Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 6:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 193 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Moje problémy..prosím o radu
PříspěvekNapsal: ned kvě 04, 2014 1:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Blesq píše:
Zdravím \":)\" ,som tu nový avšak forum navštevujem už dlhšie a postupne som sa dostal k zaujimavím informáciam za ktoré som velmi vďačný a celkovo za túto stránku p .Aby som bol aspoň ako tak stručný mam skoro 21 rokov a nekonečne problemy z akné resp. kožné problémy.Mám 195cm cca 90kg venujem sa už zopár rokov posilovaniu a samozrejme aj podľa toho jem čiže veľa masa,mliečnych výrobkov,proteinove doplnky apodobne..anabolikam som sa chvalabohu uspešne vyhol.Taktiež som dosť vašnivy fajčiar alkoholu som si užil ale už sa mu dlhší čas vyhýbam. Moje problémy začali približne v puberte a to celkom silne akné (vrch chrbta,tvar,krk,uši) robili sa mi podkožne cysty/vredy alebo ako to nazvať , ktoré sa dookola zapaľovali a tento stav pretrváva doteraz jeden moj známy lekar ma aj varoval keď mi vyberal vred o velkosti asi 3-4 cm vzadu na krku na krčnom stavci že pri silnom zápale by som mal važny problém vtedy som mal dokonca teploty a návaly tepla,pred polrokom na predoperačných vyšetreniach som maj aj zvýšené lymfocyty aj keď vraj v norme , tiež mám zvýšenu mazotvorbu a zvačšené póry.Posledné 2 roky myslím sa objavil už aj ekzém teda 2 typy jeden na dlaniach ten presiel a druhy na pravom bicepse a ten sa drží doteraz maste su zbytočné keďže ekzem zmizne a hneď sa vráti.Tiež sa mi zhoršili alergie(predtým som mal ale uplne slabé na ktore som nebral ani lieky) napríklad keď som bol mladší vôbec som nemal alergiu na psie chlpy teraz už áno...Bol som už myslím u troch-štyroch kožných samozrejme zbytočne ako som neskôr zistil.Začal som dosť čitať o alternativnej medicíne a všetko okolo toho lebo som už takpovediac zúfaly.Pravdu povedať je tých informácii kvantum a už mam vtom chaos a neviem ani čím začať a čo všetko mi vlastne je.Myslím že hlavná príčina bude znečistene hrubé črevo a parazity(tiež ma dosť zaujal demodex lebo dosť mi to na seba pasuje keďže mam aj viditelne žilky na nose už dlhu dobu).Dal som si urobiť testy na parazity u obvodneho ktorí ma predtym "vysmial" samozrejme boli negativne a všetky testy dopadli dobre \":roll:\".Chcel by som sa spýtať či by mi nevedel poradiť niekto nejakého kvalitneho odborníka na slovensku čo by mi spravil potrebne testy hlavne na tie parazity aby som vedel zčím mám vôbec dočinenie prípadne ma usmernil v liečbe.Som si istý že vtom budu aj parazity keďže bývam dosť nervózny,neviem normalne zaspať vždy sa dlho prevaľujem a mam syndrom skákavych nôh/nohy \":D\" takmer vždy a všade musím natriasať nohou proste som celý nekľudný.Dokonca som skúsil jednu pani" Doktorku" ktora mala prístroj Diacom za sken zobrala dosť veľke peniaze a tie prípravky čo mi chcela predpísať boli tiež strašne drahé cele mi to prišlo ako z teleshopingu...Týmto hľadám skuseneho odborníka čo by mi vedel pomôcť/poradiť.Za pár mesiacov by som mal odcestovať na dlho preč a potrebujem aspoň akú takú istotu proti čomu vlastne bojujem (myslím parazity to hr. črevo bude isté) aby som po odcestovaní mohol aktivne bojovať z problémom keďže bude dostatok času a financií.Ospravedlňujem sa za dĺžku textu a za rady dopredu pekne ďakujem \":)\"

Nedělejte si z toho větší problém, než opravdu máte a také neutrácejte nehorázné sumy u zaklínačů hadů, což naprostá většina lidí s blikajícím a pípajícím přístrojem bohužel je. Netvrdím, že se nenajdou i tací, kteří dovedou člověku opravdu něco zjistit a pomoci, ale těch je bohužel naprosté minimum a dostat se k nim je skoro nemožné. Základ je udržet se v pohodě, tím zvýšit celkově vibrace těla i imunitu, vše podpořit na základě objektivních laboratorních testů doplněním vitamínů, minerálů a enzymů, dle potřeby organizmu a mnohdy je po problému za pár korun a na pořád, pokud si zase vlastní blbostí člověk zase něco nerozhodí. Projděte si celé toto vlákno a myslím, že vše vám bude docela jasné, pokud přeci jenom budou další dotazy, klidně se ozvěte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned kvě 04, 2014 10:05 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1961
Jak se zbavit akné, růžovky, lupů a vypadávání vlasů (roztoč Demodex)
Píšete, že se to nehojí, tak si říkám přítomnost roztoče nebo zlatého stafylokoka. http://lecba-akne.blogspot.cz/

Zvěrolékaři tohoto parazita znají a léčí jako demodex (trudníkovitost, lidská trudovitost). V souvislosti s padáním vlasů je zajímavá tato skutečnost: množství DHT vzniklého z testosteronu je v kůži pacientů s akné až 30krát vyšší než u zdravých osob. Nezapomněli nám říct, že k samotnému vypadávání vlasů je zapotřebí ještě přítomnost roztoče ?
U zvířat za vypadávání srsti může parazit, ale u lidí neinfekční porucha, i když se jedná o stejné vypadávání v kruzích. Dihydrotestosteron řídí zvýšenou tvorbu mazu, na kterém se přiživují roztoči, rozkládají jej bakterie a stafylokoky anebo si parazit svými toxiny zvýšenou tvorbu mazu (vyšší aktivitu 5-alfa-reduktázy) umí sám vynutit, případně ucpe mazovou žlázu ?

Wikipedia: Prvním projevem akné je vyšší tvorba méně se odlučujících buněk rohoviny v ústí folikulu s tvorbou mikrokomedonu. *Opravdu, to je překvapení u roztoče. Vývody mazových žláz u pacientu s akné reagují na celou řadu dráždění zvýšenou tvorbou rohoviny v porovnání s jedinci bez akné. Předpokladem vzniku akné je zvýšená tvorba mazu. U eunuchů se sebostatickým typem kůže se akné nevyskytuje (? opravdu, kolik takových eunuchů bylo k dispozici pro výzkum). Pacienti s akné mají zvětšené mazové žlázy a produkují více mazu než zdraví jedinci. Tlumením produkce mazu se akné zlepšuje. Pokožka s akné obsahuje vyšší aktivitu 5-alfa-reduktázy, která přeměňuje testosteron na silnější androgen – dihydrotestosteron. Před pubertou jsou folikuly mazových žláz malé. Jejich vývoj a množství mazu řídí androgeny. Vznik akné závisí na dědičnosti, folikulární poruše rohovění, tvorbě mazu, hormonech, bakteriích a pohotovosti folikulu k tvorbě zánětu (? nezpůsobuje rohovění a onen zánět provrtávání demodexem). Sklon k akné je dědičný, jednotný zpusob dědičnosti však neexistuje. *Zvělolékaři zase tvrdí, že parazit demodex je dědičný a vyřazují nakaženou fenu z chovu. Předpokládá se autosomálně dominantní dědičnost s rozdílnou expresivitou. Pokud akné měli oba rodiče, dochází ke vzniku onemocnění u dítěte v pubertě více než v 50 %. Demodex folliculorum údajně nesouvisí s patogenezí akné. U mladistvých se téměř nevyskytuje (? téměř značí, že se vyskytuje), často je ve vyšším počtu přítomen u starších lidí.


http://www.demodex.estranky.cz/clanky/co-je-demodex/
Zdá se, že se tento parazit (ropák) živí odpady na skládce, má rád toxiny a vyčkává sebemenší tělesné disharmonie.
Kdysi jsem úspěšně používal ráno a večer Aknelot a jak se dívám, tak obsahuje kyselinu salicylovou (grapefruitová šťáva), která ropáka ubíjí. Zvýšenou tvorbu mazu u mě vyvolávaly toxiny z ovzduší.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne pon kvě 05, 2014 12:00 am, celkově upraveno 4

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned kvě 04, 2014 10:07 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1961
Vtípek: Tento "brouček" s ocáskem plným vajec například žil v beďaru, než jsme ho společně s mazem dali pod mikroskop. Krásný, že ? Když na něj kliknete, uvidíte, jak báječně leze ! Ještě se divíte, že se akné roznáší, když si ho jeho majitel škrábe a vytlačuje ?

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolestive (podkozne?) akne
PříspěvekNapsal: ned kvě 11, 2014 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
KY55 píše:
Zdravim... Vie niekto poradit?
Skúsim v skratke.. zena - od 19/20 rokov sa jej zacali tvorit akne na pleti, na tvari.. dnes ma 25..
viacmenej nepravidelne sa jej tvoria rozne akne, ziadna lekarka nepomohla. (len tvar)
su boletive a tvoria sa nahodne, zatial nenasla ziadnu suvist, ci uz jedlo, voda, stres, hocico(?)..
spanok je dost kratky, max 7 hodin denne, vacsinou len 6. moze toto byt pricina?
alebo parazity? stresujuca praca? podvedomy stres? nejaka candida ? deficit vitaminov, mineralov, inych latok v tele ?
raz za cas sa tvoria hnisave akne, su take, ze 3-4 dni tecie z nich nieco co samozrejme sprevadza ukrutna bolest, 5-10mm priemer to ma.. zotavaju po tom flaky.. a hoji sa to potom aj 2 tyzdne
akukolvek radu privitame a dakujeme.

Tak pokud, jak tvrdíte, jste nastudoval a vyzkoušel již prakticky všechno, tak i mě překvapil odpovědí člen Alopat a určitě by stálo za odzkoušení zbavit se těch teoretických parazitů. Každopádně to má háček v tom, proč daný člověk parazity má a zase jste u toho, že parazit není příčina, nýbrž důsledek něčeho dalšího, tedy vytvořených podmínek v organizmu a proto v něm žije. Plazma by mohla pomoci i když příčinu asi nevyřeší, tu je třeba hledat jinde, jinak by měl ten problém kdokoliv, kdo by se s takovým člověkem setkal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned kvě 11, 2014 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="Alopat":1w3va11k]Vtípek: Tento "brouček" s ocáskem plným vajec například žil v beďaru, než jsme ho společně s mazem dali pod mikroskop. Krásný, že ? Když na něj kliknete, uvidíte, jak báječně leze ! Ještě se divíte, že se akné roznáší, když si ho jeho majitel škrábe a vytlačuje ?

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: čtv črc 03, 2014 2:10 pm 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:36 am
Příspěvky: 68
Na hojení ran a jizviček po akné doporučuji vitamín E .
Např. Generika 400mg dvě tablety denně. K sehnání v lékárně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned srp 10, 2014 9:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Jara píše:
Na hojení ran a jizviček po akné doporučuji vitamín E .
Např. Generika 400mg dvě tablety denně. K sehnání v lékárně.

To je otázka, zda vnitřně, nebo na potírání, což neuvádíte. Zde bych tedy na povrch pokožky uvedený prostředek nerozporoval, ale vnitřně určitě není dobré dlouhodobě brát toto variantu vitamínu E, spíše se dá k dlouhodobé aplikaci orálně doporučit gamma E, které zde ovšem běžně nekoupíte, je k dostání v zahraničí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: úte pro 02, 2014 3:29 pm 
Offline

Registrován: úte pro 02, 2014 2:18 pm
Příspěvky: 31
Dobrý den,
je mi 21 let s akné se trápím již dlouhou dobu. Především takové velké boláky co nejdou ani vymáčknout a lečí se dlouho. Přečetl jsem většinu příspěvku zde ve foru jen bych se chtel ujisti ze muj postup bude vhodny. Dále bych se rád ujistil že snad nejsem případ přemnožení kandidu.Trpěl jsem čas od času plynatostí což naštětí při současném režimu nemívám. jiné příznaky nemívám.
Momentalne uzivam Vironal a Cytosan od Energy dale pak chlorelu. Muj jidelnicek je nasledujici:
Nesnídám. První jídlo dne je ovovce většinou jablko a půlka citronu vymacakna do teple vody. Poté oběd nějake maso 150 g příloha pohanka/ryze/jajhy zeleninovy salat zality olivovym olejem. Vecere velmi podobna obedu akorat davam nekdy orisky/ Nekdy dám vajecinu spolu s celozrným chlebem. Ze sládkého 2 čtverečký hořké( 70%) čokolády.Čas od času si dám dort nebo tak. Pokud mám hlad tak během dne cottage s zitnym chlebem pripadne cisty bily jogurt. Piji bylinné čaje heřmánek ostropoestřec mátu.
J
eště bych chtěl dodat že jsem pracoval 2 měsíce v Italii kde akné naprsoto vymizelo přesto že jsem jedl sladké a bílé pečivo.
Z toho co jse zde vyčetl bych si tedy poridil probiotika. Zařadil očistu střev http://www.zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_00.php dle tohoto článku. A co dále ?
Předem děkuji za jakékoliv informace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné
PříspěvekNapsal: ned pro 14, 2014 5:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bfinger píše:
Dobrý den,
je mi 21 let s akné se trápím již dlouhou dobu. Především takové velké boláky co nejdou ani vymáčknout a lečí se dlouho. Přečetl jsem většinu příspěvku zde ve foru jen bych se chtel ujisti ze muj postup bude vhodny. Dále bych se rád ujistil že snad nejsem případ přemnožení kandidu.Trpěl jsem čas od času plynatostí což naštětí při současném režimu nemívám. jiné příznaky nemívám.
Momentalne uzivam Vironal a Cytosan od Energy dale pak chlorelu. Muj jidelnicek je nasledujici:
Nesnídám. První jídlo dne je ovovce většinou jablko a půlka citronu vymacakna do teple vody. Poté oběd nějake maso 150 g příloha pohanka/ryze/jajhy zeleninovy salat zality olivovym olejem. Vecere velmi podobna obedu akorat davam nekdy orisky/ Nekdy dám vajecinu spolu s celozrným chlebem. Ze sládkého 2 čtverečký hořké( 70%) čokolády.Čas od času si dám dort nebo tak. Pokud mám hlad tak během dne cottage s zitnym chlebem pripadne cisty bily jogurt. Piji bylinné čaje heřmánek ostropoestřec mátu.
J
eště bych chtěl dodat že jsem pracoval 2 měsíce v Italii kde akné naprsoto vymizelo přesto že jsem jedl sladké a bílé pečivo.
Z toho co jse zde vyčetl bych si tedy poridil probiotika. Zařadil očistu střev http://www.zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_00.php dle tohoto článku. A co dále ?
Předem děkuji za jakékoliv informace.

Tak jdete na to celkem správně a také můžete vyzkoušet velké dávky vitamínu B5, s tím jsou dobré zkušenosti, již jsem zde o tom také psal. Možná by se vyplatilo vyzkoušet trochu upravit stravování, podle zásady "Snídej sám o oběd se poděl s přítelem a večeři přenech nepříteli".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Akné a Hlieny
PříspěvekNapsal: úte bře 10, 2015 7:20 pm 
Offline

Registrován: sob pro 06, 2014 12:26 pm
Příspěvky: 24
Mám akné. Prvý krát sa mi objavilo v 15 rokoch. Od 13 rokov mi denne tečú hlieny. Nemám alergie ani žiadnu intoleranciu. Som vitariánka a vegánka (70:30) už tretí rok. S akné som zatočila minulý rok v decembri, keď som do jedálnička zaradila štavy z červených grepov, psyllium, pangamin, vitamín D. Už sa mi na tvári nerobia vyrážky. Ostali už len mierne začervenané miesta. Denne vypijem 2,5-3 litre. Cvičím nepravidelne, ale konštantne. Príčinu akné a príčinu neustále tečúcich hlienov som ešte stále neodhalila. Minulý rok som si nechala v laboratóriu urobiť podrobný rozbor krvi. Vyšiel mi veľmi nízky vitamín B12 a s tým samozrejme spojená nízka kyselina listová. Ten užívam od januára tohto roku. Nevedeli by ste mi prosím poradiť a pomôcť nájsť príčinu týchto dvoch neduhov, ktoré ma trápia už takmer 10 rokov?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné a Hlieny
PříspěvekNapsal: úte bře 10, 2015 9:59 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Seung píše:
Mám akné. Prvý krát sa mi objavilo v 15 rokoch. Od 13 rokov mi denne tečú hlieny. Nemám alergie ani žiadnu intoleranciu. Som vitariánka a vegánka (70:30) už tretí rok. S akné som zatočila minulý rok v decembri, keď som do jedálnička zaradila štavy z červených grepov, psyllium, pangamin, vitamín D. Už sa mi na tvári nerobia vyrážky. Ostali už len mierne začervenané miesta. Denne vypijem 2,5-3 litre. Cvičím nepravidelne, ale konštantne. Príčinu akné a príčinu neustále tečúcich hlienov som ešte stále neodhalila. Minulý rok som si nechala v laboratóriu urobiť podrobný rozbor krvi. Vyšiel mi veľmi nízky vitamín B12 a s tým samozrejme spojená nízka kyselina listová. Ten užívam od januára tohto roku. Nevedeli by ste mi prosím poradiť a pomôcť nájsť príčinu týchto dvoch neduhov, ktoré ma trápia už takmer 10 rokov?

Je to z jidla a nespravne defekace, jsi prekyselena. Sama si ty hleny vyrabis, protoze se spatne stravujes. Vegani jedi obiloviny (jis ovesne vlocky a moucne vyrobky?) pokud ano, je to spatne. Druha vec je cistit si pravidelne strevo, mas ho zanesene a proto se ti tlaci hleny jinsi cestou ven. Vyrad z jidelnicku hlenotvorne potraviny a zacni si gruntovat strevo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné a Hlieny
PříspěvekNapsal: stř bře 11, 2015 3:34 pm 
Offline

Registrován: pát led 09, 2015 10:49 am
Příspěvky: 20
Seung píše:
Mám akné. Prvý krát sa mi objavilo v 15 rokoch. Od 13 rokov mi denne tečú hlieny. Nemám alergie ani žiadnu intoleranciu. Som vitariánka a vegánka (70:30) už tretí rok. S akné som zatočila minulý rok v decembri, keď som do jedálnička zaradila štavy z červených grepov, psyllium, pangamin, vitamín D. Už sa mi na tvári nerobia vyrážky. Ostali už len mierne začervenané miesta. Denne vypijem 2,5-3 litre. Cvičím nepravidelne, ale konštantne. Príčinu akné a príčinu neustále tečúcich hlienov som ešte stále neodhalila. Minulý rok som si nechala v laboratóriu urobiť podrobný rozbor krvi. Vyšiel mi veľmi nízky vitamín B12 a s tým samozrejme spojená nízka kyselina listová. Ten užívam od januára tohto roku. Nevedeli by ste mi prosím poradiť a pomôcť nájsť príčinu týchto dvoch neduhov, ktoré ma trápia už takmer 10 rokov?

Přesně, jak píše miram. Máš zaneřáděná střeva. Já se akné zbavila, až když jsem vyčistila střeva. Nepomohly mi klystýry, musela jsem jít do šanky a pak očisty jater epsomskou solí. Akné mě trápilo 15 let a mám pokoj. Jinak jsem nejedla mouku v jakékoliv podobě 10 let a to mi stejně s akné nehnulo. Prostě až to protáhnutí střev a že jsem byla osypaná...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné a Hlieny
PříspěvekNapsal: stř bře 11, 2015 6:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Mne z nosu zacne teci okamzite kdyz pozru cokoli "jedovateho". Okamzite se takove potravine do budoucna vyhnu.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné a Hlieny
PříspěvekNapsal: pát bře 13, 2015 11:43 am 
Offline

Registrován: sob pro 06, 2014 12:26 pm
Příspěvky: 24
miram: práveže ja vôbec nejem múku a výrobky z nej. Ak si niekedy niečo urobím tak je to len z pohánkovej múky. V podstate by sa dalo povedať, že som bezgluténový vegán, a varenému sa tiež dosť vyhýbam, ak si niečo urobím, tak len mierne nad parou. No i tak som sa tých hlienov ešte úplne nezbavila. Jem viac surovej stravy ako vegánskej, hlieny sa síce výrazne zredukujú, ale moje telo ich stále produkuje.
jituňačka: ešte som sa neodhodlala prečistiť si črevá, ale plánujem to. Trochu sa obávam týchto očíst, pretože mám citlivý žalúdok, nechcem si niečo poškodiť, ale to sú samozrejme neopodstatnené obavy, no i tak stále váham.
kobra23: aj u mňa to tak funguje, preto sa snažím tým veciam úplne vyhýbať.

Ďakujem vám za vaše rady a postrehy.Vyskúšam čo najviac z toho, čo sa píše na stránkach i na fóre.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akné a Hlieny
PříspěvekNapsal: pát bře 13, 2015 7:36 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Seung píše:
miram: práveže ja vôbec nejem múku a výrobky z nej. Ak si niekedy niečo urobím tak je to len z pohánkovej múky. V podstate by sa dalo povedať, že som bezgluténový vegán, a varenému sa tiež dosť vyhýbam, ak si niečo urobím, tak len mierne nad parou. No i tak som sa tých hlienov ešte úplne nezbavila. Jem viac surovej stravy ako vegánskej, hlieny sa síce výrazne zredukujú, ale moje telo ich stále produkuje.
jituňačka: ešte som sa neodhodlala prečistiť si črevá, ale plánujem to. Trochu sa obávam týchto očíst, pretože mám citlivý žalúdok, nechcem si niečo poškodiť, ale to sú samozrejme neopodstatnené obavy, no i tak stále váham.
kobra23: aj u mňa to tak funguje, preto sa snažím tým veciam úplne vyhýbať.

Ďakujem vám za vaše rady a postrehy.Vyskúšam čo najviac z toho, čo sa píše na stránkach i na fóre.

Takze jis dobre uz 3 roky, ale pokud si necistis strevo, tak to tam stale mas zaneradene, ono to samo ven nepujde, proto ti to leze jinama ale ty to musis dostat ven za kazdou cenu. Udelej si zezacatku nekolik klystyru a pak sanku, potom i ocistu jater atd, vsechny mozne ocisty hezky postupne, precti si o tom nejdriv vsechno, abys vedela v jakych intervalech je mas delat, ale klystyry neprestavej delat, delej si je pravidelne.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 193 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz