Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:53 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2013 2:13 pm 
Offline

Registrován: úte led 18, 2011 10:44 am
Příspěvky: 78
Bydliště: Praha
Tak přes noc nahřívám k tomu všemu břicho elektrickou dečkou, asi hodinu - 3. Uvidíme, za pokus nic nedám \":)\". Jsem zvyklá spát při otevřeném okně, zajímavé je, že ze začátku jsem měla různé škrábání na nosních mandlích a asi po měsíci to přestalo \":)\", jak si tělo zvyklo.

_________________
Když ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci a stíny budou padat za Tebe...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 10:12 am 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 7:36 am
Příspěvky: 2
Dobrý den přeji,v lékárně jsem si na doporučení koupila přípravek SUPRACID ,je to na vyrovnání ph v těle ,za zkoušku to stojí,pokud to tělu pomůže.Cena výrobku byla necelých 600.- kč,je to užívání 3x denně a v balení je 60 tablet.Změnila jsem jídélníček ,který obsahuje více zeleniny a cítím se rozhodně lépe.Záleží na každém z nás jak se na daný zdravotní problém podívá,já se rozhodla že se tomu nebudu podávat a budu se věnovat věcem,který mě baví a to je velice důležité.
Jitka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 12:28 pm 
Offline

Registrován: úte led 18, 2011 10:44 am
Příspěvky: 78
Bydliště: Praha
Sice si myslím, že PH jde srovnat mnohem levněji, než za 600 kč, ale je to jeden ze základních 1. kroků. + dobrá nálada - super \":)\". Už máte ten SKYPE?

_________________
Když ti bude nejhůř, otoč se čelem ke slunci a stíny budou padat za Tebe...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: ned úno 17, 2013 10:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Andrea píše:
Tak přes noc nahřívám k tomu všemu břicho elektrickou dečkou, asi hodinu - 3. Uvidíme, za pokus nic nedám \":)\". Jsem zvyklá spát při otevřeném okně, zajímavé je, že ze začátku jsem měla různé škrábání na nosních mandlích a asi po měsíci to přestalo \":)\", jak si tělo zvyklo.

Tak uvidíte zda teplota něco změní, existují japonské studie, kde tím léčili i rakoviny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 8:02 pm 
Offline

Registrován: sob bře 02, 2013 6:11 pm
Příspěvky: 2
Před dvěma měsící mně byly diagnostikovány myomy na děloze a ASCUS na děložním čípku. Ihned jsem dle rad pana Jardy na tomto webu přešla na syrovou stravu a odšťavování ovoce a zeleniny, pití kefíru a vkládání vaginálních tablet s laktobacily, k tomu jsem pila bylinné čaje. Dnes mně při kontrole lékař sdělil, že cysty o velikosti 45 a 32 milimetrů nemůže najít, přičemž opakoval dvakrát vyšetření. ASCUS na čípku zatím nebyl kontrolován. Chtěla bych podpořit všechny ženy, aby si nenechaly poradit od lékaře, že je třeba "řezat", a vzaly léčbu do svých rukou (pročištění organismu atd).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 8:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Aldi píše:
Před dvěma měsící mně byly diagnostikovány myomy na děloze a ASCUS na děložním čípku. Ihned jsem dle rad pana Jardy na tomto webu přešla na syrovou stravu a odšťavování ovoce a zeleniny, pití kefíru a vkládání vaginálních tablet s laktobacily, k tomu jsem pila bylinné čaje. Dnes mně při kontrole lékař sdělil, že cysty o velikosti 45 a 32 milimetrů nemůže najít, přičemž opakoval dvakrát vyšetření. ASCUS na čípku zatím nebyl kontrolován. Chtěla bych podpořit všechny ženy, aby si nenechaly poradit od lékaře, že je třeba "řezat", a vzaly léčbu do svých rukou (pročištění organismu atd).

Gratuluji, ono většinou lze docílit výsledků právě tím nejednodušším postupem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2013 4:51 pm 
Offline

Registrován: sob bře 02, 2013 6:11 pm
Příspěvky: 2
Doplňuji předchozí info. Dnes výsledky cytologického vyšetření - vše vpořádku, děložní čípek bez nálezu. Po 3 měsících na syrové stravě, pití kefíru atd. a bylinných čajích.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2013 9:15 pm 
Offline

Registrován: pon čer 03, 2013 1:56 pm
Příspěvky: 2
Dobrý večer Vám prajem,
neviem ako začať... a kam zaradiť môj problém. \":(\"
V 19 rokoch mi bola diagnostikovaná autoimunitná tyreoiditída a znížená činnosť štítnej žľazy. Mám 32 rokov, 170 cm a 50 kg, podkožný tuk mi z roka na rok pri každej kontrole klesá, naposledy 11,3 %.
Na žľaze sa mi objavila cysta, lekárka to odôvodnila tým, že moja chorá žľaza si to môže dovoliť.
Na gastroenterológii mi zistili zvýšený zlý cholesterol, som objednaná na kolonoskopiu, pretože mám vážne tráviace problémy.
Vlasy mi vypadávajú od 16-ich.
Okrem toho sa mi medzi malými pyskami objavil zhluk stopkovitých polypov vo veľkosti vlašského orecha, mám ho tam takmer rok, lokálna liečba nezabrala, lekári po ničom nepátrali, gynekológ mi len povedal, že vôbec netuší ako mi ho vyrežú a so smútkom na tvári sa na mňa pozrel... tak ma čaká chirurgické odstránenie útvaru.
Je dosť možné, že po operácii mi tam zostane diera. \":(\"

Budem Vám všetkým veľmi vďačná za akúkoľvek reakciu, nemám sa komu zdôveriť, tak iba skúšam volať o pomoc do neznáma.
Mám zrušiť tú kolonoskopiu a operáciu? Ozaj netuším ako ďalej.
Najviac zo všetkého túžim byť zdravá.

Ďakujem Vám všetkým.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: pát čer 07, 2013 8:26 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
kvietok píše:
Dobrý večer Vám prajem,
neviem ako začať... a kam zaradiť môj problém. \":(\"
V 19 rokoch mi bola diagnostikovaná autoimunitná tyreoiditída a znížená činnosť štítnej žľazy. Mám 32 rokov, 170 cm a 50 kg, podkožný tuk mi z roka na rok pri každej kontrole klesá, naposledy 11,3 %.
Na žľaze sa mi objavila cysta, lekárka to odôvodnila tým, že moja chorá žľaza si to môže dovoliť.
Na gastroenterológii mi zistili zvýšený zlý cholesterol, som objednaná na kolonoskopiu, pretože mám vážne tráviace problémy.
Vlasy mi vypadávajú od 16-ich.
Okrem toho sa mi medzi malými pyskami objavil zhluk stopkovitých polypov vo veľkosti vlašského orecha, mám ho tam takmer rok, lokálna liečba nezabrala, lekári po ničom nepátrali, gynekológ mi len povedal, že vôbec netuší ako mi ho vyrežú a so smútkom na tvári sa na mňa pozrel... tak ma čaká chirurgické odstránenie útvaru.
Je dosť možné, že po operácii mi tam zostane diera. \":(\"

Budem Vám všetkým veľmi vďačná za akúkoľvek reakciu, nemám sa komu zdôveriť, tak iba skúšam volať o pomoc do neznáma.
Mám zrušiť tú kolonoskopiu a operáciu? Ozaj netuším ako ďalej.
Najviac zo všetkého túžim byť zdravá.

Ďakujem Vám všetkým.

Vzhledem k tomu, ze se u doktoru lecis uz přes 10 let a nic se nelepsi, tak jsi spravne poznala, ze se svým zdravim musíš zabývat sama. Moje rada je opravdu tu kolonoskopie a operaci zrusit a jit na ocisty a léčivou stravu. Tedy zacit ocistou strev a jater a idelane nejakym druhem pustu. A potom zmenit stravu smerem k syrove strave. Například se muzes pokusit priblizit plne diete dr Budwigove, která leci nejen rakovinu, ale i ostatní nemoci. Navod mas na viewtopic.php?p=37863#p37863. A uvidíš, ze to jde mnohem lip nez s doktorama.

Když uz se zminujes o autoimunitni nemoci, expert na léčbu autoimunitních nemoci je dr Fuhrman. Doporucuju ti podivat se na jeho video Fat, sick, and nearly dead, tedy tlusty, nemocny a téměř mrtvy. Vim, ze nejsi tlusta, nicmene z videa muzes hodne pochopit a když udelas to co doporucuji tam, tak se vyhrabes i ze svých letitých problemu. Myslim, ze bylo s titulkama na http://www.ulozto.cz/x1ToJdV/fat-sick-a ... z-subs-zip

Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: pát čer 07, 2013 1:52 pm 
Offline

Registrován: pon čer 03, 2013 1:56 pm
Příspěvky: 2
Dobrý deň Pavel,

ďakujem Vám za rýchlu odpoveď. Operácia ma čaká o 2 týždne, rozhodla som sa, že ju zruším a začnem sa riadiť podľa Vašich rád.
Ten novoútvar som si doteraz natierala kokosovým olejom, vyskúšala som aj cesnakový obklad, ale keďže sa nachádza na sliznici, tak som si ju iba rozleptala a účinok žiadny.
Myslíte si, že zmena životosprávy, celková detoxikácia organizmu mi pomôže zbaviť sa problémov?
Topiaci sa aj slamky chytá...
Čím si to mám podľa Vás natierať?
Umelý hormón štítnej žľazy mám vysadiť?

Teším sa na Vašu odpoveď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: pát čer 07, 2013 5:34 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
kvietok píše:
Dobrý deň Pavel,

ďakujem Vám za rýchlu odpoveď. Operácia ma čaká o 2 týždne, rozhodla som sa, že ju zruším a začnem sa riadiť podľa Vašich rád.
Ten novoútvar som si doteraz natierala kokosovým olejom, vyskúšala som aj cesnakový obklad, ale keďže sa nachádza na sliznici, tak som si ju iba rozleptala a účinok žiadny.
Myslíte si, že zmena životosprávy, celková detoxikácia organizmu mi pomôže zbaviť sa problémov?
Topiaci sa aj slamky chytá...
Čím si to mám podľa Vás natierať?
Umelý hormón štítnej žľazy mám vysadiť?

Teším sa na Vašu odpoveď.

Nevim, jestli pomuze nejake natirani necim jinym. Ale mely by pomoct ty ocisty a zmena jidla. Predpokladam, ze se problem da vyresit zevnitr.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 7:38 am 
Offline

Registrován: pát říj 19, 2012 2:00 pm
Příspěvky: 43
Dobrý den,
co s tibetskou houbou, pokud si ji vložím do pochvy? Nechat ji tam? Sama se vyplaví? Nehrozí problémy? Včera jsem si ji vložila, a dnes nejde vytáhnout....klouže. Mohu mít styk? Díky za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: sob čer 15, 2013 6:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
kvietok píše:
Dobrý deň Pavel,

ďakujem Vám za rýchlu odpoveď. Operácia ma čaká o 2 týždne, rozhodla som sa, že ju zruším a začnem sa riadiť podľa Vašich rád.
Ten novoútvar som si doteraz natierala kokosovým olejom, vyskúšala som aj cesnakový obklad, ale keďže sa nachádza na sliznici, tak som si ju iba rozleptala a účinok žiadny.
Myslíte si, že zmena životosprávy, celková detoxikácia organizmu mi pomôže zbaviť sa problémov?
Topiaci sa aj slamky chytá...
Čím si to mám podľa Vás natierať?
Umelý hormón štítnej žľazy mám vysadiť?

Teším sa na Vašu odpoveď.

To je nesmysl, proč by jste si něco nechala řezat, když vám to nemůže přinést žádné výhody. Vyzkoušejte se celkově vyčistit a srovnat celé tělo do normálu a ono si to samo pořeší. Ten hormon není tak snadné vysadit, zvláště pokud ho berete delší dobu je třeba postupovat dost opatrně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: sob čer 15, 2013 6:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lucinda21 píše:
Dobrý den,
co s tibetskou houbou, pokud si ji vložím do pochvy? Nechat ji tam? Sama se vyplaví? Nehrozí problémy? Včera jsem si ji vložila, a dnes nejde vytáhnout....klouže. Mohu mít styk? Díky za radu.

Tak to se zde již probíralo, většinou stačí ji prošít nití a pak teprve vložit, čili ji za tu niť snadno vytáhnete. Pokud jde o pohlavní styk v tom bych problém nehledal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku
PříspěvekNapsal: pát črc 19, 2013 5:33 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
lucinda21 píše:
Dobrý den,
co s tibetskou houbou, pokud si ji vložím do pochvy? Nechat ji tam? Sama se vyplaví? Nehrozí problémy? Včera jsem si ji vložila, a dnes nejde vytáhnout....klouže. Mohu mít styk? Díky za radu.

Je to trošku choulostivé téma, někteří lidé to špatně snášejí, tu otevřenost. Tož odpusť, zeptala se´s.
Do pochvy vložené věci jsou různé, zažil to mnohý z nás, problém bych v tom neviděl. Většina těch věcí vůbec při "milování se" nepřekáží. Ani se to nemusí pak řešit, je to "rozšukáno" a vstřebá se to.
Namátkou banán (nebo okurka), ten jsme neřešili (a nenašli) nikdy (myšleno mnohokrát). Ta houba bude něco podobného, ne?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz