Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:38 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pát lis 23, 2012 10:28 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Hodně to souvisí s nedostatečnou pevností cévních stěn a často s tím bývají spojené např. křečové žíly a pod.. Vhodný je zde i přírodní rutin (např. v pohance), křemík a vše, co pevnost cév posiluje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 11:37 pm 
Offline

Registrován: stř lis 21, 2012 4:30 pm
Příspěvky: 5
no davam si posledne dni megadavky vitaminu c, z uz sa to zda sa pomaly zlepsuje...Asi to naozaj chcelo trochu casu. Kazdopadne ale rozmyslam, ze si v blizkej dobe znovu spravim sank pranksalanu, minule mi to na hemeroidy riadne pomohlo, skoda ze ma to nenapadlo skor...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: úte pro 11, 2012 10:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
mil84 píše:
no davam si posledne dni megadavky vitaminu c, z uz sa to zda sa pomaly zlepsuje...Asi to naozaj chcelo trochu casu. Kazdopadne ale rozmyslam, ze si v blizkej dobe znovu spravim sank pranksalanu, minule mi to na hemeroidy riadne pomohlo, skoda ze ma to nenapadlo skor...

Tak pravidelné čištění střeva nic nepokazí a můžete vyzkoušet i to co vám píše člen pecador, tím se také nic pokazit nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 5:10 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 5:04 pm
Příspěvky: 12
Dobrý den, jsem po operaci Hemeroidů, to 3 roky zpět. Zařadila jsem živou stravu, tak na 80%. Začala jsem s klystýry a Hemeroidy začaly bolet. Není to velká bolest, ale je. Jsou klystýry na H. dobré? Nemůžu s nimi zhoršit stav?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 9:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jitule12 píše:
Dobrý den, jsem po operaci Hemeroidů, to 3 roky zpět. Zařadila jsem živou stravu, tak na 80%. Začala jsem s klystýry a Hemeroidy začaly bolet. Není to velká bolest, ale je. Jsou klystýry na H. dobré? Nemůžu s nimi zhoršit stav?
Děkuji.

Někdy jim klystýry nedělají nejlépe, záleží na způsobu aplikace a umístění hemeroidu. Nicméně to chce kvalitní stravu dostatek tekutin, hodně hořčíku a rozumné množství tuku ve stravě. Vhodný je i pohyb, hlavně chůze a jelení cvik.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 7:10 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 5:04 pm
Příspěvky: 12
Dobrý den, děkuji za odpověď. Klystýry teď vynechám. Prosím, poradíte v jaké formě je nejlepší užívání hořčíku? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pát led 11, 2013 10:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jitule12 píše:
Dobrý den, děkuji za odpověď. Klystýry teď vynechám. Prosím, poradíte v jaké formě je nejlepší užívání hořčíku? Děkuji.

Pokud vám nebude dělat problém chlorid hořečnatý v roztoku, tak nic levnějšího asi neseženete a také se s ním dobře pracuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 1:08 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 5:04 pm
Příspěvky: 12
Dobrý den, moc děkuji za radu. Co jsem vynechala klystýry, stav se zlepšil. Chtěla jsem zkusit klystýr s urinou. Je to tak, že den sbírám urinu, následující den svařím na 1/4 a aplikuje se menší množství? Vyčetla jsem, že je to úžasná metoda proti H.. Teď, co se mi stav zlepšil, mám pokušení toto vyzkoušet. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 1:11 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 5:04 pm
Příspěvky: 12
Ještě, hořčík jsem narychlo koupila v lekárně. Šumivé tabl. je to organická forma s vit B6. Dávám si dvojnásobné množství. Ale určitě si radši seženu doporučený chlorid hořečnatý v roztoku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 1:10 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
jitule12 píše:
Dobrý den, moc děkuji za radu. Co jsem vynechala klystýry, stav se zlepšil. Chtěla jsem zkusit klystýr s urinou. Je to tak, že den sbírám urinu, následující den svařím na 1/4 a aplikuje se menší množství? Vyčetla jsem, že je to úžasná metoda proti H.. Teď, co se mi stav zlepšil, mám pokušení toto vyzkoušet. Děkuji.

Až se pokusíte urinu svařit na 1/4, tak pochopíte, že je to téměř neproveditelné. Ten smrad je velmi intenzivní. Použijte čerstvou urinu, nasbírejte do PETek, ohřejte ve vodní lázni na těl. teplotu a pak aplikujte. Zkuste si také před a po aplikaci (kompl. vyprázdnění) tak půl minuty sprchovat řitní otvor ledovou vodou. Podráždění se minimalizuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 1:41 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 5:04 pm
Příspěvky: 12
Děkuji moc za rady. Vyzkouším.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: úte led 22, 2013 1:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jitule12 píše:
Dobrý den, moc děkuji za radu. Co jsem vynechala klystýry, stav se zlepšil. Chtěla jsem zkusit klystýr s urinou. Je to tak, že den sbírám urinu, následující den svařím na 1/4 a aplikuje se menší množství? Vyčetla jsem, že je to úžasná metoda proti H.. Teď, co se mi stav zlepšil, mám pokušení toto vyzkoušet. Děkuji.

Tak dobře vám odpovídá člen OndraN, používejte čerstvou, odpařená to je již vyšší škola a v bytě skoro blbost, tím získá byt tak na dva týdny příjemnou vůni veřejných záchodků, což nutně mít asi nemusíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: stř led 23, 2013 11:28 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 11, 2010 10:18 pm
Příspěvky: 53
Dobrý den, asi před měsícem jsem nahmatala uvnitř řitního otvoru (asi 3 cm dovnitř) hrbolek velikosti hrášku, i tvarem to připomíná hrášek, následně se mi hned vedle udělal druhý a od té doby se tvar ani velikost nijak nezměnila. Nekrvácí, nezvětšuje se, nebolí, nevím, co si o tom mám myslet a nevím co s tím. Nevíte někdo o co jde. Jedná se o hemeroidy?
Díky Pavluša


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned úno 17, 2013 11:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Pavluša píše:
Dobrý den, asi před měsícem jsem nahmatala uvnitř řitního otvoru (asi 3 cm dovnitř) hrbolek velikosti hrášku, i tvarem to připomíná hrášek, následně se mi hned vedle udělal druhý a od té doby se tvar ani velikost nijak nezměnila. Nekrvácí, nezvětšuje se, nebolí, nevím, co si o tom mám myslet a nevím co s tím. Nevíte někdo o co jde. Jedná se o hemeroidy?
Díky Pavluša

Většinou ano, čili se z toho nehroutit, trochu sledovat a většinou stejně jako vzniknou, tyto útvary zase zaniknou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: syrová zelenina
PříspěvekNapsal: stř kvě 22, 2013 10:33 pm 
Offline

Registrován: pát črc 06, 2012 9:25 pm
Příspěvky: 24
Zdravim všechny,

jedna holčina měla dost silnou alergii na pyl atd. dělali jí nějaké speciální vyšetření a dali jí následující rady:

- je to ze zaneseného střeva
- nasadit ihned dietu
- vynechat bílé jedy
- maso maximalně jednou týdně
- doporučujou jahly, pohanku atd.

až doteď to tak nějak sedí s informacemi z tohoto fora. ještě jí ale řekli NEJÍST SYROVOU ZELENINU protože ta pak ve střevech zahnívá. zeleninu vždy tepelně zpracovat. třeba do polévky atd. je to pravda? Ptám se protože sám jsem si naordinoval porci syrové zeleniny 2x denně. dodržuju to cca půl roku a teď jsem se navíc dočkal vnitřních hemeroidů \":roll:\" třeba to s tim nema nic společného ale abych nenapáchal víc škody jak užitku....

díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz