Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 5:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned kvě 13, 2012 8:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
[quote="michalek":6pvu3cjs]Zdravím pane Jardo nakonec jsem se přihlasíl přes mozilu firefox,nemohl by jste mi poradit kde sehnat tu kyselinu,abych ji mohl doplnit,děkuji[/quote:6pvu3cjs]
HCL v lekárni nekúpiš, to by si musel mať známeho lekárnika. Skús si zadať "laboratórne suroviny" alebo "dodávky chemikálií" a nájsť si firmu niekde blízko ako bývaš. Aby si videl čo myslím, tak ja nakupujem tu:
http://www.centralchem.sk/.
Vo vlákne o HCL sa to už rozoberalo a sú tam myslím linky aj na podobné podniky v Čechách.
Alebo pozri či to nie je tu:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 13, 2012 9:02 am 
Offline

Registrován: pon kvě 07, 2012 9:41 pm
Příspěvky: 14
http://www.uklid-drogerie.cz/kyselina-s ... 46840.html Pane Jardo mohu koupit tento výrobek?A prosím ješte o radu jak ho naředit,a uživat děkuji vám a všem moc za radu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 13, 2012 3:37 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
michalek píše:
Zdravím pane Jardo nakonec jsem se přihlasíl přes mozilu firefox,nemohl by jste mi poradit kde sehnat tu kyselinu,abych ji mohl doplnit,děkuji

Já jsem ji koupila tady http://www.naprameni.cz/kyselina-chlorovodikova-2000ml/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 13, 2012 4:30 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 07, 2012 9:41 pm
Příspěvky: 14
Pani Dagmaro když si koupim tu co jste dala odkaz 1 procentní HCL an čišteni akvarii ,můžete mi poradit jak si ji ředíte?Nebo stači použit bez ředěni?Děkuji moc a přeji hezkou Neděli.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 13, 2012 8:18 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
michalek píše:
Pani Dagmaro když si koupim tu co jste dala odkaz 1 procentní HCL an čišteni akvarii ,můžete mi poradit jak si ji ředíte?Nebo stači použit bez ředěni?Děkuji moc a přeji hezkou Neděli.

Užívám 35 kapek na jednu dávku.Nakapat do štamprlete vody a kopnout do sebe.Lze užívat několikrát denně.Pozor na kontakt se zuby neboť je poškozuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 13, 2012 10:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
michalek píše:
Dobry den pane Jardo,nemohu nikde sehnat v lekarně kyselinu chlorovodikovou,na zvíšeni kyselosti žaludku jak jste mi poradil,v lékarně se na mně divali jak na blazna,mám i chronickou gastritídu-pravděpodobně příčina helicobaktera,chtěl jsem vás poprosit zda jde zvíšit nedostatek této kyseliny v žaludku i potravinama,nasadil jsem zatím vitamín c 500mg,pomohl by mi i vámi prodavany kořen lekořice na zmírněni bolesti žaludku??Rád bych si ho od vás zakoupil.Forum je velice obsahle,krkaci test nemohu provést protože mi to zatím pooperační stav po fundoplikaci nedovoluje,nemohu zvracet ani říhat.Jsem z toho docela zmaten.Děkuji moc za vaší odpověd váš názor radu a váš zcela drahocenej čas.Ješte jednou děkuji.

Chlorovodici v koncentraci 3,5 % vám mohu poslat a u lékořice to je otázka, patrně zabere, ona celkově zklidňuje, ovšem dost zvedá tlak, nebo může způsobovat otoky, tedy určitě nepřehánět. Jinak potraviny na podporu tvorby HCl zde již několikrát zmíněny jsou, trochu si to prohledejte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 13, 2012 10:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
michalek píše:
http://www.uklid-drogerie.cz/kyselina-solna-chlorovodikova-1l-p-46840.html Pane Jardo mohu koupit tento výrobek?A prosím ješte o radu jak ho naředit,a uživat děkuji vám a všem moc za radu.

Tak v nouzi by se dala použít, ovšem rozhodně bych raději viděl nějakou čistou variantu, ideální je lékopisná. Jinak ohledně ředění a aplikace HCl je zde celé vlákno, tak si ho projděte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 13, 2012 10:33 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 07, 2012 9:41 pm
Příspěvky: 14
Děkui pane Jardo určitě se přišti tyden ozvu napiši vám na mail vzal bych si lekořici a uvidím jestli seženu tu kyselinu když ne tak i tu kyselinu,naschledanou a děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz