Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: sob črc 20, 2013 9:46 pm 
Offline

Registrován: pát říj 19, 2012 2:00 pm
Příspěvky: 43
Tak s nití to nefunguje, obmotala jsem houbu, prošpikovala nití.... pak jsem krásně pomalu vytáhla niť, houba zůstala uvnitř. Nicméně tělo ji samo vyloučí. Anebo si ji vyndám sama, bez problémů.
Dostala jsem ale echo, že houba se přátelí s jinými bakteriemi a může se mi stát (stalo se již někomu jinému), že si v těle namnožím jiné škodlivé bakterie (stejně či horší než candida), že houbu nemám raději vůbec používat, abych si neublížila. Nikde na internetu jsem nenašla, že by někdo veřejně varoval, přesto si nejsem jistá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 9:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lucinda21 píše:
Tak s nití to nefunguje, obmotala jsem houbu, prošpikovala nití.... pak jsem krásně pomalu vytáhla niť, houba zůstala uvnitř. Nicméně tělo ji samo vyloučí. Anebo si ji vyndám sama, bez problémů.
Dostala jsem ale echo, že houba se přátelí s jinými bakteriemi a může se mi stát (stalo se již někomu jinému), že si v těle namnožím jiné škodlivé bakterie (stejně či horší než candida), že houbu nemám raději vůbec používat, abych si neublížila. Nikde na internetu jsem nenašla, že by někdo veřejně varoval, přesto si nejsem jistá.

Podobnou informaci jsem nikdy nezaznamenal a pochybuji, že ji najdete. Teoreticky by tak snad šlo přemnožit laktobacily, ale i to asi nebude moc běžné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: stř led 08, 2014 9:29 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Dobrý den, tak i já se přidávám - biopsie po zjištění HSIL, odesláno na histologii, zjištěno CIN 3, čili přednádorový stav. Jak dlouho to tam mám, nejsou schopni posoudit.
Mám se objednat na termín konizace, prý je potřeba odebrat tak 1 cm z čípku. Tak samozřejmě mám své tajné plány a chtěla bych se zde utvrdit, zda je možné ty změněné buňky "rozehnat" odkyselováním a očistami, nebo to lze jen u lehčích forem.
Vím, že strava:psychika jsou cca 50:50, a jestliže mám nějaké skryté problémy, kterých si nejsem vědomě vědoma, tak dokáže to zásadování ten skrytý stres přebít? Mám i psychicky náročné období, tak nevím, jestli to lze zvládnout stravou, sodou, atd.
Nebo není radno riskovat a radši mám jít na konizaci jednoho centimetru a vzít si z toho ponaučení a začít očisty. Říkali že to nehoří ze dne na den, ale nemám otálet a do 3 měsíců být operována.
Když tedy ženy konizaci podstoupí, je navždy vystaráno a už ten herpes virus se už nemá kam usadit?
Jaké kroky prosím mám nyní podniknout. Napadá mě v prvé řadě:
1. každodenní výplach střev močí
2. každodenní výplach pochvy močí??
3. vkládání houbičky?
4. měřit pH moči a podle stavu přitvrzovat v odkyselování (více zeleniny, soda, odkyselovací směsi....)
5. očista jater
6. zakoupit Omega 3 tablety a jíst je ve velkém

Děkuji!!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: stř led 08, 2014 10:26 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Upřesňuji:
UTZ: drobný myomewk na přední stěně dělohy, endometrium 3L, ovaria bpn, CD bpn
KOLPO: TZ/1, abnorm G2: ACTW denzní epitel lemuje v zevní brance vstup do hrdla, s maximem denzity u č. 3 a 10 a na zadní straně cerv. kanálu vstupuje do hrdla
DG.: Dysplasia cervicis CIN 3/HPV
HSIL
KOLPO G 2
Histologie: CIN3/HPV
Ord: Conizace jehlou

Mám se rovnou nahlásit na termín konizace. Pokud nyní budu 2-3 měsíce pročišťovat, pak tam přijdu, oni mě uspí, pak zjistí, že tam nic není, tak mě nechají být, nebo pro jistotu to uříznou stejně?
(máte s tím nějaké zkušenosti, jak nenápadně zjistit, zda se mi očistami podařilo něčeho dosáhnout).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: stř led 08, 2014 11:33 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Lenka píše:
...Mám se rovnou nahlásit na termín konizace. Pokud nyní budu 2-3 měsíce pročišťovat, pak tam přijdu, oni mě uspí, pak zjistí, že tam nic není, tak mě nechají být, nebo pro jistotu to uříznou stejně?
(máte s tím nějaké zkušenosti, jak nenápadně zjistit, zda se mi očistami podařilo něčeho dosáhnout).

Kdyby sis precetla toto kraticke vlakno, tak dostanes odpovedi na sve dotazy. Takze na zaklade toho co absolvovala Andrea, viz jeji prispevek z čtv lis 01, 2012 2:38 pm, to muze probehnout tak, ze ty se budes cistit, pak pujdes na konizaci, oni ti ji udelaji a za 14 dni ti sdeleji, ze jsi si zbytecne nechala do sebe stourat a tak napriklad zvysila rizika pri porodu.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: krčok maternice
PříspěvekNapsal: čtv bře 13, 2014 11:05 am 
Offline

Registrován: pon črc 25, 2011 4:11 pm
Příspěvky: 4
dobry den prajem \":-)\"
chcela by som Vas velmi pekne poprosit o radu.
ja velmi k lekarom nechodim, liecim sa skor alternativne. leiky neberiem dlhe roky ziadne. posledny rok nejem nic mliecne (okrem masla a jem este vajicka zo zivocisnych veci), maso a lepok. mala som 2 krat antiparaziticku kuru aj bylinkami aj chemiou. mam doma bioreq pristroj, je to zapper a diacom v jednom. berim doplnky, vitaminy. snazim sa jest vela zivej stravy. cvicim jogu, pracujem na svojej duchovnej stranke, a podobne. po 4 rokoch som sla na preventivku ku gynek. a z cytologie z krcka maternice vysiel stupen 3 a z toho najvyssie poskodenie krcku, vraj predrakovinovy stav a chcu mi robit konizaciu krcku a potom pichat vakcinu. HPV virus zatial nezistili, vraj mi na to musi urobit este jeden ster, kt to zisti. mavam cely zivot ale bolesti podbruska, palenie, vytoky. lekari samozrejme nevedeli zistit dovod. bolo som aj diagnostickej operacii, nezistili nic. ja si myslim, ze mam nejake prechodene zapaly a nie HPV virus. no v kazdom pripade. mam 25 rokov, nemam este deti a chcem sa vyliecit, ak to tak ma byt, s Bozou pomocou sama s prirodnymi doplnkami a hladanim pricin v sebe. aj ked lekarka mi ziadnu sancu nedava a urguje to, aby sa to "nezvrhlo" do rakoviny... no proste...
mozete mi prosim nieco poradit, odporucit? ospravedlnujem sa za sprsku informacii, ale chcela som napisat co najpresnejsi obraz situacie.
vopred Vam velmi dakujem a prajem krasny den, anna


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: krčok maternice
PříspěvekNapsal: čtv bře 13, 2014 1:29 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="annna":180f2hpw]dobry den prajem \":-)\"
chcela by som Vas velmi pekne poprosit o radu.
ja velmi k lekarom nechodim, liecim sa skor alternativne. leiky neberiem dlhe roky ziadne. posledny rok nejem nic mliecne (okrem masla a jem este vajicka zo zivocisnych veci), maso a lepok. mala som 2 krat antiparaziticku kuru aj bylinkami aj chemiou. mam doma bioreq pristroj, je to zapper a diacom v jednom. berim doplnky, vitaminy. snazim sa jest vela zivej stravy. cvicim jogu, pracujem na svojej duchovnej stranke, a podobne. po 4 rokoch som sla na preventivku ku gynek. a z cytologie z krcka maternice vysiel stupen 3 a z toho najvyssie poskodenie krcku, vraj predrakovinovy stav a chcu mi robit konizaciu krcku a potom pichat vakcinu. HPV virus zatial nezistili, vraj mi na to musi urobit este jeden ster, kt to zisti. mavam cely zivot ale bolesti podbruska, palenie, vytoky. lekari samozrejme nevedeli zistit dovod. bolo som aj diagnostickej operacii, nezistili nic. ja si myslim, ze mam nejake prechodene zapaly a nie HPV virus. no v kazdom pripade. mam 25 rokov, nemam este deti a chcem sa vyliecit, ak to tak ma byt, s Bozou pomocou sama s prirodnymi doplnkami a hladanim pricin v sebe. aj ked lekarka mi ziadnu sancu nedava a urguje to, aby sa to "nezvrhlo" do rakoviny... no proste...
mozete mi prosim nieco poradit, odporucit? ospravedlnujem sa za sprsku informacii, ale chcela som napisat co najpresnejsi obraz situacie.
vopred Vam velmi dakujem a prajem krasny den, anna[/quote:180f2hpw]
Zkus si prolezt vlakno

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil
pv33 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 180

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: ned bře 16, 2014 12:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Dobrý den, tak i já se přidávám - biopsie po zjištění HSIL, odesláno na histologii, zjištěno CIN 3, čili přednádorový stav. Jak dlouho to tam mám, nejsou schopni posoudit.
Mám se objednat na termín konizace, prý je potřeba odebrat tak 1 cm z čípku. Tak samozřejmě mám své tajné plány a chtěla bych se zde utvrdit, zda je možné ty změněné buňky "rozehnat" odkyselováním a očistami, nebo to lze jen u lehčích forem.
Vím, že strava:psychika jsou cca 50:50, a jestliže mám nějaké skryté problémy, kterých si nejsem vědomě vědoma, tak dokáže to zásadování ten skrytý stres přebít? Mám i psychicky náročné období, tak nevím, jestli to lze zvládnout stravou, sodou, atd.
Nebo není radno riskovat a radši mám jít na konizaci jednoho centimetru a vzít si z toho ponaučení a začít očisty. Říkali že to nehoří ze dne na den, ale nemám otálet a do 3 měsíců být operována.
Když tedy ženy konizaci podstoupí, je navždy vystaráno a už ten herpes virus se už nemá kam usadit?
Jaké kroky prosím mám nyní podniknout. Napadá mě v prvé řadě:
1. každodenní výplach střev močí
2. každodenní výplach pochvy močí??
3. vkládání houbičky?
4. měřit pH moči a podle stavu přitvrzovat v odkyselování (více zeleniny, soda, odkyselovací směsi....)
5. očista jater
6. zakoupit Omega 3 tablety a jíst je ve velkém

Děkuji!!!!!!

Jak vám správně píše člen pv33 asi by bylo vhodné pročíst celé toto vlákno a jinak postup máte správně, ale přidal bych velká množství laktobacilů, tak kolem 500 miliard denně. Ty omega 3 mastné kyseliny nemusí být vždy jednoznačná výhra, ale často pomohou celkem efektivně i když o jejich rizicích se zde také hodně psalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: krčok maternice
PříspěvekNapsal: ned kvě 04, 2014 11:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
annna píše:
dobry den prajem \":-)\"
chcela by som Vas velmi pekne poprosit o radu.
ja velmi k lekarom nechodim, liecim sa skor alternativne. leiky neberiem dlhe roky ziadne. posledny rok nejem nic mliecne (okrem masla a jem este vajicka zo zivocisnych veci), maso a lepok. mala som 2 krat antiparaziticku kuru aj bylinkami aj chemiou. mam doma bioreq pristroj, je to zapper a diacom v jednom. berim doplnky, vitaminy. snazim sa jest vela zivej stravy. cvicim jogu, pracujem na svojej duchovnej stranke, a podobne. po 4 rokoch som sla na preventivku ku gynek. a z cytologie z krcka maternice vysiel stupen 3 a z toho najvyssie poskodenie krcku, vraj predrakovinovy stav a chcu mi robit konizaciu krcku a potom pichat vakcinu. HPV virus zatial nezistili, vraj mi na to musi urobit este jeden ster, kt to zisti. mavam cely zivot ale bolesti podbruska, palenie, vytoky. lekari samozrejme nevedeli zistit dovod. bolo som aj diagnostickej operacii, nezistili nic. ja si myslim, ze mam nejake prechodene zapaly a nie HPV virus. no v kazdom pripade. mam 25 rokov, nemam este deti a chcem sa vyliecit, ak to tak ma byt, s Bozou pomocou sama s prirodnymi doplnkami a hladanim pricin v sebe. aj ked lekarka mi ziadnu sancu nedava a urguje to, aby sa to "nezvrhlo" do rakoviny... no proste...
mozete mi prosim nieco poradit, odporucit? ospravedlnujem sa za sprsku informacii, ale chcela som napisat co najpresnejsi obraz situacie.
vopred Vam velmi dakujem a prajem krasny den, anna

Nenechte se vyděsit nějakou duchařinou, copak vám přijde logické, že uříznutím jakékoliv tkáně se dá odstranit důvod proč člověk má, nebo bude mít v budoucnu rakovinu. Takovou blbost snad nemůže normální člověk vůbec přijmout. To je asi stejné jako když půjdu k očnímu s bolestí oka a on mě do něj začne bez jakékoliv logiky matlat mastičky. Přitom je jasné, že pokud jsem si tam před chvilkou nevrazil z blbosti třeba vidličku při klimbání po těžkém obědě, tak vůbec není potřeba řešit oko, ale většinou je problém v játrech, což je ovšem na moderní medicínu moc složité. Stejné je to u vašeho problému a zde je většinou problém ve špatné defekaci, nebo celkově ve špatném stavu tlustého střeva. Pokud odstraníte příčinu, nemusíte vůbec řešit důsledek, ten pak zmizí sám. Projděte si celé toto vlákno a pokud budou další dotazy, klidně mě zavolejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: ned kvě 04, 2014 12:25 pm 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
Někdy prý vznikne rakovina na děložním čípku v místě jizvy, která se vytvoří po biopsii. Mimochodem, biopsii děložního čípku dělají gynekologové rádi bez předchozího upozoznění pacietntky během běžné kontroly. Správně by neměla být tahle biopsie provedena bez písemného souhlasu pacientky s operací: Pár žen už bylo takto poškozených a nyní se doktorem, který jim zjizvil čípek, soudí: http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=718694


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: ned kvě 04, 2014 1:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Nečasová píše:
Někdy prý vznikne rakovina na děložním čípku v místě jizvy, která se vytvoří po biopsii. Mimochodem, biopsii děložního čípku dělají gynekologové rádi bez předchozího upozoznění pacietntky během běžné kontroly. Správně by neměla být tahle biopsie provedena bez písemného souhlasu pacientky s operací: Pár žen už bylo takto poškozených a nyní se doktorem, který jim zjizvil čípek, soudí: http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=718694

Tak je to zajímavý koníček se rýpat v něčem o čem nevím proč to tam je a je zajímavé, že již v dávných dobách byla kupodivu často prosazována poprava lékaře, který se bude šťourat v nádoru, protože se vědělo, že většinou se stav pacienta zhorší. Dnes je na tom celá "léčba" přímo založena a nikdo neřeší, že čím více se do tohoto odvětví cpe peněz, tím více lidí paradoxně na tento problém umírá, není to zvláštní logika ta přímá úměra?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz