Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:56 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 12:44 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 26, 2009 11:37 pm
Příspěvky: 4
Zdravim Vas Jardo,mel bych otazku ohledne cyst v tele.Pred nekolika lety mi lekar objevil pri ultrazvuku cystu v ledvine.Nijak se nad tim nepozastavoval.Nejspis mu to pripadlo normalni.Ale mam z toho stale divny pocit...Jak a proc vlastne takove cysty vznikaji a jak docilit jejich "zmizeni".A jeste jedna podotazka ohledne lneneho oleje.Zakoupil jsem si ho ve zdrave vyzive.Chutna vsak palive a horce.Myslim,ze neni v poradku.Jakou ma tedy olej mit chut?Dekuju Milan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 7:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
musafir píše:
Zdravim Vas Jardo,mel bych otazku ohledne cyst v tele.Pred nekolika lety mi lekar objevil pri ultrazvuku cystu v ledvine.Nijak se nad tim nepozastavoval.Nejspis mu to pripadlo normalni.Ale mam z toho stale divny pocit...Jak a proc vlastne takove cysty vznikaji a jak docilit jejich "zmizeni".A jeste jedna podotazka ohledne lneneho oleje.Zakoupil jsem si ho ve zdrave vyzive.Chutna vsak palive a horce.Myslim,ze neni v poradku.Jakou ma tedy olej mit chut?Dekuju Milan

Cysta je vlastně dutina plná tekutiny, to je alespoň vysvětlení lékařů, pravda je ovšem taková, že tělo vytváří úložiště bordelu, většinou i plísní a různých breberek, prostě to, co tělo nedokáže okamžitě vyloučit a čeká na vhodnou dobu k jeho odstranění. Většinou se cysty po těle stěhují, čili tělo nějakou rozebere a jinou vytvoří. Je to vlastně trvalý proces a nebezpečné se to stává v okamžiku kdy velká cysta praskne a jedovatý bordel způsobí veliké komplikace v těle, které mohou končit i smrtelně. Pokud se tím lékař nevzrušoval, šlo o cystu malého rozměru a tedy minimálně rizikovou, kterou tělo snadno odstraní pokud mu dáte šanci, velkou by chtěl hned operovat, což bych zrovna nedoporučoval, protože bordel se dostane do těla i při sebelépe provedené operaci. Většinou stačí několik dnů hladovění o destilované vodě a cysta se rozplyne, nebo delší dobu dodržovat solidní životosprávu se správným pH, čímž tělu umožníte bordel odstranit.
To vyhoďte, je již žluklý a velice toxický na játra, čerstvý chutná jako oříšky s příchutí rybího tuku, tedy je poměrně chutný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 9:32 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 26, 2009 11:37 pm
Příspěvky: 4
Tak lněný olej už letí do smetí....Celkem mě to mrzí,ale zřejmě si ho budu moci sehnat až budu doma v česku a čerstvý.Mám totiž v podstatě celý povrch těla tak suchý až se děsím.Ale přišlo to až ted na podzim.Tak jsem chtěl vyrábět pro tento účel "patlanici",abych se vnitřně promazal.
Celkem Jste mne nahlodal s tím vitariánstvím.Po přečtení rozhovorů na tomhle vebu a zbilancování kvality mého stravování a zdraví,jsem se rozhodl investovat do odštavnovače"Anděla" místo do oprav svého automobilu.Jednožnačně totiž dávám přednost svému biologickému vozidlu:)Děkuju za Váš čas.Milan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 9:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
musafir píše:
Tak lněný olej už letí do smetí....Celkem mě to mrzí,ale zřejmě si ho budu moci sehnat až budu doma v česku a čerstvý.Mám totiž v podstatě celý povrch těla tak suchý až se děsím.Ale přišlo to až ted na podzim.Tak jsem chtěl vyrábět pro tento účel "patlanici",abych se vnitřně promazal.
Celkem Jste mne nahlodal s tím vitariánstvím.Po přečtení rozhovorů na tomhle vebu a zbilancování kvality mého stravování a zdraví,jsem se rozhodl investovat do odštavnovače"Anděla" místo do oprav svého automobilu.Jednožnačně totiž dávám přednost svému biologickému vozidlu:)Děkuju za Váš čas.Milan

To jsou správná rozhodnutí a nic nemá vyšší prioritu jak vaše zdraví. Pokud nejste schopný sehnat čerstvý lněný olej, což opravdu je problém, tak můžete ty potíže se suchou pletí částečně vyřešit potíráním kůže kokosovým olejem, který pokožku velice dobře hydratuje. Není to sice řešení problému, ten je potřeba řešit zevnitř, ale kosmeticky to celkem vyhoví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 4:57 pm 
Offline

Registrován: stř črc 29, 2009 8:12 am
Příspěvky: 30
Jarda píše:
To jsou správná rozhodnutí a nic nemá vyšší prioritu jak vaše zdraví. Pokud nejste schopný sehnat čerstvý lněný olej, což opravdu je problém, tak můžete ty potíže se suchou pletí částečně vyřešit potíráním kůže kokosovým olejem, který pokožku velice dobře hydratuje. Není to sice řešení problému, ten je potřeba řešit zevnitř, ale kosmeticky to celkem vyhoví.

a co takhel tukové bulky , dá se jich zbavit jiným způsobem než chirurgicky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 5:54 pm 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2010 5:39 pm
Příspěvky: 1
Milý pane Jardo, u gynekologa mi byla zjištěna 9 cm velká cysta. Jednoznačně mi bylo doporučeno jít co nejrychleji na operaci. Do této doby jsem se snažila věc řešit homeopaticky kapkami Joalis (hypofydren, mezenchym). Můžete mi poradit i jiné než takto drastické řešení situace? Mám velké bolesti, kvůli kterým už nemohu ani spát. Na podobné operaci jsem byla před 10 lety, kdy mi řekli, že mám endometriosu. Od té operace mám potíže s trávením a pletí. Moc děkuji za vaši odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 6:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
vendy píše:
a co takhel tukové bulky , dá se jich zbavit jiným způsobem než chirurgicky?

Určitě, pokud budete pravidelně dopřávat tělu to, co dostat má, budete překvapen, co všechno zmizí s čím by jste ani ve snu nepočítal. Právě sirná patalnice toho umí opravit v těle opravdu hodně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2010 6:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
demi píše:
Milý pane Jardo, u gynekologa mi byla zjištěna 9 cm velká cysta. Jednoznačně mi bylo doporučeno jít co nejrychleji na operaci. Do této doby jsem se snažila věc řešit homeopaticky kapkami Joalis (hypofydren, mezenchym). Můžete mi poradit i jiné než takto drastické řešení situace? Mám velké bolesti, kvůli kterým už nemohu ani spát. Na podobné operaci jsem byla před 10 lety, kdy mi řekli, že mám endometriosu. Od té operace mám potíže s trávením a pletí. Moc děkuji za vaši odpověď.

Cysta je dutý útvar plný toxinů a jediné rozumné řešení je intenzivní detoxikace. Řezání vás sice na chvilku potíží zbaví, ale zase naroste nová, nebo ještě něco horšího, co už uříznout možná nepůjde. Začal bych s denním čištěním střeva a sledováním pH moče, kde se musíte dostat na život podporující hodnoty. Za těchto okolností se cysta začne velice rychle vstřebávat a zcela zmizí, protože tělo pro toxiny nemusí vytvářet skladiště, což je vlastně ta vaše cysta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2010 11:06 am 
Offline

Registrován: stř črc 29, 2009 8:12 am
Příspěvky: 30
Jarda píše:
Určitě, pokud budete pravidelně dopřávat tělu to, co dostat má, budete překvapen, co všechno zmizí s čím by jste ani ve snu nepočítal. Právě sirná patalnice toho umí opravit v těle opravdu hodně.

díky , mohl by jste být konkrétnější ohledně té sirné patlanice??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2010 3:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="vendy":21qvbd70]díky , mohl by jste být konkrétnější ohledně té sirné patlanice??[/quote:21qvbd70]
Musíte více číst a teprve poté, co to opravdu nenajdete, tak se ptát, já sice každému odpovídám, ale co takhle používat vyhledávání. Tady to máte snad dost konkrétně,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2010 10:11 am 
Offline

Registrován: stř črc 29, 2009 8:12 am
Příspěvky: 30
[quote="Jarda":23rn2m9a]Musíte více číst a teprve poté, co to opravdu nenajdete, tak se ptát, já sice každému odpovídám, ale co takhle používat vyhledávání. Tady to máte snad dost konkrétně,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 11:51 am 
Zdravím Vás, Pane Jardo.
Včera v noci jsem si prošla peklem. Praskla mi cysta na vaječníku a takovou bolest jsem ještě nezažila. Doktor pak na ultrazvuku objevil další a objednal mě na operaci. Řekl mi, že ty cysty se mi udělaly z toho, jak jsem rychle zhubla( 20 kg za 2 a půl měsíce). Vynadal mi, že nejsem normální, že tahle stava je špatná, že mám zvýšený tep a vyšší tlak právě kvůli tomu, že tělo se nedokáže vyrovnat s takovou stavou a tak rychlým úbytkem váhy.Ted mám strach, aby můj organismus dávku anestezie unesl. Už nevím, co si mám myslet a čemu věřit, doktoři mi dávají najevo, že nejsem normální, když se takhle vitariánsky stravuju.
Proč se cysty dělají a jak jejich vzniku předejít?
Další věc je, že mi z předoperačního vyšetření krve zjistili snížené množství draslíku. Říkají, že mi na to dají nějakou draslíkovou tabletu a bude to ok. Dále mi zjistli lehkou močovou infekci. Nevím, jak jsem k ní přišla, ale napadá mě že se tam mohla dostat z překyseleného tlustého střeva, třeba při provádění klystýru. Myslíte, že je to možné? Jak se této močové infekce zbavit bez antibiotik? A pokud bych přeci jen antibiotika musela brát, asi budu muset pít i kefír, protože atb zatěžují střevo, je to tak? Díky za odpovědi.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 4:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Zdravím Vás, Pane Jardo.
Včera v noci jsem si prošla peklem. Praskla mi cysta na vaječníku a takovou bolest jsem ještě nezažila. Doktor pak na ultrazvuku objevil další a objednal mě na operaci. Řekl mi, že ty cysty se mi udělaly z toho, jak jsem rychle zhubla( 20 kg za 2 a půl měsíce). Vynadal mi, že nejsem normální, že tahle stava je špatná, že mám zvýšený tep a vyšší tlak právě kvůli tomu, že tělo se nedokáže vyrovnat s takovou stavou a tak rychlým úbytkem váhy.Ted mám strach, aby můj organismus dávku anestezie unesl. Už nevím, co si mám myslet a čemu věřit, doktoři mi dávají najevo, že nejsem normální, když se takhle vitariánsky stravuju.
Proč se cysty dělají a jak jejich vzniku předejít?
Další věc je, že mi z předoperačního vyšetření krve zjistili snížené množství draslíku. Říkají, že mi na to dají nějakou draslíkovou tabletu a bude to ok. Dále mi zjistli lehkou močovou infekci. Nevím, jak jsem k ní přišla, ale napadá mě že se tam mohla dostat z překyseleného tlustého střeva, třeba při provádění klystýru. Myslíte, že je to možné? Jak se této močové infekce zbavit bez antibiotik? A pokud bych přeci jen antibiotika musela brát, asi budu muset pít i kefír, protože atb zatěžují střevo, je to tak? Díky za odpovědi.

Nenechte se zblbnout a podívejte se na to logicky, cysta je dutý útvar plný tekutiny a plísní. Na to aby vznikla musí být tělo překyselené, protože v zásaditém prostředí se nevytvoří. Vy jste, jak sama tvrdíte stále v acidóze, což je přebytek kyselin a není se tedy čemu divit. Tím si vlastně plísně pěstujete a tělo se je snaží ukládat a tvoří cysty. Jediná bezpečná cesta, jak se jich bez operace a jednou provždy zbavit, logicky vede přes odkyselení a v zásaditém těle se cysta nikdy nevytvoří, protože nemá z čeho. Hubnutí na to má vliv pouze nepřímo, tím, že uvolňujete usazené kyseliny a tělo je musí buď neutralizovat, nebo vyloučit a pokud to nemá jak udělat, tak uložit a zapouzdřit, což se děje u vás. Operace jsou v tomto případě naprosto zbytečné a každý rozumný lékař vás seznámí s faktem, že cysty prostě vznikají a zanikají a stěhují se různě po těle, ale neřekne vám proč, což jsem vám nyní řekl já. Je to prostě smeťák, tedy dočasné úložiště a operace smeťáku je hovadina, protože tělo kdykoliv vytvoří další. Na draslík si dejte několikrát za sebou vařené fazole, nebo pečené brambory a budete ho mít naopak přebytek. Močová infekce je opět o kyselinách a klystýr ji spíše řeší, než vytváří. Antibiotika jsou opět silně kyselinotvorné látky a jejich užívání je opět hovadina. Z celého tohoto kolečka ve kterém se motáte je jediná cesta, odkyselení a klidně při tom můžete pít i litr kefíru denně, tím se nic nezkazí, naopak se vylepší bakteriální skladba ve střevě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 5:37 pm 
Co se týká těch cyst, máte absolutní pravdu, ale bohužel, je tam jedna, která se nějak zašroubovala kolem vaječníku a prý se odstranit musí, aby ten vaječník nezaškrtila nebo co. Myslíte, že ta operace - anestezie by mě mohla nějak výrazně zakyselit? Beru si s sebou do nemocnice jedlou sodu a tu melasu, abych to pH odpoledne vyhnala, zatím se mi to daří docela dobře. Taky si beru odštavnovač, na to jejich nemocniční kyselotvorné jídlo jim kašlu.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 6:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Co se týká těch cyst, máte absolutní pravdu, ale bohužel, je tam jedna, která se nějak zašroubovala kolem vaječníku a prý se odstranit musí, aby ten vaječník nezaškrtila nebo co. Myslíte, že ta operace - anestezie by mě mohla nějak výrazně zakyselit? Beru si s sebou do nemocnice jedlou sodu a tu melasu, abych to pH odpoledne vyhnala, zatím se mi to daří docela dobře. Taky si beru odštavnovač, na to jejich nemocniční kyselotvorné jídlo jim kašlu.

Já bych se na tu operaci vykašlal a důkladně se odkyselil, podle mého názoru to zmizí v řádu dnů a operace nebude nutná. Přesvědčte je ať vás pozorují, to oni dělají docela rádi a pokuste se to odložit, jak jen to bude možné.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz