Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 10:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: pát čer 22, 2012 9:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
[quote="doubleingram":9je037s6]Prikladam mail od H.Blahove jako reakce na nastin mych problemu:

H.Blahova:
Teploty, únava a deprese jsou plasmodia. Ekzémy a nespavost jsou vlasovci a strunovci. Nadýmání jsou hlísti. Dále máte nabouranou slinivku, máte tzv. žíznivku, diabetes insipidus. Zakalená moč je drž drobounkých filárií v ledvinách a močovém měchýři. Dále máte pravděpodobně lamblie- prvoky, na to nepomůže žádná bylina, ale jen mms nebo Entizol. .
Léčba :
CCa 3 týdny budete užívat mms a kapky jonášovky. Vše ostatní na čas vysadte, tlouklo by se to s mms. Kdybyste zvládnul 2x denně, tím lépe. Ráno budete na lačno užívat kapky, večer těsně před spaním kapky, před obědem po minisvačince jednu dávku mms a odpoledne druhou. Nastoupáte pomalu od dvou kapek, zůstanete na počtu, který vám vyhovuje, nesmíte mít průjem a ni nevolnost, v tom případě den vynechte a pak nasadte o jednu kapku méně. Léčba plasmodií je dlouhodobá, počátejte s několika měsíci, 3 měsíce braní mms je minimální doba. Vysadit můžete nejvýš na dva dny, množí se totiž každý třetí den.
K tomu budete užívat
CRANIUM-mozek
PLASMODIUM
VELIENDREN-slinivka
BETADREN-slinivka, beta-bunky
Druhé kolo
LIVERDREN-

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: sob čer 23, 2012 9:58 am 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Jarda píše:
Dobré zdůvodnění zdroje vašich potíží a proč to nevyzkoušet, nicméně sám jsem zvědav na výsledek.

Diky, a muzete se mrknout na ty krev z imunologie z predchozi stranky?
D3, b12 atd?
Diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: pát črc 06, 2012 7:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
doubleingram píše:
Diky, a muzete se mrknout na ty krev z imunologie z predchozi stranky?
D3, b12 atd?
Diky

Tam je toho patrně blbě docela dost, nicméně bez referenčních hodnot dané laboratoře jde stejně o spekulaci, protože každá laborka to dělá jinak. Konkrétně to déčko přepočtené na ng/ml by mělo být pod 20 a to je opravdu těžký deficit. Raději mě zavolejte, nemohu se v tom dobu hrabat a psát výsledky, ty vám měla osvětlit lékařka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2012 7:16 pm 
Offline

Registrován: úte čer 19, 2012 7:18 pm
Příspěvky: 22
doubleingram píše:
Tak tohle ze me vylezlo po vcerejsim urinovym klystyru, copak to muze byt hezkeho, kandida?
Jinak podobny veci mam i v moci (3.obrazek)

Tak něco podobného ze mě leze občas taky, akorát ne tak velké kusy. V moči nic takového nemám (zatím).

Už jsi najel na kůru od Bláhové? Docela by mě zajímalo, jak u Tebe probíhá léčení. Bláhové jsem volala, ale má bohužel stop stav.
Napsat jí mi vůbec nenapadlo. Asi to zkusím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2012 7:36 pm 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Kacaba píše:
Tak něco podobného ze mě leze občas taky, akorát ne tak velké kusy. V moči nic takového nemám (zatím).

Už jsi najel na kůru od Bláhové? Docela by mě zajímalo, jak u Tebe probíhá léčení. Bláhové jsem volala, ale má bohužel stop stav.
Napsat jí mi vůbec nenapadlo. Asi to zkusím.

Hele v utery jdu k jejimu brachovi (Dlapa) do Zenskych Domovu v Praze na Salvii, mezitim mi prijdou vsechny dobroty, tak dam pak urcite vedet.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz