Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:14 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 193 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Akné
PříspěvekNapsal: čtv čer 18, 2009 2:59 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 18, 2009 2:52 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak se můžu zbavit akné, únavy a přibírání na váze.

Předem děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: čtv čer 18, 2009 4:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sisty píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak se můžu zbavit akné, únavy a přibírání na váze.

Předem děkuji

Zadejte do vyhledávání, vpravo nahoře, výrazy akné, nebo špatná pleť, případně i jiné, nevím kolikrát jsem na toto téma již odpovídal a do jakých detailů. Zde je potřeba si hlavně uvědomit, že problém neodstraníte zvenčí, ale zevnitř. Vše, co píšete, spolu úzce souvisí a má společnou příčinu ve špatné krvi, která je intoxikována zplodinami špatného metabolizmu. Celý problém je v zaneseném tlustém střevě a toxemické otravě krve kyselými zplodinami. Prostudujte si důkladně http://www.zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_00.php a zde pochopíte zdroj potíží. Pokračování je na http://www.zdravi-az.cz/Potraviny_jako_ ... eky_02.php , kde je jasné, proč máte špatnou krev a další, co musíte pochopit je zde http://www.zdravi-az.cz/Potraviny_jako_ ... eky_05.php . Jakmile splníte základní předpoklady pro reálnou funkčnost těla, což je fungující tlusté střevo a zásaditá reakce moči, máte vyhráno, tělo se zpravidla celkem rychle vrátí na původní fyziologické hodnoty z Vašich cca 18 let. Pokud Vám bude něco nejasné, tak mě kontaktujte, případně se můžeme sejít, já si Vás vyšetřím a poradím Vám přesně, co se sebou máte dělat, aby se stav co nejrychleji stabilizoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: akné + hypertenze
PříspěvekNapsal: pát zář 04, 2009 10:51 pm 
Offline

Registrován: ned srp 30, 2009 9:57 pm
Příspěvky: 11
toto je email ktery jsem poslal panu Zajickovi a nasledne na jeho upozorneni dal i sem. omlouvam se vsem za jeho delku
Dobry den,
pisu Vam, protoze jsem narazil na Vase stranky, ktere se mi velmi libi. Protoze jste jediny, kdo vypada, ze skutecne vi o cem mluvi, rad bych se Vas zeptal co byste mi doporucil na reseni meho dlouholeteho problemu. Trpim uz asi od dvaceti let akne, mam ho jen na obliceji na tvarich, zkusil jsem uz vsechno mozne, ruzne masti, doplnky vyzivy, rasy, leky, kapky, oleje, jily... proste vsechno co jmeno ma, jsem vyzkousel, projezdil jsem spoustu doktoru a sarlatanu, uplne zmenil jidelnicek (drive sem jedl hodne masa, uzenin, malo zeleniny.. posledni roky se sravuji, rekl bych, velmi racionalne a vyvazene) a porad nic. diky svemu problemu jsem zacal studovat i skolu vyzivy, ale priznam se, ze mam stale mezery, hlavne v takovych tech vecech co se tyce kyselinotvornosti potravin, ruznych energii apod. nas totiz ucili uvazovat zapadnim (biochemie, fyziologie apod.) zpusobem. na podobne veci se ve skolach neveri, acibazickou rovnovahu jsme projeli velmi zbezne a po porvchu. pritom ja jsem nanestesi orientovany dost mimo, studoval jsem teologii a religionistiku, zajimam se o jogu a mystiku, cvicim uz nekolik let, pravidelne relaxuju, medituju.. nekourim, nepiju.. nikdy jsem to nedelal.. zacal jsem koketovat i s ajurvedou, s bylinama, je toho hodne, ale neusporadene. zajimaji mne prave takove ty holisticke vyzivove systemy a ruzne ocistne praktiky, protoze je vnimam jako vec, kterou nutne potrebuje moje telo. dnes je velky marketingovy hit mluvit o detoxikaci organismu ale kdo ji SKUTECNE umi? vsude mozne narazim na to ze tenhle doplnek vyzivy cisti telo, tenhle cisti krev, tenhle cisti ledviny, tenhle streva, tenhle caj cisti to a jiny zase tamto, ale.. uprimne receno, ja v to neverim.. protoze jsem toho vyzkousel tolik a ... nic.. at jsem zkusil cokoliv, nepomohlo to.. Jsem z toho uz dost unaveny a zoufaly, jsem ochoten si dost odeprit, uci mne to joga, ale docela bych rad aby to melo smysl chapete. kdyz vidim ostatni jaky vedou zpusob zivota, rikam si, ze bych na jejich miste musel by asi uz davno mrtvy. pritom ja se necitim nijak extremne spatne, ale myslim ze na to ze jsem nekolikaletym zakem jogy a ziju prakticky uplne cisty zivot, ze bych mel zarit zdravim. to nezarim. ale chci. Nechal jsem si udelat i vsechny krevni testy, a vsechno vyslo v poradku. Doktori rekli, ze jsem zdravy. to je smesne, pritom mi zaroven namerili vyssi tlak (150 na 80) a to je mi 26 let, dostal jsem i leky a chvili je bral ale bylo mi akorat hur a tak jsem je vysadil, nenavidim leky. tlak stejne nesnizily, naopak. uz nekolik let vytrvale hledam reseni sveho problemu, ktere nenachazim. pripada mi, ze neni cesta ven, vsechno stoji spoustu penez a v konecnem dusledku to cloveku nepomuze. ja uz vazne nekdy nevim kudy kam, pripadam si beznadejne a to mne vadi. dovolil jsem si Vam napsat a zeptat se, co byste doporucil, kde by mohla byt skryta pricina onech problemu s pleti a s tlakem. nikdo z doktoru ovencenych tituly to nevi, delaji se chytrymi ale jen tapou a zkouseji na mne ruzne masticky a leky, pritom ja jsem clovek ktery nenavidi chemii, mam rad prirodu, harmonii a takove ty opravdove, hluboke veci, ktere jakoze fakt funguji. mozna mam nejakou tu spatnou bakerialni floru ve strevech (laktobacily ale jim pravidelne), nebo kandidozu, podle ajurvedy mam zvysenou pita dosu, ale stejne tak muzu mit metabolickou acidozu, nebo rozhozenou hormonalni balanci, nebo nedostetecnou redukci homocyseinu, nebo mozna mam rozhozene zivly nebo proste spatnou karmu. ja uz fakt nevim. je toho tolik, v tom se clovek nevyzna a uplne se ztrati. ruzne vzajemne se odporujici koncepy tvrdi ze tohle je pricina.. radi ze je treba delat to a to ale pak jde clovek dal protoze vidi ze to nefunguje a narazi na necoo radi opak. me to uz mate a NEBAVI. po tom, co jsem si precetl Vase stranky (jeste ne cele) jsem se rozhodl Vam napsat, protoze vypadate jako nekdo, kdo se vyzna a kdo by mohl poradit. pisete, ze jste se dostal z velmi vaznych, mozna fatalnich problemu za tri mesice. rikam si kdyz to dokazete Vy, proc bych to nedokazal taky. bohuzel ale nevim jak. neverim, ze na to neni reseni, neverim ze neexistuje pricina, neverim na nesmysly, neverim doktorum a jejim recem kteryma mne krmi. snazi se mi namluvit ze delaji co mohou ale ja mam oci a usi a vidim, ze nedelaji, nedelaji nic, jen vybiraji poplatky. za celou dobu jsem nenarazil ani na jedineho, ktery by mi pomohl. ani trochu. nezbyva mi nez se vylecit sam. vim to. chci to dokazat. jsem ochoten udelat cokoliv, jen nevim, co by to melo byt. mozna ze to taky nevite ale preci jen mate vic zkusenosti a znalosti, znate souvislosti, ja bych je musel dalekosahle dohledavat a studovat. byl bych moc rad kdybyste si udelal cas a na muj email odpovedel a nejak mne alespon nasmeroval nebo klidne i predepsal co presne bych mel delat, nebo co byste delal Vy kdybyste byl na mem miste. kdyz nic nenapisee budu hledat dal sam a bude asi chvili trvat nez na to prijdu ale ja verim ze jednou to reseni najdu. verim v to. musim. nic jineho mi nezbyva. omlouvam se jestli Vas svym emailem nejak obtezuju, verim ze ne ale i tak.. budu dal studovat Vase stranky a urcite zkusim prakikovat techniky (zatim delam klystyry) co pisete, ale asi bych potreboval trochu vic souvislosti. zda se mi ze porad jenom hadam, nemam to spojene, je spousta mezer a otazek.. dekuji ze jste to docetl az sem a dekuji predem za pripadnou odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: akné + hypertenze
PříspěvekNapsal: sob zář 05, 2009 7:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lukash píše:
toto je email ktery jsem poslal panu Zajickovi a nasledne na jeho upozorneni dal i sem. omlouvam se vsem za jeho delku
Dobry den,
pisu Vam, protoze jsem narazil na Vase stranky, ktere se mi velmi libi. Protoze jste jediny, kdo vypada, ze skutecne vi o cem mluvi, rad bych se Vas zeptal co byste mi doporucil na reseni meho dlouholeteho problemu. Trpim uz asi od dvaceti let akne, mam ho jen na obliceji na tvarich, zkusil jsem uz vsechno mozne, ruzne masti, doplnky vyzivy, rasy, leky, kapky, oleje, jily... proste vsechno co jmeno ma, jsem vyzkousel, projezdil jsem spoustu doktoru a sarlatanu, uplne zmenil jidelnicek (drive sem jedl hodne masa, uzenin, malo zeleniny.. posledni roky se sravuji, rekl bych, velmi racionalne a vyvazene) a porad nic. diky svemu problemu jsem zacal studovat i skolu vyzivy, ale priznam se, ze mam stale mezery, hlavne v takovych tech vecech co se tyce kyselinotvornosti potravin, ruznych energii apod. nas totiz ucili uvazovat zapadnim (biochemie, fyziologie apod.) zpusobem. na podobne veci se ve skolach neveri, acibazickou rovnovahu jsme projeli velmi zbezne a po porvchu. pritom ja jsem nanestesi orientovany dost mimo, studoval jsem teologii a religionistiku, zajimam se o jogu a mystiku, cvicim uz nekolik let, pravidelne relaxuju, medituju.. nekourim, nepiju.. nikdy jsem to nedelal.. zacal jsem koketovat i s ajurvedou, s bylinama, je toho hodne, ale neusporadene. zajimaji mne prave takove ty holisticke vyzivove systemy a ruzne ocistne praktiky, protoze je vnimam jako vec, kterou nutne potrebuje moje telo. dnes je velky marketingovy hit mluvit o detoxikaci organismu ale kdo ji SKUTECNE umi? vsude mozne narazim na to ze tenhle doplnek vyzivy cisti telo, tenhle cisti krev, tenhle cisti ledviny, tenhle streva, tenhle caj cisti to a jiny zase tamto, ale.. uprimne receno, ja v to neverim.. protoze jsem toho vyzkousel tolik a ... nic.. at jsem zkusil cokoliv, nepomohlo to.. Jsem z toho uz dost unaveny a zoufaly, jsem ochoten si dost odeprit, uci mne to joga, ale docela bych rad aby to melo smysl chapete. kdyz vidim ostatni jaky vedou zpusob zivota, rikam si, ze bych na jejich miste musel by asi uz davno mrtvy. pritom ja se necitim nijak extremne spatne, ale myslim ze na to ze jsem nekolikaletym zakem jogy a ziju prakticky uplne cisty zivot, ze bych mel zarit zdravim. to nezarim. ale chci. Nechal jsem si udelat i vsechny krevni testy, a vsechno vyslo v poradku. Doktori rekli, ze jsem zdravy. to je smesne, pritom mi zaroven namerili vyssi tlak (150 na 80) a to je mi 26 let, dostal jsem i leky a chvili je bral ale bylo mi akorat hur a tak jsem je vysadil, nenavidim leky. tlak stejne nesnizily, naopak. uz nekolik let vytrvale hledam reseni sveho problemu, ktere nenachazim. pripada mi, ze neni cesta ven, vsechno stoji spoustu penez a v konecnem dusledku to cloveku nepomuze. ja uz vazne nekdy nevim kudy kam, pripadam si beznadejne a to mne vadi. dovolil jsem si Vam napsat a zeptat se, co byste doporucil, kde by mohla byt skryta pricina onech problemu s pleti a s tlakem. nikdo z doktoru ovencenych tituly to nevi, delaji se chytrymi ale jen tapou a zkouseji na mne ruzne masticky a leky, pritom ja jsem clovek ktery nenavidi chemii, mam rad prirodu, harmonii a takove ty opravdove, hluboke veci, ktere jakoze fakt funguji. mozna mam nejakou tu spatnou bakerialni floru ve strevech (laktobacily ale jim pravidelne), nebo kandidozu, podle ajurvedy mam zvysenou pita dosu, ale stejne tak muzu mit metabolickou acidozu, nebo rozhozenou hormonalni balanci, nebo nedostetecnou redukci homocyseinu, nebo mozna mam rozhozene zivly nebo proste spatnou karmu. ja uz fakt nevim. je toho tolik, v tom se clovek nevyzna a uplne se ztrati. ruzne vzajemne se odporujici koncepy tvrdi ze tohle je pricina.. radi ze je treba delat to a to ale pak jde clovek dal protoze vidi ze to nefunguje a narazi na necoo radi opak. me to uz mate a NEBAVI. po tom, co jsem si precetl Vase stranky (jeste ne cele) jsem se rozhodl Vam napsat, protoze vypadate jako nekdo, kdo se vyzna a kdo by mohl poradit. pisete, ze jste se dostal z velmi vaznych, mozna fatalnich problemu za tri mesice. rikam si kdyz to dokazete Vy, proc bych to nedokazal taky. bohuzel ale nevim jak. neverim, ze na to neni reseni, neverim ze neexistuje pricina, neverim na nesmysly, neverim doktorum a jejim recem kteryma mne krmi. snazi se mi namluvit ze delaji co mohou ale ja mam oci a usi a vidim, ze nedelaji, nedelaji nic, jen vybiraji poplatky. za celou dobu jsem nenarazil ani na jedineho, ktery by mi pomohl. ani trochu. nezbyva mi nez se vylecit sam. vim to. chci to dokazat. jsem ochoten udelat cokoliv, jen nevim, co by to melo byt. mozna ze to taky nevite ale preci jen mate vic zkusenosti a znalosti, znate souvislosti, ja bych je musel dalekosahle dohledavat a studovat. byl bych moc rad kdybyste si udelal cas a na muj email odpovedel a nejak mne alespon nasmeroval nebo klidne i predepsal co presne bych mel delat, nebo co byste delal Vy kdybyste byl na mem miste. kdyz nic nenapisee budu hledat dal sam a bude asi chvili trvat nez na to prijdu ale ja verim ze jednou to reseni najdu. verim v to. musim. nic jineho mi nezbyva. omlouvam se jestli Vas svym emailem nejak obtezuju, verim ze ne ale i tak.. budu dal studovat Vase stranky a urcite zkusim prakikovat techniky (zatim delam klystyry) co pisete, ale asi bych potreboval trochu vic souvislosti. zda se mi ze porad jenom hadam, nemam to spojene, je spousta mezer a otazek.. dekuji ze jste to docetl az sem a dekuji predem za pripadnou odpoved.

Již v předchozí odpovědi pro sisty popisuji základní logiku léčby tohoto problému. Pro opravdu zdravé tělo i pleť musíte splnit v podstatě pouze tři podmínky, ale zase tak jednoduché to tedy není. Jde o čistou mysl = srovnaná psychika, acidobazickou rovnováhu, odstranění dyzbakteriózy, se kterou bych zrovna ve Vašem případě začal po tom všem, co jste již vyzkoušel a popsal. Představte si své tělo jako sud kyseliny, který je plný a logicky, můžete do tohoto sudu ještě něco nalít? Obávám se že nikoliv a to je přesně to, co jste mi zatím popisoval a se svým sudem dělal. Musíte vylít a je jedno jak, jedna z nejjednodušších metod je půst, ten při jakémkoliv onemocnění, nebo zranění samozřejmě zahájí každý volně žijící tvor z přírody. Pouze člověk v zajetí tendenčních názorů moderní medicíny při nemoci žere jako protržený, aby měl sílu a pak chcípne na tu svoji sílu. Není to tedy o tom co jíst, ale spíše o tom co nejíst, dále se snažit o rozpoznání a odstranění patogenních breberek ze svého těla a docílit duševní pohody. Zdánlivě je to tedy jednoduché, ale chce to znát souvislosti. To bych Vám ovšem musel napsat knihu a to je na opravdu dlouhou dobu. I pokud se sejdeme tak Vám celý postup rychleji jak za 4 hodiny vysvětlit nedokážu, nicméně se domnívám, že by Vás to poměrně rychle dovedlo k úspěchu. Zvažte to a pokud budete mít o setkání zájem, tak ni zavolejte na telefon uvedený na stránkách vpravo pod mojí fotografií a domluvíme se na termínu schůzky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: sob zář 05, 2009 1:57 pm 
Offline

Registrován: ned srp 30, 2009 9:57 pm
Příspěvky: 11
takze jestli tomu dobre rozumim, mel bych si dat pust. na jak dlouho asi? den, dva, tyden..? a potom bych si mel vyplachnout zaludek slanou vodou. nebo to muzu udelat najednou? a klystyry. to delam. ale co budu jist? nesmim mouku, mleko, maso, cukr. nerikam ze jsem nejaky gurman ale zase z prany zit nedokazu. sesel bych se Vami rad. zavolam


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: sob zář 05, 2009 5:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lukash píše:
takze jestli tomu dobre rozumim, mel bych si dat pust. na jak dlouho asi? den, dva, tyden..? a potom bych si mel vyplachnout zaludek slanou vodou. nebo to muzu udelat najednou? a klystyry. to delam. ale co budu jist? nesmim mouku, mleko, maso, cukr. nerikam ze jsem nejaky gurman ale zase z prany zit nedokazu. sesel bych se Vami rad. zavolam

Stěžejní není život z prány, ale pochopení práce kyselin a zásad v organizmu. Je to vlastně jednoduchý spalovací motor, kde většina lidí omezí, nebo dokonce odstraní fázi výfuku zplodin a jak uznáte tak auto s ucpaným výfukem také jede buď špatně, nebo vůbec. Pokud pochopíte toto, odstraníte z těla patogenní breberky a dosáhnete duševní rovnováhy, nemůže Vám nic chybět, snad hmotné statky, to já netuším jak si stojíte v této oblasti, ale po zdravotní stránce prostě nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: sob zář 05, 2009 10:17 pm 
Offline

Registrován: ned srp 30, 2009 9:57 pm
Příspěvky: 11
dobra, chapu tuhle teorii a pripoustim ze mam prekyseleny organismus, prestoze laboratorni vysledky moci i krve mam v poradku. ph moci je 7. ok to ve mne ale asi vsechno nebude. mimochodem jak clovek vlastne pozna ze ma prekyseleny organismus? (krom tedy ruznych chorob a jejich symptomu, coz by odpovidalo tomu, ze kazda choroba je zpusobena prekyselenim organismu). dulezitejsi vec. jak to rozumne narovnam?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: sob zář 05, 2009 11:48 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Organizmus ma prekyseleny takmer kazdy, je to dost drina udrzovat to nad neutralom, myslim si, ze v nasej spolocnosti clovek neznaly tejto teorie nema sancu udrzat si telo zasadite, spolocenske normy robia vsetko preto, aby mali ludia organizmus prekyseleny, preto sa aj uvadza ph moci 5,5 ako zdrava hodnota.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2009 7:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lukash píše:
dobra, chapu tuhle teorii a pripoustim ze mam prekyseleny organismus, prestoze laboratorni vysledky moci i krve mam v poradku. ph moci je 7. ok to ve mne ale asi vsechno nebude. mimochodem jak clovek vlastne pozna ze ma prekyseleny organismus? (krom tedy ruznych chorob a jejich symptomu, coz by odpovidalo tomu, ze kazda choroba je zpusobena prekyselenim organismu). dulezitejsi vec. jak to rozumne narovnam?

Tělo člověka je ze zásad a jede na kyseliny, poměr je 80:20 a jakékoliv větší odchylky od těchto hodnot znamenají problém. Mimo vyvážený stav se dá docílit rozhození dvěma směry. Většina populace má acidózu a menší část trpí alkalózou. Oboje je špatné a nezajišťuje potřebné fáze spalování ve Vašem motoru, také to znemožňuje fázi výfuku zplodin, což vede k zanášení tkání zplodinami. Celá problematika se nedá popsat v několika větách a je to poměrně dost složitý postup jak se přesně dostat k potřebným hodnotám. Tělo má veliký pracovní rozsah ve kterém se ještě můžete pohybovat a docílit vyrovnaný stav stačí i klidně jednou za dva dny. I za těchto podmínek se lze udržet ve velice dobrém zdravotním stavu. Mnohem horší je, pokud jeden ze zmíněných extrémních stavů přetrvává dlouhodobě, to se vždy po nějaké době objeví zdravotní problém. Poznáte to podle pravidelných náměrů pH moče a slin, kdy denní průběh se musí pohybovat v určitých hodnotách a srovnat to lze jednoznačně stravou a psychickou vyrovnaností. Osobně bych ovšem podle toho, co o Vás dosud vím, řešil spíše patogenní breberky a teprve potom ladil motor po stránce přebytku, či nedostatku kyselin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2009 9:46 am 
Offline

Registrován: ned srp 30, 2009 9:57 pm
Příspěvky: 11
ok ok. takze jdu resit patogenni breberky (mimochodem co to je? to je ta kandida? nebo spatne bakterie ve strevech?). jak vyresim patogenni breberky? zatim delam klystyry, jedu prvni tyden, delam to denne. slanou vodou, tak litr a pul. a dneska jim jenom ovovce a zeleninu. co Vy na to?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2009 7:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lukash píše:
ok ok. takze jdu resit patogenni breberky (mimochodem co to je? to je ta kandida? nebo spatne bakterie ve strevech?). jak vyresim patogenni breberky? zatim delam klystyry, jedu prvni tyden, delam to denne. slanou vodou, tak litr a pul. a dneska jim jenom ovovce a zeleninu. co Vy na to?

Co já na to, patogenní breberky, familiárně takto nazývám špatňáky, kterých žije v našem organizmu 500-600 druhů a kandida je pouze jednou z nejznámějších. Breberky jsou běžně u lidí přemnoženy ve střevech a to by ještě nebyl takový problém, ale bohužel při větším přemnožení se stěhují hlouběji do tkání a orgánů, kde páchají velké škody a velice těžko se likvidují. Jak jistě logicky dovodíte, zde již klystýry mnoho vyhrát nemohou a jsou na místě fungicidní rostliny, cílené diety, koloidní stříbro, nebo MMS. Slaná voda v nálevu je pro dlouhodobé použití docela nevhodná, protože vysušuje střevní sliznici, prostudujte diskuzi o klystýru a pokud je pojedete dlouhodobě, tak nejlepší je vlastní urina. Jeden den na ovoci a zelenině jim nic neudělá, to je jako když dítěti pohrozíte a ono zlobí stejně dál, dokud mu nedáte na zadek, tak to, že to myslíte vážně, stejně nepochopí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 7:08 am 
Offline

Registrován: ned srp 30, 2009 9:57 pm
Příspěvky: 11
hmm.. tak a ted vazne. co s tim teda? kde mam zacit? konkrene


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 8:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lukash píše:
hmm.. tak a ted vazne. co s tim teda? kde mam zacit? konkrene

To mě dost přeceňujete, já tady všude píšu, že jasnovidecké schopnosti nemám, to bych již seděl v parlamentu a řešil jiné otázky. Pokuste se podobně zeptat na svoje potíže lékaře, specialisty na daný problém, třeba telefonem, nebo touto formou a pochybuji, že získáte smysluplnou odpověď. Pokud nemám možnost si pacienta vyšetřit, tak se poměrně obtížně radí, co má se sebou dělat. Například člen Mat si tady se mnou dopisuje řadu měsíců a pokrok je dle mého názoru za ten ztracený čas dosti malý. Při osobní návštěvě lze jít velice rychle k věci a obě strany si v krátkém čase vyříkají otázky a odpovědi. Osobně bych začal komplexní očistou trávicího traktu a staral se o odstranění patogenních breberek některou z uvedených metod. Stravu bych upravil tak, aby docházelo minimálně 1x - 2x denně k spontánní defekaci a stolice nesmí lepit, ani zapáchat. Teprve potom se může vůbec něco zlepšit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 8:46 am 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
lukash píše:
hmm.. tak a ted vazne. co s tim teda? kde mam zacit? konkrene

mě se dost osvědčil půst jeden den v týdnu, později prodloužený na 1,5 - 2dny. Tělo si začne samo uklízet a docela zgruntu. \":D\"

Dokonce některé nauky mají doporučené dny podle znamení narození.

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 9:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
milda píše:
mě se dost osvědčil půst jeden den v týdnu, později prodloužený na 1,5 - 2dny. Tělo si začne samo uklízet a docela zgruntu. \":D\"

Dokonce některé nauky mají doporučené dny podle znamení narození.

Je to vždy otázka čistoty krve a hladovky skutečně krev velice dobře čistí, ovšem pokud jsou přemnoženy v těle pateogenní breberky, tak půst může být docela utrpení. Breberky se o své jídlo intenzívně hlásí a vysílají různé signály, které mohou být značně nepříjemné. Například ta nutkavá stálá a nepřekonatelná chuť na sladké, je výsledkem toxinů, které do naší nervové soustavy vypouští kvasinka candida albicans ve své snaze požádat nás o svoje jídlo. Většinou podlehneme a ona může v klidu dále růst, časem se naše potíže stále stupňují a intervaly zkracují. Je třeba se zašprajcovat a nedodat nic, ale to opravdu nějakou dobu dost bolí, pak kvasinky uhynou a problémy odezní. Ta doba se bohužel nedá počítat na dny, jak se lidé domnívají a třeba v případě této kvasinky, jde o dobu cca půl roku perfektního ovládání se a jediný exces Vás hodí zase zpátky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 193 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz