Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 11:17 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zvápenatělé úpony
PříspěvekNapsal: ned črc 03, 2011 4:35 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Zdravim!
Už pár let mě bolí záda a nedávno jsem se rozhodl že navštívím uznávaného odborníka a maséra.No krom jiného mi sdělil že mě záda nebolí od páteře ale od zvápenatělých úponů u lopatek způsobených kumulací stresu,sportu a špatného držení těla.Beru chlorid hořečnatý už rok a je to stále stejné,možná jsem k němu neměl brát ten vitamin D tak ho teď na chvilku vysadim.Chci se zeptat na tu koncentraci chloridu hořečnatého pro aplikaci na kůži-musí to být 2,5%ní roztok nebo to může být i hustší?Chci toho do sebe zkusit navalit co nejvíc ať od toho mám pokoj.Díky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zvápenatělé úpony
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 7:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Zdravim!
Už pár let mě bolí záda a nedávno jsem se rozhodl že navštívím uznávaného odborníka a maséra.No krom jiného mi sdělil že mě záda nebolí od páteře ale od zvápenatělých úponů u lopatek způsobených kumulací stresu,sportu a špatného držení těla.Beru chlorid hořečnatý už rok a je to stále stejné,možná jsem k němu neměl brát ten vitamin D tak ho teď na chvilku vysadim.Chci se zeptat na tu koncentraci chloridu hořečnatého pro aplikaci na kůži-musí to být 2,5%ní roztok nebo to může být i hustší?Chci toho do sebe zkusit navalit co nejvíc ať od toho mám pokoj.Díky!

Ta uvedená koncentrace je dlouhodobě vyzkoušená a kůži nedráždí, nicméně je možné namíchat téměř kašičku, a tu aplikovat, ale to si musíte vyzkoušet, zda to vaše kůže snese. V tomto případě také upozorňuji na nutnost souběžného užívání vitamínů skupiny B a zcela jednoznačně dodávat vitamín B6.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz