Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 7:16 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Karpální tunel
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2016 8:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Francoa Piňon píše:
Dobrý den, prosím o radu.
Pro bolesti rukou jsem v roce 2012 absolvovala operace karpálních kanálů a to na obou rukou. Protože bolest neustávala, byla jsem v noru 2013 odeslána na revmatologické vyšetření.

Závěr: vyšetření:Revmatoidní artritida

Typický klinický a RTR obraz

Velmi vysoká aktivita

Na základě tohoto vyšetření jsem byla dne 15. 3. 2013 hospitalizována ve FNHK. Po dobu 5 ti dnů mi byly podávány minipulsy kortikoidů v podobě kapaček a zahájena terapie DMARD (MTX). Od této doby užívám OMEPRAZOL, MEDROL, METHOTREXAT EBEVE, ACIDUM FOLICUM.

V poměrně krátké době jsem přibrala 10 kg na váze. V průběhu léčby mě sice ruce přestaly částečně bolet, ale asi před dvěma měsíci mě začaly bolet ramenní klouby.

|Kromě léků na artritidu užívám denně léky na vysoký krevní tlak PERINDOPRIL ALODIPIN, na tuky LIPANOR a na žíly DETRALEX.
Mohl by jste mě prosím poradit léčbu, která nebude tak devastovat tělo kortikoidy a co změnit, aby tělo dobře pracovalo?
Děkuji.

Obávám se že jste nastoupila cestu do pekla, to je celé blbost, musíte najít příčinu svého problému, tu odstranit a ne se nechat dorasovat jako laboratorní potkan. Na vašem místě bych si sedl ke kompu a nastudoval si zde očisty, jak na záněty a revmatoidní stavy a začal konečně dělat něco co mě může pomoci. Pokud se vám to nebude chtít vše číst, protože je toho docela dost, klidně mě zavolejte a vysvětlím jak na to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Karpální tunel
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2016 11:33 am 
Offline

Registrován: čtv lis 20, 2014 11:16 am
Příspěvky: 3
Dobrý den,

po telefonickém rozhovoru prosím o zaslání odkazu na nutriční kalkulačku.

Moc děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Karpální tunel
PříspěvekNapsal: pon bře 28, 2016 7:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Francoa Piňon píše:
Dobrý den,

po telefonickém rozhovoru prosím o zaslání odkazu na nutriční kalkulačku.

Moc děkuji

Kalkulačka je zde https://cronometer.com/.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: syndróm karpálneho tunela
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2021 6:46 pm 
Offline

Registrován: stř říj 13, 2021 6:42 pm
Příspěvky: 1
Ates píše:
Operace karpálního tunelu je zhovadilost! Operace nejen nevyřeší příčinu, ale navíc nevratně zmrzačí ruku, protože se při ní přeříznou potřebné vazy!!! Ruka s přeťatými vazy je pak slabší a není možné ji zatěžovat jako ruku zdravou. Kolegyni v práci jsem na karpál doporučil týden hladovku, a protože ona měla z operace hrůzu, poslechla mě. Po týdnu byl úplně zdravá, syndrom zmizel.

myslíte, že tohle platí i pro endoskopickou operaci? tady o ní píšou, že se nic přetínat nemusí, vše se odoperuje přes malou dirku https://www.rexter.cz/rubriky/zajimavos ... _1089.html
akorát to samozřejmě neproplatí pojišťovna \":x\" \":x\" \":x\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz