Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte kvě 21, 2024 6:06 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti kloubů
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 7:05 pm 
Offline

Registrován: úte črc 23, 2013 1:52 pm
Příspěvky: 22
Ondra.Kut. píše:
Dobrý den,
rád bych také přispěl se svým příběhem. Rozhodně zde nechci nijak znehodnocovat rady pana Jardy, jen se chci s vámi podělit o svou zkušenost. Bolesti kloubů se u mě projevili velice brzy z důvodu těžké a namáhavé práce, kterou jsem dlouhou dobu vykonával. Navštěvoval jsem ortopeda, chodil na rehabilitace, dopoval se vitamíny a léky utišujícími bolest, abych vůbec mohl dále pracovat - živit rodinu. Když už ani to nezabíralo, bylo mi známým doporučeno vyzkoušet BioBeam s nárokem na vrácení peněz. Tento přístroj neléčí pilulkami a zázračnými nápoji, ale světelným proudem. http://odtucnit.cz/biobeam-bezlekovy-bezbolestny-zpusob-lecby-mnoha-onemocneni/ Zdá se to neuvěřitelné, ale po třetí aplikaci jsem opravdu zaznamenal zlepšení. Vím, že se objeví lidé, kteří budou tvrdit, že to je opět nějaký výmysl na tahání peněz z lidí, ale mně osobně pomohl a vy za zkoušku taky nic nedáte.

Táto metoda je dost popularní v Polsku. Jenže s ohledem na dost trapný marketing a propagandu je těžko posoudit jak je účinná (teda nakolík jsem četl polský internet)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti kloubů
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 9:20 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
Tento přistroj je na dvě věci, nebudu psát na jaké, ale napíši proč.
Jak jsou asi veliké klouby, ví každy. A většinou bolí všechny. Prostě je to technicky nezvladatelné. Osobně mám doma někde ve skříni dvě. Naprosto jsou k ničemu.

Přístroj BioBeam je nutné držet ve vzdálenosti 2,5 - 3 cm od ošetřovaného místa. Ošetřované místo má v průměru 2-3 cm. Každé místo tohoto průměru doporučujeme osvítit 5 - 30 minut v CW poloze přepínače, poté 5 - 30 minut v PULSE poloze přepínače. Léčení doporučujeme opakovat minimálně dvakrát denně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti kloubů
PříspěvekNapsal: sob zář 21, 2013 8:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Ram píše:
Tento přistroj je na dvě věci, nebudu psát na jaké, ale napíši proč.
Jak jsou asi veliké klouby, ví každy. A většinou bolí všechny. Prostě je to technicky nezvladatelné. Osobně mám doma někde ve skříni dvě. Naprosto jsou k ničemu.

Přístroj BioBeam je nutné držet ve vzdálenosti 2,5 - 3 cm od ošetřovaného místa. Ošetřované místo má v průměru 2-3 cm. Každé místo tohoto průměru doporučujeme osvítit 5 - 30 minut v CW poloze přepínače, poté 5 - 30 minut v PULSE poloze přepínače. Léčení doporučujeme opakovat minimálně dvakrát denně.

To pak má člověk celodenní zaměstnání a určitě se nenudí. No konec srandy, za daných podmínek asi opravdu nic moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti kloubů
PříspěvekNapsal: sob zář 21, 2013 8:46 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
Jeste rozsirim poznatek s lampou. Proc mam dve lampy. Jedna byla specielne na klouby a druha na akne.
K nepotrebe jsou obe. Stejne je to i u osvecovani celeho obliceje, prace na cele odpoledne. Vysledek totalne ztuhla ruka od drzeni lampy a bolest zad od sedeni u zrcadla. Mozna jsme to delali spatne.
Tak mozna na ozarovani jednoho pupinku, by mohlo byt vhodne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Klouby
PříspěvekNapsal: pon říj 28, 2013 10:19 am 
Offline

Registrován: ned říj 20, 2013 7:16 pm
Příspěvky: 10
Dobrý den, už nějakou dobu se zabývám tím, jak mít zdravé klouby a chtěl bych se s vámi podělit o moje dosavadní poznatky a zároveň se v tom ujisit se zkušenějšími.

1.pohyb - přiměřená intenzita a pravidelnost
2.výživa pro klouby - řekl bych že hlavní je vit. C a kolagen, možno doplnit glukosaminem atd.
3.všeobecná výživa - je dobré dodržovat alespoň nějaké základní pravidla zdravé stravy
4.minerály - kloubům škodí deficit minerálních látek v těle
5.voda - aby se do kloubů neukládaly "kameny" které drhnou, nesmí se dlouhodobě pít mineralizované vody
6.lilkovité rostliny - jed solanin v nich obsažený pomalu ale jistě způsobuje artrózu, do této skupiny patří např. brambory, rajčata, papriky
7.kyselost těla - bere kloubům minerály - stavební látky

Co si o tom myslíte?


Naposledy upravil MichalH dne stř lis 27, 2013 9:53 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klouby
PříspěvekNapsal: pon říj 28, 2013 12:49 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
[quote="MichalH":1s4mt959]Dobrý den, už nějakou dobu se zabývám tím, jak mít zdravé klouby a chtěl bych se s vámi podělit o moje dosavadní poznatky a zároveň se v tom ujisit se zkušenějšími.

1.pohyb - přiměřená intenzita a pravidelnost
2.výživa pro klouby - řekl bych že hlavní je vit. C a kolagen, možno doplnit glukosaminem atd.
3.všeobecná výživa - je dobré dodržovat alespoň nějaké základní pravidla zdravé stravy
4.minerály - kloubům škodí deficit minerálních látek v těle
5.voda - aby se do kloubů neukládaly "kameny" které drhnou, nesmí se dlouhodobě pít mineralizované vody
6.lilkovité rostliny - jed solanin v nich obsažený pomalu ale jistě způsobuje artrózu, do této skupiny patří např. brambory, rajčata, papriky
7.kyselost těla - teď přesně nevím proč, ale asi to taky ovlivňuje zdraví kloubů

Co si o tom myslíte?[/quote:1s4mt959]

Nejsem odborník na klouby, ale "trošku" sportuju a tak se o to zajímám. Navíc v rodině máme artrozy a artritidy....

Za prvořadé považuju osobně hlavně ten přiměřený a pravidelný pohyb (jako prevenci ale i "udržovací" stav při již vzniklých kloub.potížích). Pan Jarda horem dolem na tomto fóru i ve svém životě má vyzkoušené, že [b:1s4mt959]chodit denně ca 1hodinku svižnější chůzí[/b:1s4mt959], je asi to nejlepší co většina lidí může udělat, zdarma, jen si najít čas co nejčastěji týdně, nejlépe denně...(třeba s pejskem to spojit, v zimě si koupit nesmeky na boty, aby to neklouzalo, a nebát se razit víc do přírody...,případně kvůli udržení rovnováhy a dalším efektům používat Nordic walking hole, jak to popisuji ve vláknu na tomto fóru:


Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
author=&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klouby
PříspěvekNapsal: pon říj 28, 2013 6:02 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
PS: ještě k dotazu 1.příspěvku:

Hned za pohybem za další prvořadé považuji [size=150:33kf2nvf][b:33kf2nvf]minerály[/b:33kf2nvf][/size:33kf2nvf] (hlavně hořčík co rozpouští vápenaté úsady v těle, cévách a předpokládám že snad i v kloubech \":-)\" ), ale i další minerály a stop.prvky jsou nezbytné - jak ze zeleniny (jak listové tak kořenové, a nejlépe vstřebatelné jsou zeleninové čerstvé šťávy). Velmi důležité jsou minerály z ořechů a semen (předem namočených ve vodě přes noc v lednici) a třeba mák a sezam obsahuje o mnoho víc vápníku než mléčné výrobky....

Leckdy při nějakém zjištěném deficitu (vlasová analýza nebo krevní testy) je nutné i doplňování deficitu pomocí potravních doplňků - ale nikoli formou multiminerálů, spíš tak jak radí pan Jarda.
Zvláštní místo u kloubů zaujímá např. síra (obsažená např. v MSM methylsulfonylmethanu, který pan Jarda nabízí a doporučuje užívat společně s Céčkem a Collagenem.

Taky lze zařadit Glukosamin HCL 98% (stojí cca 59,-kč/ 100g) jako např. mají na 4fitness tady: http://www.4fitness.cz/vyhodna-baleni-n ... iva-p-108/
( je farmaceutické čistoty, a doporučuje se užívat společně s collagenem. Píšou, že Glukosamin HCl 98% má stejnou či vyšší koncentraci než Glukosamin sulfát či Glukosamin sulfát 2KCl. ).

[b:33kf2nvf][u:33kf2nvf]Dávkování, účinky a nabízené minerály od pana Jardy:[/u:33kf2nvf][/b:33kf2nvf]


Naposledy upravil Anonymous dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 65535
33kf2nvf


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Bolest ramen
PříspěvekNapsal: pát lis 08, 2013 10:27 am 
Offline

Registrován: pát lis 08, 2013 10:08 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu. Už od ledna mě bolí ramena, přičemž poslední dobou čím dál, tím víc. Začalo to, když jsem trávila zimu na horách, pak jsem se vrátila do nížiny a stejně bolest nepřestala. Bolí mě hlavně po ránu (to nemůžu vleže ani zvednout ruce). A taky hlavně ve vzpažení. Chodím pořád po nějakých vyšetřeních a nikdo mi není schopný pomoct, tak už z toho začínám být zoufalá. Je mi 24 a studuji fakultu sportovních studií, tak mě to dost omezuje. Ještě nějaké výsledky z vyšetření: byla jsem na krvi v červnu- ASLO 627, v srpnu- ASLO 549 a v říjnu- ASLO 557. Paní doktorka mě poslala na ORL, kde mi řekli, že by mi pro jistotu vyndali krční i nosní mandle, ale tomu se bráním. Nikdo totiž netuší, jestli je zrovna tam problém. Taky jsem byla odeslána na endokrinologii a tam mi bylo zjištěno, že mám mírnou hypofunkci štítné žlázy (myslím 6.2) a paní doktorka mi na měsíc předepsala hormony, že mám sledovat, jestli mi to nějak pomůže na klouby. Ortoped mi řekl, že se mu ramena zdají dobrá, gynekoložka mi řekla, že jsem prošla pohlavní i plicní chlamýdií a že ty často bolest kloubů způsobují. Chodím na fyzioterapie a reflexní masáže a stále mi nic nepomáhá.
Prosím pomozte mi, připadám si jako stará babička a ne 24 letá holka \":?\"
Moc děkuji za jakoukoli odpověď!
Martina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest ramen
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 11:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
martina.m píše:
Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu. Už od ledna mě bolí ramena, přičemž poslední dobou čím dál, tím víc. Začalo to, když jsem trávila zimu na horách, pak jsem se vrátila do nížiny a stejně bolest nepřestala. Bolí mě hlavně po ránu (to nemůžu vleže ani zvednout ruce). A taky hlavně ve vzpažení. Chodím pořád po nějakých vyšetřeních a nikdo mi není schopný pomoct, tak už z toho začínám být zoufalá. Je mi 24 a studuji fakultu sportovních studií, tak mě to dost omezuje. Ještě nějaké výsledky z vyšetření: byla jsem na krvi v červnu- ASLO 627, v srpnu- ASLO 549 a v říjnu- ASLO 557. Paní doktorka mě poslala na ORL, kde mi řekli, že by mi pro jistotu vyndali krční i nosní mandle, ale tomu se bráním. Nikdo totiž netuší, jestli je zrovna tam problém. Taky jsem byla odeslána na endokrinologii a tam mi bylo zjištěno, že mám mírnou hypofunkci štítné žlázy (myslím 6.2) a paní doktorka mi na měsíc předepsala hormony, že mám sledovat, jestli mi to nějak pomůže na klouby. Ortoped mi řekl, že se mu ramena zdají dobrá, gynekoložka mi řekla, že jsem prošla pohlavní i plicní chlamýdií a že ty často bolest kloubů způsobují. Chodím na fyzioterapie a reflexní masáže a stále mi nic nepomáhá.
Prosím pomozte mi, připadám si jako stará babička a ne 24 letá holka \":?\"
Moc děkuji za jakoukoli odpověď!
Martina

Tak vyndávání mandlí je naprostá blbost, na to zapomeňte, tím se lidé zmrzačí na zbytek života a nezískají nejmenší přínos, pouze větší problémy. Mnoho toho o sobě nepíšete, ale v daném věku jde o nanejvýše neobvyklý stav. Předpokládám problém v rovině vnitřní intoxikace, čili zde bych vyzkoušel očisty a případně si můžete vyzkoušet nějaký kratší půst jak na to bude zabírat. Další co by mohlo pomoci je masivní prokrvení tkáně pomocí vyšších dávek vitaminu B3 niacinu, ale pouze tato forma, ne niacinamid, ten na uvedené potíže nepomáhá. Trochu si o něm něco nastudujte, je tam menší problém s rudnutím po aplikaci, ale to ničemu nevadí, jde pouze o nepříjemný kosmetický projev. Jinak mě raději zavolejte a celou věc probereme, informací zde píšete zoufale málo a pak se těžko radí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klouby
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 12:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
MichalH píše:
Dobrý den, už nějakou dobu se zabývám tím, jak mít zdravé klouby a chtěl bych se s vámi podělit o moje dosavadní poznatky a zároveň se v tom ujisit se zkušenějšími.

1.pohyb - přiměřená intenzita a pravidelnost
2.výživa pro klouby - řekl bych že hlavní je vit. C a kolagen, možno doplnit glukosaminem atd.
3.všeobecná výživa - je dobré dodržovat alespoň nějaké základní pravidla zdravé stravy
4.minerály - kloubům škodí deficit minerálních látek v těle
5.voda - aby se do kloubů neukládaly "kameny" které drhnou, nesmí se dlouhodobě pít mineralizované vody
6.lilkovité rostliny - jed solanin v nich obsažený pomalu ale jistě způsobuje artrózu, do této skupiny patří např. brambory, rajčata, papriky
7.kyselost těla - bere kloubům minerály - stavební látky

Co si o tom myslíte?

Tak asi dobrý a pokud chcete být vyloženě důsledný, tak ještě kyselina hyaluronová.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti kloubů
PříspěvekNapsal: úte led 14, 2014 9:38 am 
Offline

Registrován: pon zář 02, 2013 8:55 am
Příspěvky: 6
Dobrý den,

prosím o dotaz. Před 14 dní jsem vyzkoušela šankaprakšalána a asi 3 den jsem měla nepříjemnou bolest kloubu na nohách, jako kdybych byla na celodenním výletu ve špatných botách druhý den to zmizelo. Momentálně se to s menstruací vrátilo a ale ne v tak bolestivém projevu. Můžete mi prosím napsat, čím může být bolest způsobena?

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: reuma
PříspěvekNapsal: ned led 26, 2014 7:24 pm 
Offline

Registrován: ned led 26, 2014 5:16 pm
Příspěvky: 1
dakujem uz dopredu za kazdu radu a pomoc. otca zacali boliet klby zistili mu v tele ze ma vysoky zapal /vysoka hladina crp 191/ vytiahli mu 2 zuby pokazene ale zapal po 2 mesiacoch len malo klesol /klesol na 158/ tak mu zistili ze ma reumatologicky zapal klbov dostal lieky zaracet,oramellox, plaquenil. chodit lepsie chodi ale ma bolesti klbov a ramena trpi nespavostou a dost casto mu je zima. lekar mu radil pohyb ale skor len prechadzku ziadnu masaz ani teply zabal....musi este absolvovat ocne vysetrenie ale ze reuma mu zostane do konca zivota. co by ste odporucili na zmiernenie bolesti? co by mal alebo mohol jest? mms kvapky v tomto pripade by pomohli? da sa reuma liecit alebo len zmiernit? dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: reuma
PříspěvekNapsal: ned bře 16, 2014 1:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
tomasko26 píše:
dakujem uz dopredu za kazdu radu a pomoc. otca zacali boliet klby zistili mu v tele ze ma vysoky zapal /vysoka hladina crp 191/ vytiahli mu 2 zuby pokazene ale zapal po 2 mesiacoch len malo klesol /klesol na 158/ tak mu zistili ze ma reumatologicky zapal klbov dostal lieky zaracet,oramellox, plaquenil. chodit lepsie chodi ale ma bolesti klbov a ramena trpi nespavostou a dost casto mu je zima. lekar mu radil pohyb ale skor len prechadzku ziadnu masaz ani teply zabal....musi este absolvovat ocne vysetrenie ale ze reuma mu zostane do konca zivota. co by ste odporucili na zmiernenie bolesti? co by mal alebo mohol jest? mms kvapky v tomto pripade by pomohli? da sa reuma liecit alebo len zmiernit? dakujem

Celkem rychle se problém dá vyřešit odkyselením těla a celkovým očištěním od škodlivin, pohyb pochopitelně výrazně prospívá, tělo se prokrví a také pálí škodliviny. Silně protizánětlivě působí kurkuma dávejte cca 12 g denně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti kloubů
PříspěvekNapsal: ned bře 16, 2014 1:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
madamm píše:
Dobrý den,

prosím o dotaz. Před 14 dní jsem vyzkoušela šankaprakšalána a asi 3 den jsem měla nepříjemnou bolest kloubu na nohách, jako kdybych byla na celodenním výletu ve špatných botách druhý den to zmizelo. Momentálně se to s menstruací vrátilo a ale ne v tak bolestivém projevu. Můžete mi prosím napsat, čím může být bolest způsobena?

Děkuji.

To není tak těžké uhádnout, prostě rozvířením toxinů usazených ve střevě. Očisty bych viděl dobré dělat častěji a postupně problémy odezní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti kloubů
PříspěvekNapsal: ned bře 16, 2014 7:23 am 
Offline

Registrován: ned lis 03, 2013 4:42 pm
Příspěvky: 33
Bolesti klbov mozu znacit aj problemy so stitnou zlazou,na to nezabudajte...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz