Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát kvě 17, 2024 5:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 193 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 7:37 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Evira píše:
Už jsem pomalu začala věřit, že máme vyhráno....Jenže po možná tak 5ti měsících se začalo akné znovu postupně objevovat, naštěstí ne v tak masivním rozsahu.... Všimla jsem si totiž, že vždy ve zkouškovém období jí začne zlobit imunita - škrábání v krku, tentokrát i dost zvětšené krční uzliny....

Pokud se objevují zdravotní potíže v zátěžovém období, chce to řešit hlavně tu situaci - aby se dcera ze školy nestresovala a i ve zkouškovém období si našla dost času na relaxaci a spánek.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned črc 03, 2011 6:55 pm 
Offline

Registrován: stř lis 24, 2010 6:24 pm
Příspěvky: 24
Kometa píše:
Pokud se objevují zdravotní potíže v zátěžovém období, chce to řešit hlavně tu situaci - aby se dcera ze školy nestresovala a i ve zkouškovém období si našla dost času na relaxaci a spánek.

Ty zdravotní problémy si také myslím, že s tím stresujícím obdobím souvisí, ale na akné to asi zásadní vliv v jejím případě nemá. Dcera je vcelku pohodářka a zbytečně se dlouhodobě nestresuje. U toho akné se nám zatím nedaří najít nějakou souvislost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 7:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Evira píše:
Ty zdravotní problémy si také myslím, že s tím stresujícím obdobím souvisí, ale na akné to asi zásadní vliv v jejím případě nemá. Dcera je vcelku pohodářka a zbytečně se dlouhodobě nestresuje. U toho akné se nám zatím nedaří najít nějakou souvislost.

Jakýkoliv kožní neduh souvisí se stavem střeva a se špatnou defekací, to moc hledat nemusíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 5:22 pm 
Offline

Registrován: stř lis 24, 2010 6:24 pm
Příspěvky: 24
Jarda píše:
Jakýkoliv kožní neduh souvisí se stavem střeva a se špatnou defekací, to moc hledat nemusíte.

Ano, z toho jsem také při řešení problému vycházela, neboť Vaše rady ostatním na toto téma jsem si vyhledala. Ale jak jsem již uvedla, ke klystýru se mi dceru bohužel zatím nepodařilo přesvědčit, tak jsem zvolila jako alternativu Sanogel, který společně s razantní změnou stravy a doplňováním vitamínů a minerálů úplně skvěle před tím půl rokem pomohl. Ale jak jsem zjistila, tak to bude chtít nějakou pravidelnost, stejně jako při ostatních způsobech očisty tlustého střeva. Naivně jsem si totiž myslela, že toto zlepšení pleti už udržíme pouze kvalitní stravou, šťávami, vitamíny, různými jíly, yuccou...atd. Teď Sanogel znovu asi 14 dní večer užívá, tak uvidíme. Jinak k tomu trojčátku - bude hodně vadit když z něj udělám dvojčátko? Nemůžu vůbec sehnat Lugol, v lékárnách na mě většinou koukají jak na sobě i svému okolí nebezpečnou osobu....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 8:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Evira píše:
no, z toho jsem také při řešení problému vycházela, neboť Vaše rady ostatním na toto téma jsem si vyhledala. Ale jak jsem již uvedla, ke klystýru se mi dceru bohužel zatím nepodařilo přesvědčit, tak jsem zvolila jako alternativu Sanogel, který společně s razantní změnou stravy a doplňováním vitamínů a minerálů úplně skvěle před tím půl rokem pomohl. Ale jak jsem zjistila, tak to bude chtít nějakou pravidelnost, stejně jako při ostatních způsobech očisty tlustého střeva. Naivně jsem si totiž myslela, že toto zlepšení pleti už udržíme pouze kvalitní stravou, šťávami, vitamíny, různými jíly, yuccou...atd. Teď Sanogel znovu asi 14 dní večer užívá, tak uvidíme. Jinak k tomu trojčátku - bude hodně vadit když z něj udělám dvojčátko? Nemůžu vůbec sehnat Lugol, v lékárnách na mě většinou koukají jak na sobě i svému okolí nebezpečnou osobu....

Ano, je to o pravidelné údržbě střeva a nekrmení kvasinek z nichž zpravidla tento problém pramení, čili jednoznačně odbourat cukry. Pokud se týká toho lugolu, tak se nedivte, je to levné a ještě to funguje, tedy nic vhodného pro prodávání pacientům. Pokud ho chcete užívat, což vidím vhodné, tak mě napište do emailu a manželka vám ho může poslat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 9:20 pm 
Offline

Registrován: stř lis 24, 2010 6:24 pm
Příspěvky: 24
Jarda píše:
Ano, je to o pravidelné údržbě střeva a nekrmení kvasinek z nichž zpravidla tento problém pramení, čili jednoznačně odbourat cukry. Pokud se týká toho lugolu, tak se nedivte, je to levné a ještě to funguje, tedy nic vhodného pro prodávání pacientům. Pokud ho chcete užívat, což vidím vhodné, tak mě napište do emailu a manželka vám ho může poslat.

Tak to budu moc ráda, děkuju, napíšu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2011 9:51 pm 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Dobrý den, před rokem a pul jsem měla problémy s menstruací. Téměř rok jsem měla problémy s vynecháváním menstruace. Brala jsem HA 10 let. Po těchto problémech jsem se hodně začala starat o svoji stravu a nyní jim denně většinu stravy syrové a pestré. Zeleninu, ovoce a ořechy, odmítla jsem prášky, injekce a po roce jsem menstruaci dostala, ted již ji dostávám tak po měsíci a pul asi pul roku pravidelně. Ackoliv jim z velké části hodně zdravě a stravu si hlídám, stále m,mi nemizí akné z brady, stejně tak mám problémy s tmavými chloupky na bradě. Kim zdravě, piju dvakrát denně jablečný ocet, také se potírám, ale stále mi to nemizí, ale pouze na brade, občas záda, ramena. Jinak nikde nic. Četla jsem, že brada je propojená s pohlavními orgány. Snažíme se s manželem o miminko, bohužel rok jsem menstruaci nedostala, a ted již ji dostávám, ale stále nic. Dokonce podle testu na ovulaci, ovulaci zatim vubec nemám \":-(\" dávám tomu čas a snažim se držet pH a jíšt zdravě. Děkuji za odpověd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: pon črc 25, 2011 9:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Nikola píše:
Dobrý den, před rokem a pul jsem měla problémy s menstruací. Téměř rok jsem měla problémy s vynecháváním menstruace. Brala jsem HA 10 let. Po těchto problémech jsem se hodně začala starat o svoji stravu a nyní jim denně většinu stravy syrové a pestré. Zeleninu, ovoce a ořechy, odmítla jsem prášky, injekce a po roce jsem menstruaci dostala, ted již ji dostávám tak po měsíci a pul asi pul roku pravidelně. Ackoliv jim z velké části hodně zdravě a stravu si hlídám, stále m,mi nemizí akné z brady, stejně tak mám problémy s tmavými chloupky na bradě. Kim zdravě, piju dvakrát denně jablečný ocet, také se potírám, ale stále mi to nemizí, ale pouze na brade, občas záda, ramena. Jinak nikde nic. Četla jsem, že brada je propojená s pohlavními orgány. Snažíme se s manželem o miminko, bohužel rok jsem menstruaci nedostala, a ted již ji dostávám, ale stále nic. Dokonce podle testu na ovulaci, ovulaci zatim vubec nemám \":-(\" dávám tomu čas a snažim se držet pH a jíšt zdravě. Děkuji za odpověd.

Pokud je problém s pletí je skoro vždy problém s nějakou breberkou ve střevě, většinou kvasinky, nebo paraziti, čili zaměřte se tímto směrem a uvidíte. Ochlupení je buď důsledkem těch pilulek, to je dosti časté, nebo rozhozené hormony a ty se dají upravit kotvičníkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: úte črc 26, 2011 9:08 am 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Děkuji za odpověd, kotvičník jsem tak pred pul rokem užívala v kapkách, je to vhodná forma? Nebo je nějaký přesný typ, který by jste mi doporučil? Myslíte tedy, že mám přidat ještě víc na zelenině ovoci, atd. a ještě víc odštavnovat, že by mi to mohlo pomoci na to akné? Díky moc. Na hormony jsem brala i macu a noni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2011 7:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Nikola píše:
Děkuji za odpověd, kotvičník jsem tak pred pul rokem užívala v kapkách, je to vhodná forma? Nebo je nějaký přesný typ, který by jste mi doporučil? Myslíte tedy, že mám přidat ještě víc na zelenině ovoci, atd. a ještě víc odštavnovat, že by mi to mohlo pomoci na to akné? Díky moc. Na hormony jsem brala i macu a noni.

Kotvičník je nejlepší jako bylina, tedy neupravený a pokud se týká toho na čem přidat, uberte ovoce a přidejte zeleninu, je to vše o cukrech a těch je v ovoci i tak poměrně hodně, což může krmit kvasinky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2011 10:27 am 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
dobře, děkuji za Vaše rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 12:04 pm 
Offline

Registrován: ned črc 31, 2011 10:18 am
Příspěvky: 34
Jarda píše:
zadáte hledaný výraz a uvidíte. Vše na co se ptáte, je zde mnohokrát rozebíráno a určitě vhodné odpovědi najdete. Pangamin množí kvasinky, chloridy jsou sole kyseliny chlorovodíkové a nějaké jsou v inzerci na konci fóra, krkací test je zde http://www.zdravi-az.cz/doc/R12%2052-53 ... raveni.pdf

Těšila jsem se jak si počtu a ono to po mě chce heslo... \":roll:\"
To je nějaký typ "jasnovidné ochrany" před očima studovaných molekulárních biologů a genetiků, či co ? \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 8:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
Petra2 píše:
Těšila jsem se jak si počtu a ono to po mě chce heslo... \":roll:\"
To je nějaký typ "jasnovidné ochrany" před očima studovaných molekulárních biologů a genetiků, či co ? \":lol:\"

To je nějaké divné, byla jste přihlášená, normálně by se nic vyžadovat nemělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: sob zář 03, 2011 9:34 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
Prepacte ak som si nevybral dobru temu na tento prispevok ale moja snaha je zbavit sa akne...
Mam candidu cize by som mal podstupit protikvasinkovu dietu ale akosi sa mi to nedari,asi som 'slaby'...ale aj tak sa stravujem zdravsie ako drviva vecina 'civilizovanich ludi'...myslite ze aj tak to ma vyznam...?
Apsololvoval som aj zopar klistirou a mienim v nich pokracovat...
Mam jednu otasku...dost casto sa mi stava ze mam redsiu stolicu,a na potrebu niekedy chodim aj 3x dene...neni to len kratkodoby problem...mam taky pocit ze som si pokazil travenie doplnkovou vyzivnu pre sportoucnu...

... Chcel by som vediet preco je to tak a ako tento stav uvediem do normalu...?...
Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2011 8:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
borisek píše:
Prepacte ak som si nevybral dobru temu na tento prispevok ale moja snaha je zbavit sa akne...
Mam candidu cize by som mal podstupit protikvasinkovu dietu ale akosi sa mi to nedari,asi som 'slaby'...ale aj tak sa stravujem zdravsie ako drviva vecina 'civilizovanich ludi'...myslite ze aj tak to ma vyznam...?
Apsololvoval som aj zopar klistirou a mienim v nich pokracovat...
Mam jednu otasku...dost casto sa mi stava ze mam redsiu stolicu,a na potrebu niekedy chodim aj 3x dene...neni to len kratkodoby problem...mam taky pocit ze som si pokazil travenie doplnkovou vyzivnu pre sportoucnu...

... Chcel by som vediet preco je to tak a ako tento stav uvediem do normalu...?...
Dakujem

Pokud máte namnožené kvasinky, tak trochu ubrat určitě stačit nebude, to musíte velice striktně dodržovat protikvasinkovou dietu a vůbec mít mnohem zodpovědnější přístup k vlastnímu zdraví. Většina informací je ve vlákně o kandidě, čili doporučuji si ho celé nastudovat a ze strava zcela odstranit sacharidy, což by vám mohlo ukázat použitelný směr postupu. Jinak můžete vyzkoušet i asistovaný výplach střeva hydrocolon, který je nesrovnatelně účinnější než klystýr a také uvidíte zda se akné zlepší. Řídká stolice značí vysokou kyselost ve střevě, což si můžete změřit a musíte se pohybovat v rozmezí 7-8 pH, jak pod i nad tuto hodnotu jde o překyselení a pak se není čemu divit, že se toho střevo chce zbavit. Stav upravíte porovnáním této kyselosti a na to se zaměřte.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 193 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz