Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 9:44 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Povadla prsa
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 1:42 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 08, 2011 6:38 am
Příspěvky: 29
Zdravim Vas pan Jarda,
chcem sa spytat ci je mozne u zeny nejako riesit povadla prsa alebo je to uz nevratny stav? A co strie na prsiach? Je koza schopna takej regeneracie aby sa odstranily?

Vopred vam dakujem za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Povadla prsa
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 7:05 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Co jsou to povadlá prsa? Gynekomastie? Obezita?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Povadla prsa
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 10:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
michal84 píše:
Zdravim Vas pan Jarda,
chcem sa spytat ci je mozne u zeny nejako riesit povadla prsa alebo je to uz nevratny stav? A co strie na prsiach? Je koza schopna takej regeneracie aby sa odstranily?

Vopred vam dakujem za odpoved.

To by jste musel dost upřesnit detaily, jinak nevím, co přesně chcete řešit, ale obecně funguje jednoduché cvičení na zpevnění prsních svalů, kdy žena dá ve výšce ramen pěst jedné ruky do dlaně druhé ruky a zatlačí. Toto vydrží nějakou dobu-nepřehánět a po určité době zopakuje. Jinak na tu pokožku kolagen a omega 3 mastné kyseliny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Povadla prsa
PříspěvekNapsal: sob dub 28, 2012 1:04 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
Jarda píše:
To by jste musel dost upřesnit detaily, jinak nevím, co přesně chcete řešit, ale obecně funguje jednoduché cvičení na zpevnění prsních svalů, kdy žena dá ve výšce ramen pěst jedné ruky do dlaně druhé ruky a zatlačí. Toto vydrží nějakou dobu-nepřehánět a po určité době zopakuje. Jinak na tu pokožku kolagen a omega 3 mastné kyseliny.

Kromě popsaného cvičení lze zařadit i pravidelné omývání studenou vodou (také jako prevence proti nádorům).
Jde o tradiční a roky prověřený způsob, který se i dnes hojně používá po celém světě (viz například zajímavý kreslený film Persepolis - část kdy babička své vnučce prozrazuje tajemství svých pevných prsů - http://cs.wikipedia.org/wiki/Persepolis_(film)).

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Povadla prsa
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2012 12:43 pm 
Offline

Registrován: pon úno 13, 2012 4:57 pm
Příspěvky: 11
zdravím,
jestli jako žena po dvou dětech mohu poradit, tak výborné je dělat kliky. Stačí ty ženské (na kolenou) Mám to léty vyzkoušené a funguje to. Bohužel jakmile přestanete s cvičením, tak se vše vrátí do původního uvolněného stavu \":cry:\" Od dětství jsem dělala gymnastiku, tak mám celkem svalstvo, které se hned vzchopí. Dnes (v 50) se udržuji už jen jogou na celkovou pružnost kloubů a jsem na tom líp jak moji synové (29+27) Bohužel strie se mi nepodařilo ničím ještě odstranit, naučila jsem se s nimi žít (děti mi za to stály), ale zkusím ještě to co radí pan Jarda......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Povadla prsa
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2012 11:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Amy píše:
Kromě popsaného cvičení lze zařadit i pravidelné omývání studenou vodou (také jako prevence proti nádorům).
Jde o tradiční a roky prověřený způsob, který se i dnes hojně používá po celém světě (viz například zajímavý kreslený film Persepolis - část kdy babička své vnučce prozrazuje tajemství svých pevných prsů - http://cs.wikipedia.org/wiki/Persepolis_(film)).

To je pravda, studená voda tkáně silně prokrvuje a stahuje, čili je zpevní a dostane do nich kyslík, což rakovina zrovna nemusí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Povadla prsa
PříspěvekNapsal: čtv říj 18, 2012 6:36 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 28, 2012 12:44 pm
Příspěvky: 4
AHOJ VŠEM...někde jsem četla ,že za povadlou plet' myšleno na obličeji ,ale bude se to týkat samozř.kůže na celém těle ,může i nedostatek vápníku...takže zároven i hořčíku..kde není hořčík není ani vápník a kde není hořčík se rádo usazuje olovo a jiné kovy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Povadla prsa
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2012 10:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
lada283 píše:
AHOJ VŠEM...někde jsem četla ,že za povadlou plet' myšleno na obličeji ,ale bude se to týkat samozř.kůže na celém těle ,může i nedostatek vápníku...takže zároven i hořčíku..kde není hořčík není ani vápník a kde není hořčík se rádo usazuje olovo a jiné kovy.

Tak deficity za to mohou určitě, také může stav ovlivnit nedostatek kolagenu a vitamínů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Povadla prsa
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2021 8:24 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 06, 2020 8:45 am
Příspěvky: 18
Mám pocit, že toto je většinou způsobeno vlivem hormonálních změn. Takže se to děje dost často po porodu. Na tenhle problém je už i tento speciální zákrok, kde se soustředí právě na poporodní změny prsou. V jedné laktační poradně jsem se dozvěděla, že je to opravdu zapříčiněno vlivem těch těhotenských hormonů a že kojení, ať už je jakkoli dlouhé na povadlost prsou vliv nemá. No a potom také asi jak píše pan Jarda, že to může být způsobeno i nedostatkem kolagenu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Povadla prsa
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2021 9:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Denna píše:
Mám pocit, že toto je většinou způsobeno vlivem hormonálních změn. Takže se to děje dost často po porodu. Na tenhle problém je už i tento speciální zákrok, kde se soustředí právě na poporodní změny prsou. V jedné laktační poradně jsem se dozvěděla, že je to opravdu zapříčiněno vlivem těch těhotenských hormonů a že kojení, ať už je jakkoli dlouhé na povadlost prsou vliv nemá. No a potom také asi jak píše pan Jarda, že to může být způsobeno i nedostatkem kolagenu.

Tak za pouhých sedm pětek uděláme ze staré utahané škatule mladou kočku, to je jako reklama na zázraky do tří dnů a nemožné ihned. Asi na to dost adeptek skočí i když internet se celkem hemží nářky těch u kterých se to jaksi úplně nepovedlo, nebo nářky příbuzných kterým to nepovedení vzalo mámu, ženu nebo přítelkyni. Není jednodušší přijmout stav stárnutí jako normál a moc se od něj neodchylovat. Člověk se nedá hodnotit podle prsou, vlasů, délky penisu a dalších nesmyslných faktorů, ale podle ducha který představuje krásu i u starých lidí s vytahanou kůží šarpeje a dává jim neodolatelný šarm.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz