Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:57 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2014 7:49 pm 
Offline

Registrován: pon bře 24, 2014 5:19 pm
Příspěvky: 11
Super dakujem za cenne rady, ešte jedna otázočka- je vhodná na pitie Bílinská Kyselka?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2014 10:03 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
Byron píše:
Super dakujem za cenne rady, ešte jedna otázočka- je vhodná na pitie Bílinská Kyselka?

O tejto bilinskej kyselke som nepocul, na mineralku by som sa vykaslal, tam je kopa anorganickych mineralov co vam len pritazia, nie som zastancom mineralnych vod. Este k tym hemoroidom, ak mate rad citrusove plody, tak papajte tu bielu hmotu pod nimi ktora sa vola albedo - obsahuje diosmin a hesperidin co su flavonoidy ktore ochranuju cievy a podporuju cinnost ciev.
A este aby som nezabudol, potierajte si ten hemoroid kokosovym olejom co najcastejsie, poriadne ho tym olejom vymasirujte.

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: úte dub 01, 2014 8:25 pm 
Offline

Registrován: pon bře 24, 2014 5:19 pm
Příspěvky: 11
Dobý deň, a je normálne že toto bude už ttretí týždeň a hemeroid sa mi len o trošku zmenšil? Najskor bol ako fazulka teraz má velkosť cca ako šošovica, stále nebolí ani o ňom neviem, beriem viac vitamínu C aj horčíka, kolko to môže trvať? Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: úte dub 01, 2014 9:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
Byron píše:
Dobý deň, a je normálne že toto bude už ttretí týždeň a hemeroid sa mi len o trošku zmenšil? Najskor bol ako fazulka teraz má velkosť cca ako šošovica, stále nebolí ani o ňom neviem, beriem viac vitamínu C aj horčíka, kolko to môže trvať? Dakujem

Tak ked sa zmensuje ste na spravnej ceste. Kedy vam zmizne uplne bude zavisiet od vaseho deficitu horcika a ostatku mineralov.
Cim sa o hemoroid clovek dokladnejsie stara tym skor zmizne. Ak chcete pocut cas tak okolo do 2 - 3 tyzdnov (aspon podla moje skusenosti). Hlavne sa nenahlit.
Tak podla datumu co ste sem napisal tak je to tyzden co vas to trapi. Takze si este chvilu pockate. Hlavne doplnovat ten horcik, vitamin C + rutin a nic nepozkazite ani branim lecitinu a natieranim hemoroidu kokosovym olejom.

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: čtv dub 03, 2014 4:15 pm 
Offline

Registrován: pon bře 24, 2014 5:19 pm
Příspěvky: 11
No je to vlastne tak ze mam ho asi mesiac ale staram sa o to aby zmizol cca len vyse tyzdna...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: čtv dub 10, 2014 6:16 am 
Offline

Registrován: pon bře 24, 2014 5:19 pm
Příspěvky: 11
Dobrý deň, tak hemeroid už je takmer preč ,no posledné dva dni ma dosť svrbí konečník je to normálne ?do teraz to bolo bez svrbenia...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: čtv dub 10, 2014 8:42 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
Byron píše:
Dobrý deň, tak hemeroid už je takmer preč ,no posledné dva dni ma dosť svrbí konečník je to normálne ?do teraz to bolo bez svrbenia...

Je to mozna reakcia na miznutie hemoroidu, ale ak by to neprestalo tak do par dni tak napiste. Zatial si vzdy mozete po kazdej stolici pomazat konecnik kokosovym alebo olivovym olejom.

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pát dub 11, 2014 5:11 pm 
Offline

Registrován: pon bře 24, 2014 5:19 pm
Příspěvky: 11
Dobry den, svrbi ma to uz treti den, no je to take svrbenie len ked si to poskrabem, bojim sa ci by to nemohli byt mrle ak som zle umyl ovocie ale dufam ze nie \":(\" , skor sa mi zda cela pokožka zvonku konečníka teraz trochu precitlivelá...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: pát dub 11, 2014 11:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
Byron píše:
Dobry den, svrbi ma to uz treti den, no je to take svrbenie len ked si to poskrabem, bojim sa ci by to nemohli byt mrle ak som zle umyl ovocie ale dufam ze nie \":(\" , skor sa mi zda cela pokožka zvonku konečníka teraz trochu precitlivelá...

Takto na dialku neviem byt moc napomocny. Neviem co si na konecnik patlate, ci vas prave to nedrazdi. Na svrbenie konecnika pomaha kokosovy olej a nechtikova mast. Je ale pravda ze hemoroidy sposobuju tiez parazity - hlisty ktore oslabuju steny creva hlavne pri konecniku. Mozno prave tam je ten zdroj hemoroidu.

V pripade ze sa jedna o mrle:
Ak sa svrbenie prejavuje hlavne v noci tak sa velmi pravdepodobne jedna o mrle, ktore radi vychadzaju von v nocnych hodinach. Prejavuju sa samozrejme aj cez den. Zistit sa daju aj takym spôsobom, že ak si doslova prdnete tak vam ostanu okolo konecnika alebo na spodkoch malicke biele cervy alebo sliz. Ked prdom nevidu, neznamena to hned ze ich nemate.
Na mrle je dobry vermox ktory sa da zohnat v lekarni. Zial iba na predpis, tak bud ich ukecate alebo zistite ci nemate niekoho znameho co by vam to vybavil. Vermox sa berie 3 x denne 2 tablety rano - obed - vecer, potom 14 dni pauza a znova este raz.
Ale najprv si zistite ci naozaj tie mrli mate pred tym nez sa do niecoho pustite.

Ale mozete vyskusat este stary rusky recept na vyhnanie mrl:
Kúra sa robí 3 noci po sebe: O 24,00 hod. sa vypiju 3 polievkové lyžice kvalitného gruzínskeho koňaku a o 10 minút na to sa vypijú 3 polievkové lyžice ricínového oleja, nakoniec sa to zapije sladkým čajom. Kúra sa robí na lačný žalúdok

Dalsia moznost ze si kupite klinceky (co sa davaju do vareneho vina). Vzdy 10 minút po dojedeni obeda zapijete 1 klincek malinkom vody, len aby ste zapili ten klincek. Takto kazdy den.

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: sob dub 12, 2014 9:31 am 
Offline

Registrován: pon bře 24, 2014 5:19 pm
Příspěvky: 11
No mazem si to len hemostop gelom nicim inym, mohlo by to podrazdit?ono ma nesvrbi ani tak v konecniku ale len zvonku analu a zda sa mi trosku cervena podrazdena ta koza, mrle som si nevsimol tak ako ich popisujete a ani v stolici... verim ze zdroj mojho hemeroidu bol v tom ze som roky nejedol ovocie a zeleninu iba male mnozstva...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned kvě 11, 2014 7:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Byron píše:
Dobrý deň, spravila sa mi asi v 2cm hlbke konecniku hrcka o velkosti hrasku,neboli ma nesvrbi nekrvaca, som aktivni cyklista a v praci obcas dviham tazke veci, za tyzden sa mi to nezmensilo ani nezvetsilo, stolicu mam pravidelnu a spravnu konzistenciu ,pouzivam hemostop probiotika a mast faktu striedam s hemostop gelom, snazim sa primat viac vitaminu C , co by ste mi este radil, som trochu zufali pretoze cyklistika je moj zivot a musim teraz prestat bicyklovat? Dakujem velmi pekne

Velice dobře vám radí člen mass a já osobně bych nejvíce tlačil na hořčík a vymývání ledovou vodou, což je sice nepříjemné, ale nejvíce pomáhá. Jakýkoliv tlak na konečník, tedy i sezení na kole je špatné, naopak pravidelná svižná chůze by mohla pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hemeroidy
PříspěvekNapsal: ned kvě 11, 2014 7:03 pm 
Offline

Registrován: pon bře 24, 2014 5:19 pm
Příspěvky: 11
Dakujem pekne, no zatial mám už skoro mesiac pokoj hemeroid zmyzol a už aj cca 3 týždne bicyklujem a zatial je to ok, ale zmenil som trochu životosprávu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Prosba
PříspěvekNapsal: pát srp 01, 2014 8:10 am 
Offline

Registrován: pát srp 01, 2014 7:52 am
Příspěvky: 4
Dobrý den,
před čtyřmi lety jsem neuváženě a zbytečně podstoupil operaci hemoroidů longovou metodou (čistě náhodou, není tu ještě někdo s podobnou zkušeností?). Bylo mi řečeno že pooperační je stav je nepříjemný ale bezbolestný. No, po operaci jsem den prozvracel v ukrutných bolestech, nicméně, přežil jsem. Po pár dnech mne pustili domů a já se těšil jak se konečně pořádně najím. UDělal jsem si chlebíčky z veky, jen s pomazánkovým máslema plátkem šunky, netušil jsem ovšem co mne čeká. V nemocnici byla stolice v pořádku, ale po chlebíčkách jsem ihned musel na velkou a bolesti které mě přitom postihly se nedaly popsat, škrábal jsem nehty o dlaždičky a modlil se at už je po všem. Po nějakém čase těchto zážitků bolesti zmizely ale nastoupil nový problém, který trvá až do ted.
Mám zácpu , jsem nafouklý, cítím časté nutkání na stolici, které ale jak se na WC ukáže je plané, ale i přesto nutkání cítím dál. Mám velký problém dojít si pořádně na WC a když už, stolice je nitkovitá a opakovaná. KDyž jsem sportovat, ještě se to dalo, ale ted, kvůli zranění jsem bez sportu a trápím se jako v počátcích. jsem unavený, pořád nafouklé břicho, stolice vychází občas ato jen a pouze nezbytné minimální množství, nehledě na to, že se opakuje co třeba deset minut když už jdu a o nějaké satisfakci se nedá ani mluvit. I při větrech, mám co dělat abych ze sebe dostal aspon něco, při tlačení mám pocit jakoby se mi v konečníku nafukoval jakýsi balonek a bylo nemožné to přes něj dostat ven. tomu odpovídá i zvuk. Přítelkyně mi poradila Vaše stránky. Zkouším už vše, žádný doktor nebyl sto mě nasměrovat ani o krok dopředu. Léky překvapivě nezabírají žádné a v nemocnici kde byla prováděna operace mě na jeden zákrok vzali, ale bez efektu. Myslíte, že by mi mohla pomoci očistná celková kúra? Jaterní, střev...? Známá přítelkyně měla obdobný problém a problémy ji zmizely, nutno ale říci, že přešla poté na vitariánství a já osobně ji neznám a těžko říci jaké příznaky měla ona, ale na operaci byla také. Jen by mne zajímal Váš názor. Děkuji, s pozdravem P.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba
PříspěvekNapsal: pát srp 01, 2014 2:40 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ahoj,
Mas zanesene strevo, hodne stresu, pravdepodobne se spatne stravujes atd. Mozna, ze mas candidu, tak si udelej test, precti si tady vsechno co se o candide pise, nasad tvrdou dietu (ta jeste nikdy nikomu neuskodila) a cisti si honem strevo. Uvidis, ze se ti ulevi.

http://www.aktivityprozdravi.cz/zdravot ... veni/zacpa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba
PříspěvekNapsal: stř srp 06, 2014 4:21 pm 
Offline

Registrován: pon srp 19, 2013 12:38 pm
Příspěvky: 44
Ano, zanesené střevo je nutné vyčistit jako první.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 176 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz