Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Závratě
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2016 10:10 am 
Offline

Registrován: sob črc 11, 2015 6:18 pm
Příspěvky: 37
martina72 píše:
Člověče, vy ze sebe děláte chodící chemickou továrnu. Nejdřív do sebe cpete syntetický testosteron (se všemi vedlejšími účinky), vedel toho se snažíte destrukci metabolismu oddálit dalšími syntetickými proenzymy, vitamíny, blokátory a aktivátory kdečeho, oslabujete funkci kdejakého orgánu, pak se ho zase snažíte syntetickými preparáty podpořit, nejste cvok? Nebo perverzní experimentátor? J8 vím, chcete mít svaly. Ale ono to jde i trošku jinak. Mimoto na to baby zas tak neletěj a nám ostatním chlapům už je váš vzhled úplně šumák.

neviem co je zle na vitaminoch a mineraloch ktore beriem tak isto adaptogeny ze by skodili zdraviu ked sa pouzivaju uz tak dlho ze do tolko ani neviete napocitat ...

Poprosim niekoho o serioznu odpoved a pomoc .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Závratě
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 5:18 pm 
Offline

Registrován: sob črc 11, 2015 6:18 pm
Příspěvky: 37
Poprosim odpoved na moj minuly prispevok este z druhej strany . DAKUJEM PEKNE


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Závratě
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2016 10:31 pm 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Závratě může způsobovat také zvýšená hladina toxinů a podobných nežádoucích látek v krvi. Ty produkují přemnožené mikroorganizmy žijící z nestrávených zbytků stravy. Jeden můj známý tím trpěl velice často a vyléčil to půstem. Bohužel klid měl ale asi jen měsíc nebo dva a pak se vrátil do starých kolejí, resp. ke starému způsobu žraní. Na toto téma (vyhnout se stravě kterou nedokážeme strávit, tzv. SCD) je docela zajímavý web "uzdravte se jídlem.cz".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Závratě
PříspěvekNapsal: pon bře 28, 2016 8:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Candida":1y1lva83]Dobry den potrebujem pomoct .
Doplatil som na svoju zvedavost , bral som Prohormon Halodrol , asi po mesiaci brania som dostal zavrat , cakal som kym prejde , ale neprechadal par dni vzdy ked kracam je to najhorsie , prohormon som vysadil , uz ho neberem asi 3 tyzdne skoro , zavrate stale mam aj bolest hlavy niekedy . Najhorsie je to ked kracam ako keby nevnimam , tlak v poriadku aj cukor rano nalacno v poriadku . vitaminy , minerali vsetko dplnam pravidelne tie zakladne vapnik horcik zinok b complex b12 b6 jod , selen , doplnam si HCL aj pankreatin na travenie , berem pravidelne Ubiquinol a ATP . Vitamin c Ester , vitamin E . Adaptogeny proti kortizolu Rhodiolu a ashwaghandu , probiotika a mam asi 5-6 druhov vlaknin ktore si zvyknem pocas dna zmiesavat s vodou a popijat .

Dakujem za pomoct co by to mohlo byt co ten prohormon mohol sposobyt . udava sa to ako vedlajsi ucinok ale nie takto dlho po vysadeni ... K doktorke idem az v utorok , a od nej k neurologicke a asi na CT .
Dakujem za odpoved[/quote:1y1lva83]
No nevím, ale mě se to moc nezdá, že by během jednoho měsíce došlo k takovým problémům způsobeným výhradně tím hormonem. Hledal bych za tím spíše nějaký souběh různých faktorů a nejpravděpodobnější se mě zdá autointoxikace organizmu vlastním špatným trávením, nebo odpadem který produkují při svém životě do krve malí šmejdi, nebo kandida. Čistě teoreticky si lze ověřit zda mám pravdu pomocí šankaprakšalány, když kompletně vypláchnete střevo a problém odezní alespoň na krátkou dobu, máte jasno a můžete to nějak řešit. Každopádně bych na pár dní vysadil naprosto všechno vyjma život udržujících léků, ale ty nejmenujete a nasadil jaterní dietu, tedy prakticky například rýži s uvařenou mrkví, trochu olivového oleje a oregano. Tím zaberou

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zavrate
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2018 3:04 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Ona ve špitále je to mnohdy dobrá duchařina, čili bílé fleky bych zkoumal až na posledním místě. Většinou se lidé motají po zatvrdnutí středouší, prostě to vlivem nedostatku hořčíku a B6 zanesou vápnem jako vodovodní trubky a ono to pak zrovna moc nemaká, což i dost potvrzuje i ta nedoslýchavost. Vzhledem k tomu, že právě tam je centrum rovnováhy hledal bych problém nejdříve zde. Ať si udělá z krve vápník, hořčík, sodík, draslík a bílkoviny, také D3 a homocystein a uvidíte co bude blbě.

Jakmile má někdo závrať a je jak opilý, ihned lékaři určí, že se jedná o panickou poruchu. Jak tomu mám rozumět? Tu závrať a pocit nejistoty, opilosti může způsobit kortizol? Nebo co to způsobí? Nemůže to opravdu být jen tím, že člověk v sobě vypálí všechen hořčík? Nevěřím, že to způsobuje psychika, ale nějaký fyzický problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zavrate
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2018 4:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Jakmile má někdo závrať a je jak opilý, ihned lékaři určí, že se jedná o panickou poruchu. Jak tomu mám rozumět? Tu závrať a pocit nejistoty, opilosti může způsobit kortizol? Nebo co to způsobí? Nemůže to opravdu být jen tím, že člověk v sobě vypálí všechen hořčík? Nevěřím, že to způsobuje psychika, ale nějaký fyzický problém.

Tak pokles hořčíku to určitě generovat může, nízký kortizol také, protože pak spadne krevní cukr a už se člověk klepe jak drahej pes. Do toho začne lítat krevní tlak jak veverka v bubnu a z obyčejného nasrání, nebo jinak vzniklého stresu je klidně možné diagnostikovat celkem slušnou řadu nemocí, které přitom vůbec nemáte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zavrate
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2018 10:58 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Tak pokles hořčíku to určitě generovat může, nízký kortizol také, protože pak spadne krevní cukr a už se člověk klepe jak drahej pes. Do toho začne lítat krevní tlak jak veverka v bubnu a z obyčejného nasrání, nebo jinak vzniklého stresu je klidně možné diagnostikovat celkem slušnou řadu nemocí, které přitom vůbec nemáte.

A pocit opilosti, malátnosti, člověk je jak ve snu? To je tím tlakem myslíte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zavrate
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2018 11:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
A pocit opilosti, malátnosti, člověk je jak ve snu? To je tím tlakem myslíte?

Je to jedna z možností a vyloučit se dá tlakoměrem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zavrate
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2018 2:17 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Je to jedna z možností a vyloučit se dá tlakoměrem.

A jaké by byly další možnosti prosím Vás? Nemohou za tím být třeba i zanesená játra?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zavrate
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2018 2:20 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Ještě bych se chtěla zeptat, doktorka mi chtěla dát nedávno prášky na vysoký tlak. Odmítla jsem je a řekla jsem jí, ať mi změří tlak za 10 minut. Tlak už byl normální. Byla jsem hodně v té době vystresovaná, jen jsem se potřebovala uklidnit. Ale docela mě to vyděsilo. Je to problém, když ve stresu tělo takto reaguje hodně zvýšeným tlakem? Nemohu dostat infarkt?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Závratě
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2018 5:59 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Tlak si nechte změřit, je to zadarmo, a to opakovaně, třeba každý týden, nebo si ho měřte sama každý den (měřáky nejsou drahé). Vysoký tlak jakožto chronická, trvalá, zvláštnost těla, zcela spolehlivě destruuje postupně kdeco, nakonec zbytečně brzo umřete. Nejméně polovina populace od určitého věku bere prášky na tlak a značně to nejméně polovině z té poloviny prodlouží život.
Na druhou stranu, tato obtíž má nějaké příčiny a vždy je lépe pracovat na příčinách nežli korigovat důsledky.
Vysoký tlak si nemusíte nikterak přesně měřit, pokud jste citlivý a jemný a vnímavý člověk, který dokáže zarputilost, zaslepenost, machýrkovství typu "zvládnu to" atd., strčit do kapsy, jistě ucítíte (asi jako když cítíte třeba práci imunitního systému, válku, přestože ji ještě nenaměříte v podobě teploty) obtíže. Jde o motolici, celkovou rozladěnost, únavu, "návaly", tlaky a křeče a svírání kdevšude (to je psychosomatické, ale symptomatické), noční buzení se zcela zpocená, přecitlivost na horko, chlad, hluk.


Naposledy upravil ctihodnymuz dne úte dub 10, 2018 7:54 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zavrate
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2018 7:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Ještě bych se chtěla zeptat, doktorka mi chtěla dát nedávno prášky na vysoký tlak. Odmítla jsem je a řekla jsem jí, ať mi změří tlak za 10 minut. Tlak už byl normální. Byla jsem hodně v té době vystresovaná, jen jsem se potřebovala uklidnit. Ale docela mě to vyděsilo. Je to problém, když ve stresu tělo takto reaguje hodně zvýšeným tlakem? Nemohu dostat infarkt?

Když poběžíte, nebo budete v nějaké zátěži budete také mít vysoký tlak, ale to je blbost. Tlak se měří vždy v klidu a to podle mě u doktora nikdo není tedy už ze samé podstaty věci je to blbost ho tam měřit a podle toho pak lidi léčit. Kupte si tlakoměr domů a pokud ho budete mít v pohodě a u doktora vysoký vůbec bych se tím nezabýval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zavrate
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2019 4:14 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Tak pokles hořčíku to určitě generovat může, nízký kortizol také, protože pak spadne krevní cukr a už se člověk klepe jak drahej pes. Do toho začne lítat krevní tlak jak veverka v bubnu a z obyčejného nasrání, nebo jinak vzniklého stresu je klidně možné diagnostikovat celkem slušnou řadu nemocí, které přitom vůbec nemáte.

Takze jestli tomu dobre rozumim, ta zavrat je z duvodu nizke hladiny cukru, ktorou kortizol hlida, ale pokud je kortizol nizky, cukr si lita jak chce?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zavrate
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2019 7:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Takze jestli tomu dobre rozumim, ta zavrat je z duvodu nizke hladiny cukru, ktorou kortizol hlida, ale pokud je kortizol nizky, cukr si lita jak chce?

Je to sice zjednodušené vysvětlení, ale je to jedna z možností.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zavrate
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2019 10:37 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Je to sice zjednodušené vysvětlení, ale je to jedna z možností.

A jake jsou prosim vas jine moznosti? Mam nizky kortizol a nekdy zavrate a nevim, co s tim.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz