Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 4:16 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte pro 06, 2011 12:36 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 12:07 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den chtěl bych se vás zeptat na nějakou metodu léčby na zánět žaludku a jícnu.
Moje problémy spočívají vtom že opakovaně zvracím s příměsí krve a přidávají se k tomu i průjmy s bolestmi břicha.
Tento problém se umě objevil pře třemi měsíci když sem navštívil obvodního lékaře který mě poslal na gastroskopii na které zjistili zánět žaludku,jícnu a dvanáctníku.
Na tento zánět mi doktor napsal Helicid 20,Degan,Algifenové kapky.
Na nějakou určitou dobu bylo zlepšení ale asi po měsíci se problémy vrátili a stále vracejí.
Chtěl bych vás požádat o radu.
Děkuji Bohouš


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2011 9:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Boda123 píše:
Dobrý den chtěl bych se vás zeptat na nějakou metodu léčby na zánět žaludku a jícnu.
Moje problémy spočívají vtom že opakovaně zvracím s příměsí krve a přidávají se k tomu i průjmy s bolestmi břicha.
Tento problém se umě objevil pře třemi měsíci když sem navštívil obvodního lékaře který mě poslal na gastroskopii na které zjistili zánět žaludku,jícnu a dvanáctníku.
Na tento zánět mi doktor napsal Helicid 20,Degan,Algifenové kapky.
Na nějakou určitou dobu bylo zlepšení ale asi po měsíci se problémy vrátili a stále vracejí.
Chtěl bych vás požádat o radu.
Děkuji Bohouš

Ono léčit nedostatek kyseliny chlorovodíkové další neutralizací kyselin, je opravdu hovadina a tato nesmyslná pseudoléčba likviduje mnoho lidí. Pokud mohu doporučit, tak si udělejte krkací test, který je zde na mnoha místech zmiňován, nebo je uveřejněn ve článcích na hlavních stránkách a uvidíte, že patrně u vás je třeba kyselinu paradoxně dodávat a ne ten nepatrný zbytek ještě likvidovat. Jinak na tento problém zabírá lékořice, kterou najdete v nabídce na konci fóra a syrová brambora, nebo bramborová šťáva. Obecně záněty, tedy "itidy" značí nedostatek omega 3 mastných kyselin, čili nastudujte si i toto.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2011 10:54 am 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 12:07 pm
Příspěvky: 7
Dnes ráno jsem si udělal krkací test a po 15 minutách sem si slabě říhl.
Zkusim doplnit kyselinu.
Děkuji Bohouš


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2011 11:53 am 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 12:07 pm
Příspěvky: 7
Prosím vás ještě o radu jak mám užívat lékořici?
Pořídil sem si od kamaráda kyselinu a Lékořici co má od vás a jde mi oto jestli si mám vařit čaje, nebo si dělat rozemletou kašičku z banánem?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2011 1:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Boda123 píše:
Dnes ráno jsem si udělal krkací test a po 15 minutách sem si slabě říhl.
Zkusim doplnit kyselinu.
Děkuji Bohouš

Opakujte ho nejméně třikrát, tedy i další dva dny a pokud bude výsledek stále špatný, tak jednoznačně dodávat HCl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2011 1:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Boda123 píše:
Prosím vás ještě o radu jak mám užívat lékořici?
Pořídil sem si od kamaráda kyselinu a Lékořici co má od vás a jde mi oto jestli si mám vařit čaje, nebo si dělat rozemletou kašičku z banánem?

To je jedno, buď čaj, nebo kávovou lžičku rozmixované lékořice zapít vodou. Banán bych do toho netahal, ten dobře krmí kvasinky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 10, 2011 6:14 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 12:07 pm
Příspěvky: 7
Kolikrát denně mám tu Lékořici užívat?
Děkuji Bohouš


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 11, 2011 8:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Boda123 píše:
Kolikrát denně mám tu Lékořici užívat?
Děkuji Bohouš

Dává se tak dvakrát, nebo třikrát denně, ale pozor dost zvedá tlak, čili je třeba si to trochu kontrolovat, nebo současně užívat třeba rybí olej, který tlak zase dost snižuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2012 11:41 am 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 12:07 pm
Příspěvky: 7
Dobry den
Pane Jardo chtel bych vam nejdrive podekovat,diky vasim radam se me problemy ohledne zaludku velmi zlepsily ale nastal mi dalsi problem,zhruba treti tyden mam asi tak petkrat denne velmi ridkou stolici spocitem furt potreby na zachod behem dne a posledni tyden zacinam mit bolesti bricha spise ve spodni casti ktere se stupnuji.
Nevite co by mi mohlo pomoct doktor mi na to napsal nejake tablety michane podle maratky nevim presne jejich obsah.
Spozdravem Bohous


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 18, 2012 12:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Boda123 píše:
Dobry den
Pane Jardo chtel bych vam nejdrive podekovat,diky vasim radam se me problemy ohledne zaludku velmi zlepsily ale nastal mi dalsi problem,zhruba treti tyden mam asi tak petkrat denne velmi ridkou stolici spocitem furt potreby na zachod behem dne a posledni tyden zacinam mit bolesti bricha spise ve spodni casti ktere se stupnuji.
Nevite co by mi mohlo pomoct doktor mi na to napsal nejake tablety michane podle maratky nevim presne jejich obsah.
Spozdravem Bohous

Nedovedu posoudit, tam může být mnoho příčin, třeba máte mnoho vlákniny, vyzkoušejte její obsah ve stravě snížit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Helicobacter piroly
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2012 9:51 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 07, 2012 9:41 pm
Příspěvky: 14
Zdravím všechny ,chtěl jsem se zeptat zda někdo neví jak se zbavit helicobaktera.Byl jsem na operaci fundoplikace,13.3.2012 měl jsem gerd,zánět jicnu a hiatovou-branični kilu.Před 3 týdny zjišten helicobacter piroly a slabši zánět žaludku-dvanacterniku , bral jsem dvoje antibiotika a omaprezol,bohužel žaludek a pod žebrama mě stále boli řekl bych ješte víc,neví někdo jak se zbavit helicobactera třeba přirodni cestou??antibiotika mi nezabraly mám ješte chronicky bakterialni zánět prostaty po uraze,a braval jsem spoustu antibiotik tak mám rezistenci na dost antibiotik.Děkuji za váš názor a odpověd,přeju hezký večer.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Helicobacter piroly
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2012 9:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
michalek píše:
Zdravím všechny ,chtěl jsem se zeptat zda někdo neví jak se zbavit helicobaktera.Byl jsem na operaci fundoplikace,13.3.2012 měl jsem gerd,zánět jicnu a hiatovou-branični kilu.Před 3 týdny zjišten helicobacter piroly a slabši zánět žaludku-dvanacterniku , bral jsem dvoje antibiotika a omaprezol,bohužel žaludek a pod žebrama mě stále boli řekl bych ješte víc,neví někdo jak se zbavit helicobactera třeba přirodni cestou??antibiotika mi nezabraly mám ješte chronicky bakterialni zánět prostaty po uraze,a braval jsem spoustu antibiotik tak mám rezistenci na dost antibiotik.Děkuji za váš názor a odpověd,přeju hezký večer.

Zatím všechno špatně, celý problém většinou plyne z nedostatku kyseliny chlorovodíkové v žaludku, čili si nastudujte příslušná vlákna a uvidíte jak se problém snadno odstraní. Jinak ta prostata souvisí se špatnou defekací, čili by to chtělo i pravidelnou údržbu střeva a občas ji promasírovat. Vše se zde mnohokrát probíralo, tak začněte číst.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2012 10:21 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 07, 2012 9:41 pm
Příspěvky: 14
Děkuji za odpověd pane Jardo ,omlouvám se že jsem to napsal jinam,dnes jsem brouzdal po vašem foru a už jsem vysadil helicid,uvidím co dál najdu na foru,děkuji za vaši radu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 10, 2012 10:48 am 
Offline

Registrován: pon kvě 07, 2012 9:41 pm
Příspěvky: 14
Dobry den pane Jardo,nemohu nikde sehnat v lekarně kyselinu chlorovodikovou,na zvíšeni kyselosti žaludku jak jste mi poradil,v lékarně se na mně divali jak na blazna,mám i chronickou gastritídu-pravděpodobně příčina helicobaktera,chtěl jsem vás poprosit zda jde zvíšit nedostatek této kyseliny v žaludku i potravinama,nasadil jsem zatím vitamín c 500mg,pomohl by mi i vámi prodavany kořen lekořice na zmírněni bolesti žaludku??Rád bych si ho od vás zakoupil.Forum je velice obsahle,krkaci test nemohu provést protože mi to zatím pooperační stav po fundoplikaci nedovoluje,nemohu zvracet ani říhat.Jsem z toho docela zmaten.Děkuji moc za vaší odpověd váš názor radu a váš zcela drahocenej čas.Ješte jednou děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 12, 2012 8:53 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 07, 2012 9:41 pm
Příspěvky: 14
Zdravím pane Jardo nakonec jsem se přihlasíl přes mozilu firefox,nemohl by jste mi poradit kde sehnat tu kyselinu,abych ji mohl doplnit,děkuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz