Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:16 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: úte dub 30, 2013 9:51 am 
Offline

Registrován: pát bře 16, 2012 10:02 pm
Příspěvky: 4
Uz nekolik dni pocituju shorsujici se bolest kostrce pri sezeni a ted uz i pri lezeni. Nikdy jsem s tim problemy nemel ani jsem na kostrc neupadnul. Je mi 34 let. Nevite prosim, co s tim?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: úte dub 30, 2013 8:01 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Mohl by to byt hemeroid, je cítit podobně jako když bolí kostrč a je to špatně k rozpoznání co opravdu bolí \":)\"

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 2:51 am 
Offline

Registrován: čtv lis 18, 2010 9:05 pm
Příspěvky: 22
vaclav007 píše:
Uz nekolik dni pocituju shorsujici se bolest kostrce pri sezeni a ted uz i pri lezeni. Nikdy jsem s tim problemy nemel ani jsem na kostrc neupadnul. Je mi 34 let. Nevite prosim, co s tim?

Tak z tohoto sa tesim uz 4 roky. Nefunguje mi na to nic a to som za tie roky toho poskusala naozaj vela. Lenze ja aspon viem, ze to mam z ozarovania, takze ani nepredpokladam, ze sa to niekedy v buducnosti zlepsi.

Ale kazdemu zaujimavemu napadu som otvorena. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 10:03 am 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 10:22 pm
Příspěvky: 3
vaclav007 píše:
Uz nekolik dni pocituju shorsujici se bolest kostrce pri sezeni a ted uz i pri lezeni. Nikdy jsem s tim problemy nemel ani jsem na kostrc neupadnul. Je mi 34 let. Nevite prosim, co s tim?

Nech si někde v laboratoři změřit kyselinu močovou.Pokud bude vyžší než norma, máš zaděláno na dnu. když bude v normě,mažná paraziti. Tak nějak jsem to měla já. Začalo to kostrčí a pak mě už bolely i nohy. Plácala jsem se v tom dva roky,než se to vyřešilo a to jenom díky těmto stránkam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: ned kvě 19, 2013 5:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
vaclav007 píše:
Uz nekolik dni pocituju shorsujici se bolest kostrce pri sezeni a ted uz i pri lezeni. Nikdy jsem s tim problemy nemel ani jsem na kostrc neupadnul. Je mi 34 let. Nevite prosim, co s tim?

Tak nějaké rady jste dostal a nejspíše bych se klonil k názoru členky helad a nejvíce k tomu velkému překyselení, vyzkoušejte se pořádně odkyselit a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: ned kvě 19, 2013 5:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
culka píše:
Tak z tohoto sa tesim uz 4 roky. Nefunguje mi na to nic a to som za tie roky toho poskusala naozaj vela. Lenze ja aspon viem, ze to mam z ozarovania, takze ani nepredpokladam, ze sa to niekedy v buducnosti zlepsi.

Ale kazdemu zaujimavemu napadu som otvorena. \":D\"

Vyzkoušejte ve velkém antioxidanty, ozáření vytváří množství volných radikálů a to nemusí být zrovna ideální.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: stř čer 12, 2013 2:45 am 
Offline

Registrován: čtv lis 18, 2010 9:05 pm
Příspěvky: 22
Jarda píše:
Vyzkoušejte ve velkém antioxidanty, ozáření vytváří množství volných radikálů a to nemusí být zrovna ideální.

Ak sa smiem spytat, to je kolko "ve velkem"? V januari ma moj muz nakazil nejakou chripkou ci cim, ja som to riesila Cckom a ani 65 gramov denne mojim crevom nezamavalo \":lol:\"
Inac idealne to naozaj nie je, kostrc teraz nezareagovala na obstrik kortizolom a na hips zafungoval len post a aj to len na pol roka. Ze som si radsej ruku nezlomila kym som im podpisala ten papier na ozarovanie. \":mrgreen:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: stř čer 19, 2013 7:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
culka píše:
Ak sa smiem spytat, to je kolko "ve velkem"? V januari ma moj muz nakazil nejakou chripkou ci cim, ja som to riesila Cckom a ani 65 gramov denne mojim crevom nezamavalo \":lol:\"
Inac idealne to naozaj nie je, kostrc teraz nezareagovala na obstrik kortizolom a na hips zafungoval len post a aj to len na pol roka. Ze som si radsej ruku nezlomila kym som im podpisala ten papier na ozarovanie. \":mrgreen:\"

Osobně bych ho bral v liposomu, protože tam je využitelnost někde zcela jinde a dá se tam dát více antioxidantů najednou. Také by mohlo pomoci nasazení kávových klystýrů, to bolesti tlumí velice dobře, právě přes vyčištění jater. Jako vhodné vidím i vyšetření na kortizol a dle aktuálního stavu budete muset buď snižovat, nebo zvyšovat jeho hladinu, ale to se od oka odhadnout nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: čtv čer 20, 2013 8:10 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 18, 2010 9:05 pm
Příspěvky: 22
Naskor som chcela poprosit, nech sa na mna rozprava zrozumitelnou recou, potom som zagooglila, aby som nezomrela sprosta a rano som ten zazrak vyslahala vo Vitamixe a objednala "ultrasonic cleaner". Pride za 8-14 dni, takze asi v pondelok \":wink:\"

Dala som si poldecak, chut teda ziadna slava, fernet to naozaj nie je, ale da sa. Yuotube-ove video hovori "dat do chladnicky, lebo vonku vydrzi max 3 dni". Jardo, vy vravite max tri dni v chladnicke. Asi mi to vydrzi dlhsie.

Otazka dna: kolko a ako casto.

Kavovy klystir je naozaj dobry proti bolesti, akurat ze moja oziarena panva asi nedostala ten e-mail, mrcha. Na vsetko ostatne to funguje vynikajuco. Ale este je moznost robit ich viackrat denne, ako Gerson radil.
DAKUJEM


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: čtv čer 20, 2013 10:17 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
[quote="culka":hgvoguyb]Naskor som chcela poprosit, nech sa na mna rozprava zrozumitelnou recou, potom som zagooglila, aby som nezomrela sprosta a rano som ten zazrak vyslahala vo Vitamixe a objednala "ultrasonic cleaner". Pride za 8-14 dni, takze asi v pondelok \":wink:\"

Dala som si poldecak, chut teda ziadna slava, fernet to naozaj nie je, ale da sa. Yuotube-ove video hovori "dat do chladnicky, lebo vonku vydrzi max 3 dni". Jardo, vy vravite max tri dni v chladnicke. Asi mi to vydrzi dlhsie.

Otazka dna: kolko a ako casto.[/quote:hgvoguyb]
Kukni semhle a projdi si stránky, je jich jen 18, tam najdeš odpověd, návody a typy, já jedu právě podle Crafta a Batlese:



Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
hgvoguyb


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2013 4:48 am 
Offline

Registrován: čtv lis 18, 2010 9:05 pm
Příspěvky: 22
Dakujem za rady a odkazy. Dnes mi konecne prisiel Magnasonic cleaner. Kanadska posta nikdy nesklame, vzdy jej to dlho trva.

Masinka ma 5 settings, najdlhsi je 6 minut. Prvy krat som to slahala len vo Vitamixe a bez sody, tak to bolo prijemne kysle. Dnes som to preslahala aj so sodou a ma to taku "mastnu" chut. Penit to prestalo uz po 2-3 minutach. Takze uz nech len vsetci svati pomahaju, nech to zaberie.

Hladinu kortizolu asi zistovat nebudem. Ten obstrek bola asi jednorazova zalezitost a doktorom je lepsie sa vyhnut.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 11:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
culka píše:
Dakujem za rady a odkazy. Dnes mi konecne prisiel Magnasonic cleaner. Kanadska posta nikdy nesklame, vzdy jej to dlho trva.

Masinka ma 5 settings, najdlhsi je 6 minut. Prvy krat som to slahala len vo Vitamixe a bez sody, tak to bolo prijemne kysle. Dnes som to preslahala aj so sodou a ma to taku "mastnu" chut. Penit to prestalo uz po 2-3 minutach. Takze uz nech len vsetci svati pomahaju, nech to zaberie.

Hladinu kortizolu asi zistovat nebudem. Ten obstrek bola asi jednorazova zalezitost a doktorom je lepsie sa vyhnut.

Doktorům se s tím nemusíte vůbec svěřovat, ranní kortizol stojí cca 200,-Kč a udělá vám ho každá laboratoř pokud si o to řeknete a pochopitelně zaplatíte. Jinak v liposomu se dá přijmout neuvěřitelné množství vitamínu C, to si musíte sama vychytat u každého je snášenlivost jiná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: úte říj 01, 2013 4:24 am 
Offline

Registrován: čtv lis 18, 2010 9:05 pm
Příspěvky: 22
Cele dva mesiace som si uzivala bezbolestny zivot. Vtedy mi stacil poldecak denne, teraz si uz davam 2-3 a aj tak uz zase neviem normalne sediet. Uz sa spolieham len na to, ze tie kvanta Ccka spotrebovava telo niekde inde. Bolo treba pozbierat vsetko so zahrady, zazimovat ju, spracovat vysledok polovacky, takze do roboty sa clovek tesil, ze si aspon oddychne. Posledne tyzdne som taka unavena, ze zaspavam za volantom o tretej poobede.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrce pri sezeni
PříspěvekNapsal: sob pro 14, 2013 10:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
culka píše:
Cele dva mesiace som si uzivala bezbolestny zivot. Vtedy mi stacil poldecak denne, teraz si uz davam 2-3 a aj tak uz zase neviem normalne sediet. Uz sa spolieham len na to, ze tie kvanta Ccka spotrebovava telo niekde inde. Bolo treba pozbierat vsetko so zahrady, zazimovat ju, spracovat vysledok polovacky, takze do roboty sa clovek tesil, ze si aspon oddychne. Posledne tyzdne som taka unavena, ze zaspavam za volantom o tretej poobede.

Tak přetížení je vždy problém, je třeba umět odpočívat a to dnes mnoho lidí neumí. Stejně se myslím, že ten kortizol by jste si měla nechat udělat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz