Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 16, 2024 10:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2012 2:13 pm 
Offline

Registrován: ned zář 23, 2012 2:09 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den ,
posílám zajímavý odkaz na léčbu křečových žil:

http://czbmi.cz/hydromasaz/krecove-zily ... lecit.html

Může to dodat naději nemocným!
S paní jsem mluvil a opravdu to funguje:-). Jejímu manželovi se boule
zmenšila o 50 procent za cca půl roku.
Zmizeli bolesti a záněty.
David


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2012 9:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
David_77 píše:
Dobrý den ,
posílám zajímavý odkaz na léčbu křečových žil:

http://czbmi.cz/hydromasaz/krecove-zily ... lecit.html

Může to dodat naději nemocným!
S paní jsem mluvil a opravdu to funguje:-). Jejímu manželovi se boule
zmenšila o 50 procent za cca půl roku.
Zmizeli bolesti a záněty.
David

Jakékoliv prokrvení tkáně může fungovat, čili proč ne zrovna takto.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: ned úno 24, 2013 9:13 pm 
Offline

Registrován: ned led 06, 2013 1:22 pm
Příspěvky: 7
David_77 píše:
Dobrý den ,
posílám zajímavý odkaz na léčbu křečových žil:

http://czbmi.cz/hydromasaz/krecove-zily ... lecit.html

Může to dodat naději nemocným!
S paní jsem mluvil a opravdu to funguje:-). Jejímu manželovi se boule
zmenšila o 50 procent za cca půl roku.
Zmizeli bolesti a záněty.
David

Hodně zajímavé


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Křečové žíly, odvápnění kostí
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 9:51 pm 
Offline

Registrován: stř dub 10, 2013 9:39 pm
Příspěvky: 2
Dobrý večer,
jsem 4 měsíce po porodu, v těhotenství jsem neměla vůbec problémy s křečovými žílami. Nyní jsem našla vystouplé žíly na lýtkách, mám pocit těžkých nohou a celkově mně svědí a pálí lýtka. Svojí dceru kojím a bolí mně kolena. Podle pediatra se mně v důsledku kojení odvápňují kosti, nevím zda jsem to pochopila správně z předchozích témat ke křečovým žilám, ale v odpovědích se pravidelně zmiňujete, že křečové žíly se tvoří z přebytku vápníku a nedostatku hořčíku. To mně ale nesedí s tím odvápněním kostí. Poraďte mně, prosím, zda užívat pouze hořčík či se snažit i o doplnění vápníku. Děkuji předem za odpověď, a chválím tyto stránky.
Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 10:13 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Já osobně bych jedl vápník, hořčík, fosfor a vitamín D. Třeba tvrdej sýr, magnézii a rybí tuk.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 7:50 am 
Offline

Registrován: stř dub 10, 2013 9:39 pm
Příspěvky: 2
Děkuju moc za radu \":)\" o tohle všechno se snažím, nemáte zkušenosti v této souvislosti s jablečným octem?
Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 2:32 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Jo, na odvápnění a vyčištění varný konvice je prý ocet dobrej.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 30, 2013 12:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Jana Vondrová píše:
Dobrý večer,
jsem 4 měsíce po porodu, v těhotenství jsem neměla vůbec problémy s křečovými žílami. Nyní jsem našla vystouplé žíly na lýtkách, mám pocit těžkých nohou a celkově mně svědí a pálí lýtka. Svojí dceru kojím a bolí mně kolena. Podle pediatra se mně v důsledku kojení odvápňují kosti, nevím zda jsem to pochopila správně z předchozích témat ke křečovým žilám, ale v odpovědích se pravidelně zmiňujete, že křečové žíly se tvoří z přebytku vápníku a nedostatku hořčíku. To mně ale nesedí s tím odvápněním kostí. Poraďte mně, prosím, zda užívat pouze hořčík či se snažit i o doplnění vápníku. Děkuji předem za odpověď, a chválím tyto stránky.
Jana

A co na tom nesedí, vápník jsou cihly a hořčík malta, cement do malty je vitamín D3 a K2. Logicky bez malty zeď nedrží pohromadě, nebo je to nejasné. Dodejte hořčík, při kojení klidně i vápník, ale hlavně D3 a K2. Vitamín D3 se běžně testuje a není tedy problém si jeho stav sledovat, nebo se musíte celé dny opalovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: úte dub 30, 2013 1:09 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
DOporučuji hirudoterapii, tj. léčbu pomocí pijavice lékařské. Já mám za sebou dva kousky a nic to není, ale účinky jsou mohutné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: úte dub 30, 2013 4:53 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Mirabelka píše:
DOporučuji hirudoterapii, tj. léčbu pomocí pijavice lékařské. Já mám za sebou dva kousky a nic to není, ale účinky jsou mohutné.

Muzes to popsat trochu podrobneji. Jake jsi mela krecaky, kolik staly pijavice, jaky byl vysledek?
Dik, Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: sob črc 06, 2013 10:30 pm 
Offline

Registrován: sob črc 06, 2013 9:34 pm
Příspěvky: 6
Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte zkušenost s kaštanovým gelem od Valovenu na křečové žíly, případně jaký na něj máte názor. Doporučila mi ho kamarádka, kadeřnice, která na křečové žíly díky zaměstnání hodně trpí s tím, že jí pomáhá, nejprve se chci však zeptat vás, zda byste mi ho mohl také doporučit nebo zda je lepší následovat klasické babské rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: sob črc 06, 2013 10:52 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
Sice křečové žíly nemám, ale určitě nic nepokazíte pouze zlepšíte pokud budete užívat rutin a vitamin C (přimo možno asi Ascorutin) prodávají v lékarně. Jinak hodně rutinu obsahuje pohanka. A nenosit podpatky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: ned črc 07, 2013 7:54 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Na křečové žíly jsem naposled trpěl cca ve 12 letech. Nohy vypadaly jak u 70 báby (myšleno dobře, mojí kámošce JE 70 let). Nějak na ně již netrpím.
Je na každém, jak si to srovná v hlavě.
A já se ptám (protože nic nevím), jak je to možné?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: stř črc 17, 2013 7:07 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 22, 2013 12:04 pm
Příspěvky: 23
S kŕčovími žilami bojujem asi 2 roky keď sa mi prvé objavili pri nadmernej zátaži a státiu v práci (aj 11h).
Každé ráno pijem lyžičku jablčného nepasterovaného octa do čerstvej štavy uhorka+jablko a s ním aj natieram vystúpené varixy.
Striedam studenú s teplou (do 40C) vodou pri umyvaní nôh.
Pravideľne sa hýbem/ dlhá rýchla chódza, plávanie,5 tibetanov, bicykel občas beh.
Jedávam naklíčenú pohanku raz do týždna, robím si soforový čas ktorý obsahuje ešte viac rutínu.
Stravujem sa prevažne na vodnatom sezónom ovocí a dosť listov a koreňov, štiav.
Tuky obmedzujem na množstvo do 50g na deň lebo mi ich zle trávi a vyhadzujem sa po nich. Ok sú avokádo,ľan,konope,chia.
Jedávam prevažne surovo, vačšinou iba naparujem potraviny, raz za čas tofu alebo tempeh, som vegán.
Klystírujem v pravideľných intervaloch, spravil som si aj očistu ladvín,pečene,šánka jedenkrát mesačne.
V rodine máme krčové žily aj operovaný bercov vred, ale neverím, že som tento neduh zdedil po predkoch.

Nezlepšuje sa to ani nezhoršuje ale chcel by som tomu viac pomôcť.
Napadajú ma ešte kompresívne/stahujúce ponožky.

Niekde som čítal že vitamin K môže blokovať správne prekrvenie. Paradoxne ho obsahuje veľa listová zelenina.
Neberiem iné doplnky.

Viem si ešte inak pomôcť?

//edit: ešte dodám že podľa psychiky na mna sedí nasledovné (Krčové žily znamenajú zotrvávanie v práci alebo na mieste, kde už nechcete byť a ste tam vnútorne nespokojné).

Vďaka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Křečové žíly
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 8:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Kamilkaka píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte zkušenost s kaštanovým gelem od Valovenu na křečové žíly, případně jaký na něj máte názor. Doporučila mi ho kamarádka, kadeřnice, která na křečové žíly díky zaměstnání hodně trpí s tím, že jí pomáhá, nejprve se chci však zeptat vás, zda byste mi ho mohl také doporučit nebo zda je lepší následovat klasické babské rady.

Tak v tom vám asi moc nepomohu, uvedený výrobek neznám a nikdy jsem ani nezkoumal jeho schopnosti, ale obecně je k dostání koňský balzám, který má poměrně slušné schopnosti zlepšit mnoho problémů, dokonce i žíly.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz