Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:53 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Chloupky
PříspěvekNapsal: sob zář 28, 2013 9:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
k.atarina píše:
Srdečne Vás všetkých zdravím som velmi šťastná, že som sa dostala k tejto diskusií, kde som našla obrovske množstvo odpovedí na moje otázky.

Chcela by som Vás všetkych poprosiť, ak si najdete chvílku a pomožete mi rozluštiť moj zdravotný rebus, s ktorým sama bojujem dnes už asi 6 rok. Absolutne som upustila od lekárov, tých využívam iba na testy, aby som vedela vysledky, ktoré sama luštim a zlepšujem.. pochopitelne z dovodu, že práve nedostatok informácii práve z lekárskych ust, a činy ktoré som si na sebe nechala spáchať ma dostali prave sem.. \":)\"

Mám 25 rokov, v 15 tich rokoch mi lekárka predpísala Hormonálnu antikoncepciu na upravu cyklu, a pleti Diane 35, po dvojročnom užívaní som antikoncepciu vysadila a začal sa moj večný boj s nadmerným ochlpením tváre a vlastne celého tela. zimy trávim vačšinou v teple domova, studené ruky od lakťov, a nohy od kolien su bežným úkazom počas zimy, trpela som stále sa vracajucim zápalom vajecnikov, a mocoveho mechura. Stravujem sa dlhé roky velmi zdravo, posledných 5 rokov som vegetarianka, miestami nenutený vegán, nemusim ani vajcia, ani syry, čisto kvoli tráviacim problémom.
Niesom schopná zjest naraz obed v podobe polievky a druheho jedla. Skor celý den podzobkavam stále nieco pod chvílou. Ak naraz zjem velke mnozstvo jedla, niesom schopna žiť, rozmyšlat, hýbať sa . potraviny ako chleba, zemiaky či husté jedla sa okamzite odrazia na mojej váhe.
Zvyknem byť " zaliata vodou" počas mesiaca pred menstruaciou je to viditelne, dokonca aj pre okolia. zo dna na den mam plne lica, oble ruky.. a z nicoho nic opat normál.
Moja strava pozostáva z maximalneho prisunu cerstveho ovocia a zeleniny.
Po troch mesiacoch vitarianstva, kedy som jedla surovu zeleninu, ovocie, soju, boby a vsetko mozne " zive" som videla obrovsku zmenu v pocite " zivota" ale bohuzial v nasich podmienkach, kedy je vonku 6 mesiacov zima, bez slnka nieje mozne udrzat tuto stravu dlhodobo..

To len na predstavu..
Do teraz som sa liecila čajmi, bylinkami, homeopatikami, ale nic dlhodobe a seriozne.. vsetko bez zmeny, ktoru by som mohla vidiet.
Po dvojrocnom noseni strojceka na zuby mi nasli 12 kazov, vsetko sme dali amalganove vyplne..
takze momentalne mam plnu papulu amalganu..

Potrebujem sa pohnut z tohoto stavu, s manželom planujeme bábatko, ktoré už dnes vdaka vsetkym syndromom a okolnostiam vyzera na " vytužene.. vybojovane" preto potrebujem spustiť liečbu samej seba na plne obratky..

Ak som správne pochopila ako prve by som mala zajst na testy :

1 ) vitaminy, mineraly v tele
2) hladina hormonov

A začať očistu tela.. mám za sebou všetky očisty ku ktorým som sa dostala, črevne sprchy, PH v strave dodržujem, odkyslujem ako a s čim sa dá..

Ďakujem Vam velmi pekne za odpovede, vazim si vas čas a chut pomoct mi..

Katarina

Jak vám radí člen pv33 tak čištěním rozhodně nic nepokazíte a můžete pouze získat, ale já bych se zaměřil i jiným směrem a to na hormony, které můžete mít rozházené. Zcela ideální je test kortizolu ze slin, ten určí stav nadledvinek a tento stav úzce souvisí s další tvorbou hormonů, což můžete mít celé špatně. Jinak by bylo rozumné nechat si udělat vlasovou analýzu a srovnat deficity minerálů a prvků, což má na stav těla zásadní vliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chloupky
PříspěvekNapsal: sob zář 28, 2013 9:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Markétuše píše:
Vždycky mi všichni říkali , že s dítětem bolestivá menstruace zmizí a měli pravdu........jak je to možné, když jde o kyselost ?
Kromě toho já jsem překyselená celé roky, podle toho, co tu čtu a mám candidu tak 30 let, když si to zpětně promítnu , tak proč po porodech už nebývá bolestivá M?
Mám 29 a 24 leté dcery.

Tak, že ji nemáte vy, ještě neznamená že ji nemá žádná žena, mohu vás ujistit, že mnoho z nich se trápí i po porodu. Stav kyselosti se přímo odráží také na vašem zdravotním a psychickém stavu, čili patrně tělo pouze zvolilo jinou cestu k vypořádání se s problémem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chloupky
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2018 2:44 am 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Prosím Vás, jak se zbavit tmavých chloupků kolem bradavek? Je to způsobeno hormony? Jak je dát do pořádku? Třeba namazat bradavky nějakým krémem s hormony?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chloupky
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2018 8:57 am 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Oceňuji vaši otevřenost, přecjen jde o intimní záležitost ... Mohu Vás ujistit, že většině mužů toto u milované ženy vůbec nevadí a nemalé části se to i líbí. Proč Vám to vlastně dělá takové starosti? Většina žen si holí lýtka, protože by je jinak měly porostlá dlouhými chlupy, některé ženy mají i silně ochlupená stehna, pubické ochlupení občas sahá v pruhu až k pupíku, některé ženy mají chlupy porostlá záda nebo výstřih - poprsí .... v pozdním věku ženám běžně vyrážejí vousy.
Proč to vlastně řešíte? Takový člověk prostě jest, tak lidé (ženy) normálně vypadají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Chloupky a endometrioza
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2018 9:04 am 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
panka píše:
Dobrý den,
začaly mi hodně růst chloupky na stehnech, k tomu mám ještě bolestivou a nepravidelnou menstruaci. Který orgán bych měla podpořit?
děkuji

Není to o podppoře nějakého orgánu. Tohle spíše vypadá, že se Ti rozvíjí endometrioza, autoimunitní choroba, jejíž příčinou je lepek a kasein. Pomůže tedy bezlepková a bezmléčná dieta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chloupky
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2018 10:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Prosím Vás, jak se zbavit tmavých chloupků kolem bradavek? Je to způsobeno hormony? Jak je dát do pořádku? Třeba namazat bradavky nějakým krémem s hormony?

Teoreticky by mohlo jít o zvýšený testosteron, ovšem to se ochlupení zpravidla objevuje na více místech a vhodné by bylo udělat si testy hormonů ze slin kde by se to dalo poznat a následně i hormonálně porovnat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chloupky
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2018 11:55 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Teoreticky by mohlo jít o zvýšený testosteron, ovšem to se ochlupení zpravidla objevuje na více místech a vhodné by bylo udělat si testy hormonů ze slin kde by se to dalo poznat a následně i hormonálně porovnat.

Teoreticky? Nebo o co jiného by se mohlo jednat? Chloupky mám delší i na bradě a kolem úst, ale ty jsou světlé. Možná tam najdu tak 5 tmavých.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chloupky
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2018 8:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Teoreticky? Nebo o co jiného by se mohlo jednat? Chloupky mám delší i na bradě a kolem úst, ale ty jsou světlé. Možná tam najdu tak 5 tmavých.

Tak jistě teoreticky já zatím jasnovidectví neovládám, jasnovidecký kurz nemám. Pokud je tento problém na více místech určitě bych viděl ty testy vhodné a víte na čem jste.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz