Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 193 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned črc 30, 2017 11:52 pm 
Offline

Registrován: ned dub 16, 2017 6:31 pm
Příspěvky: 16
Citovane z knihy “Elektropunkturny vegetativny rezonancny test” autori Gotovsky, Kosareva, Fedorenko, Perov

“Klinicky priklad.

Pacientka K.N. 32 rokov. Obratila sa k lekarovi kvoli vyrazkam na tvari – zapalenymi papulami so zahnisanim v centre, papuly sa zlievaju do jedneho celku v oblasti lic, podbriadku, niznej celuste, cast vyrazok je na zhrubnutom zaklade( induraktivne akne).
Tento problem ma od 14 rokov. Zhorsenie sa prejavi 2-3 krat do roka. Pri zhorseni sa vyskytuju vyrazky s hnisavym zltym obsahom.
Zistila sa stafylokokova flora. Kladny terapeuticky efekt sa dosiahol na baze podavania enterosorbentov a trichopola, na baze antibiotickej liecby sa zhorsovali jej pocity. Stolica je tvrda raz za tri dni po vyfajceni 3-4 cigariet. Ma deformovany hrudnik a skoliozu 3-4 stupna, kompenzovany.
Diagnoza: akne vulgaris
Posledne zhorsenie akne, ktore bolo pred niekolkymi mesiacmi, sa stabilne zhorsuje a nedava kladne vysledky na predpisanu liecbu. Ukazala sa exkoriacia mnozstva vyrazok, zvysilo sa ich mnozstvo v porovnani s predchadzajucim zhorsenim.
Cielom daneho vysetrenia je zistenie pricin a reaktivnosti pacientky na terapiu, preto je treba zistit:

1. stav imunnej a endokrinnej sustavy
2. etyologicky factor procesu
3. najvyznamnejsie problemy organizmu

Z pozicie sucastnej mediciny factory, ktore sposobuju akne je ochorenie traviaceho traktu, dysbakterioza, gastrititida a pod.. V tomto pripade uhrovitost nezanika koncom puberty, ale moze sprevadzat cloveka pocas jeho celeho zivota. V neskorsom obdobi je vyskyt akne spojeny s ochorenim vnutornych organov. Niekedy je psychoemocionalneho charakteru,
ktory sposobuje rad ochoreni vnutornych organov. Podobny stav koze je charakteristicky pre ochorenie traviaceho traktu, pecene, zlcnika a celeho radu hormonalnych naruseni.

Pri prevedeni IMEDISu od vseobecneho k ciastocnemu bolo zistene:

1. Geopatogenna zataz 1-3 stupna, Filtraciou sa zistovalo spojenie s organopreparatom hypofyza D6, stitna zlaza D4, vajecniky D6, preto bolo na mieste zistit stupen endokrinnych poskodeni a ich spojenie s patogennou zatazou. Pri priamom testovani sa zistovali silne endokrinne poskodenia (3.uroven), co sa opakovalo pri filtracii cez ukazovatel geopatogennej zataze.

2. Psychicka zataz (4 jednotky). Velmi silny stupen vegetativnej zataze, depresivne stavy, psychicka zataz (8 stupen).
Ziskane udaje hovoria o vyzname psychoemocionalnych problemov v rozvoji chorobneho stavu pacientky, ktore sa v opisanych tazkostiach pacientky nenachadzali.
Priamo sa testoval cely rad preparatov, odrazajucich psychoemocionalny stav, podla vysledkov ktorych boli pacientke zadane otazky. Odpovede na tieto potvrdili predpoklad o depresiach; pocas rokov na jar a na jesen sa prejavuje permanentna unava,vstavanie je s tazkostami a prejavuje sa podrazdenost. K okoliu ma negativny postoj, hlavne k spolupracovnikom, s ktorymi pracuje davno a predtym nemala s nimi ziadne konflitky. Rozhovor pacientky sa tykal rodiny, manzela, nerealizovatelnosti v pracovnej oblasti, pocite viny a ine. Stav pacientky sa velmi zhorsil po tazkej chorobe manzela, kedy pacientka mala starch zo smrti svojho manzela. Rozhovor bol sprevazany burlivymi vegetativnymi reakciami a mal citovy podton.
Beruc do uvahy vysledky testovania, mozeme predpokladat u pacientky depresivne stavy psychogenneho charakteru.
Psychogenna situacia, ako vyvolavaci factor, najskor vyvolava vseobecnu nespecificku reakciu adaptacie. Hranica medzi reakciou adaptacie a chorobou je relativna a zavisi ako od sily a obdobia vplyvu faktora, tak aj od psychologickeho a fyzickeho stavu cloveka. Pri druhotnych vplyvoch psychogennych faktorov alebo pri podmienkach dlhotrvajucej psychotraumatickej situacie odpovedna reakcia na stress sa prejavi ako poskodenie niektorych organov a sustav organizmu. Najprv sa poskodi organ, ktory ma ktomu najvacsie predpoklady. Na druhej strane su somaticke procesy funkcne. A terapia zamerana na psychoemocionalnu stranku priniesla zelane vysledky. V nasledujucom, choroba sa dostala do nezvratnej situacie, co zhorsuje jej liecenie. V tomto pripade psychoemocionalne korekcie su castou nevyhnutnej terapie.

3. Vseobecne biologicke indexy – 8/12/19/21. Filtraciou cez biologicky index 21 sa zistilo spojenie s organopreparatom Hrube crevo,Sliznica, cez biologicky index 19 sa zistilo spojenie s organopreparatom dvanastornika a zlcovody.
Stredne rezervy adaptacie 2. stupna, optimalny index, optimalny krok – dobre rezervy adaptacie 2. stupna.
Uroven zdravia 3/1, optimalny index, optimalny krok – uroven zdravia 2/1.
Pre efektivnost liecenia tejto pacientky ma velky vyznam riesenie psychoemocionalnych problemov. Na nich poukazujeme pritomnost velmi vysokeho stupna psychickej zataze, depresivnych stavov, velky krok terapie na rezervy adaptacie a urovni zdravia (z 3/1 do 2/1).
Boli zistene poskodenia imunity; poukazanie na stav zlyhania, ukazovatele na oslabenie imunity, vysoky stupen zlyhavania imunity – pri testovani sa ukazalo spojenie s ukazovatelmi Parazity D30, bakterie D30.
Cez organopreparaz Koza D4 sa zistil vysoky stupen zlyhavania imunitneho systemu podla stupnice “Baktericidnost” – 1.stupen.

4. Cez ukazovatel “Organ- zdroj problemov” sa zistilo spojenie s organopreparatmi Zlcovod D6, Hrube crevo D4, Sliznica D4, Krv D4, Koza D4.

5. Testovanim ukazovatelov Intox I a Intox II sa zistilo spojenie s ukazovatelmi Parazity D30, Bakterie D30 a uhlovodiky D30 s vyssie uvedenymi organopreparatmi.

6. Pri priamom testovani nozodov bakterii a hlist, vysledok bol kladny na nozody Stafylokoky D6, Stafykokus epidermis D4, Stafylo-streptokoky D8, Akarida demoksis follikulorum Cotr. (kliest folikulatny), Crevna lamblia D5, Giardia lamblia D60. Filtraciou cez ukazane vyssie organopreparaty a ukazovatele intoxikacie Intox I a Intox II sa tiez testovali vybrane infekcne nozody.

Priame testovanie programom rezonancno-frekvencnej terapie F728, F729, F234, F188, ktore zodpoveda otestovanym infekcnym nozodom, pri intenzite 100 a 30 jednotiek sa prvotne udaje znizili.

Na zaklade analyz ziskanych pri testovani, mozeme urobit zaver o pravdepodobnom vyskyte lamblioznej koliky, diskinezii zlcovodov, akne vulgaris (stafylokokovy povod) s oridruzenim demodexom na zaklade depresivnych stavov. V terapii od sameho zaciatku je nutne brat do uvahy vsetky priciny (infekcne aj psychoemocionalne).

Cielom prevedenia diagnostiky u danej pacientky bolo objasnenie pricin neprijimania liecby akne vulgaris. Zosumarizovanim vsetkych udajov mozeme povedat, ze predchadzajuca terapia nebrala do uvahy pritomnost a vplyv depresivnych a endokrinnych poskodeni, zlyhavania imunitneho systemu a ochorenia traviaceho traktu. Antibioticka liecba bola nespecificka v plane terapie folikularneho kliesta a lambliozy, bola neefektivna v stafylokokovej infekcii vyrazok na kozi.

Podla vysledkov testovania boli doporucene doplnkove vysetrenia na zistenie folikularneho kliesta a lambliozy. Po laboratornych vysetreniach sa potvrdili vysledky na demodex a lambliozu.

Takze nehladiac na to, ze nozologicka forma ochorenia je oficialne potvrdena, pouzitie IMEDIS povoluje komplexne urcit stav pacientky s prihliadnutim na niekolko faktorov a urcit spravny typ terapie.” koniec citovaneho textu.

Cteny pan Zajicek je bezpochyby vyborny odbornik.

Co sa IMEDISu tyka; je vyborny system diagnostikovania pricin ochoreni. Aj tu vsak plati stare zname, dolezity je medziclanok, t.j. clovek, ktory s pristrojom pracuje. Clanok je informativny a priciny choroby zverejnene v knihe nemusia zodpovedat pricinam akne vyskytujuceho sa u ineho cloveka. Vyhladajte expertov, ktori maju preukazatelne komplexne vedomosti tykajuce sa zdravia cloveka. Vo formule sa tiez nenechate previest clovekom, ktory tu formulu sotva nastartuje. Uspesnost diagnostiky podla IMEDISu je 80%-90%. Jedna sa o vedecky dokazany, 10tky rokov trvajuci vyskum. Zdroj http://imedis.ru/pages/41


Odporucit vhodneho lekara mozu napriklad tu: http://ibbu.at/kontakt/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: stř srp 02, 2017 10:02 am 
Offline

Registrován: stř srp 02, 2017 9:45 am
Příspěvky: 1
Tak tak, rád bych přispěl také se svou troškou do mlýna:

Přípravků jsem zkoušel už mnoho bych řekl : / a už nekupuji. Nakonec mně pomohly až souvislejší informace o akné a zdraví, jako je obsahem "videích" tu o akné: http://akneakne.cz

Toto vědět, mně objasnilo! jak na akné. A dokáži se ho zbavovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned srp 20, 2017 10:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Danse píše:
Tak tak, rád bych přispěl také se svou troškou do mlýna:

Přípravků jsem zkoušel už mnoho bych řekl : / a už nekupuji. Nakonec mně pomohly až souvislejší informace o akné a zdraví, jako je obsahem "videích" tu o akné: http://akneakne.cz

Toto vědět, mně objasnilo! jak na akné. A dokáži se ho zbavovat.

Tak přispějte radou a ne reklamou na své stránky. Již ten zastřený úvod mě odradil, je z toho moc cítit jiný zájem když všechno víte a jenom to okecáváte a slibujete že zázrak bude na závěr. Podobně se chová každý politik před volbama, nakonec slibem nezarmoutíš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: úte říj 31, 2017 2:13 pm 
Offline

Registrován: úte čer 27, 2017 12:52 pm
Příspěvky: 42
Jarda píše:
Na rovinu řeknu že tím jsem se nikdy do hloubky nezabýval. Podle mě to má vysoké procento mužů a většina z nich to vůbec neřeší a považují to za přirozený stav. Vzhledem k tomu že ty pupínky vznikají ze stejných příčin jako akné vidím řešení ve stejných postupech tedy vyřešit střeva, vitamíny skupiny B a odstranění drobných parazitů ať již ve střevě, nebo přímo na penisu.

Jardo jak myslíš zameřit se na parazity přímo na penisu vypadáto takhle+to je i na varletech a z každýho pupinku roste chlup a
+ mám i to hirsuties papillaris .fakt mě to s prominutím sere . co mazaní lugolem s ředěné s vodou .přijít na to tak sem milionář \":)\"))vím že to má více mužu


Přílohy:
634408806660910829-8745f7c0-f0f0-4a91-8bc5-484ad1d97871.jpeg
634408806660910829-8745f7c0-f0f0-4a91-8bc5-484ad1d97871.jpeg [ 17.63 KiB | Zobrazeno 12743 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: stř lis 01, 2017 2:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Patrik1989 píše:
Jardo jak myslíš zameřit se na parazity přímo na penisu vypadáto takhle+to je i na varletech a z každýho pupinku roste chlup a
+ mám i to hirsuties papillaris .fakt mě to s prominutím sere . co mazaní lugolem s ředěné s vodou .přijít na to tak sem milionář \":)\"))vím že to má více mužu

Tak i tak by to šlo vyzkoušet i když abych pravdu řekl obdobný stav je hodně běžný tedy že by to některá žena vnímala jako problém to se moc nedomnívám, považují to spíše za normální stav. Obecně bych si dovolil tvrdit že u genitálu má možná lepší schopnost pošéfovat malé šmejdy roztok hypermanganu, ale opravdu slabý, ne si obarvit bimbase do fialova. Ten funguje i velice slabých koncentracích dosti slušně i na takové problémy jako kondylomata a to se již bavíme přímo o sliznici žaludu tedy mnohem citlivější oblasti než kterou by jste chtěl řešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2018 11:27 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 11, 2015 2:52 pm
Příspěvky: 5
Dobry den, s akne jsem nikdy nemel nejak zvlaste vyrazne problemy (samozrejme, tak jako kazdy v puberte a jinak cas od casu pupinek, proste nic neobvykleho). 3 roky zpatky se ale ma situace presne touto dobou preci jen znacne zhorsila a nepomahalo mi nic, proste to vyresil jen cas a zhruba od listopadu se vsechno zase vratilo do normalu.
Ted uz mam pubertu dlouho za sebou a presto je to tu zpet. Zkousel jsem ted detox, ale ten jen zpomalil proces zhorsovani se situace. Miril jsem samozrejme na zlepseni stavu strev, ale jelikoz se mi nyni afty vubec netvori, nedokazu tam souvislost se strevy najit. A myslim, ze i kdybych v nem pokracoval, nebylo by nic jinak, protoze ony tri roky zpet jsem to zkousel jeste mnohem dyl - bez jakehokoliv vysledku. (vzdy, kdyz jsem s nimi mel problemy, mel jsem plno aftu).
Snazim se najit nejakou souvislost, abych nemusel zas jen cekat na zazrak, tak se sem pokusim nahodit par bodu, ktere me napadly.
Tehdy bylo hrozne horke leto, takze jsem se vice potil a byt si oblicej casto myl (coz delam i ted), nebylo to dostatecne.
Napadl me taky problem s nasi vodou ze studny, kterou jsem ted po dlouhe dobe zacal pit. Nikdo jiny ale tento problem nema, tak me pripadne napadla nejaka alergie souvisejici s timto obdobim, kterou bych si pitim te vody umocnoval. Na druhou stranu si nemyslim, ze cetne piti sracek s obsahem aspartanu bylo pro muj organismus nejak lepsi - a presto zadny problem dlouho neexistoval. Nebo eventualne uz to, ze se ji casto umyvam?
Napadla me i obecne nejaka alergie, ale ani to mi nedava smysl, protoze jednak jsem pred mnohymi lety mel vysledky naprosto v poradku a posledni dve leta probehla bez problemu.
Nejvic se priklanim k tomu, ze to ma souvislost s mou psychickou pohodou. Tehdy jsem prozival hodne tezke casy a ted je to jeste 100x horsi, coz by podle me vysvetlovalo i navrat v uz postpuberalnim veku. Vubec jsem si to nepripoustel, ale v soude podle testu, ktery mi byl doporucen, trpim stredne tezkymi az tezkymi depresemi. Nema smysl se zminovat o tom, ze me to v mem pripade nesmirne zaskocilo, protoze jsem vzdy pusobil jako naprosto vyrovnany flegmatik. Ale okolnosti zrejme temperament mohou docasne uplne zmenit. Nevim ovsem, jestli tady existuje nejaka spojitost s akne. Taky si musim priznat, ze se uz hodne spatne citim zhruba 6 tydnu. Nicmene jelikoz se vyskyt zhorsil az pred 10 dny, prijde mi to zvlastni. At uz je to ovsem jak chce a souvislost existuje nebo ne, urcite by bylo fajn se dat psychicky do poradku. Samozrejme se nabizi otazka, jestli problem resit s psychologem, nebo existuji nejake tipy - nejaka zmena stravy, nejaka cviceni, ktera by mi pomohla vic a citelneji. Ostatne by to pro me asi bylo i jednodussi, nez si o tom povidat na psychologii, protoze, jak jsem zminoval, je to pro me nesmirne zvlastni pocit, nedokazat si pomoct do klidu sam.
Samozrejme se da predpokladat, ze je tu obrovsky vliv toho, ze se budim kazde rano naprosto zpoceny, ackoliv k tomu pri sve hubenosti teda rozhodne nemam fyzicke predpoklady. Celkove se mi oblicej extremne prehriva, i o tom jsem se nekde docetl, ze poceni muze byt vyvolano psychikou. Tak me napadlo, jestli treba nenosit aspon docasne (i na spanek) celenku, abych nebyl na cele neustale tak uriceny, protoze tam je situace (zatim) jasne horsi nez na obliceji.
I tady bych samozrejme mohl videt dalsi moznou souvislost, kvuli nalade trpim extremni nespavosti (byt ale pres den nebyvam vubec unaveny a ani v noci se mi vlastne nechce spat). Tak jestli by nepravidelny a velice nekvalitni spanek treba mohl taky souviset? Jen, toto jsou proste veci, ktere naprosto netusim, jak resit, protoze prasky na spani do sebe sypat za zadnou cenu nebudu a sportovni ci jina aktivita mi k lepsimu usinani nepomaha. Sice se pri sportu samozrejme citim dobre, ale ono se napriklad na kole spat neda. \":D\"

Dekuji za odpovedi a preju hezky zbytek vecera!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2018 7:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sjunb píše:
Dobry den, s akne jsem nikdy nemel nejak zvlaste vyrazne problemy (samozrejme, tak jako kazdy v puberte a jinak cas od casu pupinek, proste nic neobvykleho). 3 roky zpatky se ale ma situace presne touto dobou preci jen znacne zhorsila a nepomahalo mi nic, proste to vyresil jen cas a zhruba od listopadu se vsechno zase vratilo do normalu.
Ted uz mam pubertu dlouho za sebou a presto je to tu zpet. Zkousel jsem ted detox, ale ten jen zpomalil proces zhorsovani se situace. Miril jsem samozrejme na zlepseni stavu strev, ale jelikoz se mi nyni afty vubec netvori, nedokazu tam souvislost se strevy najit. A myslim, ze i kdybych v nem pokracoval, nebylo by nic jinak, protoze ony tri roky zpet jsem to zkousel jeste mnohem dyl - bez jakehokoliv vysledku. (vzdy, kdyz jsem s nimi mel problemy, mel jsem plno aftu).
Snazim se najit nejakou souvislost, abych nemusel zas jen cekat na zazrak, tak se sem pokusim nahodit par bodu, ktere me napadly.
Tehdy bylo hrozne horke leto, takze jsem se vice potil a byt si oblicej casto myl (coz delam i ted), nebylo to dostatecne.
Napadl me taky problem s nasi vodou ze studny, kterou jsem ted po dlouhe dobe zacal pit. Nikdo jiny ale tento problem nema, tak me pripadne napadla nejaka alergie souvisejici s timto obdobim, kterou bych si pitim te vody umocnoval. Na druhou stranu si nemyslim, ze cetne piti sracek s obsahem aspartanu bylo pro muj organismus nejak lepsi - a presto zadny problem dlouho neexistoval. Nebo eventualne uz to, ze se ji casto umyvam?
Napadla me i obecne nejaka alergie, ale ani to mi nedava smysl, protoze jednak jsem pred mnohymi lety mel vysledky naprosto v poradku a posledni dve leta probehla bez problemu.
Nejvic se priklanim k tomu, ze to ma souvislost s mou psychickou pohodou. Tehdy jsem prozival hodne tezke casy a ted je to jeste 100x horsi, coz by podle me vysvetlovalo i navrat v uz postpuberalnim veku. Vubec jsem si to nepripoustel, ale v soude podle testu, ktery mi byl doporucen, trpim stredne tezkymi az tezkymi depresemi. Nema smysl se zminovat o tom, ze me to v mem pripade nesmirne zaskocilo, protoze jsem vzdy pusobil jako naprosto vyrovnany flegmatik. Ale okolnosti zrejme temperament mohou docasne uplne zmenit. Nevim ovsem, jestli tady existuje nejaka spojitost s akne. Taky si musim priznat, ze se uz hodne spatne citim zhruba 6 tydnu. Nicmene jelikoz se vyskyt zhorsil az pred 10 dny, prijde mi to zvlastni. At uz je to ovsem jak chce a souvislost existuje nebo ne, urcite by bylo fajn se dat psychicky do poradku. Samozrejme se nabizi otazka, jestli problem resit s psychologem, nebo existuji nejake tipy - nejaka zmena stravy, nejaka cviceni, ktera by mi pomohla vic a citelneji. Ostatne by to pro me asi bylo i jednodussi, nez si o tom povidat na psychologii, protoze, jak jsem zminoval, je to pro me nesmirne zvlastni pocit, nedokazat si pomoct do klidu sam.
Samozrejme se da predpokladat, ze je tu obrovsky vliv toho, ze se budim kazde rano naprosto zpoceny, ackoliv k tomu pri sve hubenosti teda rozhodne nemam fyzicke predpoklady. Celkove se mi oblicej extremne prehriva, i o tom jsem se nekde docetl, ze poceni muze byt vyvolano psychikou. Tak me napadlo, jestli treba nenosit aspon docasne (i na spanek) celenku, abych nebyl na cele neustale tak uriceny, protoze tam je situace (zatim) jasne horsi nez na obliceji.
I tady bych samozrejme mohl videt dalsi moznou souvislost, kvuli nalade trpim extremni nespavosti (byt ale pres den nebyvam vubec unaveny a ani v noci se mi vlastne nechce spat). Tak jestli by nepravidelny a velice nekvalitni spanek treba mohl taky souviset? Jen, toto jsou proste veci, ktere naprosto netusim, jak resit, protoze prasky na spani do sebe sypat za zadnou cenu nebudu a sportovni ci jina aktivita mi k lepsimu usinani nepomaha. Sice se pri sportu samozrejme citim dobre, ale ono se napriklad na kole spat neda. \":D\"

Dekuji za odpovedi a preju hezky zbytek vecera!

To děláte vlastně prakticky všechno blbě a spíše než konkrétní postup vám vysvětlím jak tělo funguje. Stresem, nebo fyzickou zátěží (třeba to kolo) si zvedáte hladinu kortizolu, což vypíná tvorbu HCl v žaludku a následně se jednak strava dobře nestráví, nevyloučí se dostatek žluče a nepochcípají šmejdi, kteří v té stravě jsou. Tím se zamoří postupně trávicí trakt nějakým šmejdem (bakterie, viry, plísně, kvasinky) a dojde k malosorbci živin ze stravy a zásadnímu nárůstu intoxikace v celém těle. Tělo má poměrně dobré schopnosti se těchto toxinů zbavit, nicméně bez dokonale fungujícího střeva a jater, to moc nejde a nastupují tedy náhradní cesty k vyloučení toho bordelu, tedy plíce (zápach z úst) pocení a kožní problémy, koncentrovanější moč a zhoršení horních cest dýchacích. Prostě se ten bordel valí ven kudy to jde a medicína na to patlá nějaké mastě a další nesmysly a tlačí to zpět do těla. Cesta tedy vede snížením stresu a zátěžové námahy přes dodávání HCl a podporu jater. Podle popisu bych si dovolil tvrdit že minimálně jedna část toho problému je od virů a na to fungují humáty (cca 1-2 g denně) které vám mohu dodat, nebo lysin (cca 3 g denně) a ten mám na e-schopu. Pochopitelně je potřeba spát, což nezajistí nějaké prášky, ty pouze již tak extrémní intoxikaci jenom prohlubují. Vyzkoušejte se večer najíst pak dvě hodiny procházka lesem, nebo podle vody, následně vypocení na cizím těle (sex) nebo červená sauna, osprchovat, vzít si melatonin (cca 2,5-5 mg), zapít konopným čajem (stačí CBD) a musíte omdlít ještě než dolezete do postele. Defekaci je potřeba seřídit na 3 x denně tak, aby vyšla formovaná kaštanově hnědá šiška, která prakticky nepáchne, nelepí se k záchodu a potopí se ve vodě, jinak je to prostě blbě a něco nefunguje dobře. Toto by vám mělo nyní pomoci stav trochu zlepšit a pokud to bude potřeba nějak komentovat klidně zavolejte vysvětlím. Jinak depky jsou z intoxikace a nutričních deficitů, tedy je potřeba vyvážená a nutričně bohatá strava a doporučuji si udělat i test neurotransmiterů a výpočet na nutriční kalkulačce, aby bylo jasné v čem je ten hlavní problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2018 7:27 am 
Offline

Registrován: čtv čer 11, 2015 2:52 pm
Příspěvky: 5
[quote="Jarda":3czmpnd9]To děláte vlastně prakticky všechno blbě a spíše než konkrétní postup vám vysvětlím jak tělo funguje. Stresem, nebo fyzickou zátěží (třeba to kolo) si zvedáte hladinu kortizolu, což vypíná tvorbu HCl v žaludku a následně se jednak strava dobře nestráví, nevyloučí se dostatek žluče a nepochcípají šmejdi, kteří v té stravě jsou. Tím se zamoří postupně trávicí trakt nějakým šmejdem (bakterie, viry, plísně, kvasinky) a dojde k malosorbci živin ze stravy a zásadnímu nárůstu intoxikace v celém těle. Tělo má poměrně dobré schopnosti se těchto toxinů zbavit, nicméně bez dokonale fungujícího střeva a jater, to moc nejde a nastupují tedy náhradní cesty k vyloučení toho bordelu, tedy plíce (zápach z úst) pocení a kožní problémy, koncentrovanější moč a zhoršení horních cest dýchacích. Prostě se ten bordel valí ven kudy to jde a medicína na to patlá nějaké mastě a další nesmysly a tlačí to zpět do těla. Cesta tedy vede snížením stresu a zátěžové námahy přes dodávání HCl a podporu jater. Podle popisu bych si dovolil tvrdit že minimálně jedna část toho problému je od virů a na to fungují humáty (cca 1-2 g denně) které vám mohu dodat, nebo lysin (cca 3 g denně) a ten mám na e-schopu. Pochopitelně je potřeba spát, což nezajistí nějaké prášky, ty pouze již tak extrémní intoxikaci jenom prohlubují. Vyzkoušejte se večer najíst pak dvě hodiny procházka lesem, nebo podle vody, následně vypocení na cizím těle (sex) nebo červená sauna, osprchovat, vzít si melatonin (cca 2,5-5 mg), zapít konopným čajem (stačí CBD) a musíte omdlít ještě než dolezete do postele. Defekaci je potřeba seřídit na 3 x denně tak, aby vyšla formovaná kaštanově hnědá šiška, která prakticky nepáchne, nelepí se k záchodu a potopí se ve vodě, jinak je to prostě blbě a něco nefunguje dobře. Toto by vám mělo nyní pomoci stav trochu zlepšit a pokud to bude potřeba nějak komentovat klidně zavolejte vysvětlím. Jinak depky jsou z intoxikace a nutričních deficitů, tedy je potřeba vyvážená a nutričně bohatá strava a doporučuji si udělat i test neurotransmiterů a výpočet na nutriční kalkulačce, aby bylo jasné v čem je ten hlavní problém.[/quote:3czmpnd9]
Víceméně rozumím, na druhou stranu mi pořád něco nesedí. Kromě zlomového okamžiku, který způsobuje ony přetrvávající psychické problémy žiju v podstatě úplně stejně. Jen tu zátěžovou námahu jsem míval dřív ještě vyšíí - delší distance, apod. Jak jsem ale říkal, jen při sportovní aktivitě mi je dobře. Včera jsem strávil na hřišti celý den, všechno bylo naprosto perfektní, pak jsem přišel domů a naspal jsem 2 a půl hodiny, byť jsem nepopsatelně unavený.
V první řadě se tedy vrátím k věcem podporující právě střeva a

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2018 9:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="sjunb":23swf6gs]Víceméně rozumím, na druhou stranu mi pořád něco nesedí. Kromě zlomového okamžiku, který způsobuje ony přetrvávající psychické problémy žiju v podstatě úplně stejně. Jen tu zátěžovou námahu jsem míval dřív ještě vyšíí - delší distance, apod. Jak jsem ale říkal, jen při sportovní aktivitě mi je dobře. Včera jsem strávil na hřišti celý den, všechno bylo naprosto perfektní, pak jsem přišel domů a naspal jsem 2 a půl hodiny, byť jsem nepopsatelně unavený.
V první řadě se tedy vrátím k věcem podporující právě střeva a

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2018 5:58 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 11, 2015 2:52 pm
Příspěvky: 5
Jarda píše:
Zátěž sportem zvedá endorfiny tedy vlastně fetujete, ale bohužel i kortizol tedy vše si tím komplikujete. Stres eliminuje chození, spánek, dostatečná výživa a odpočinek. O HCl je zde celé vlákno tak to projděte, případně zavolejte vysvětlím. Ty doplňky nejsou nijak mimo mísu, ale chtělo by to si stav nutrientů spočítat na nutriční kalkulačce a co bude deficitní to dodávat.

Dobrá, dnes se tedy večerem projdu městem. Toho efektu se ale bojím, protože právě při posledních procházkách se mi v hlavě až přehnaně moc kumulovaly myšlenky (a to vedlo k ještě horší náladě), na což u sportu samozřejmě není vůbec žádný čas. K dostatečné stravě jsem se konečně dopracoval, ale řekl bych, že se situace naopak horší, což pak pramení u té nespavosti, která to zase vrací jako bumerang zpět. Celou noc zívám, jsem unavený jako snad nikdy dřív, ale usnout mi nepomáhají ani bylinky k tomu předurčené. Vlákno o HCl si projdu večer. Vemu to zároveň s tou nutriční kalkulačkou. No a když se vrátím k defekaci, tak ta je bezproblémová. Naopak asi před rokem jsem měl se střevy velký problém, plno aftů, stolici v otřesném stavu, ale na obličeji se to vůbec nepodepsalo. Přijde mi, že funguju nějak divně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2018 7:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sjunb píše:
Dobrá, dnes se tedy večerem projdu městem. Toho efektu se ale bojím, protože právě při posledních procházkách se mi v hlavě až přehnaně moc kumulovaly myšlenky (a to vedlo k ještě horší náladě), na což u sportu samozřejmě není vůbec žádný čas. K dostatečné stravě jsem se konečně dopracoval, ale řekl bych, že se situace naopak horší, což pak pramení u té nespavosti, která to zase vrací jako bumerang zpět. Celou noc zívám, jsem unavený jako snad nikdy dřív, ale usnout mi nepomáhají ani bylinky k tomu předurčené. Vlákno o HCl si projdu večer. Vemu to zároveň s tou nutriční kalkulačkou. No a když se vrátím k defekaci, tak ta je bezproblémová. Naopak asi před rokem jsem měl se střevy velký problém, plno aftů, stolici v otřesném stavu, ale na obličeji se to vůbec nepodepsalo. Přijde mi, že funguju nějak divně.

Chodit městem je hovadina, chodit musíte lesem, nebo kolem vody, prostě v prostředí plném záporných iontů. Jak víte že je vaše strava nutričně dostatečná když jste si to zatím nepočítal? Nespíte ani po tom postupu co jsem vám napsal? Pokud to správně chápu tak tvrdíte že nyní máte stolici tak jak jsem popsal 3 x denně formovaná kaštanově hnědá šiška, která prakticky nepáchne, nelepí se k záchodu a potopí se ve vodě, nebo je to jinak?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: úte srp 06, 2019 12:41 pm 
Offline

Registrován: stř úno 20, 2019 7:39 pm
Příspěvky: 8
Střeva jsem již vyladil(chodím 2-3x denně, pevné skupenství bez zápachu a špinění). Akné se mi 100% eliminovat nedaří.

Momentálně končím druhý měsíc na whole food plant based diet (brambory, cizrna, rajčata, špenát, brokolice, květák, mrkev, houby, cibule, česnek, koření, nějaké ovoce, piji jen vodu). V minulosti jsem byl na proti kvasinkové dietě.

Jídelníček neustále poupravuji (postupuji eliminační dietou) a sledují změny. B12 suplementuji, občas cvičím a nutím se na chodit na sluníčko.

Např. fazole jsou spouštěčem akné cizrna nikoliv.
Po ovesných vločkách mám pachuť v ústech a silně páchnoucí moč.
Po zeleném čaji se mi zvýší produkce mazu ve skalpu a je to další spouštěč akné(kofein?).
Po mražených borůvkách mám další den ráno bolesti břicha, které po stolici odezní...

Momentálně se mi akné dělá ve skalpu ( chyba v jídelníčku se do dalšího dne projeví na obličeji) v oblasti obličeje téměř vymizelo(když se něco udělá, hned mizi). Suchá kůže v podobě bílých šupinek se lehce zmírnila.

Bílý/žlutý povlak na jazyku se lehce zmírňuje po konzumaci HCl, kloktáním vodou a pravidelnou údržbou s polévkovou lžící (co hraje hlavní roli neruším).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: úte srp 06, 2019 5:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ruso píše:
Střeva jsem již vyladil(chodím 2-3x denně, pevné skupenství bez zápachu a špinění). Akné se mi 100% eliminovat nedaří.

Momentálně končím druhý měsíc na whole food plant based diet (brambory, cizrna, rajčata, špenát, brokolice, květák, mrkev, houby, cibule, česnek, koření, nějaké ovoce, piji jen vodu). V minulosti jsem byl na proti kvasinkové dietě.

Jídelníček neustále poupravuji (postupuji eliminační dietou) a sledují změny. B12 suplementuji, občas cvičím a nutím se na chodit na sluníčko.

Např. fazole jsou spouštěčem akné cizrna nikoliv.
Po ovesných vločkách mám pachuť v ústech a silně páchnoucí moč.
Po zeleném čaji se mi zvýší produkce mazu ve skalpu a je to další spouštěč akné(kofein?).
Po mražených borůvkách mám další den ráno bolesti břicha, které po stolici odezní...

Momentálně se mi akné dělá ve skalpu ( chyba v jídelníčku se do dalšího dne projeví na obličeji) v oblasti obličeje téměř vymizelo(když se něco udělá, hned mizi). Suchá kůže v podobě bílých šupinek se lehce zmírnila.

Bílý/žlutý povlak na jazyku se lehce zmírňuje po konzumaci HCl, kloktáním vodou a pravidelnou údržbou s polévkovou lžící (co hraje hlavní roli neruším).

To máte za sebou slušný pokrok a je škoda že se zde nedají testovat všechna béčka určitě by bylo vhodné znát hladiny B5, ale nevím o tom že by to zde někdo dělal. Ovesné vločky nedoporučuji nikomu, obecně nejde o vločky které měl k dispozici autor této výživové metody a dnes jeho doporučení v zásadě ztrácí smysl. Zdroje kofejnu opravdu škodit mohou, ale že až tak bych ani nehádal. Borůvky likvidují mnoho patogenních šmejdů tedy je klidně možné že vám po nich naskočí krátkodobě herx, ale ten by delší aplikací odeznít. Za daných podmínek bych vyzkoušel asi mazání DMSO na postižená místa tím by se dalo také dost zlepšit. Každopádně pouze zředěné, asi ze začátku v koncentraci pod 50% a vyzkoušet na malé ploše jak bude pokožka reagovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 193 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz