Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bechtěrevova nemoc
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 8:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Otakar píše:
Trojčátko asi zkusím, i další vaše rady, to jistě. Cesta skrz parazitologa však nebude mou. Neumím si vybrat, co z toho je pravda. Pán navíc vypadal, že se tím zabývá upřímně a věří tomu. (Pokud mě tedy zdařile neklamal.) Člověk by asi měl být obezřetný, komu dá svou důvěru.... a peníze. Tak to jen píšu pro lidi s podobným problémem, kdo by to četli. (Někdy je dobré, že člověk má možnost zavolat alopatovi a zjistit exaktní poznatky. Hodí se to. \":)\" )

Já také netvrdím, že pán nemůže mít pravdu, jenom tvrdím, že se to velice často přehání a lidé berou zbytečně pilulky za spoustu peněz a bez výsledku. Minimálně je tedy třeba značná obezřetnost a zdravý selský rozum, což ovšem evidentně používáte, tak by vtom problém být neměl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bechtěrevova nemoc
PříspěvekNapsal: pát pro 27, 2013 1:16 pm 
Offline

Registrován: ned čer 10, 2012 3:57 pm
Příspěvky: 16
Pane Otakare,
před 4lety mi diagnostikovali RA /revmatoidní artritidu/, jelikož tuto nemoc ovlivňují parazité, byla jsem u detoxikačního poradce, který diagnostikuje i parazity. Diagnostika trvá 1hod a stojí 300kč, diagnostický přístroj je Salvia, ale pracuje na stejném principu jako Vámi uvedený. V podstatě vychází z ájurvedy, z pulzní diagnostiky. Byla jsem na ní před 17lety u pana Dušana Tomka v Brně, který je náš asi nejlepší pulzní diagnostik. Z tepu mi zjistil přechozenou borelioru, ta mi dělá problémy do dnešní doby, borélie jsou téměř nezničitelné, zalezou, zakuklí se a čekají spoustu let. Mimo ně mi diagostička našla plasmodie, brala jsem kapky Mgr. Jarmily Podhorné Plasmofit, doporučuji. Asi to pěkně zabíralo, po kapkách /představuji si že zabijí potvůrky, ty se pak rozpadají, na nich se zase živí viry a bakterie a pěkně se množí, zároveň zamoří tělo toxiny a tělo se je snaží vypudit/ jsem měla celkem silné detoxikační příznaky, hrozně mě bolela hlava, spustila se vodová rýma. Po vysazení druhý Plasmofitu den bolesti přestaly.

Domnívám se, že určité množství parazitů a určitých v těle nevadí a má je asi každý, ale problem je, když se přemnoží a usídlí z zapouzdří tam, kde nemají být. Bohužel s většinou parazitů si neumí klasická západní medicina poradit, dokonce nemá ani metody, jak je diagnostikovat a na likvidaci se častou berou léky pro zvířata. V současné době je asi jediná metoda zjištění parazitů z pulzu /t.j. i metoda, na které jste byl/. Nedostatek je, že neumí určit množství parazitů, které v tom místě máte.
Dále bych doporučila přechod na většinovou vitariánskou stravu s enzymy nabitou zeleninou, ovocem a ořechy. Upravit ph a pak se parazité nebudou v těle přemnožovat. Důkazem je, že po čtyři roky, kdy jsem na většinové živé stravě, jsem nebyla nemocná/dřívě i pět viroz za rok/, neberu žádné léky, cítím se velmi dobře. Bude mi padesát let a postavu mám opět jako ve třiceti, tlak mám ideální, dle lékaře, vždy jsem měla nízký. Vždy je ale co zlepšovat, především pokud člověk má "nevyléčitelnou" nemoc.

Chystám se na zjištění výše homocysteinu a na jeho případné snížení, můžete mi prosím pane Jardo doporučit komplexní přípravek na snížení Hcy, když jsem se dívala na doporučené dávky jednotlivých b vitamínů, musela bych brát velké množství, jelikož obsahují malé dávky. Děkuji a přeji příjemné proplutí do nového roku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bechtěrevova nemoc
PříspěvekNapsal: ned pro 29, 2013 1:59 pm 
Offline

Registrován: stř lis 07, 2012 11:54 pm
Příspěvky: 21
Citace:
Pane Otakare,
před 4lety mi diagnostikovali RA /revmatoidní artritidu/, jelikož tuto nemoc ovlivňují parazité, byla jsem u detoxikačního poradce, který diagnostikuje i parazity. Diagnostika trvá 1hod a stojí 300kč, diagnostický přístroj je Salvia, ale pracuje na stejném principu jako Vámi uvedený. V podstatě vychází z ájurvedy, z pulzní diagnostiky. Byla jsem na ní před 17lety u pana Dušana Tomka v Brně, který je náš asi nejlepší pulzní diagnostik. Z tepu mi zjistil přechozenou borelioru, ta mi dělá problémy do dnešní doby, borélie jsou téměř nezničitelné, zalezou, zakuklí se a čekají spoustu let. Mimo ně mi diagostička našla plasmodie, brala jsem kapky Mgr. Jarmily Podhorné Plasmofit, doporučuji. Asi to pěkně zabíralo, po kapkách /představuji si že zabijí potvůrky, ty se pak rozpadají, na nich se zase živí viry a bakterie a pěkně se množí, zároveň zamoří tělo toxiny a tělo se je snaží vypudit/ jsem měla celkem silné detoxikační příznaky, hrozně mě bolela hlava, spustila se vodová rýma. Po vysazení druhý Plasmofitu den bolesti přestaly.

Domnívám se, že určité množství parazitů a určitých v těle nevadí a má je asi každý, ale problem je, když se přemnoží a usídlí z zapouzdří tam, kde nemají být. Bohužel s většinou parazitů si neumí klasická západní medicina poradit, dokonce nemá ani metody, jak je diagnostikovat a na likvidaci se častou berou léky pro zvířata. V současné době je asi jediná metoda zjištění parazitů z pulzu /t.j. i metoda, na které jste byl/. Nedostatek je, že neumí určit množství parazitů, které v tom místě máte.
Dále bych doporučila přechod na většinovou vitariánskou stravu s enzymy nabitou zeleninou, ovocem a ořechy. Upravit ph a pak se parazité nebudou v těle přemnožovat. Důkazem je, že po čtyři roky, kdy jsem na většinové živé stravě, jsem nebyla nemocná/dřívě i pět viroz za rok/, neberu žádné léky, cítím se velmi dobře. Bude mi padesát let a postavu mám opět jako ve třiceti, tlak mám ideální, dle lékaře, vždy jsem měla nízký. Vždy je ale co zlepšovat, především pokud člověk má "nevyléčitelnou" nemoc.

Chystám se na zjištění výše homocysteinu a na jeho případné snížení, můžete mi prosím pane Jardo doporučit komplexní přípravek na snížení Hcy, když jsem se dívala na doporučené dávky jednotlivých b vitamínů, musela bych brát velké množství, jelikož obsahují malé dávky. Děkuji a přeji příjemné proplutí do nového roku.

Dobrý den,
děkuju za příspěvek a názor. Ph se snažím dlouhodobě držet v normě a nějak se do daří, nemocný taky nebývám.. podnikám otužování a chození na boso, regulaci vnitřních orgánů pomocí shiatsu, ayurveda pomáhá též. Cvičím. To mě dost drží. Maso jím jednou za 2-3 měsíce, kvalitní. Bechtěrev už dost dostal na frak. Je to lepší.

Zkušený ayurvedský lékař by zajisté tu pulsní diagnostiku udělal dobře. Ale ty přístroje... nevím. Tak si udělám spíš tu očistu střeva, MMS atd. a pak se uvidí. Když člověk k tomu zdraví jde stále blíž, tak si říkám, že se to tomu případnému parazitovi u mě bude líbit stále méně a časem třeba sám sbalí kufr.
Hodně zdaru vám!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Bechtěrev
PříspěvekNapsal: čtv led 30, 2014 4:26 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
Zdravím, dá se vyléčit Bechtěrevova nemoc, ppř. jak? Děkuji všem za odpovědi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bechtěrevova nemoc
PříspěvekNapsal: ned bře 09, 2014 12:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
petes31 píše:
Pane Otakare,
před 4lety mi diagnostikovali RA /revmatoidní artritidu/, jelikož tuto nemoc ovlivňují parazité, byla jsem u detoxikačního poradce, který diagnostikuje i parazity. Diagnostika trvá 1hod a stojí 300kč, diagnostický přístroj je Salvia, ale pracuje na stejném principu jako Vámi uvedený. V podstatě vychází z ájurvedy, z pulzní diagnostiky. Byla jsem na ní před 17lety u pana Dušana Tomka v Brně, který je náš asi nejlepší pulzní diagnostik. Z tepu mi zjistil přechozenou borelioru, ta mi dělá problémy do dnešní doby, borélie jsou téměř nezničitelné, zalezou, zakuklí se a čekají spoustu let. Mimo ně mi diagostička našla plasmodie, brala jsem kapky Mgr. Jarmily Podhorné Plasmofit, doporučuji. Asi to pěkně zabíralo, po kapkách /představuji si že zabijí potvůrky, ty se pak rozpadají, na nich se zase živí viry a bakterie a pěkně se množí, zároveň zamoří tělo toxiny a tělo se je snaží vypudit/ jsem měla celkem silné detoxikační příznaky, hrozně mě bolela hlava, spustila se vodová rýma. Po vysazení druhý Plasmofitu den bolesti přestaly.

Domnívám se, že určité množství parazitů a určitých v těle nevadí a má je asi každý, ale problem je, když se přemnoží a usídlí z zapouzdří tam, kde nemají být. Bohužel s většinou parazitů si neumí klasická západní medicina poradit, dokonce nemá ani metody, jak je diagnostikovat a na likvidaci se častou berou léky pro zvířata. V současné době je asi jediná metoda zjištění parazitů z pulzu /t.j. i metoda, na které jste byl/. Nedostatek je, že neumí určit množství parazitů, které v tom místě máte.
Dále bych doporučila přechod na většinovou vitariánskou stravu s enzymy nabitou zeleninou, ovocem a ořechy. Upravit ph a pak se parazité nebudou v těle přemnožovat. Důkazem je, že po čtyři roky, kdy jsem na většinové živé stravě, jsem nebyla nemocná/dřívě i pět viroz za rok/, neberu žádné léky, cítím se velmi dobře. Bude mi padesát let a postavu mám opět jako ve třiceti, tlak mám ideální, dle lékaře, vždy jsem měla nízký. Vždy je ale co zlepšovat, především pokud člověk má "nevyléčitelnou" nemoc.

Chystám se na zjištění výše homocysteinu a na jeho případné snížení, můžete mi prosím pane Jardo doporučit komplexní přípravek na snížení Hcy, když jsem se dívala na doporučené dávky jednotlivých b vitamínů, musela bych brát velké množství, jelikož obsahují malé dávky. Děkuji a přeji příjemné proplutí do nového roku.

Na homocystein se nedá jít pomocí nějakého multivitamínu, to chce samostatné přípravky, brát po 60 dní přesně stanovenou denní dávku a pak se většinou daří hladinu snížit i o polovinu hodnoty. Místní vitamíny jsou celkem k ničemu, to by se člověk nedoplatil, je třeba si zajistit přípravky zahraniční s vysokým obsahem účinné látky za rozumnou cenu, většinou z USA.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bechtěrev
PříspěvekNapsal: ned bře 09, 2014 12:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sawe píše:
Zdravím, dá se vyléčit Bechtěrevova nemoc, ppř. jak? Děkuji všem za odpovědi

A co si to nejdříve přečíst, než položíte otázku, která je zde mnohokrát zodpovězena.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bechtěrevova nemoc
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2016 7:23 am 
Offline

Registrován: úte bře 01, 2016 7:01 am
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Jardo, dobrý den všem ostatním,

už toto skvělé fórum procházím několik měsíců a chtěla bych se zeptat, jestli byste mi mohli poradit, zda postup zlepšení zdravotní stránky mám rozvrhnutý správně, popř. co byste ještě přidali.
28 let, bechtěrevova choroba - současně v remisi, ale za poslední 2 roky se zhoršil vzhled páteře i přes domácí cvičení. Aktuálně bez klasické léčby (doktor navrhuje metotrexat, ale odmítám). Při posledních 2 kontrolních odběrech jsou mírně zhoršené jaterní testy (AST 0,66, ALT 1,02, GMT 1,26, ALP 3,52), ovšem sono jater je bez nálezu.

Rozvhla jsme si postup navrácení ke zdraví následujícně:
1. očista organismu -> střeva (šanka), trojčátko, ostropestřec
2. zlepšení stravy - > vynechání lepku, laktózy, kofeinu
3. odborné rehabilitace
4. doplnění chybějících látek - především hořčík a omega 3 (zjistit deficity pomocí vlasové analýzy)

Chtěla bych se zeptat, zda si myslíte, že stav páteře se dá nějakým způsobem zlepšit, aby se vrátila do původní ,,vzpřímené polohy"? Dočetla jsem se tu, že usazeniny se odstraňují pomocí čerstvě lisované grepové šťávy - stačí 2 grepy denně? Dál jsem četla, že je potřeba doplnit velké množství hořčíku, aby se vyplavil usazený vápník - užívám malou lžičku denně, citrátu hořčíku od Vás z e-shopu - je to dostatečné?

Dále ještě užívám collagen, MSM a vit C v poměru 3:2:1 - díky tomuto mi kleslo CRP z 28 na 15. Nemůže toto být zátěž na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bechtěrevova nemoc
PříspěvekNapsal: pon bře 28, 2016 6:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="wolfinkam":10yp3ehm]Dobrý den pane Jardo, dobrý den všem ostatním,

už toto skvělé fórum procházím několik měsíců a chtěla bych se zeptat, jestli byste mi mohli poradit, zda postup zlepšení zdravotní stránky mám rozvrhnutý správně, popř. co byste ještě přidali.
28 let, bechtěrevova choroba - současně v remisi, ale za poslední 2 roky se zhoršil vzhled páteře i přes domácí cvičení. Aktuálně bez klasické léčby (doktor navrhuje metotrexat, ale odmítám). Při posledních 2 kontrolních odběrech jsou mírně zhoršené jaterní testy (AST 0,66, ALT 1,02, GMT 1,26, ALP 3,52), ovšem sono jater je bez nálezu.

Rozvhla jsme si postup navrácení ke zdraví následujícně:
1. očista organismu -> střeva (šanka), trojčátko, ostropestřec
2. zlepšení stravy - > vynechání lepku, laktózy, kofeinu
3. odborné rehabilitace
4. doplnění chybějících látek - především hořčík a omega 3 (zjistit deficity pomocí vlasové analýzy)

Chtěla bych se zeptat, zda si myslíte, že stav páteře se dá nějakým způsobem zlepšit, aby se vrátila do původní ,,vzpřímené polohy"? Dočetla jsem se tu, že usazeniny se odstraňují pomocí čerstvě lisované grepové šťávy - stačí 2 grepy denně? Dál jsem četla, že je potřeba doplnit velké množství hořčíku, aby se vyplavil usazený vápník - užívám malou lžičku denně, citrátu hořčíku od Vás z e-shopu - je to dostatečné?

Dále ještě užívám collagen, MSM a vit C v poměru 3:2:1 - díky tomuto mi kleslo CRP z 28 na 15. Nemůže toto být zátěž na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bechtěrevova nemoc
PříspěvekNapsal: pát pro 16, 2016 4:37 pm 
Offline

Registrován: stř čer 24, 2015 6:21 pm
Příspěvky: 1
Otakar píše:
Kacaba píše:
Paní Hana Bláhová spojuje Bechtěreva taky s parazity. Možná by nebylo od věci se nechat změřit a odčervit...
To jsem nikdy neslyšel. Má to být autoimunitní onemocnění, ne bakteriální...

bchtěrevova choroba pravě je bakterialni onemocněni..imunita napada bakterii klebsiela pneumoni ..poud mate pozitivni gen hlab27 tak vaše tělo z nejakeho duvodu napada prave tuto bakterii...ktera běžně žije ve střevech ale vlivem stresu,atb,špatne stravy,dědičnosti...atd.. ma človek sindrom děraveho střeva a tato bakterie se dostava do těla kde pochopitelne nema co delat.. a telo se proti ni brani ...dostane se až do kluobu nejčasteji si skloubeni ktere je nejbliže ad střeva a tam ji napada imunitni system a vznika zanět... Mám bechtereva a prošel a vyzkoušel jsem vše možne..narazil jsem na človeka ktery se tim uzdravil a v usa vede skupinu bechtereviku..Jmenuje se ralph ruiz a dela box..hlavni je vyhladovet tu bakterii nizkoškrobovou stravou... na youtube ma tento človek i par videi..kdo umi anglicky tak neni problem...

http://ralphitness.com/2014/12/how-i-he ... ondylitis/

tohle je čast jeho blogu..neživí ho to tudíš to neni blabol a lakadlo..je to jen blog kde radi co mu pomohlo...prohližeč google chrom vam to přeloží a da se to přečist... jinak o klebsiele pneumonii kdyz zadate do vyhledavače tak vam vyjde spousty članku že zpusobuje bechtereva..ale hlavni přičina je psychyka...bechterev je nemoc z uzkosti... doporučuji regresni terapii.. a hodit tuto nemoc za hlavu proste zit jakoby bez ni..chodit ven schazet se slidmi..doporučuji jogu,qi-gong a relaxacni cvyčeni..hlavne nebyt sam..samota=uzkost... jezte doplnky kde je boswelia serata ..pryskyřice z kadidlovniku ma silne protizanetlive učinky srovnatelne s aspirinem ale nedrazdi streva a zaludek...me taky pomaha msm a konopna mast s dmso ...mam bechtereva diagnostikovaneho tepr pul roku ale potize uz 10..nejim prasky a jdu nato spise cestou vychodu \":-)\" uživam činske byliny přimo na bechtereva a jim paleostravu ..pomaha take gaps dieta nebo scd ..princip techto diet je uzdravit streva..a oto jde...uzkost nam ty streva znicila..tak se musime zbavit uzkosti hodit psychyku do pohody a taky uzdravit streva a bechterev bude mizet .snad vám to pomůže..

s pozdravem Vladimir


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bechtěrevova nemoc
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2017 3:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Vladimir25":3pzrapge]bchtěrevova choroba pravě je bakterialni onemocněni..imunita napada bakterii klebsiela pneumoni ..poud mate pozitivni gen hlab27 tak vaše tělo z nejakeho duvodu napada prave tuto bakterii...ktera běžně žije ve střevech ale vlivem stresu,atb,špatne stravy,dědičnosti...atd.. ma človek sindrom děraveho střeva a tato bakterie se dostava do těla kde pochopitelne nema co delat.. a telo se proti ni brani ...dostane se až do kluobu nejčasteji si skloubeni ktere je nejbliže ad střeva a tam ji napada imunitni system a vznika zanět... Mám bechtereva a prošel a vyzkoušel jsem vše možne..narazil jsem na človeka ktery se tim uzdravil a v usa vede skupinu bechtereviku..Jmenuje se ralph ruiz a dela box..hlavni je vyhladovet tu bakterii nizkoškrobovou stravou... na youtube ma tento človek i par videi..kdo umi anglicky tak neni problem...

http://ralphitness.com/2014/12/how-i-he ... ondylitis/

tohle je čast jeho blogu..neživí ho to tudíš to neni blabol a lakadlo..je to jen blog kde radi co mu pomohlo...prohližeč google chrom vam to přeloží a da se to přečist... jinak o klebsiele pneumonii kdyz zadate do vyhledavače tak vam vyjde spousty članku že zpusobuje bechtereva..ale hlavni přičina je psychyka...bechterev je nemoc z uzkosti... doporučuji regresni terapii.. a hodit tuto nemoc za hlavu proste zit jakoby bez ni..chodit ven schazet se slidmi..doporučuji jogu,qi-gong a relaxacni cvyčeni..hlavne nebyt sam..samota=uzkost... jezte doplnky kde je boswelia serata ..pryskyřice z kadidlovniku ma silne protizanetlive učinky srovnatelne s aspirinem ale nedrazdi streva a zaludek...me taky pomaha msm a konopna mast s dmso ...mam bechtereva diagnostikovaneho tepr pul roku ale potize uz 10..nejim prasky a jdu nato spise cestou vychodu \":-)\" uživam činske byliny přimo na bechtereva a jim paleostravu ..pomaha take gaps dieta nebo scd ..princip techto diet je uzdravit streva..a oto jde...uzkost nam ty streva znicila..tak se musime zbavit uzkosti hodit psychyku do pohody a taky uzdravit streva a bechterev bude mizet .snad vám to pomůže..

s pozdravem Vladimir[/quote:3pzrapge]
Velice dobře shrnuto a hlavně u těch střev vám musím dát za pravdu protože tam opravdu začíná naprostá většina civilizačních chorob a jde jednu z nejdůležitějších částí léčby čehokoliv na co si člověk jenom vzpomene. Ne nadarmo celá staletí péče lékařů byla zaměřena na střevo,

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz