Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 8:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cystická fibroza
PříspěvekNapsal: sob kvě 18, 2013 6:09 pm 
Offline

Registrován: pát dub 05, 2013 2:06 pm
Příspěvky: 66
Dobrý den pane Zajíčku,

jaký máte pohled na léčení cystické fibrozy u dětí? Je možné toto alternativně řešit? Četla jsem, že jde o genetické onemocnění. Myslíte, že jde zdravou výživou upravit genetickou informaci v těle?
Děkuji moc za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cystická fibroza
PříspěvekNapsal: úte kvě 21, 2013 8:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28248
Bydliště: Poděbrady
lucie5 píše:
Dobrý den pane Zajíčku,

jaký máte pohled na léčení cystické fibrozy u dětí? Je možné toto alternativně řešit? Četla jsem, že jde o genetické onemocnění. Myslíte, že jde zdravou výživou upravit genetickou informaci v těle?
Děkuji moc za odpověď.

Naprostá většina medicínsky "neřešitelných" stavů se dá vyřešit pomocí vyčištění těla a srovnání hormonální rovnováhy. Já osobně na genetické zaklínadlo nevěřím, změna genů je vždy nějak podmíněna a zrovna tak jak je změníme na špatnou stranu, můžeme tento stav vrátit zpět, příroda je v tomto směru opravdu mocná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cystická fibroza
PříspěvekNapsal: úte čer 18, 2013 10:06 pm 
Offline

Registrován: pát pro 25, 2009 5:58 pm
Příspěvky: 19
Zdravím \":)\"

Mám tiež otázku k tejto chorobe.. .známa má fibrózu pluc a velmi rada by sa z toho dostala. . .jej pluca momentalne funguju iba na 40% a vo februari zacala so zivou stravou. . . posteupne na nu prechadza na 100%. . .zacala s walkerom, teda stavy a aj dak smoothies. Cital som, ze problem moze byt aj s nedostatocnou cinnostou slinivky, neprodukuje dostatocne mnozstvo enzymov.
Moze jej ziva strava a teda prisun enzymov takto zo stravy pomoct sa vyliecit?

Dakujem za odpoved \":)\"

p.s. doktorov ma uz plne zuby, nevedia tuto chorobu vobec vyliecit, vraj nebude moct mat ani deti a ak, tak to bude u nej velmi rizikove. . . porodila a bez rizik. . . tak skusa a ide dalej bez nich.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cystická fibroza
PříspěvekNapsal: stř čer 19, 2013 8:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28248
Bydliště: Poděbrady
Pavol77 píše:
Zdravím \":)\"

Mám tiež otázku k tejto chorobe.. .známa má fibrózu pluc a velmi rada by sa z toho dostala. . .jej pluca momentalne funguju iba na 40% a vo februari zacala so zivou stravou. . . posteupne na nu prechadza na 100%. . .zacala s walkerom, teda stavy a aj dak smoothies. Cital som, ze problem moze byt aj s nedostatocnou cinnostou slinivky, neprodukuje dostatocne mnozstvo enzymov.
Moze jej ziva strava a teda prisun enzymov takto zo stravy pomoct sa vyliecit?

Dakujem za odpoved \":)\"

p.s. doktorov ma uz plne zuby, nevedia tuto chorobu vobec vyliecit, vraj nebude moct mat ani deti a ak, tak to bude u nej velmi rizikove. . . porodila a bez rizik. . . tak skusa a ide dalej bez nich.

Jak jsem psal již v předchozím příspěvku, již pouhé vyčištění těla udělá velký skok v kvalitě jejího života a tvrdit o čemkoliv, že to je nevyléčitelné, to je velký nesmysl, nevyléčitelné nemoci neexistují, ale existují nevyléčitelní pacienti. Syrová strava sice enzymy řeší, ale ne každý nemocný ji nutně musí dobře snášet, čili jednoznačně stále pozorovat reakce těla.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz