Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:31 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vyzvracel jsem divny utvar
PříspěvekNapsal: sob úno 25, 2023 10:19 pm 
Offline

Registrován: ned srp 16, 2020 9:45 pm
Příspěvky: 5
Dobry den,
vcera jsem si dal par piv a rano mi nebylo dobre takze jsem pil jen vodu. Ale v 11 dopoledne se mi otocil zaludek a vyzvracel jsem zaludecni kyselinu a taky neco covypada jako kaviar. Je to ale tvrdsi, viz obrazek. Jidlo to neni, je to tvrde a polsedni jidlo jsem mel pred 14h
Co to prosim je ?


Přílohy:
Screenshot_20230225-211825-876.png
Screenshot_20230225-211825-876.png [ 447.7 KiB | Zobrazeno 3812 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: vyzvracel jsem divny utvar
PříspěvekNapsal: ned úno 26, 2023 11:13 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Ja ti neviem.....Buď trolluješ, alebo..... je to reálne, aj keď to tak vôbec nevyzerá...
Vyzerá to ako kus černice/ostružiny.... Neviem si predstaviť, ako mohlo vzniknúť také "nabaľovanie" guličiek na seba, ak to má byť nejaký "nános" v nejakom orgáne hornej tráviacej sústavy.
Možno ale len nemám dosť vedomostí, a v skutočnosti niečo také odborníci v oblasti tráviacich orgánov videli už viac krát...
Som zvedavý na reakciu pána Jardu...

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: vyzvracel jsem divny utvar
PříspěvekNapsal: pon úno 27, 2023 8:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Aedun píše:
Dobry den,
vcera jsem si dal par piv a rano mi nebylo dobre takze jsem pil jen vodu. Ale v 11 dopoledne se mi otocil zaludek a vyzvracel jsem zaludecni kyselinu a taky neco covypada jako kaviar. Je to ale tvrdsi, viz obrazek. Jidlo to neni, je to tvrde a polsedni jidlo jsem mel pred 14h
Co to prosim je ?

Asi vás zklamu, ale podobný útvar jsem zatím neviděl od nikoho i když to neznamená že něco takového není možné. Docela podobnou strukturu mívají tvrdé jaterní kameny a z fota není vidět velikost tedy nedovedu odhadnout zda je možné že by tokový shluk konkrementů prolezl ven ze žlučníku a pak už není problém ho vyzvracet. Alkohol může játra vydráždit docela silně tedy teoreticky bych si něco takového dokázal i představit. Další možnost je nějaký shluk parazitů, ale jakých nedovedu posoudit v tom se běžně nepohybuji, nicméně s přílivem připrchlíků z exotických zemí se sem dostávají i exotičtí šmejdi tedy časem se máme na co těšit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz