet tak je to pak jeste zbytecne horsi..[/quote:2rzcea3d]
Souhlasim, může být užitečné proést některé radikální očisty v počátku, ale ekzém potřebuje individuální, vytrvalý a často také opatrný přístup.

Zaměřte se hodně na střevní mikrofloru, vyzkoušejte nízkosacharidovou, protikvasinkovou nebo gaps dietu - tedy omezte výrazně cukry. Zároveň dodávejte ve velkém probiotika a probiotickou stravu. Klystýry dejte jen omezeně, třeba v počátku léčby, poté si mikrofoloru hýčkejte a s klystýry to nepřehánějte.
Další orgány, o které je potřeba se prioritně postarat jsou nadledvinky a

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pát srp 23, 2013 9:22 am 
Offline

Registrován: stř črc 17, 2013 9:30 pm
Příspěvky: 43
Atopicky ekzem treba riesit zvnutra - to je jasne. Poriesit stravu a pod. Mam ale nejaky tip na mazanie. U nas to pomaha a pomohlo nam to zbavit sa kortikoidov.

Akutny ekzem, ktory je cerveny a zapaleny -- natriet emoliencnym mliekom, ktore hydratuje (napr. Exomega a i.), po 5min natriet napr. sudokremom. Toto opakovat aj dva krat denne, po zlepseni menej casto, az kym to bude stacit iba raz za par dni.
Emoliencne mlieka hydratuju, nepremastuju. Premastovanie zapalenej kozi skodi. Sudokrem vysusuje - preto treba ako podklad tu hydrataciu.
Ak emoliencne mlieko velmi stipe, nepouzivat a skusit inu znacku.Je ich na trhu mnozstvo. Trh s kozmetikou na ekzemy dnes utesene prekvita.

Cielom samozrejme je, zbavit sa ekzemu systemovo, ale ako prva pomoc su tieto pripravky vyborne. Je to chemia, ale myslim, ze vzdy menej skodliva ako kortikoidy alebo protopic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: atopicky ekzem
PříspěvekNapsal: pon lis 11, 2013 6:29 pm 
Offline

Registrován: pon lis 11, 2013 6:20 pm
Příspěvky: 1
dobry den uz delsi dobou tyto stranky sleduju jelikoz sam mam problem s atopickym ekzemem. jsem moc vdecny za to ze existuje neco jako je az zdravi. je tu mnoho uzitecnych rad. jenom jsem se chtel zeptat najde se nekdo kdo nad tim atopickym ekzemem skutecne vyzral a muze rict ze se ho i zbavil. nic takovyho jsem tu jeste necetl dekuju za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: atopicky ekzem
PříspěvekNapsal: pon lis 11, 2013 6:38 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296


Naposledy upravil janin dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: atopicky ekzem
PříspěvekNapsal: pon lis 11, 2013 6:38 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296


Naposledy upravil janin dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv lis 14, 2013 12:27 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
někdy může být příčina ekzemu i jiná. NApříklad já měl ekzemy na loktech a zádech. Ale přišlo se na to že su alergickej na roztoče. Takže sem musel změnit postel a ekzem zmizel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pát lis 15, 2013 10:37 am 
Offline

Registrován: pon črc 08, 2013 6:46 am
Příspěvky: 10
1marci píše:
Jarda píše:
Tak užívat odkyselovací směs po jídle je naprostá blbost, tam přeci potřebujete na dobré trávení maximální množství HCl a pokud ji zneutralizujete jak pak můžete něco trávit. Pokud tu směs tělo nebere, prostě pijte větší množství okurkové šťávy, vždy minimálně půl hodiny před jídlem a tak hodinu až dvě po jídle. Syrovou stravu, zase nemusí pobrat unavená slinivka, vyzkoušejte si dát po každém jídle Pancreolan tak 2 tablety a uvidíte.

moc děkuji, vyzkouším

Dobrý den, takže okurky na odkyselení a pročištění střev jsou fantastický, díky za rady,při léčbě ekzemu postupuji podle pokynů a zkušenosti ostatních na foru, po změně stravy a komzumaci čersvých vylisovaných šťáv bylo mírné zlepšení, Ph odpoledne od 15-18 hod nad 7! teď se chystám na šanku, klystýry praktikuji, mám objednaný lněný olej a semínko z Agra, tak až dorazí budu dělat sirnou patlanici a pokračovat v očistě těla. Přeji všem atopákům, hodně trpělivosti a ostatním hodně zdraví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: atopicky ekzem
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 11:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
david3 píše:
dobry den uz delsi dobou tyto stranky sleduju jelikoz sam mam problem s atopickym ekzemem. jsem moc vdecny za to ze existuje neco jako je az zdravi. je tu mnoho uzitecnych rad. jenom jsem se chtel zeptat najde se nekdo kdo nad tim atopickym ekzemem skutecne vyzral a muze rict ze se ho i zbavil. nic takovyho jsem tu jeste necetl dekuju za odpoved

To by chtělo asi lépe číst, jde o plně řešitelný problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ekzém na tvári
PříspěvekNapsal: úte led 14, 2014 11:09 am 
Offline

Registrován: úte led 14, 2014 11:00 am
Příspěvky: 1
Zdravím vás. Mám takýto problém. Vyhodila sa mi na tvári vyrážka ( viď príloha ) chcela som sa spýtat či neviete čo Môže byť toho príčinou. Nikdy som nemala s pleťou problémy. Až teraz. Kožná mi dala Nejakú masť ( Belo derm ) akurát to prestalo svrbieť..Neviem už čo mám pre to urobiť aby to zmizlo. Ďakujem za odpoveď.


Přílohy:
20140114_094426.jpg
20140114_094426.jpg [ 12.8 KiB | Zobrazeno 14402 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ekzém na tvári
PříspěvekNapsal: úte led 14, 2014 12:34 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
nemas problemy s vajecnikmi? zenskymi organmi? vtedy vraj zvyknu byt take vyrazky...

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ekzém na tvári
PříspěvekNapsal: úte led 14, 2014 6:09 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
a este-- nemas traviace problemy? nemas helikobaktera?

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 425 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz