Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Plísen
PříspěvekNapsal: čtv srp 23, 2012 8:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
To vypadá na extrémně přemnožený kvasinky. To bude hooodně dlouhá a tuhá striktně bezsacharidová dieta... A pořádná krize, až kvasinky pomalu začnou odumírat a vypouštět toxiny.


_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plísen
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2012 3:49 pm 
Offline

Registrován: pon črc 23, 2012 12:12 am
Příspěvky: 2
Moc děkuji za odpověd...ja si myslím,že jsem si to mohla přivezt z chorvatska.Když jsme přijeli domu tak jsem měla jeden maličkaty flíček a ted po 3měsících toho mam docela dost \":(\" Zkusím pít štavu z grapfruitu a omezit cukr....vím,že to není nic co by me dostalo třeba do nemocnice,ale ty pohledy lidí,když si vezmu tílko jsou docela na psichyku \":shock:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plísen
PříspěvekNapsal: pon srp 27, 2012 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
rosinka píše:
Dobry den,trapí mě bíle flíčky na zadech,mezi prsy a ted už i pod prsy.Na kožním mi p.doktorka řekla,že je to plisen nebo vitiligo.Předepsala pevaryl ale bohužel nezabíra....poradíte mi prosím.Děkuji.

To by člověk musel vidět, jinak jde o čiré jasnovidectví, nicméně jak píše člen Xeelee, může se za tím skrývat kvasinka, nebo parazit, čili asi bych se zaměřil tímto směrem. Pokud by šlo o plíseň, tak na ni můžete vyzkoušet bentonit, který se prodává jako obyčejné stelivo pod kočky s názvem Kočkolit. Uděláte šlichtu a plácnete obkládek na postižené místo, což plísně na základě iontické přitažlivosti vychytá a je klid. Pokud nepůjde o plíseň, tak to s problémem patrně nehne, pak je třeba využít již popsaných rad v tomto vlákně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Vitiligo a urinoterapie
PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2012 5:47 pm 
Offline

Registrován: stř říj 03, 2012 5:37 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na Váš názor ohledně léčení vitiliga pomocí urinoterapie, jestli máte někdo nějaké zkušenost apod.
A dále bych se chtěl zeptat, chystám se na sedm kroků zdravého těla a moje otázka se týká posloupnosti kroků. První je očista tlustého střeva a poté přichází boj s dysbakteriózou. Očista střeva trvá celkem pět týdnů a až poté se mohu vrhnout na dysbakteriózu a nebo mohu kroky kombinovat?např. po třech týdnech očisty střeva už začít i krok druhý?
děkuji za odpověď
Tom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitiligo a urinoterapie
PříspěvekNapsal: úte říj 09, 2012 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
TommyLee píše:
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na Váš názor ohledně léčení vitiliga pomocí urinoterapie, jestli máte někdo nějaké zkušenost apod.
A dále bych se chtěl zeptat, chystám se na sedm kroků zdravého těla a moje otázka se týká posloupnosti kroků. První je očista tlustého střeva a poté přichází boj s dysbakteriózou. Očista střeva trvá celkem pět týdnů a až poté se mohu vrhnout na dysbakteriózu a nebo mohu kroky kombinovat?např. po třech týdnech očisty střeva už začít i krok druhý?
děkuji za odpověď
Tom

Tak určitě lze kroky překrývat v tom problém nehledejte a urinoterapie může dosti pomoci, ovšem těch kroků musí být více, to si zde projděte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ztrata pigmentu-vitiligo
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 4:40 pm 
Offline

Registrován: stř říj 03, 2012 5:37 pm
Příspěvky: 7
chtěl bych se ještě prosím vás zeptat, jak by jste viděl léčbu vitiliga s urinoterapií spojenou s hladověním? děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ztrata pigmentu-vitiligo
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 7:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
TommyLee píše:
chtěl bych se ještě prosím vás zeptat, jak by jste viděl léčbu vitiliga s urinoterapií spojenou s hladověním? děkuji

Tak urinoterapie i hladovění rovná vodíkové ionty a teoreticky by to tedy fungovat mělo, protože se tím celé tělo rovná do původního stavu, je to jako reset počítače.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ztrata pigmentu-vitiligo
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 12:18 am 
Offline

Registrován: stř říj 03, 2012 5:37 pm
Příspěvky: 7
dekuji za odpoved a jakou dobu hladoveni by jste navrhoval ? ja jsem cetl, ze ten restart prichazi az okolo 21. dnu hladoveni, takze to by melo byt asi minimum plus teda urinove masaze a piti uriny ? nebo jak by jste prosim vas volil vy postup ?
dekuji strasne moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ztrata pigmentu-vitiligo
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 1:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
TommyLee píše:
dekuji za odpoved a jakou dobu hladoveni by jste navrhoval ? ja jsem cetl, ze ten restart prichazi az okolo 21. dnu hladoveni, takze to by melo byt asi minimum plus teda urinove masaze a piti uriny ? nebo jak by jste prosim vas volil vy postup ?
dekuji strasne moc

Píšete to správně, ale já nejsem kovaný odborník na půsty, sice krátkodobé občas dělám, ale dlouhý mám vyzkoušený pouze v mládí a nyní se k tomu zatím nevracím. Měl by vám tedy radit někdo, kdo tím nedávno prošel a takoví lidé zde ve vlákně půst přispívají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: vitiligo
PříspěvekNapsal: sob dub 26, 2014 10:14 pm 
Offline

Registrován: pon bře 24, 2014 1:18 pm
Příspěvky: 11
Dobrý večer máte niekto skúsenosti s vyliečením tohoto kožneho ochorenia?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: vitiligo
PříspěvekNapsal: ned kvě 11, 2014 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
janka33 píše:
Dobrý večer máte niekto skúsenosti s vyliečením tohoto kožneho ochorenia?

A co si přečíst již založené vlákno a nezakládat zbytečně duplicitní, abych dotaz musel přemisťovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitiligo-ztrata pigmentu
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 11:05 am 
Offline

Registrován: ned čer 01, 2014 11:00 am
Příspěvky: 1
Dobrý den mám otázku je mi 17 let a ve vlasech se mi začínají čím dál více oběvovát bíle proužky vlasu je to také považovano za příznak vitiliga?? Kůži mam jinak bez skvrn porcelánově bílou už od mala. Prosím o odpověď a předem děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vitiligo-ztrata pigmentu
PříspěvekNapsal: pát čer 13, 2014 8:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Ejwa66 píše:
Dobrý den mám otázku je mi 17 let a ve vlasech se mi začínají čím dál více oběvovát bíle proužky vlasu je to také považovano za příznak vitiliga?? Kůži mam jinak bez skvrn porcelánově bílou už od mala. Prosím o odpověď a předem děkuji.

Vitiligo je problém pokožky, ne vlasů, tedy bych spíše předpokládal, že půjde o nějaký deficit prvků, které ovlivňují barevnost vlasů, tedy hlavně měď a mangan. Každopádně by bylo vhodné znát více upřesňujících informací, může se s tím pojit více příčin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Ztráta pigmentu - kvasinky
PříspěvekNapsal: ned úno 05, 2023 8:47 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned úno 05, 2023 8:30 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Litomyšl
Zdravím všechny, chci se zeptat na radu ke zdravotní komplikaci, která se u mne vyskytla.

Na kůži se mi začaly objevovat vysušené skvrny, na kterých se ztratil pigment - vybledlo opálení. Kožní lékař měl jasno hned, když jsem mu to ukázal - kvasinky na kůži. Jako důvody uvedl časté mytí a tím špatné PH kůže, které svědčí kvasinkám. Dále uvedl, že je to velmi časté v podstatě civilizační choroba, kromě častého mytí mýdlem tomu svědčí i špatné (umělé) látky oblečení, ve kterých se člověk zapaří a taky případně nevhodný prací prášek, či aviváž.

Toť informace od doktora, nicméně s tím se nechci spokojit. Předepsal mi ta to nějaký krém a doporučil omezit mytí mýdlem.

Chci se zeptat, co byste doporučili jako cestu k vyřešení tohoto problému a jak s těmi kvasinkami na kůži účinně zatočit?

Díky za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ztráta pigmentu - kvasinky
PříspěvekNapsal: úte úno 07, 2023 2:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
AnglickaSnidane píše:
Zdravím všechny, chci se zeptat na radu ke zdravotní komplikaci, která se u mne vyskytla.

Na kůži se mi začaly objevovat vysušené skvrny, na kterých se ztratil pigment - vybledlo opálení. Kožní lékař měl jasno hned, když jsem mu to ukázal - kvasinky na kůži. Jako důvody uvedl časté mytí a tím špatné PH kůže, které svědčí kvasinkám. Dále uvedl, že je to velmi časté v podstatě civilizační choroba, kromě častého mytí mýdlem tomu svědčí i špatné (umělé) látky oblečení, ve kterých se člověk zapaří a taky případně nevhodný prací prášek, či aviváž.

Toť informace od doktora, nicméně s tím se nechci spokojit. Předepsal mi ta to nějaký krém a doporučil omezit mytí mýdlem.

Chci se zeptat, co byste doporučili jako cestu k vyřešení tohoto problému a jak s těmi kvasinkami na kůži účinně zatočit?

Díky za rady.

Tak lékař možná odhadl dobře důsledek, ale neřekl celou pravdu o příčině. Ta jde většinou zevnitř organizmu a je pochopitelně zapříčiněna především stresem a mizernou kafilérní místní stravou plnou reziduálních chemických látek. Že by jste problém z dlouhodobého hlediska vyřešil nějakou mastičkou o tom si dovolím silně pochybovat, ale vyzkoušejte. Přemrštěné mytí je pochopitelně taky docela nesmyslný návyk, přírodní národy určitě nic takového nedělají a žijí si myslím celkem slušně. V zásadě potřebujete upravit celkově pH těla a zvednout imunitu na plný výkon což problém celkem spolehlivě eliminuje i bez mastiček.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz