Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 25, 2024 11:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2012 7:28 pm 
Offline

Registrován: sob bře 17, 2012 12:14 pm
Příspěvky: 2
Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o pomoc pri liečbe mojej 79 ročnej mamky. Doktorom už veľmi neverím, zdá sa mi, že im je jedno, či človeka vyliečia alebo mu krátkou cestou dopomôžu do hrobu, čo sa týka starších ľudí asi dvojnásobne.
Pred 3 týždňami jej zlyhala posledná ľadvina. Pravú ľadvinu už má roky nefunkčnú, na ktorej je pravdepodobne kameň. Bola hospitalizovaná. Pri vyšetreniach sa zistilo, že mala kreatín vyše 800 jednotiek a kameň na ľavej ľadvine. Na základe týchto vyšetrení a zhoršujúcom sa stave (voda sa jej dostávala aj do pľúc, ocitla sa na áre) bola odporúčená na dialýzu. Bol jej zavedený katéter, keďže nevedela sama močiť. Neskor jej bola zavedená hadička priamo z ľadviny cez ktorú močila. V nemocnici dostala aj infekciu močových ciest, boli jej nasadené antibiotiká. Dnes je už doma, močí prirodzene, ale má hnačky, necíti sa dobre., stále je príšerne unavená. Užíva tabletky na rozpustenie obličkových kameňov, antibiotiká, na krvný tlak a draslík. Bola by som Vám veľmi vďačná za akúkoľvek užitočnú radu, ktorá by jej mohla zlepšiť zdravotný stav. Veľmi pekne ďakujem \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2012 4:27 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
[quote="Hyldegarda":65fl75ff]Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o pomoc pri liečbe mojej 79 ročnej mamky. Doktorom už veľmi neverím, zdá sa mi, že im je jedno, či človeka vyliečia alebo mu krátkou cestou dopomôžu do hrobu, čo sa týka starších ľudí asi dvojnásobne.
Pred 3 týždňami jej zlyhala posledná ľadvina. Pravú ľadvinu už má roky nefunkčnú, na ktorej je pravdepodobne kameň. Bola hospitalizovaná. Pri vyšetreniach sa zistilo, že mala kreatín vyše 800 jednotiek a kameň na ľavej ľadvine. Na základe týchto vyšetrení a zhoršujúcom sa stave (voda sa jej dostávala aj do pľúc, ocitla sa na áre) bola odporúčená na dialýzu. Bol jej zavedený katéter, keďže nevedela sama močiť. Neskor jej bola zavedená hadička priamo z ľadviny cez ktorú močila. V nemocnici dostala aj infekciu močových ciest, boli jej nasadené antibiotiká. Dnes je už doma, močí prirodzene, ale má hnačky, necíti sa dobre., stále je príšerne unavená. Užíva tabletky na rozpustenie obličkových kameňov, antibiotiká, na krvný tlak a draslík. Bola by som Vám veľmi vďačná za akúkoľvek užitočnú radu, ktorá by jej mohla zlepšiť zdravotný stav. Veľmi pekne ďakujem \":)\"[/quote:65fl75ff]
Zkuste pročíst následující vlákna, mohla by tam být pro maminku nějaká užitečná informace.
1) "Očista ledvin" -

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Naposledy upravil
Amy dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 65

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pát čer 22, 2012 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Hyldegarda píše:
Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o pomoc pri liečbe mojej 79 ročnej mamky. Doktorom už veľmi neverím, zdá sa mi, že im je jedno, či človeka vyliečia alebo mu krátkou cestou dopomôžu do hrobu, čo sa týka starších ľudí asi dvojnásobne.
Pred 3 týždňami jej zlyhala posledná ľadvina. Pravú ľadvinu už má roky nefunkčnú, na ktorej je pravdepodobne kameň. Bola hospitalizovaná. Pri vyšetreniach sa zistilo, že mala kreatín vyše 800 jednotiek a kameň na ľavej ľadvine. Na základe týchto vyšetrení a zhoršujúcom sa stave (voda sa jej dostávala aj do pľúc, ocitla sa na áre) bola odporúčená na dialýzu. Bol jej zavedený katéter, keďže nevedela sama močiť. Neskor jej bola zavedená hadička priamo z ľadviny cez ktorú močila. V nemocnici dostala aj infekciu močových ciest, boli jej nasadené antibiotiká. Dnes je už doma, močí prirodzene, ale má hnačky, necíti sa dobre., stále je príšerne unavená. Užíva tabletky na rozpustenie obličkových kameňov, antibiotiká, na krvný tlak a draslík. Bola by som Vám veľmi vďačná za akúkoľvek užitočnú radu, ktorá by jej mohla zlepšiť zdravotný stav. Veľmi pekne ďakujem \":)\"

Členka Amy vám to píše celkem dobře i když já bych za dané situace spíše vyzkoušel nahodit ty střeva, tedy velké množství laktobacilů v jakékoliv podobě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 11:48 am 
Offline

Registrován: sob bře 17, 2012 12:14 pm
Příspěvky: 2
Dakujem krasne za reakcie \":)\" uz studujem hodne materialov. Aj ja si myslim, ze by bolo najvhodnejsie najskor precistit creva, mamka mavala pred tymito liekmi zlu stolicu, nepravidelnu a dost casto sa striedali hnacky a tvrda stolica. Pred nedavnom jej bol zisteny nalez zo stolice a tak sa bojim nejakej ocisty criev, klystiru. Netusime co to je a mama uz nechce ist k lekarom, co sa jej ani necudujem pri tom ich pristupe.
Stav sa jej po liekoch nejak nezlepsuje, zacala chudnut, niekedy zvykne dost opuchnut, stale je priserne unavena (minule zaspala na stolicke, kym som sa otocila s vecerou) a nedari sa jej vypit ani 1,5 l tekutin. Tlak ma nizky 100/60 obcas vysoky pulz okolo 90. Za poslednych par dni nejak stratila chut do jedla, zo vsetkeho ju boli zaludok. Casto mava hnacky.
Sme zufale, neviem ako zacat. Najradsej by som jej nasadila len surovu stravu, potom ocistu, aspon criev, nasledne Chanca piedra, dzusovu kuru a urinu. No nie som si ista, ci je to vhodne pokial bere lieky a ma ten nalez. Porada s jej lekarkou ohladom alternativnej liecby dopadla bezuspesne, skoro vyhadzovom z oridnacie, takze Vas prosim o nejaku radu, postup, ako zacat.
Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 11:26 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Jarda píše:
Pokud jde o nějaké malé šmejdy, zabere postup, který popisuje členka janin, ale pokud nezabere, půjde patrně o velké parazity a pak jenom antihelmintika, nebo trojčátko.

Dobrý den,
a nedalo by se použít něco jiného třeba stříbro nebo jiný preparát? Já jsem před tím jód užívala a rozhodilo mi to štítnou žlázu,pak se půl roku rovnala a teď je o.k.,takže se toho jodu bojím,navíc je to dost velká dávka....
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pát črc 06, 2012 12:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Hyldegarda píše:
Dakujem krasne za reakcie \":)\" uz studujem hodne materialov. Aj ja si myslim, ze by bolo najvhodnejsie najskor precistit creva, mamka mavala pred tymito liekmi zlu stolicu, nepravidelnu a dost casto sa striedali hnacky a tvrda stolica. Pred nedavnom jej bol zisteny nalez zo stolice a tak sa bojim nejakej ocisty criev, klystiru. Netusime co to je a mama uz nechce ist k lekarom, co sa jej ani necudujem pri tom ich pristupe.
Stav sa jej po liekoch nejak nezlepsuje, zacala chudnut, niekedy zvykne dost opuchnut, stale je priserne unavena (minule zaspala na stolicke, kym som sa otocila s vecerou) a nedari sa jej vypit ani 1,5 l tekutin. Tlak ma nizky 100/60 obcas vysoky pulz okolo 90. Za poslednych par dni nejak stratila chut do jedla, zo vsetkeho ju boli zaludok. Casto mava hnacky.
Sme zufale, neviem ako zacat. Najradsej by som jej nasadila len surovu stravu, potom ocistu, aspon criev, nasledne Chanca piedra, dzusovu kuru a urinu. No nie som si ista, ci je to vhodne pokial bere lieky a ma ten nalez. Porada s jej lekarkou ohladom alternativnej liecby dopadla bezuspesne, skoro vyhadzovom z oridnacie, takze Vas prosim o nejaku radu, postup, ako zacat.
Dakujem

Bez čištění střeva se nehnete z místa, to je základ a nemá cenu nic zkoumat, dokonce i u rozjeté rakoviny střeva se docílí naprosto nejlepších výsledků pravidelným čistěním střeva za použití fungicidně působících prostředků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pát črc 06, 2012 12:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
a nedalo by se použít něco jiného třeba stříbro nebo jiný preparát? Já jsem před tím jód užívala a rozhodilo mi to štítnou žlázu,pak se půl roku rovnala a teď je o.k.,takže se toho jodu bojím,navíc je to dost velká dávka....
děkuji

Tak asi dalo, ono na malé šmejdy působí také velice dobře, čili to vyzkoušejte, tím nic nemůžete pokazit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pon črc 09, 2012 1:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Asi dám svůj dotaz sem do vlákna různých chorob...

Jardo dobrý den, prosím Vás neřešil jste už nějakého klienta s touhle nemocí motýlích křídel? A i kdyby ne, mám věřit tomu, že je to nemoc nevyléčitelná? No, pro alopatickou medicínu možná nevyléčitelná je, ona ta klasická medicína moc nefunguje, ale co alternativní medicína? Jak to vidíte...?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř črc 11, 2012 12:08 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Jindra píše:
Asi dám svůj dotaz sem do vlákna různých chorob...

Jardo dobrý den, prosím Vás neřešil jste už nějakého klienta s touhle nemocí motýlích křídel? A i kdyby ne, mám věřit tomu, že je to nemoc nevyléčitelná? No, pro alopatickou medicínu možná nevyléčitelná je, ona ta klasická medicína moc nefunguje, ale co alternativní medicína? Jak to vidíte...?

Jak bys chtěl léčit genetická onemocnění? Myslím, že na tohle je alternativní medicína i úprava životního stylu a stravování krátká.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř črc 11, 2012 10:48 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Xeelee píše:
Jak bys chtěl léčit genetická onemocnění? Myslím, že na tohle je alternativní medicína i úprava životního stylu a stravování krátká

no můj problém je, že jaksi moc nevěřím na genetická onemocnění. To, že jde o genetiku, vyslovili doktoři a to pro mne osobně vůbec neznamená, že to musí být pravda. Co když je to "jen" nemoc jako každá jiná a dá se v pohodě vyléčit, nikoli však klasickou medicínou...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř črc 11, 2012 11:19 am 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Jindra píše:
Xeelee píše:
Jak bys chtěl léčit genetická onemocnění? Myslím, že na tohle je alternativní medicína i úprava životního stylu a stravování krátká
no můj problém je, že jaksi moc nevěřím na genetická onemocnění. To, že jde o genetiku, vyslovili doktoři a to pro mne osobně vůbec neznamená, že to musí být pravda. Co když je to "jen" nemoc jako každá jiná a dá se v pohodě vyléčit, nikoli však klasickou medicínou...

Jsme asi offtopic - genetika nebude o nemocích ale o dispozicích a to je trošičku rozdíl.
Jak s těmito dispozicemi jedinec naloží, to bude to podstatné. A tyto stránky budou možná právě o tom správném nakládní... \"8)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř črc 11, 2012 11:55 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Jindra píše:
no můj problém je, že jaksi moc nevěřím na genetická onemocnění. To, že jde o genetiku, vyslovili doktoři a to pro mne osobně vůbec neznamená, že to musí být pravda. Co když je to "jen" nemoc jako každá jiná a dá se v pohodě vyléčit, nikoli však klasickou medicínou...

Naprosty souhlas. Az na zanedbatelne vyjimky je zduvodnovani nevylecitelnosti nemoci uplne obycejny podvod za ucelem celozivotni lecby priznaku choroby - financne mnohem vyhodnejsi nez jednorazove vyleceni. Cilem podvodu s nevylecitelnosti nemoci je za prve aby nebyla medicina za blbce ze nic neumi a za druhe aby se lidi nelecili sami a verili, ze neni sance. Taky mi dr vypravela, ze se astma do konce zivota nezbavim protoze ho mam v genech a stacily dve kratsi hladovky \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" .

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř črc 11, 2012 12:12 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Xeelee píše:
Jak bys chtěl léčit genetická onemocnění? Myslím, že na tohle je alternativní medicína i úprava životního stylu a stravování krátká
.....
Doporučuji knihu Čínská studie a dokument Raději vidličky než nože.....

Xeelee, kdyby sis i sam precet tu Cinskou studii co doporucujes ve svem podpisu, tak treba pochopis, jak je to s tou genetikou. A nebo nepochopis \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: stř črc 11, 2012 1:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Tohle je ale genetická porucha, se kterou se člověk narodí. Nejde o větší nebo menší dispozice k něčemu. O tomhle Čínská studie není. Jak se ve článku správně píše, jde o mutaci 13 genů. Jak chcete čímkoliv tu mutaci zvrátit? Alternativní medicínou neupravíte geny.

Stejnej problém je s bublinovými dětmi. Ty nemaj z obdobnejch důvodů funkční imunitní systém. Jediným způsobem je genetické korekce poškozených genů a genová terapie rozhodně nespadá pod alternativní medicínu. Našel sem o tom jeden starší článek http://www.osel.cz/index.php?clanek=1212.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Choroby rozne
PříspěvekNapsal: pon črc 16, 2012 12:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Asi dám svůj dotaz sem do vlákna různých chorob...

Jardo dobrý den, prosím Vás neřešil jste už nějakého klienta s touhle nemocí motýlích křídel? A i kdyby ne, mám věřit tomu, že je to nemoc nevyléčitelná? No, pro alopatickou medicínu možná nevyléčitelná je, ona ta klasická medicína moc nefunguje, ale co alternativní medicína? Jak to vidíte...?

Tady jsem na rozpacích, sám na neléčitelnost nemocí také nevěřím, vše je o vysoko nastavené imunitě a tu zpravidla naruší působení plísní, případně parazitů z důvodu deficitu určitých látek, nebo specifických vibrací, které jim za normálních okolností v tom napadení organizmu brání. Celé úsilí bych tedy v takovémto případě věnoval co nejširší obnově funkčnosti imunitního systému a srovnal demineralizaci a avitaminózu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz