Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 272 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv dub 14, 2016 2:32 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2016 1:56 pm
Příspěvky: 1
zdravim vsechny, jdu si pro radu, uz jsem lehce zoufala, v minulosti jsem si procitala mnohe diskuze zde, dostala jsem se do nejakeho zapekliteho kruhu, vygradovalo to letos v lednu, kdy jsem mela nekolik alergickych reakci (udajne se rozjizdela anafylaxe) s otokem hlavy, otokem dlani, nohou atd, prvni takovou reakci jsem mela v unoru 2015, kdy jsem mela zanet pohrudnice a lekari mi dali asi dvoje antibiotika, nezabralo to, tak mi dali Amoksiklav a po 2dnech jsem se osypala a skoncila na pohotovosti. tam mi rekli, ze to je alergie a ze penicilin nesmim. dalsi reakce byla skoro po roce, na Monuril, ale opet...pred tim jsem mela asi troje antibiotika, kter emi lekari strileli od boku. na zanet dutin, kdyz nepomohl sumamed, tak se zkusil zinnat apod. pocitala jsem to a v kuse to bylo mesic placani atb. nakonec jsem mela bolesti bricha, nevedela jsem zda to je problem urologicky (mocak) nebo gynekologicky. doktor se podival sonem, prohlasil, ze to je zanet mocovho mechyre a dal mi atb Monuril. na zadost, zda mi muze vzit moc, mi bzlo receno, ze to neni nutne. no alergicka reakce po prvni davce, otok rukou nohou, pocit na zvraceni, silena bolest hlavy atd. v nemocnici jsem byla pres noc. jelikoz bolest v podbrisku pretrvavala, rozhodla jsem se jet do CR (ziju v cizine) a resit to s moji letitou gynekolozkou. jenze jsem se dostala k jejimu kolegovi, ktery neobjevil nic prevratneho, ale rekl, ze bude lepsi to (co?) prelecit a napsal mi dvoje antibiotika, po nich reakce, vratila jsem se na gyn, tam mi dali infuzi kortikoidu a poslali domu! s dalsi varkou antibiotik, jina dvojkombinace nez predesle. opakovalo se to pochopitelne, pohotovost, kde mi dali okamzite infuzi, a dost nechapali, proc mi nekdo dal opet atb. vse vysadit, rekli mi, ze to je polyvalentni lekova alergie, a ze to mam okamzite resit....druhy den jsem chtela odjet z republiky, ale otkla mi hlava, fleky na obliceji, nemohla jsem poradne dychat, zimnice no myslela jsem, ze chcipnu. v nemocnici me nikde nechteli, nakonec me hospitalizovali na gyn, kde to vse zacalo. lezela jsem tam 9dni. zaver? kazdy den, jsem slysela od Dr.ze jsem zahada, ze zadne leky nesmim, ze se boji dalsi reakce atd. jedine co mi udelali bylo MRI bricha. ta se ukazala "divertikuloza"strev. pustili me domu s tim, ze zadne leky nesmim. vratila jsem se "domu" absolvovala jsem gastroskopii- vporadku vse. koncem mesice jdu na kolonoskopii, mezitim jsem dostala alergickou reakci po barveni vlasu v salonu, kam chodim 4roky na stejnou barvu a zadnej problem nebyl. v nemocnici jsem byla asi 4dny na kortikoidech atd. opet otok hlavy apod, probehly mi 2 astmaticke zachvaty. pred tydnem jsem byla na testovani antibiotik na kuzi. ktere moc svetla do pripadu nevnesli. zkousel se pak i augmentin s postupnym navysovanim davek, a i presto ze jsem mela svedeni a paleni dlani, mi rekli, ze to neni typicka aleg.reakce a ze je mohu. dal zkouseli jedno anagetikum. to je jedine co ted muzu, jednu radu atb a jedno analgetikum. dela to na me dojem, ze se telo nejak zalergizovalo a reaguje prehnane uz na vse. navic jsem astmatik a ted jsem mela predevcirem takovou dost divnou epizodu, ze jsem si sama nebyla jista zda to je astma zachvat nebo co, ventolin apod nic moc extra nezabralo. muj syn kaslal ai 3tydny dost hnusne, take astmatik a podle krve nam rekl Dr.ze ma mycoplazma pneumonie a nasadil BICLAR. jelikoz jsem ja mela trapeni za posledni roky tak 3x do roka s mycoplazmatama, tak bych tipla, ze se mi to opet vratilo. unava no vse jak tehdy. sla jsem k Dr. a rekl ze pokud to ma syn a ja mam potize , ze to je jasne a napsal Biclar. jenze ja se ho bojim nasadit. verim, ze musi byt cesta, jak se tech "mrch"zbavit prirodne. ja uz nechci riskovat dalsi alerg.reakci atd. mate nekdo napad nebo tip jak z toho ven???????,??????? dekuji srdecne vsem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2016 9:50 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2016 9:31 am
Příspěvky: 1
Dobry den,

Poprosil by som o radu v mojom probleme. Mam 39r. a s alergiami sa trapim uz cca 20 rokov - najvacsie alergeny breza lieska a prach. Na jar mavam pelovu astmu. Ked citam Vase clanky pochopil som, ze som si alergiu navodil sam nespravnou stravou. Podla mojho nazoru to zacalo nadmernym pitim mlieka 1 az 1,5 litra denne, ked som mal 18r. Niekedy v tej dobe mi zacali alergie... Momentalne mam aj poruchy travenia najprv som maval caste ranne hnacky cca 3r. a teraz aj pocity nafuknuteho brucha. Moja strava: standardne bielkoviny a sacharidy z masa a ryze zemiaky a minimum zeleniny a ovocia. Pochopil som z Vasich stranok, ze by som mal precistit zahlieneny organizmus a pravdepodobne aj zanesene creva. Zacal som tym, ze som vynechal mliecna vyrobky a chlieb a presedlal som na ovocnu a zeleninovu stravu kombinovanu s nejakymi bielkovinami - vajcia maso... Od vtedy co som zmenil stravu mam neustale hnacky. Trva to uz tyzden a neviem, ci toto je ta spravna cesta. Mam pocit, ze telo si nezoberie ziadne ziviny a vsetko mnou iba prejde. Mam sa vratit spat k staremu jedalnicku a postupne zaradovat ovocie a zeleninu?? Navyse po odstavenom ovoci a zelenine (cvikla, pomaranc, mrkva, citron) som dostal doslova astmaticky zachvat. Viete mi poradit ako postupovat, aby som spravne ocistil organizmus a preco mavam stale hnacky??

Dakujem.
Peter


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 5:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
rose96 píše:
Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, poslední 2 týdny se u mě objevila pravděpodobně alergická reakce. Mám červené fleky na krku a na obličeji, které svědí až bolí. Jinde po těle ne. Je mi 50 let, nikdy jsem neměla žádnou alergickou reakci, mléčné výrobky nejím celý život, též ne bílý cukr ani mouku. Pravidelně dělám střevní očisty. Zkoušela jsem 3 denní půst na vodě, ale nezlepšilo se to ani trochu. též nepomáhá syrová strava. Nevím, odkud začít, aby se to aspoň trochu zlepšilo. Předem děkuji za doporučení.

Alergická reakce není nikdy jen tak z leknutí a je vždy na něco konkrétního, což neuvádíte, to pak těžko radit, když člověk neví proč to máte. Musíte trochu vypozorovat proč to vzniká a pak se to dá řešit, takto může jít klidně o nějaký jiný problém, třeba bakteriální.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 5:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sara001 píše:
zdravim vsechny, jdu si pro radu, uz jsem lehce zoufala, v minulosti jsem si procitala mnohe diskuze zde, dostala jsem se do nejakeho zapekliteho kruhu, vygradovalo to letos v lednu, kdy jsem mela nekolik alergickych reakci (udajne se rozjizdela anafylaxe) s otokem hlavy, otokem dlani, nohou atd, prvni takovou reakci jsem mela v unoru 2015, kdy jsem mela zanet pohrudnice a lekari mi dali asi dvoje antibiotika, nezabralo to, tak mi dali Amoksiklav a po 2dnech jsem se osypala a skoncila na pohotovosti. tam mi rekli, ze to je alergie a ze penicilin nesmim. dalsi reakce byla skoro po roce, na Monuril, ale opet...pred tim jsem mela asi troje antibiotika, kter emi lekari strileli od boku. na zanet dutin, kdyz nepomohl sumamed, tak se zkusil zinnat apod. pocitala jsem to a v kuse to bylo mesic placani atb. nakonec jsem mela bolesti bricha, nevedela jsem zda to je problem urologicky (mocak) nebo gynekologicky. doktor se podival sonem, prohlasil, ze to je zanet mocovho mechyre a dal mi atb Monuril. na zadost, zda mi muze vzit moc, mi bzlo receno, ze to neni nutne. no alergicka reakce po prvni davce, otok rukou nohou, pocit na zvraceni, silena bolest hlavy atd. v nemocnici jsem byla pres noc. jelikoz bolest v podbrisku pretrvavala, rozhodla jsem se jet do CR (ziju v cizine) a resit to s moji letitou gynekolozkou. jenze jsem se dostala k jejimu kolegovi, ktery neobjevil nic prevratneho, ale rekl, ze bude lepsi to (co?) prelecit a napsal mi dvoje antibiotika, po nich reakce, vratila jsem se na gyn, tam mi dali infuzi kortikoidu a poslali domu! s dalsi varkou antibiotik, jina dvojkombinace nez predesle. opakovalo se to pochopitelne, pohotovost, kde mi dali okamzite infuzi, a dost nechapali, proc mi nekdo dal opet atb. vse vysadit, rekli mi, ze to je polyvalentni lekova alergie, a ze to mam okamzite resit....druhy den jsem chtela odjet z republiky, ale otkla mi hlava, fleky na obliceji, nemohla jsem poradne dychat, zimnice no myslela jsem, ze chcipnu. v nemocnici me nikde nechteli, nakonec me hospitalizovali na gyn, kde to vse zacalo. lezela jsem tam 9dni. zaver? kazdy den, jsem slysela od Dr.ze jsem zahada, ze zadne leky nesmim, ze se boji dalsi reakce atd. jedine co mi udelali bylo MRI bricha. ta se ukazala "divertikuloza"strev. pustili me domu s tim, ze zadne leky nesmim. vratila jsem se "domu" absolvovala jsem gastroskopii- vporadku vse. koncem mesice jdu na kolonoskopii, mezitim jsem dostala alergickou reakci po barveni vlasu v salonu, kam chodim 4roky na stejnou barvu a zadnej problem nebyl. v nemocnici jsem byla asi 4dny na kortikoidech atd. opet otok hlavy apod, probehly mi 2 astmaticke zachvaty. pred tydnem jsem byla na testovani antibiotik na kuzi. ktere moc svetla do pripadu nevnesli. zkousel se pak i augmentin s postupnym navysovanim davek, a i presto ze jsem mela svedeni a paleni dlani, mi rekli, ze to neni typicka aleg.reakce a ze je mohu. dal zkouseli jedno anagetikum. to je jedine co ted muzu, jednu radu atb a jedno analgetikum. dela to na me dojem, ze se telo nejak zalergizovalo a reaguje prehnane uz na vse. navic jsem astmatik a ted jsem mela predevcirem takovou dost divnou epizodu, ze jsem si sama nebyla jista zda to je astma zachvat nebo co, ventolin apod nic moc extra nezabralo. muj syn kaslal ai 3tydny dost hnusne, take astmatik a podle krve nam rekl Dr.ze ma mycoplazma pneumonie a nasadil BICLAR. jelikoz jsem ja mela trapeni za posledni roky tak 3x do roka s mycoplazmatama, tak bych tipla, ze se mi to opet vratilo. unava no vse jak tehdy. sla jsem k Dr. a rekl ze pokud to ma syn a ja mam potize , ze to je jasne a napsal Biclar. jenze ja se ho bojim nasadit. verim, ze musi byt cesta, jak se tech "mrch"zbavit prirodne. ja uz nechci riskovat dalsi alerg.reakci atd. mate nekdo napad nebo tip jak z toho ven???????,??????? dekuji srdecne vsem

Myslím že na to jdete celkově špatně. Jakýkoliv problém má vždy příčinu a není tedy možné cokoliv do nekonečna práškovat a příčinu neřešit. Osobně bych hledal problém naprosto jinde, tedy v nutričních deficitech, možná špatná tvorba kolagenu, nebo jinak oslabené sliznice, které pak parazit snadno napadne a dost mu to vyhovuje. Pochopitelně tento stav metabolického rozvratu nemohou srovnat ATB, to je naprosto směšné. Je krásně vidět proč moderní medicína postupně pomocí ATB vygenerovala tak odolné kmeny bakterií, že již brzy budou ATB k ničemu a snad se konečně začne opravdu léčit, ne zaklínat. Podle mě vám více pomůže nasadit očisty a srovnat deficity, než cokoliv jiného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 5:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
PETER-SLOVENSKO píše:
Dobry den,

Poprosil by som o radu v mojom probleme. Mam 39r. a s alergiami sa trapim uz cca 20 rokov - najvacsie alergeny breza lieska a prach. Na jar mavam pelovu astmu. Ked citam Vase clanky pochopil som, ze som si alergiu navodil sam nespravnou stravou. Podla mojho nazoru to zacalo nadmernym pitim mlieka 1 az 1,5 litra denne, ked som mal 18r. Niekedy v tej dobe mi zacali alergie... Momentalne mam aj poruchy travenia najprv som maval caste ranne hnacky cca 3r. a teraz aj pocity nafuknuteho brucha. Moja strava: standardne bielkoviny a sacharidy z masa a ryze zemiaky a minimum zeleniny a ovocia. Pochopil som z Vasich stranok, ze by som mal precistit zahlieneny organizmus a pravdepodobne aj zanesene creva. Zacal som tym, ze som vynechal mliecna vyrobky a chlieb a presedlal som na ovocnu a zeleninovu stravu kombinovanu s nejakymi bielkovinami - vajcia maso... Od vtedy co som zmenil stravu mam neustale hnacky. Trva to uz tyzden a neviem, ci toto je ta spravna cesta. Mam pocit, ze telo si nezoberie ziadne ziviny a vsetko mnou iba prejde. Mam sa vratit spat k staremu jedalnicku a postupne zaradovat ovocie a zeleninu?? Navyse po odstavenom ovoci a zelenine (cvikla, pomaranc, mrkva, citron) som dostal doslova astmaticky zachvat. Viete mi poradit ako postupovat, aby som spravne ocistil organizmus a preco mavam stale hnacky??

Dakujem.
Peter

Podle všeho máte stravu nastavenou špatně. Vyzkoušejte dušenou mrkev, libové maso, třeba krůtí, přidat kolagen a tím nešetřit, nějaké protiprdové koření, ideálně oregano a trochu olivového oleje. Po tom by jste snad průjem mít nemusel a klidně na tom můžete jet několik dní a postupně zkoušet další potraviny. Pochopitelně by mohlo pomoci dodávání probiotik a další postupy, je zde toho popsáno hodně, ale to by se lépe probralo telefonem, nebo po skype než dopisováním.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie
PříspěvekNapsal: pon úno 06, 2017 5:23 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
rybana píše:
dobrý den, jsem tu krátce, tak se omlouvám, jestli vkládám příspěvek špatně... chtěla bych se zeptat na radu ohledně alergie na mléčnou bílkovinu a přidružených kožních problémů. Mám třináctiměsíční dceru, u níž se po šestinedělí objevila krev a hlen ve stolici a také ekzém. Potíže ustoupily po eliminační dietě (mojí dietě, jelikož dceru kojím), v šestém měsíci se objevila na kůži rukou, nohou, zadečku a na tvářích keratosis pilaris a celkově má dcera velmi suchou pokožku. Jinak přibývá na váze hezky, potíže se zažíváním se neopakovaly ani po zkušební expozici MB (jogurt, sýr), zato se však vzhled kůže zhoršil. Ráda bych věděla, zda se dá s tímto něco dělat. Momentálně patláme Excipial s ureou, kokosový olej a ode dneška zkusíme homeopatika...

Dobrý den,
je mi 28 let a mám na rukou také keratosis pilaris. Myslíte, že se toho lze zbavit? Na kožním mi řekli, že je to dědičné. Čím to může být způsobeno?
Moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie
PříspěvekNapsal: sob bře 25, 2017 8:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Dobrý den,
je mi 28 let a mám na rukou také keratosis pilaris. Myslíte, že se toho lze zbavit? Na kožním mi řekli, že je to dědičné. Čím to může být způsobeno?
Moc děkuji.

Většinou bych to odhadoval na vnitřní problém, tedy plísně a parazity v těle. Myslím že by šlo vyzkoušet více postupů, ale prubněte celkové pročištění těla se současným aplikováním kokosového oleje na uvedená místa a červené světlo, tedy v místních podmínkách je uváděné jako biolampa, ale to bývá přemrštěně drahé. Pokud máte v dosahu svých známých nějakého zručného kutila, tak si v nějakých potřebách pro zvířata kupte infražárovku tak 100-150W cca za 250,-Kč a porcelánovou objímku a můžete na ruce svítit. Zpravidla to dělá docela zázraky a je to za pár korun, ale opatrně, ona se neskutečně rozžhaví a případný kontakt by vyvolal ošklivé popáleniny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: alergie
PříspěvekNapsal: čtv bře 30, 2017 11:18 am 
Offline

Registrován: stř srp 10, 2011 10:53 am
Příspěvky: 24
Dobrý den, prosím o radu. U vnuka, který bude mít v květnu pět let byla zjištěna intolerance na mléko a mléčné výrobky. Dále má zvýšené monocyty - 0,100 a nízkou ureu - 2,3. Je stále zahleněný, kašel, rýma, afty v puse, bolest v krku.Snažíme se vše zvládat přírodními prostředky a nedávat antibiotika. Před vyloučením mléka a mléčných výrobků měl časté průjmy, někdy úplně vodové. To se nyní upravilo, používáme i při vaření mléka rostlinná. Dětská lékařka nás odbyla, že ona podrobnější vyšetření a hledání příčiny nemůže řešit, je objednán na její doporučení na gastro pracoviště (čtyři měsíce čekací doba !!!). Má velmi často zarudlého "pindíka", ale moč je dle zjištění lékařky v pořádku. Doporučila koupat v hypermangánu ......krevní vyšetření si museli doslova vynutit. Vnuk byl kojený 1,5 roku.
Poradíte prosím? Nechceme jen řešit následky, rádi bychom našli příčinu a čekat nečinně další čtyři měsíce mě přijde postavené na hlavu. Dle lékařky musíme být trpěliví ......
Předem děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: alergie
PříspěvekNapsal: ned dub 23, 2017 3:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
vlasta-110 píše:
Dobrý den, prosím o radu. U vnuka, který bude mít v květnu pět let byla zjištěna intolerance na mléko a mléčné výrobky. Dále má zvýšené monocyty - 0,100 a nízkou ureu - 2,3. Je stále zahleněný, kašel, rýma, afty v puse, bolest v krku.Snažíme se vše zvládat přírodními prostředky a nedávat antibiotika. Před vyloučením mléka a mléčných výrobků měl časté průjmy, někdy úplně vodové. To se nyní upravilo, používáme i při vaření mléka rostlinná. Dětská lékařka nás odbyla, že ona podrobnější vyšetření a hledání příčiny nemůže řešit, je objednán na její doporučení na gastro pracoviště (čtyři měsíce čekací doba !!!). Má velmi často zarudlého "pindíka", ale moč je dle zjištění lékařky v pořádku. Doporučila koupat v hypermangánu ......krevní vyšetření si museli doslova vynutit. Vnuk byl kojený 1,5 roku.
Poradíte prosím? Nechceme jen řešit následky, rádi bychom našli příčinu a čekat nečinně další čtyři měsíce mě přijde postavené na hlavu. Dle lékařky musíme být trpěliví ......
Předem děkuji.

Naopak se domnívám že trpělivost by nebyla vhodná, dle mého názoru je podle všeho něčím zamořen, tady asi upravit stravu dle SCD, Gaps, nebo paleo a sledovat co to udělá. Čekání na spásu se samo určitě konat nebude, nechápu kam lékaři na ty moudra chodí. Také je dobré u něj zcela odstranit stres, což může být docela problém pokud není nějaký zjevný vnější zdroj stresu, ale stresuje ho třeba nějaký šmejd ve střevě. Pročtěte si informace o CBD a vyzkoušejte, určitě zklidní, není tam žádné riziko a návykovost a má silné fungicidní a antibakteriální působení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2018 10:28 pm 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:36 am
Příspěvky: 68
Dobrý den pane Jardo,

rád bych se vás zeptal zda znáte nebo máte zkušenost s Perillou.
Údajně napomáhá tlumit různé alergické reakce, sám jsem zkoušel extrakt z této rostliny, ale před začátkem pylové sezóny, takže nemohu toto přesně posoudit. Myslím si však, že tato rostlina funguje a je na ní velká chvála.
Nyní jsem krom tablet a kapek s extraktem objevil i kapsle s olejem Pirella, který má mít ve složení omega 3 mastné kyseliny. Cena slušná, tablety a extrakt od jiného výrobce má cenu dvojnásobnou. Zajímá mě názor váš i ostatních členů fóra.

http://www.dumbylinek.cz/omega-3-mastne ... 150-kapsli


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie
PříspěvekNapsal: ned dub 15, 2018 7:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jara píše:
Dobrý den pane Jardo,

rád bych se vás zeptal zda znáte nebo máte zkušenost s Perillou.
Údajně napomáhá tlumit různé alergické reakce, sám jsem zkoušel extrakt z této rostliny, ale před začátkem pylové sezóny, takže nemohu toto přesně posoudit. Myslím si však, že tato rostlina funguje a je na ní velká chvála.
Nyní jsem krom tablet a kapek s extraktem objevil i kapsle s olejem Pirella, který má mít ve složení omega 3 mastné kyseliny. Cena slušná, tablety a extrakt od jiného výrobce má cenu dvojnásobnou. Zajímá mě názor váš i ostatních členů fóra.

http://www.dumbylinek.cz/omega-3-mastne ... 150-kapsli

To vás zklamu tu bylinu vůbec neznám a zkušenosti s ní nemám. Každopádně alergie jsou většinou reakce na velice zdravé věci, které likvidují například plísně, tedy jednodušší než řešit důsledek je zabývat se příčinou. V zásadě je vždy vhodnější nějak vyřešit tu plíseň než stále trpět vlastně herx reakcí při příjmu zdravých potravin na které plíseň reaguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie
PříspěvekNapsal: ned dub 15, 2018 9:25 am 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:36 am
Příspěvky: 68
[quote="Jarda":3b6cq29g]To vás zklamu tu bylinu vůbec neznám a zkušenosti s ní nemám. Každopádně alergie jsou většinou reakce na velice zdravé věci, které likvidují například plísně, tedy jednodušší než řešit důsledek je zabývat se příčinou. V zásadě je vždy vhodnější nějak vyřešit tu plíseň než stále trpět vlastně herx reakcí při příjmu zdravých potravin na které plíseň reaguje.[/quote:3b6cq29g]
To nevadí, děkuji za odpověď. Vaše detoxikační postupy znám a několik let je praktikují a musím říct, že výborně fungují. Dovolím si však tvrdit, že alergie nemusí vždy způsobovat plísně, pokud jde třeba o jarní pyl. U mě jsou na jaře slabší

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie
PříspěvekNapsal: ned dub 15, 2018 1:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Jara":3hewvaqg]To nevadí, děkuji za odpověď. Vaše detoxikační postupy znám a několik let je praktikují a musím říct, že výborně fungují. Dovolím si však tvrdit, že alergie nemusí vždy způsobovat plísně, pokud jde třeba o jarní pyl. U mě jsou na jaře slabší

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie
PříspěvekNapsal: pát čer 14, 2019 11:58 am 
Offline

Registrován: úte bře 24, 2015 10:31 am
Příspěvky: 6
Dobrý den, potřebuji poradit. Můj 5 letý syn má od letošního jara příznaky alergie. Zvláště nyní v červnu má nateklé oči a ucpaný nos. Obojí ho dosti svědí a neustále si to mne. Jde o překyselený organismus? Jak to mám řešit? Potřebuji mu akutně pomoci od otoků, svědění a plného nosu, to je věc jedna. A věc druhá je ta, že k tomu chci přistoupit také koncepčně a systematicky, aby se mu to v budoucnu nevracelo. Mohu poprosit o konkrétní radu? Začal jsem do něj cpát vitamín C v prášku a dávám mu čtvrtku Acylpirinu 2x denně, tak jak to tady již někdo ze členů popisoval a na alergii na trávy mu to pomohlo. Synovi to ale zatím nezabralo. Teď je ještě otázkou na co ta alergie vlastně je.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie
PříspěvekNapsal: pát čer 14, 2019 2:53 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1953
Jste blízko, souvisí to s imunitou - sofistikovanou obranou reakcí našeho organismu, což vede k uvolnění histaminu a ztrátám serotoninu tkáňovými žírnými buňkami a bílými krevními granulocyty při kontaktu s antigenem pylových zrn či vajíček parazitů. Zdánlivě se jedná o přecitlivělost či depresi, ale napadené a toxiny zaneřáděné tělo takto reaguje na další nebezpečí. Rovná se to antihistaminiky (volně dostupným protizánětlivým pufrem, na toto téma si pan Jarda nedávno překládal zahraniční studii) nebo odstraněním příčiny nevyrovnané imunitní reakce (ideálně na základě dodaného imunologického rozboru, aby se nejednalo o imunoadaptivní střelbu naslepo, i když i to je v krajním případě možné) pomocí bylin a antiparazitik. V tomto Vám opět žádný doktor neporadí, takže se budete muset obrátit na léčitele a vzhledem k tomu, že studium a získávání poznatků je časově náročné, tak zde záměrně uvádím pouze obecné informace s odkazem na telefonické konzultace uvedené v záhlaví těchto stránek. V reakci na zdravé potraviny by se mohlo jednat o nedostatek enzymů k odbourávání v nich běžně přítomného histaminu.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 272 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz