Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:03 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 425 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2019 6:09 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
ZDENINA píše:
Tady bych měla otázku- já jsem byla kojena asi jen 6neděl, asi kolem půl roku moučnivka v puse a hospitalizace v nemocnici,léčba ATB.Takže ta mikroflóra asi taky nic moc.Oba dva syny jsem kojila rok a ten druhý neměl do půlroka nic než mateřské mléko.Ani vodu,čaj.Nikdy nebyli léčeni ATB.Mají v sobě všechny ty bak. kmeny,když mně třeba chybí?Porody byly normální,ne císař,což má taky vliv na mikrofloru.(dítě se"infikuje"v porod.cestách )

Co jsem o téhle problematice četl, tak si myslím, že Vaši synové mají mikroflóru velmi kvalitní, ale úplně všech 700 kmenů mít asi nebudou, protože první "naočkování" mikroflórou novorozenec získává při porodu z vaginální sliznice a pokud matka nebyla sama kojena, bude mít o něco horší mikroflóru i v porodních cestách a děti od ní nezískají všechny potřebené kmeny. Píšu tady jen to, co jsem o tom přečetl, ale jestli to tak skutečně je, to je teorie. Je nutno ještě dodat, že pravděpodobně nikdo nemá všech 700 kmenů bakterií, zřejmě kadému nějaký ten kmen chybí. Z toho důvodu se také občas prodádějí transplantace střevní mikroflóry od dvou či více dárců, protože kombinací několika dárců se logicky získá víc kmenů, než od jednoho dárce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2019 7:18 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Děkuji za odpověď.Pravda je,že co se týká jídla s nimi nebyly žádné potíže?Jedli vše.Ne jako já,co si šla místo obědu automaticky stoupnout do kouta.Ve škole téměř nikdy nechyběli,nebyli až na pár úrazů nemocní.Ale jí dost masa a faktem je ,že bohužel lidi s pevným zdravím si ho moc neváží a nestarají se o něj.Bohužel.
Prý ta TSM dle čínské medicíny by měla být aplikována hlavně mezi členy rodiny,či blízkými co mají obdobné stravování a žijí v podobných podmínkách.Ale už nevím kde jsem to četla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2019 8:29 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
ZDENINA píše:
Děkuji za odpověď.Pravda je,že co se týká jídla s nimi nebyly žádné potíže?Jedli vše.Ne jako já,co si šla místo obědu automaticky stoupnout do kouta.Ve škole téměř nikdy nechyběli,nebyli až na pár úrazů nemocní.Ale jí dost masa a faktem je ,že bohužel lidi s pevným zdravím si ho moc neváží a nestarají se o něj.Bohužel.
Prý ta TSM dle čínské medicíny by měla být aplikována hlavně mezi členy rodiny,či blízkými co mají obdobné stravování a žijí v podobných podmínkách.Ale už nevím kde jsem to četla.

Čínská medicína o TSM nic neví a jejich doporučení je nesmyslné a naprosto proti logice. Pokud chci získat co nejvíc bakteriálních kmenů, které mi chybí, nebudu hledat dárce mezi příbuznými, kteří mají podobné geny a podobné stravování. Když to vezmu do extrému, tak od sourozence těžko získám nové kmeny, protože je u něj podobná genetika, většinou stejná doba kojení a taky stejná strava. Prostě nejvíc získám od dárce cizího a budu hledět na to, aby ten dárce byl hlavně zdravější, než já, byl v dětství déle kojený než já a celkově měl třeba i zdravější stravu, než jsem měl já po většinu života. Já si takto dárkyni sehnal, podle toho co mi tvrdila, byla údajně dva roky kojená, před TSM nejí lepek a cukr. Cizí dárce je trochu nevýhodný v tom, že nemusí mluvit pravdu, i když já jsem o své dárkyni přesvědčen, že pravdu mluvila, protože po TSM se mi zlepšila psychika o 100 procent a stav kůže (seboroická dermatitida) je taky mnohem lepší. Ale TSM jsem podstoupil teprve nedávno, 10. ledna, takže je ještě brzy na to, dělat závěry. Hlavně jsem chtěl poukázat na to, že kdyby mi dárkyni dělala moje ségra, určitě bych si nepomohl, protože ona trpí depresemi a trápí ji také seboroická dermatitida jako mě. Proto jsme zvolil jako dárce cizího člověka a nelituji, alespoň zatím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2019 8:43 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Goldman píše:
Čínská medicína o TSM nic neví a jejich doporučení je nesmyslné a naprosto proti logice. Pokud chci získat co nejvíc bakteriálních kmenů, které mi chybí, nebudu hledat dárce mezi příbuznými, kteří mají podobné geny a podobné stravování. Když to vezmu do extrému, tak od sourozence těžko získám nové kmeny, protože je u něj podobná genetika, většinou stejná doba kojení a taky stejná strava. Prostě nejvíc získám od dárce cizího a budu hledět na to, aby ten dárce byl hlavně zdravější, než já, byl v dětství déle kojený než já a celkově měl třeba i zdravější stravu, než jsem měl já po většinu života. Já si takto dárkyni sehnal, podle toho co mi tvrdila, byla údajně dva roky kojená, před TSM nejí lepek a cukr. Cizí dárce je trochu nevýhodný v tom, že nemusí mluvit pravdu, i když já jsem o své dárkyni přesvědčen, že pravdu mluvila, protože po TSM se mi zlepšila psychika o 100 procent a stav kůže (seboroická dermatitida) je taky mnohem lepší. Ale TSM jsem podstoupil teprve nedávno, 10. ledna, takže je ještě brzy na to, dělat závěry. Hlavně jsem chtěl poukázat na to, že kdyby mi dárkyni dělala moje ségra, určitě bych si nepomohl, protože ona trpí depresemi a trápí ji také seboroická dermatitida jako mě. Proto jsme zvolil jako dárce cizího člověka a nelituji, alespoň zatím.

Asi máte pravdu,mně to taky zarazilo,ale bohužel nevím v jakém časopise to bylo.Ale čínští lékaři to už prováděli dávno,takže asi mají velké zkušenosti.Třeba jsem to špatně přečetla či pochopila.Jestli to někdy objevím dám odkaz.Ale vaše argumenty jsou logické


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2019 9:04 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Nerozumiem tomu....
Niekedy v decembri sa mi pomaly zacal robit ekkzem na stehnach.... Mne, co ma sa zebou mnoho detoxu, ocisty pecene, urinove klystiry, a aspon 8x rocne robim sankhapraksalanu... Mlgal som olej cele roky 6-7x tyzdenne.... Lacnovky, hladovky...
Po vlasovej analyze prvkov v januari som si nakupil mineraly...
Uzivam uz skoro 3mesiace draslik, horcik, selen, zinok, jod, kremik, zvysil som uzivanie boraxu (protikandidovy boraxovy protokol)..... Vylucil som asi pred troma tyzdnami zo stravy domace vajicka, strukoviny (sosovica, hrach), sardinky, vnutornosti (az na 30g pecene denne) z dovodu, ci mi ekzem nesposobuju tieto potraviny. ALE EKZEM SA ZA TEN CAS ESTE ROZSIRIL....JA TOMU NEROZUMIEM....
Je svrbivy (ale nikdy si ho neskrabem)... Natieram ho "hojivym zazrakom" (Oriflame)... nic nepomaha... Ani pridanie chybajucich mineralov, ani vyradenie potravim ktore obsahuju viac histaminu...

VCERA SOM DOBRAL 300TBL NEPRINOLU....nulovy efekt na ekzem.
50 dni beriem "Adrenal Cortex".... Nulovy efekt na ekzem....

Posledne asi dva tyzdne mam DOBRU PSYCHIKU..... ale za posledne dva-tri tyzdne sa ten ekzem rozsiril..... JA NECHAPEM PRECO....nikdy som nemal na stehnach ekzem...
Cvicim roky 5 tibetanov, robim asi 4 mesiace dychove cvicenia hodinu denne... Denne cvicim (nie do vycerpania)... A nejakym co sa ani nehybu, nerobia detox, a jedia otrasnu stravu, sa ziadny ekzem nespravi....
Zacinam byt zufaly....
IST KU KOZNEMU ? ZBYTOCNE, predpise kortikoidovu mast....NEBUDEM JU POUZIVAT...
JE PROBLEM MIKROBIOM V CREVE ??? A ti co sa stravuju 1000x horsie ako ja (cukor a psenicu nejem, ani pasterizovane mliecne, ani nic neprirodzene), PRECO NEMAJU EKZEM ?

Pomoze kvalitne surove skysnute mlieko pri dlhodobom piti ? ... .Mozno by pomohla napr. 21 dnova hladovka. Ale to je VYLUCENE, dostal by som depresiu ze asi 15kg by zislo dole...a naberal by som ich naspät aspon 3 mesiace...vyzeral by som ako anorektik...a kazdy kto ma pozna z videnia by si myslel ze som ssi ochorel na rakovinu...
Do p**e, ved JA NEMAM aky bordel zo seba davat von.... Ziadna chemia v kozmetike, pravidelny detox uz 11 rokov....nezanasam sa stravou.... Z COHO TEN EKZEM ? \":oops:\"

Lebo on sa mi zacal tvorit este pred suplementaciou mineralmi, Neprinolom, Adrenal cortexom... Takze nemam zaruku, ze mineraly zabijaju candidu, a ekzem je vedlajsi prejav toho vsetkeho...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2019 12:29 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Když jsem najel na megadávky vitamínu C, tak se mi po nějaké době udělal exém na obou dlaních a vydržel asi tři měsíce, nakonec jsme si to spojil s vitamínem C, snížil jsem dávkování a časem exém úplně zmizel. Následně jsem dávkování zase zvýšil a exém už se nedostavil. Prostě normální detoxikační cesty nestíhaly.
Podobně jsem měl reakce na příliš rychlý přísun jódu ale i boraxu, byť projevem nebyl exém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2019 1:03 pm 
Online

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Ono je také možné, že se atopickému exému více daří od doby, kdy se dědečkovi rozjela rakovina a naopak. Skoro bych řekl a je to velmi pravděpodobné, že budou mít v rodině stejné osídlení, pouze vzrostla virulence. Podle mých zjištění jsou nákazy, které se podílí na rakovině přenosné také kapénkovou infekcí a sputem. I nedostatek Vitamínu B2 na to sedí, jak prdel na hrnec.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2019 9:05 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
[quote="Alopat":1qzrld9w]Ono je také možné, že se atopickému exému více daří od doby, kdy se dědečkovi rozjela rakovina a naopak. Skoro bych řekl a je to velmi pravděpodobné, že budou mít v rodině stejné osídlení, pouze vzrostla virulence. Podle mých zjištění jsou nákazy, které se podílí na rakovině přenosné také kapénkovou infekcí a sputem. I nedostatek Vitamínu B2 na to sedí, jak prdel na hrnec.[/quote:1qzrld9w]
Jestli má Nick exem na vnitřní straně stehen,tak to může odpovídat dráze jater-oslabení jejich funkce.Prý kdysi prodělal boreliu , antibiotika nemoc jen potlačí a borelie mohly poškodit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2019 9:57 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Pefi : Môže to byť aj tým boraxom (vraj na nejaký čas zhorší prejavy candidy, keď sa nasadí vo veľkom množstve - ako kúra proti candide), aj jódom....ako hovoríš...

Alopat : Tento tvoj príspevok mi príde trochu sci-fi, ale neber to v zlom, vážim si tvoje príspevky, sú plné vedomostí \":-)\"

ZDENINA : No veď to, pečeň nikdy nebolí (žlčníkový kameň je niečo iné), takže človek nemá niekedy šajnu, ako na tom jeho pečeň je... Mám však ekzém aj medzi očami (tam, kde sa spájajú obočia, keď si ich človek netrhá - "medziobočie"), bližšie pri pravom obočí... Viem, že toto je oblasť pečene.... Vyzerá to tak ako hovoríš... keďže mám ekzém aj tam, a aj na vnútornej strane stehien, tak asi fakt môžem mať úplnú istotu, že sa jedná o pečeň ? Trošku ekzém mám aj pod dolnou perou v pravej strane...



Inak, práve som mal asi po roku hnačku (EDIT : konala sa len raz, uz ziadny problem)... Čo je však zvláštne, BEZ ZÁPACHU... normálne môj citlivý nos (viem vyčuchať hocičo) nič necítil.... Aký je to typ hnačky ? Nejaká "ozdravná" ? ... Možno ju spôsobilo osídľovanie čreva novými probiobaktériami zo skysnutého mlieka, a hnačka odstránila niečo, čo z čreva tie probiobaktérie vytlačili ? Žalúdok ma nebolel vôbec, mlieko som pil o 10hod, hnačka bola pred pol hodinou (21:30), brucho (nič žalúdok) len trošičku pobolelo... Nepripadá mi to, že by to bol znak toho, že moje telo neprijalo skysnuté mlieko... Keby sa tak stalo, tak by ma opustilo do pár minút či maximálne do pár hodín od jeho vypitia nalačno... a nie o 9,5hod neskôr, hlavne, keď ma celý deň nebolel žalúdok ani brucho...
EDIT 14.9. : .... Po ekzéme už ani stopy. Kto vie, čo pomohlo... Nemám šajnu... Žiadna mastička, ani hladovku som nedal..... Možno pomohla pranajáma, možno bol ekzém prejavom detoxikácie a bordel sa už vylúčil von.... Nemám šajnu... dôležité je, že po ňom už niet ani stopy \":-)\"

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Naposledy upravil Jednorazovy_Nick dne sob zář 14, 2019 10:44 pm, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon dub 22, 2019 1:33 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 18, 2019 6:56 pm
Příspěvky: 1
mam mozna podobny {problem|drawback|downside} jako autor prvniho prispevku v tomto vlakne. s ekzemem mam problemy cely zivot, jiz pred 5ti lety jsem odmitl pouzivani kortikoidnich masti, nicmene zivotospravu jsem mel spatnou a castecne mam porad. priblizne zacatkem letosniho listopadu se mne ekzem zacal zhorsovat, osvedcena mast (od bylinkarky ze slovenska) jakoby prestala ucinkovat, na koznim mne byly opet nabizeny koritkoidy, tentokrat i vnitrni.Cooking Games ekzem se mi rozmohl po celem tele, lytka, stehna, ruce, bricho, zada, krk, oblicej a kolonizuje dalsi casti kuze. pred par tydny jsem se zacal lecit homeopatii a cerstve jsem se rozhodl nastoupit cestu radikalni ocisty organizmu. co se tyce stravovani, chtel bych se zeptat, jak si mezi 5ti jedy stoji fruktoza (jako cukr, ktery muzou udajne uzivat i diabetici), kozi mleko a vyrobky z nej a syrovatka (kterou muj homeopat doporucuje). dekuji za odpoved.


Naposledy upravil oliviaivy337 dne úte led 07, 2020 11:32 am, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon dub 22, 2019 9:10 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Fruktóza taky může vadit. Sušené ovoce je prý většinou taky špatně \":-(\" Pokud ovoce není příliš mnoho, tak to samozřejmě nevadí, ale je to taky cukr.
Nejlepší prý je zpočátku hodně striktní dieta (proteiny + tuky + zelená zelenina) a postupně přidávat napřed další druhy zeleniny a pak další potraviny a hledat co škodí a co ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2019 3:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
oliviaivy337 píše:
mam mozna podobny {problem|drawback|downside} jako autor prvniho prispevku v tomto vlakne. s ekzemem mam problemy cely zivot, jiz pred 5ti lety jsem odmitl pouzivani kortikoidnich masti, nicmene zivotospravu jsem mel spatnou a castecne mam porad. priblizne zacatkem letosniho listopadu se mne ekzem zacal zhorsovat, osvedcena mast (od bylinkarky ze slovenska) jakoby prestala ucinkovat, na koznim mne byly opet nabizeny koritkoidy, tentokrat i vnitrni. ekzem se mi rozmohl po celem tele, lytka, stehna, ruce, bricho, zada, krk, oblicej a kolonizuje dalsi casti kuze. pred par tydny jsem se zacal lecit homeopatii a cerstve jsem se rozhodl nastoupit cestu radikalni ocisty organizmu. co se tyce stravovani, chtel bych se zeptat, jak si mezi 5ti jedy stoji fruktoza (jako cukr, ktery muzou udajne uzivat i diabetici), kozi mleko a vyrobky z nej a syrovatka (kterou muj homeopat doporucuje). dekuji za odpoved.

Dobře vám odpovídá člen pefi a já dodám že hlavně odstranit stres a zlepšit trávení a vylučování, což zde probírám stále dokola.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: sob zář 14, 2019 3:00 pm 
Offline

Registrován: sob zář 14, 2019 2:35 pm
Příspěvky: 3
Dobry den Jardo,
co byste prosim doporucil na atopicky ekzem u sestimesicniho miminka, plnne kojeneho? Vyskytuje se prakticky pouze na tvarich (zejm. na bocich dole) a mirne v oblasti vlasu a na cele; prvni priznaky cca ve 3 mesicich. Ja osobne se stravuji zdrave, poslednich par let konzumuji pouze rostlinnou stravu, takrka zadne prumyslove zpracovane potraviny, bez lepku a bez rafinovaneho cukru. Strava se sklada prevazne z ovoce a zeleniny, ovesnych vlocek, pohanky, ryze, brambor, lustenin, orechu a seminek, plus zeleny jecmen a rasy..jsem si vedoma vysokeho prijmu sacharidu - mohlo by to mit souvislost? Od vyskytu ekzemu doplnuji probiotika, zinek, obcas veganske multivitaminy (pro jistotu). Zkousime homeopatika (Bachovy kvetove esence, nejspis beze zmeny), na mazani prirodni masti v hl. roli bambucke maslo, dubova mast. Momentalne jsme kyvli i na mast s hydrokortisonem a stav se samozrejme zlepsil, ovsem nedelam si prilisne iluze o dlouhodobejsim efektu. Zkousela jsem celkem prisnou eliminacni dietu, ovsem nevidela jsem zlepseni a asi po trech tydnech jsem toho zanechala - mozna prilis kratka doba, ale citila jsem se slaba (hlavne kvuli nedostatku tuku) a kvuli kojeni bych nerada sklouzla k jednotvarnemu a na ziviny chudsimu jidelnicku. Predem dekuji za rady a postrehy!

Martina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: sob zář 14, 2019 5:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Martina Jaro píše:
Dobry den Jardo,
co byste prosim doporucil na atopicky ekzem u sestimesicniho miminka, plnne kojeneho? Vyskytuje se prakticky pouze na tvarich (zejm. na bocich dole) a mirne v oblasti vlasu a na cele; prvni priznaky cca ve 3 mesicich. Ja osobne se stravuji zdrave, poslednich par let konzumuji pouze rostlinnou stravu, takrka zadne prumyslove zpracovane potraviny, bez lepku a bez rafinovaneho cukru. Strava se sklada prevazne z ovoce a zeleniny, ovesnych vlocek, pohanky, ryze, brambor, lustenin, orechu a seminek, plus zeleny jecmen a rasy..jsem si vedoma vysokeho prijmu sacharidu - mohlo by to mit souvislost? Od vyskytu ekzemu doplnuji probiotika, zinek, obcas veganske multivitaminy (pro jistotu). Zkousime homeopatika (Bachovy kvetove esence, nejspis beze zmeny), na mazani prirodni masti v hl. roli bambucke maslo, dubova mast. Momentalne jsme kyvli i na mast s hydrokortisonem a stav se samozrejme zlepsil, ovsem nedelam si prilisne iluze o dlouhodobejsim efektu. Zkousela jsem celkem prisnou eliminacni dietu, ovsem nevidela jsem zlepseni a asi po trech tydnech jsem toho zanechala - mozna prilis kratka doba, ale citila jsem se slaba (hlavne kvuli nedostatku tuku) a kvuli kojeni bych nerada sklouzla k jednotvarnemu a na ziviny chudsimu jidelnicku. Predem dekuji za rady a postrehy!

Martina

Pokud budu vycházet z předpokladu že neexistuje vnější vliv, tím myslím různé prací chemikálie a jiné zlepšovače našeho životního prostoru, pak by měl problém jít ze střeva tedy ve své podstatě řešíte špatnou bakteriální skladbu střeva ne problém na pokožce. To že vy jíte z vašeho pohledu zdravě nemusí být zdravě z pohledu vašeho mikrobiomu a už vůbec ne z pohodu střevního mikrobiomu dítěte. Já bych natvrdo vyřadil vše co může obsahovat lepek tedy i oves a plísně které dost často obsahují ořechy. Ořechy navíc kromě dvou druhů a to makadamových a lískových obsahují vysoké podíly silně prozánětlivých omega 6 mastných kyselin, což problému také nemusí prospívat. Asi nejednodušší by bylo přejít na výživově hodnotnou ketodietu a pokud by jste ji blbě snášela tak na cyklickou ketodietu, kdy se drží plné keto třeba dva, tři dny a pak jeden den na sacharidech kde bych volil asi pohanku a čirok což je až tak nejmenší zlo a obsahuje hromadu živin. Hodně lidí se té diety bojí protože nějací "nutriční specialisté" na netu varují že se na této dietě silně hubne, což je naprostá hovadina, ale své mouchy má, také tedy je potřeba si ji dobře nastudovat nebo mě klidně zavolejte a probereme co a jak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: sob zář 14, 2019 10:21 pm 
Offline

Registrován: sob zář 14, 2019 2:35 pm
Příspěvky: 3
Zajimava idea, nastuduju a vyzkousim! Jak je to v tomto pripade s potencialnimi alergeny (event. jaky je podle Vas jejich vztah k atopickemu ekzemu)? V pripade keto diety bych je mela tez vyradit, jako napr. orechy, seminka, kakao, skorice, maliny, citron..? Tim by se ovsem jidelnicek jeste zuzil a napr. v oblasti zdroju tuku zustava uz snad jen avokado a olivy..
A prechod na tento styl stravovani doporucujete pozvolny, ci skocit do nej rovnyma nohama? \":)\" Ptam se kvuli pripadne reakci organismu na nahlou zmenu, zejm. pokles prijmu sacharidu - nemuze byt timto ovlivnena kvalita materskeho mleka? (vliv detoxikace)
Jiz zvazuji zavedeni prikrmu do stravy miminka - cim je v tomto pripade nejvhodnejsi zacit? (Je napr. dyne vhodna varianta?)

Dekuji,
Martina


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 425 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz