Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prosba
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 10:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Moulson píše:
Dobrý den,
před čtyřmi lety jsem neuváženě a zbytečně podstoupil operaci hemoroidů longovou metodou (čistě náhodou, není tu ještě někdo s podobnou zkušeností?). Bylo mi řečeno že pooperační je stav je nepříjemný ale bezbolestný. No, po operaci jsem den prozvracel v ukrutných bolestech, nicméně, přežil jsem. Po pár dnech mne pustili domů a já se těšil jak se konečně pořádně najím. UDělal jsem si chlebíčky z veky, jen s pomazánkovým máslema plátkem šunky, netušil jsem ovšem co mne čeká. V nemocnici byla stolice v pořádku, ale po chlebíčkách jsem ihned musel na velkou a bolesti které mě přitom postihly se nedaly popsat, škrábal jsem nehty o dlaždičky a modlil se at už je po všem. Po nějakém čase těchto zážitků bolesti zmizely ale nastoupil nový problém, který trvá až do ted.
Mám zácpu , jsem nafouklý, cítím časté nutkání na stolici, které ale jak se na WC ukáže je plané, ale i přesto nutkání cítím dál. Mám velký problém dojít si pořádně na WC a když už, stolice je nitkovitá a opakovaná. KDyž jsem sportovat, ještě se to dalo, ale ted, kvůli zranění jsem bez sportu a trápím se jako v počátcích. jsem unavený, pořád nafouklé břicho, stolice vychází občas ato jen a pouze nezbytné minimální množství, nehledě na to, že se opakuje co třeba deset minut když už jdu a o nějaké satisfakci se nedá ani mluvit. I při větrech, mám co dělat abych ze sebe dostal aspon něco, při tlačení mám pocit jakoby se mi v konečníku nafukoval jakýsi balonek a bylo nemožné to přes něj dostat ven. tomu odpovídá i zvuk. Přítelkyně mi poradila Vaše stránky. Zkouším už vše, žádný doktor nebyl sto mě nasměrovat ani o krok dopředu. Léky překvapivě nezabírají žádné a v nemocnici kde byla prováděna operace mě na jeden zákrok vzali, ale bez efektu. Myslíte, že by mi mohla pomoci očistná celková kúra? Jaterní, střev...? Známá přítelkyně měla obdobný problém a problémy ji zmizely, nutno ale říci, že přešla poté na vitariánství a já osobně ji neznám a těžko říci jaké příznaky měla ona, ale na operaci byla také. Jen by mne zajímal Váš názor. Děkuji, s pozdravem P.

No, co dodat, snad jen, že jste další důkaz toho, jak moderní medicína mrzačí nevědomé klienty. Hemeroidy vytvoříte dlouhým sezením, jízdou na kole, blbou stravou, nedostatkem hořčíku a rozhozením bakteriokultur ve střevě. Tolik tedy o příčině a myslíte si, že něco takového se dá uříznout. Pokud máte alespoň minimálně zachovalé schopnosti logiky musí vám snadno dojít, že jste udělal kravinu a nyní si stále pěstujete stejný problém, zvýšený navíc o stres z každé defekace, což asi stav také zrovna nezlepšuje. Dostal jste dvě rady o čištění střeva, já je potvrdím, jsou výborné a doporučím si načíst ty ostatní věci, které jsem uvedl jako příčiny. Po jejich odstranění zmizí důsledek a pokud si nebudete jistý, klidně mě zavolejte a vše vysvětlím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: úte pro 02, 2014 2:30 pm 
Offline

Registrován: úte pro 02, 2014 1:32 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
mám dotaz ohledně mega dávek hořčíku. Dávkování jsem si nějak stanovil, ale nevím jak dlouho se mají megadávka brát. Dny, týdny, měsíce, nebo do vymizení hemoridů?
Díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned pro 14, 2014 5:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
domav píše:
Dobrý den,
mám dotaz ohledně mega dávek hořčíku. Dávkování jsem si nějak stanovil, ale nevím jak dlouho se mají megadávka brát. Dny, týdny, měsíce, nebo do vymizení hemoridů?
Díky za odpověď.

Doplnění stavu hořčíku v těla není proces na pár dní, ale určitě měsíce, počítejte minimálně půl roku až rok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned úno 01, 2015 8:35 pm 
Offline

Registrován: čtv led 29, 2015 12:07 pm
Příspěvky: 2
Přeji všem krásný den a obracím se s dotazem, který mě dlouhodobě trápí. Je mi 19 let, nekouřím, nepiju, ale dlouho mě trápí boule u konečníku, nebo spíše mezi konečníkem a pochvou. Boule je tvrdá, nijak zbarvená a na dotek vůbec nebolí a ani o ní jinak vůbec nevím. Není to takový ten klasický hemeroid co vyhřezne z konečníku a jde zazlačit zpět a je bolestivý. A poád mám u konečníku, jakoby takový zapáchající výtok, tak nevím, zda to nemůže být nějaký zánět. Myslím, že to bylo zcela urrčitě způsobeno mým nevhodným stravováním- pečivo, mouka, sladké... skoro žádné ovoce a zelenina, nedostatek pohybu. Nyní jsem 100% vitarián, dělala jsem klistýry s vodou, jedla psylium, piju 2x denně zelený ječmen, jím ve velkém domácí kysané zelí, hodně sportuji, ale boule ani výtok ne a ne ustoupit. Co byste mi doporučili? K lékaři s tím jít nechci, vím jistě, že by mě poslal pod kudlu a to problémy neřeší. Existuje nějaká mast, díky které by se boule ztratila, nebo se to dá opravdu odstranit jen chirurgických zákrokem? Napadla mě živá a mrtvá voda, ale vůbec nevím, kde se taková věc dá sehnat. Jsem vděčná za každou radu a odpověď. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2015 2:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="LenickkaP":1e88jscj]Přeji všem krásný den a obracím se s dotazem, který mě dlouhodobě trápí. Je mi 19 let, nekouřím, nepiju, ale dlouho mě trápí boule u konečníku, nebo spíše mezi konečníkem a pochvou. Boule je tvrdá, nijak zbarvená a na dotek vůbec nebolí a ani o ní jinak vůbec nevím. Není to takový ten klasický hemeroid co vyhřezne z konečníku a jde zazlačit zpět a je bolestivý. A poád mám u konečníku, jakoby takový zapáchající výtok, tak nevím, zda to nemůže být nějaký zánět. Myslím, že to bylo zcela urrčitě způsobeno mým nevhodným stravováním- pečivo, mouka, sladké... skoro žádné ovoce a zelenina, nedostatek pohybu. Nyní jsem 100% vitarián, dělala jsem klistýry s vodou, jedla psylium, piju 2x denně zelený ječmen, jím ve velkém domácí kysané zelí, hodně sportuji, ale boule ani výtok ne a ne ustoupit. Co byste mi doporučili? K lékaři s tím jít nechci, vím jistě, že by mě poslal pod kudlu a to problémy neřeší. Existuje nějaká mast, díky které by se boule ztratila, nebo se to dá opravdu odstranit jen chirurgických zákrokem? Napadla mě živá a mrtvá voda, ale vůbec nevím, kde se taková věc dá sehnat. Jsem vděčná za každou radu a odpověď. \":)\"[/quote:1e88jscj]
Odpovídal jsem vám zde

Naposledy upravil Jarda dne ned úno 07, 2106 8:28 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned dub 12, 2015 11:42 am 
Offline

Registrován: ned dub 12, 2015 11:27 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, chtěla bych moc poprosit o radu s problémem, který mě trápí. Dlouhodobě trpím na hemeroidy. Asi před měsícem jsem byla na laserové operaci vnitřních hemeroidů, který proběhla bez komplikací a vše je v pořádku. Co mě trápí jsou hemeroidy vnější, které jsou spojovány se silně zapáchajícím výtokem a okolí konečníku je jakoby vlhké a celý konečník, tak zvláštně nateklý. Zašla jsem tedy na kontrolu, kde mi byla diagnostikována anální fisura, která prý může být doprovázena výtokem. Ta byla přeléčena a zahojena, ale výtok a otok kolem konečníku stále přetrvává. Nyní mi byl předepsán Detralex, který by měl zmírnit otok konečníku, ale doktorka tam prý neviděla nic co by mohlo způsobovat ten výtok, přitom já měla za to, že při hemeroidech je to běžná věc. Co byste mi doporučil? Jsem ochotná podstoupit, jakoukoli očistu, půst, hlavně, at se toho zbavím. Moc děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2015 11:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ludmilaK2 píše:
Dobrý den, chtěla bych moc poprosit o radu s problémem, který mě trápí. Dlouhodobě trpím na hemeroidy. Asi před měsícem jsem byla na laserové operaci vnitřních hemeroidů, který proběhla bez komplikací a vše je v pořádku. Co mě trápí jsou hemeroidy vnější, které jsou spojovány se silně zapáchajícím výtokem a okolí konečníku je jakoby vlhké a celý konečník, tak zvláštně nateklý. Zašla jsem tedy na kontrolu, kde mi byla diagnostikována anální fisura, která prý může být doprovázena výtokem. Ta byla přeléčena a zahojena, ale výtok a otok kolem konečníku stále přetrvává. Nyní mi byl předepsán Detralex, který by měl zmírnit otok konečníku, ale doktorka tam prý neviděla nic co by mohlo způsobovat ten výtok, přitom já měla za to, že při hemeroidech je to běžná věc. Co byste mi doporučil? Jsem ochotná podstoupit, jakoukoli očistu, půst, hlavně, at se toho zbavím. Moc děkuji za odpověď

Tak každopádně hořčík, pak dodat dostatek tuku a pokud je stolice pastovitá, jednoznačně laktobacily. Další podmínkou odeznění potíží je správná strava, tedy zajistit aby se ve střevě nemohl množit nějaký drobný patogenní šmejd, třeba kvasinky, prvoci, améby a další šmejdi. Většinou je nutné zásadně omezit, nebo zcela vyřadit složité sacharidy ze stravy, tedy nasadit dietu, třeba SCD, GAPS nebo paleo, fungovat by měla asi každá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pon čer 15, 2015 4:38 pm 
Offline

Registrován: pon bře 24, 2014 5:19 pm
Příspěvky: 11
Dobrý deň, je to už viac ako rok čo som si vyliečil hemeroid, no dnes som zistil že sa mi vrátil, je hlbšie a je dlhši ako pred tým no ovela menej navrety, ani nemam tazkosti len som si ho preventivne nahmatal,alebo to moze byt zostatok po tom hemeroide? niekde som čítal že vnutorny hemeroid nie je potrebne riešiť pokial nekrvaca nesvrbi, ale to sa mi nezda...mozem ho mazat kokosovym olejom?Dakujem
Ešte ma napada nie som si isty či je to hemeroid, na dotyk je to len ako zila, alebo tam take nie su? \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: úte čer 16, 2015 4:22 am 
Offline

Registrován: sob dub 21, 2012 3:52 am
Příspěvky: 6
zpráva: zbavil jsem se hemeroidu, nebyl sice moc velký, ale při sezení tlačil.
užíval jsem hořčík, jedl syrovou pohanku a syrové lněné semínko.

nevím co je nejdůležitější, asi všechno tak trochu:

1. hořčík (pomáhá změkčovat stolici, taky dobrý na nervy když je člověk podrážděný jak hemeroid při sezení tlačí)
2. syrová pohanka, loupaná pohanka namočená na asi 15 minut, pak rozmixovat s mrkví a banánem (to na chuť, nevím jestli je mrkev a banán potřeba), k tomu 1, možná 2 čajové lžičky lněného semínka pomletého v elektrickém (tříštivém) mlýnku na kávu. Jedl jsem to skoro denně k snídani, občas bez lněného semínka, místo toho kokosový olej.
3. většinu věcí co jsem jedl jsem mixoval na kašičku (pomáhá to změkčovat stolici)

... třebas to někomu pomůže, hádám, že tahle kůra trvala jeden měsíc, ale přesný záznam nemám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned čer 28, 2015 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Byron píše:
Dobrý deň, je to už viac ako rok čo som si vyliečil hemeroid, no dnes som zistil že sa mi vrátil, je hlbšie a je dlhši ako pred tým no ovela menej navrety, ani nemam tazkosti len som si ho preventivne nahmatal,alebo to moze byt zostatok po tom hemeroide? niekde som čítal že vnutorny hemeroid nie je potrebne riešiť pokial nekrvaca nesvrbi, ale to sa mi nezda...mozem ho mazat kokosovym olejom?Dakujem
Ešte ma napada nie som si isty či je to hemeroid, na dotyk je to len ako zila, alebo tam take nie su? \":?:\"

Tak hemeroid je zbytnělá žíla, proto se mu také říká zlatá žíla a je to vlastně skoro stejné jako křečová žíla. Jednoznačně souvisí s nízkým stavem hořčíku a špatnou defekací. Dá se stáhnout pomocí sedacích koupelí z dubové kůry a ideální je po každé stolici ledovou vodou vymýt konečník ideálně cca 4 cm hluboko, což je silně nepříjemné, ale funguje to výborně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned čer 28, 2015 9:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
komar píše:
zpráva: zbavil jsem se hemeroidu, nebyl sice moc velký, ale při sezení tlačil.
užíval jsem hořčík, jedl syrovou pohanku a syrové lněné semínko.

nevím co je nejdůležitější, asi všechno tak trochu:

1. hořčík (pomáhá změkčovat stolici, taky dobrý na nervy když je člověk podrážděný jak hemeroid při sezení tlačí)
2. syrová pohanka, loupaná pohanka namočená na asi 15 minut, pak rozmixovat s mrkví a banánem (to na chuť, nevím jestli je mrkev a banán potřeba), k tomu 1, možná 2 čajové lžičky lněného semínka pomletého v elektrickém (tříštivém) mlýnku na kávu. Jedl jsem to skoro denně k snídani, občas bez lněného semínka, místo toho kokosový olej.
3. většinu věcí co jsem jedl jsem mixoval na kašičku (pomáhá to změkčovat stolici)

... třebas to někomu pomůže, hádám, že tahle kůra trvala jeden měsíc, ale přesný záznam nemám.

Tak hořčík, rutin a omega 3 je dobrá kombinace, proč by neměla fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pát črc 15, 2016 9:20 am 
Offline

Registrován: pát črc 15, 2016 8:51 am
Příspěvky: 1
Dobry den, priatelovi sa po narocnej ture spravil hemeroid. Nejedava ziadne sacharidy (pecivo, cestoviny, ryzu, sladkosti, ovocie). V jedle ma vela zeleniny a navyse sportuje takmer kazdy den (beh, plavanie, bicykel, tury). Co robit v takom pripade? Co je pricinou a ako ho odstranit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned srp 28, 2016 11:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Velkev píše:
Dobry den, priatelovi sa po narocnej ture spravil hemeroid. Nejedava ziadne sacharidy (pecivo, cestoviny, ryzu, sladkosti, ovocie). V jedle ma vela zeleniny a navyse sportuje takmer kazdy den (beh, plavanie, bicykel, tury). Co robit v takom pripade? Co je pricinou a ako ho odstranit?

Teoreticky může jít i o nadbytek vlákniny ve stravě, což možná střevo zbytečně dráždí a hlavně vláknina dost zásadně omezuje příjem některých nutrientů, hlavně minerálů ze stravy. Například hodně sníží vstřebávání hořčíku, to je potřeba si trochu spočítat na nutriční kalkulačce cronometer.com a dle výsledku se podívat co dělá blbě. Každopádně jízda na kole je na hemeroidy a prostatu blbost, to by měl určitě vynechat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: sob úno 04, 2017 11:57 pm 
Offline

Registrován: sob úno 04, 2017 10:46 pm
Příspěvky: 1
Dobry den,

po snezeni fazolove polevky (nesetril jsem) jsem byl totalne nafoukly, mel 1 den zacpu (vetsinou mam ridkou stolici) a vyhrezl se mi ven hemeroid (tesne u konecniku nahmatam cca 1,5x0,5x0,5cm utvar tvaru jadra vlaskeho orechu).
Parkrat se to v minulosti stalo, ale ted je to jiz 4ty den bez "splasknuti" hemeroidu, coz predtim nikdy nebylo, pali to, trochu krve na konci stolice a v prubehu spanku slaby vytok sliz+krev. Zacpu jsem jiz vyresil smoothie z okurky/mrkve.

Prosim o doporuceni/upravu postupu na zlepseni stavu (splasknuti) hemeroidu, jestli neco nedelam spatne:
Rano na lacno 2x tableta magnesii lactica 0,5 (v prubehu dne dalsi 4)
3x 0,5l Stava z mrkve s horkou vodou (50%/50%). Po ni se mi vzdy dobre defekuje. Nema se mrkev vynechat?
Potom defekace, studena sprcha konecniku.
Klistyr cca 1,2L ohrate uriny z predchoziho dne
Obed salat okurka/spenat mrkev/paprika s trochou dynoveho oleje
Zkousim i sirnou patlaninu 100g bio tvaroch + 100g cerstvy lneny olej, nemam ji vyradit?
Piju hodne vodu s citronem/magnesii a jim "bilou hmotu" z citronu pod slupkou.
Vecer smoothie okurka/spenat/voda
Obcas vana se soli z mrtveho more.

Dotaz: hemeroid jsem zkousel jemne zatlacit zpet, ale palilo to tak jsem s tim prestal. Pockat nez splaskne nebo trochu pritlacit?
Psylium a kysane zeli mohu nasadit hned nebo az bude defekace probihat bezbolestne?
Mam se vice pohybovat (nebo cvicit jeleni cvik) i kdyz to trochu pali/svedi nebo spis lezeni na boku/na brise?
Neni lepsi totalni pust nez to prestane palit (i kdyz mam hlad)?
Nemam nasadit ovoce, jake? Banan ma hodne horciku, ale asi podporuje kvasinku a tu dle plivaciho testu mam (budu resit po tomto akutnim problemu s hemeroidem).

Nejblizsi dny:
zaplatil jsem analyzu vlasu abych to resil komplexne, koupim caj z dubove kury na lazen + piti + boruvky + pohanku.
Nebudu jist orechy (nekdy mi z nich kape krev z konecniku), mouku/cukr, lusteniny (ty me silene nadymaji mimo cervene cocky). Musim si upravit zivotospravu (bile jedy, maso...). Mate prosim jeste nejake doporuceni?
K doktorum zatim jit nechci, tahali by me pod skalpel a neresili pricinu (moje strava, sedava prace) ale dusledek.

Dekuji moc za rady a prosim o cislo uctu, nenasel jsem kam mohu na tento fantasticky web prispet. Pripadne kdyby byl zajem mohu nabidnout panu Jardovi IT sluzby/server na ulozeni dat/videi apod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: sob bře 25, 2017 7:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Luke55 píše:
Dobry den,

po snezeni fazolove polevky (nesetril jsem) jsem byl totalne nafoukly, mel 1 den zacpu (vetsinou mam ridkou stolici) a vyhrezl se mi ven hemeroid (tesne u konecniku nahmatam cca 1,5x0,5x0,5cm utvar tvaru jadra vlaskeho orechu).
Parkrat se to v minulosti stalo, ale ted je to jiz 4ty den bez "splasknuti" hemeroidu, coz predtim nikdy nebylo, pali to, trochu krve na konci stolice a v prubehu spanku slaby vytok sliz+krev. Zacpu jsem jiz vyresil smoothie z okurky/mrkve.

Prosim o doporuceni/upravu postupu na zlepseni stavu (splasknuti) hemeroidu, jestli neco nedelam spatne:
Rano na lacno 2x tableta magnesii lactica 0,5 (v prubehu dne dalsi 4)
3x 0,5l Stava z mrkve s horkou vodou (50%/50%). Po ni se mi vzdy dobre defekuje. Nema se mrkev vynechat?
Potom defekace, studena sprcha konecniku.
Klistyr cca 1,2L ohrate uriny z predchoziho dne
Obed salat okurka/spenat mrkev/paprika s trochou dynoveho oleje
Zkousim i sirnou patlaninu 100g bio tvaroch + 100g cerstvy lneny olej, nemam ji vyradit?
Piju hodne vodu s citronem/magnesii a jim "bilou hmotu" z citronu pod slupkou.
Vecer smoothie okurka/spenat/voda
Obcas vana se soli z mrtveho more.

Dotaz: hemeroid jsem zkousel jemne zatlacit zpet, ale palilo to tak jsem s tim prestal. Pockat nez splaskne nebo trochu pritlacit?
Psylium a kysane zeli mohu nasadit hned nebo az bude defekace probihat bezbolestne?
Mam se vice pohybovat (nebo cvicit jeleni cvik) i kdyz to trochu pali/svedi nebo spis lezeni na boku/na brise?
Neni lepsi totalni pust nez to prestane palit (i kdyz mam hlad)?
Nemam nasadit ovoce, jake? Banan ma hodne horciku, ale asi podporuje kvasinku a tu dle plivaciho testu mam (budu resit po tomto akutnim problemu s hemeroidem).

Nejblizsi dny:
zaplatil jsem analyzu vlasu abych to resil komplexne, koupim caj z dubove kury na lazen + piti + boruvky + pohanku.
Nebudu jist orechy (nekdy mi z nich kape krev z konecniku), mouku/cukr, lusteniny (ty me silene nadymaji mimo cervene cocky). Musim si upravit zivotospravu (bile jedy, maso...). Mate prosim jeste nejake doporuceni?
K doktorum zatim jit nechci, tahali by me pod skalpel a neresili pricinu (moje strava, sedava prace) ale dusledek.

Dekuji moc za rady a prosim o cislo uctu, nenasel jsem kam mohu na tento fantasticky web prispet. Pripadne kdyby byl zajem mohu nabidnout panu Jardovi IT sluzby/server na ulozeni dat/videi apod.

To by chtělo nastavit asi trochu jinak. Sice vše co píšete máte správně, ale základ je jinde a i ten jste popsal, tedy sezení a stres, což ani jedno nedělá dobře na trávení a vylučování. Akutní stav předpokládám stopnou dubové koupele, ale pak bych se soustředil na uvedené věci s tím že je potřeba přepnout tělo a hlavu do klidu. Ono je to na delší rozbor stavu a celé to zde popisovat to časově nedám, tedy mě raději zavolejte a vysvětlím kudy podle mě vede cesta z problému.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz