Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 8:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 378 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 11:19 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
p Jarda

melony mam rad a rad si tu monodietu od Vas vypocujem, ide o to jest niekolko dni len melony? Snad by som to mohol zvladnut. Melasa mam pocit ze mi nerobila zle nakolko melasa ma zasadity charakter nemoze poskodit.

inak toho horciku kolko denne? v tom sumivom je 300mg laktatu horcika v jednej tablete ale viem ze vstrebatelnost je v tejto forme sice vraj super ale aj tak je pedsa len maximalne okolo 80 percent. Mam sa drzat pravidla cim viacej horcika tym lepsie?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 11:21 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
ahoj mohy

no ked uz si tu v tejto teme myslel som ze mozes aj poradit ale nie si jediny co pride nieco napise stejne nic nepomoze len ma pripomienky, na gramatike popracuj isto ti to pojde lepsie ako mne tam dole, drz sa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 1:50 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
topper1982 píše:
ahoj mohy

no ked uz si tu v tejto teme myslel som ze mozes aj poradit ale nie si jediny co pride nieco napise stejne nic nepomoze len ma pripomienky, na gramatike popracuj isto ti to pojde lepsie ako mne tam dole, drz sa

Prešiel som skoro celú vlákno a už tu bolo povedaná všetko a ak nie, týmto Jarda povedal všetko:
Jarda píše:
0všechno je v hlavě a čistém těle, pak prostě nemůžete nefungovat.

Podrobnejšie je to napísané celkom dobre tuna: http://www.clavin.sk/jak-dochazi-k-erekci/
Takže je to stále dookola o hlave a čistom tele. Začal by som hlavou. Ak aj dokonale doplníš deficity všetkých chýbajúcich prvkov v tele stále môžeš stroskotať na tej hlave. Skús to prestať riešiť. Kamarátka tak riešila tehotenstvo, vyše 5 rokov doktori, vyšetrenia, prášky, tabletky, tlačenie na pílu. Po čase už nemali silu to neustále preberať a hodili na to bobenec. Už mali ísť na dovolenku a v tom sa kamarátka zamyslela, že dlho nemala menštruáciu. Spravila si test a pozitívny. Do roka druhý pozitívny test.
Ak si na hlbšie myšlienky tak premýšlaj nad týmto: "Čomu sa človek bráni, to pretrvá."
S hlavou má spojitosť aj "chémia". To sú feromóny, oxytocín, adrenalín, endorfín, dopamín....
Ak nemáš problém v hlave mal by si byť schopný spraviť aj toto: Pohodlne si lahneš na chrbát a len svojimi myšlienkami a erotickými predstavami by si mal byť schopný dosiagnúť erekciu. Bez fyzickej stimulácie. Budem sa asi opakovať, ale týmto treníngom ľahko zistíš, že je to v hlave.
Erekcií zdar!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 7:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
p Jarda

melony mam rad a rad si tu monodietu od Vas vypocujem, ide o to jest niekolko dni len melony? Snad by som to mohol zvladnut. Melasa mam pocit ze mi nerobila zle nakolko melasa ma zasadity charakter nemoze poskodit.

inak toho horciku kolko denne? v tom sumivom je 300mg laktatu horcika v jednej tablete ale viem ze vstrebatelnost je v tejto forme sice vraj super ale aj tak je pedsa len maximalne okolo 80 percent. Mam sa drzat pravidla cim viacej horcika tym lepsie?

Zase znovu zopakuji, čtěte a teprve pokud to nenajdete, pak se ptejte. Vše je zde mnohokrát popsáno a jde o několik dnů na melounech a hořčík prostě do stavu průjmu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2011 7:59 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
cau mohy

vdaka za rady , inak ten clanok ako dochadza k erekcii je na co dobry \":)\" ved ja viem ako fyziologicky k erekcii dochadza nemam 12 rokov ale ok \":)\" beriem. Problem sice neriesi ale ako clanok je pekny.

dik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2011 9:18 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
ok p jarda

ja viem ok, horcik zvysim a uz ho uzivam denne ako doplnok.

Vela toho citam na internete a javi sa mi ak odobra dalsia vec a to je guarana, je to nejaka juhoamericka kerovita rastlina ktora obsahuje prirodny kofein a vraj dodava organizmu vela energie bez vedlajsich ucinkov a dokonca posobi skvele na travenie.

Ake su ohlasy alebo skusenosti na guaranu p Jarda mate s tym nejake skusenosti alebo je to len zbytocne draha zalezitost a neucinna? Ja co som cital o guarane tak vraj dodava zivotnu energiu vitalitu a pomaha teda aj v sexe ako citam clovek je vraj uvolnenejsi vitalnejsi, hm tak babo rad \":)\" teraz mam dalsiu dilemu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2011 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
ok p jarda

ja viem ok, horcik zvysim a uz ho uzivam denne ako doplnok.

Vela toho citam na internete a javi sa mi ak odobra dalsia vec a to je guarana, je to nejaka juhoamericka kerovita rastlina ktora obsahuje prirodny kofein a vraj dodava organizmu vela energie bez vedlajsich ucinkov a dokonca posobi skvele na travenie.

Ake su ohlasy alebo skusenosti na guaranu p Jarda mate s tym nejake skusenosti alebo je to len zbytocne draha zalezitost a neucinna? Ja co som cital o guarane tak vraj dodava zivotnu energiu vitalitu a pomaha teda aj v sexe ako citam clovek je vraj uvolnenejsi vitalnejsi, hm tak babo rad \":)\" teraz mam dalsiu dilemu.

Jak když mluvím do dubu, jste neuvěřitelně odolný proti přísunu jakékoliv informace, tak nevím co s váma. Prostě si tu kytku vyzkoušejte, stojí docela dost, ale jinak je to dobrá kytka, ovšem zázraky určitě neumí. Já tam žádné dilema nemám, prostě se vyčistěte, srovnejte nervy a fungujete perfektně. Myslím, že pokud by jste místo toho čtení o kytkách na podporu erekce chodil denně tak 10-20 km někde lesem, tak večer perfektně usnete a ráno budete mít energie jako kůň po velké dávce obroku, přičemž partnerka bude jenom zírat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pon kvě 16, 2011 10:39 am 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
tak jsem si to tu cele procetl, dozvedel se nejake zajimave informace a neco bych ti zkusil poradit i ja
pokud onanujes sam ,tak mas erekci v poradku nebo ne? pokud ano, tak neni na prvnim miste nutne do sebe cpat jakykoli podporovace erekce, kdyz ti funguje. Jak uz tady bylo psano nejdulezitejsi je,se naucit nemyslet na to, ze ti stat nebude, je to zezacatku celkem tezky,ale jde to, pokud tohle zvladnes, tak mas vyreseno, pripadne muzes zkusit se trochu priozrat,abys na to nemyslel, ale ne ozrat, to bude nejspis jeste horsi ,no ale zase z toho budes mit spis srandu.. , zkus nejakej tvrdsi chlast, urcite ne pivo, to funguje presne opacne, ale treba nejakou vodku nebo jinou palenku, treba 3-5 panacku, zalezi, jak rychle te to ozira, pripadne vyborne je vyrazit kamkoli do prirody a soulozit tam, za sebe muzu rict, ze me to doma v posteli moc nebavi, ale nekde v parku nebo na louce nebo kdekoli na vzduchu, super, taky muzes zkusit soulozit nekde, kam muze kdykoli nekdo prijit, atd. je spousta moznosti , tak zkousej a treba objevis situace pri kterejch ti stoji jako sloup protoze myslis na uplne jiny problemy nez na to jestli ti bude stat nebo nebude - treba v prevlekaci kabince \":wink:\"

jinak k tem ocistam co delas - cetl jsem ze na jatra beres kazdy den rano lzici oleje - proc si je 1x za 14dni nevycistis zde popsanou ucinou ocistou?, na doplneni ruznych prvku beres vsechno mozny, jen ne to ,co ti tady vsichni pisi a co maji ozkouseny a vedi ze to funguje ! na horcik si objednej chlorid horecnaty, je to levny a nejlepsi, proc kupujes zbytecne drahe doplnky? na zinek - chlorid zinecnaty a k nemu chlorid mednaty,
a proc? protoze takto mas jistotu ,ze se to bude vstrebavat opravdu dobre a tim padem to doplnis rychle a nebudes to resit xy mesicu a jeste za to das zlomek ceny, vsechno najdes tady viewforum.php?f=26 a co nenajdes tak napis p.Jardovy do soukrome zpravy.
a pak si jeste kup pH papirky a mer a udrzuj si spravne pH a bude ti o hodne lepe

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pon kvě 16, 2011 10:43 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
vdaka 6ma

viem viem, neuzivam zrovna najlacnejsie a najucinnejsie doplnky ale zinok beriem vo forme chalatov a horcik mam vo forme laktatu horecnateho a celkovo myslim ze toto nie je prave problem moj ze ci brat chlorid zinocnaty od jardu alebo glukonan zinocnaty co mam z lekarne od nas. Problem je inde nie v cene doplnkov ani v tom ci je ten ucinnejsi zinok ako henten alebo nie, stejne su to len doplnky nic viac.

Ano stimulaciou erekciu dosiahnem ale ma mproblem ju akosi fakticky normalne udrzat, proste klesa dost rychle vtacik dole a to mozno suvisis s prestatou alebo boh vie cim, uz ani sam neviem s cim to vsetkym moze suvisiet \":)\" ale aspon som sa vela veci naucil ako okolo tejto problematiky citam na internete.

S alkoholom u mna neuspejes ani s poldecakom, absolutne nepijem a alkohol uz aj v mikro mnozstve nici mozgove bunky a aj pecen, alkohol je absolutny zabijak to nepotrebujem dik.

Problem je mozno psychika a zcasti neprecistene telo, lenze ako poriesit psychiku? To je problem.


Ano uzivam kazde rano lzicu az dve olivoveho oleja a zapijam t ocitronovou stavou, musim povedat ze je to vyborne a zrejme t opomaha verim tomu. Tu metodu co tu pise jarda a co aj ty spominas na pecen je sice ucinna ale nemam moznost to vykonavat nakolko nebyvam sam a moje okolie sa s tymto nestotoznuje a stretavam sa s nepochopenim vies. Neviem si predstavit zeby som to vystrajal doma a nasi by sa na mna pozerali. Takze papam olej a citrony.


Momentalne skusam lanove semienka mlete a tie si davam do vlociek a myslim ze ma perfektne precistuju, mozem len odporucit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 11:15 am 
Offline

Registrován: stř pro 08, 2010 10:12 am
Příspěvky: 54
topper1982 píše:
p Jarda

melony mam rad a rad si tu monodietu od Vas vypocujem, ide o to jest niekolko dni len melony? Snad by som to mohol zvladnut. Melasa mam pocit ze mi nerobila zle nakolko melasa ma zasadity charakter nemoze poskodit.

inak toho horciku kolko denne? v tom sumivom je 300mg laktatu horcika v jednej tablete ale viem ze vstrebatelnost je v tejto forme sice vraj super ale aj tak je pedsa len maximalne okolo 80 percent. Mam sa drzat pravidla cim viacej horcika tym lepsie?

nie je horčík ako horčík.
http://www.liekinfo.sk/liek-magnesii-la ... 5-pil.aspx
tu je príbalový leták na 500 mg magnéziové tablety s laktátom a čítaj poriadne záver toho letáku, časť 6. ďalšie informácie, kde sa píše, že:
"500 mg laktátu zodpovedá 51 mg čistého horčíka v 1 tablete.".
zopakujem - z 500 mg tablety iba 51 čistého horčíka.

takže analogicky - tie tvoje 300 mg majú možno nejakých 30 mg čistého horčíka v 1 tablete. no a potom, že ten horčík na teba nefunguje. logicky, keď tam nijaký nie je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 8:52 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
vdaka trampota

ano viem nie je orci kako horcik ael laktat horcika je vyuzitelny telom na 80 percent a z 300mg aj ked je tam 30mg stale je to aspon nieco a inak neuzivam len jednu tablet udenne ale aspon 3.

Ale zase dalsia vec, ja tu riesim ine problemy ako nedostatok horcika, kazdy mi radi co mu vyhovuje, ale ja neriesim nedostatok horcika ale neschopnost udrzat erekciu. Koniec koncov jem vlocky, pomarance, nejake to normalne varene jedlo, musli tycinky, nejake tie sumive tablety horcika ako som spominal, aj mumio uzivam aj kadeco ine ani nema vyznam menovat \":)\" co vsetko takze na nedostatok mineralov sa zrejme nemozem stazovat.

Zacal som jest lanove semienka mlete uz asi treti den a uz davno s msa tak poriadne nevyprazdnil ako posledne dva dni \":)\" cize tak, netrpim podvyzivou prave naopak rad by som jedol viac ale jarda a dalsi ti hned vysvetlia ze nezijes preto aby si jedol ale jes preto aby si zil. Lenze keby som jedol podla Jardu tak umriem na podvyzivu uz davno, tie oriesky, a rozne buriny nemaju nic spolocne so zdravym stravovanim, je to o blbnuti a detoxikacii az kym sa nescvoknes a skoncis ako anorektik s anemiou.

Neviem ci poznas stranku ambulancia klinickej vyzivy www.akv.sk ktora sa venuje zdravej vyzive a ci aj poznas pana Bukovskeho znameho predstavitela zdraveho stravovania. Inak pan Bukovksy odporuca kazde rano vlocky a nemam pocit zeby nas tym chcel priviest do hrobu skor naopak, na rozdiel od jardu nam pan Bukovsky odporuca vydatne zdrave ranajky a ja ked rano zjem vlocky s ovocim a lanovymi semienkami fungujem ako raketa a ani na obed nie som hladny. Skus takto fungovat z orieskov a stiaz zeleninovych ved odpadnes po dvoch hodinach.

Suhlasim ze treba telo cistit a detoxikovat ale tu sa to uz na tejto stranke veselo prehana, nezmyselne detoxikacne metody a clovek pride aj o mineraly v tele a je bez energie. Ved cielom zivota a cloveka nie je ustavicne sa detoxikovat a kontrolovat a sledovat co zjem, ved to je na zblaznenie. A zober si dalsiu vec a oje potreba energie , bez energie nie je vykon a dnesna doba si vyzaduje velmi vela podaneho ludkseho vykonu, nezijeme v stredoveku ze mi staci par bobul natrhanych a zivot gombivka leharo, zijeme v dobe kde clovek potrebuje energiu za dvoch ludi s pred par rokov.

Ano treba telo precistit, treba jest zdravo, ale zase telu neprospeje ak mu chyba energia ved bez energie niet zivota niet vykonu niet nicoho. Ja nechapem ale rad by som vedel ci sa tu niekto tiez stravuje ako p jarda a blbne kazdy den ze co dat do ust co nie aby som sa nedaj boze neprekyslil a neumrel.

Napr ty trampota aky mas jedalnicek, ako rano vecer na obed ako sa stravujes? Tiez si zblbnuty a jes len take jedla aby si vobec prezil alebo sa aj najes aby si mal energiu a nevyzeral ako anorektik? Mna zaujima realny zivot realnych ludi, nie par ludi co ziju v skleniku a odporucaju toto hento lebo ja nesedim doma na zadku ze mi staci par stiav na zivobytie.

Ked uz sme pritom jedle, pan Bukovsky je dost inteligentny clovek a nemam pocit zeby on odporucal neustale detoxikacne procesy a divoke cistenie tela, takisto on odporuca uplne normalnu stravu aj varene jedlo, vlocky, kadejake susienky, musli, proteiny a pod. Tato stranka je len snaha o neustale zdokonalovanie aj tak nedokonaleho a smrtelneho ludskeho tela, ktore podlieha veku a vonkajsim vlyvom a nejake neustale sebakontrolovanie a hladovanie mu isto nepomoze.

Ja s panom Jardom absolutne v niektorych veciach nesuhlasim, kedze vieme ze niekto zije zdravo a niekto nezdravo a niekedy ten co zije nezdravo prezije toho co zije zdravo lebo ma lepsiu genetiku a lepsie jeho telo zvlada boj s vonkajsimi vplyvmi a ten co sa ustavicne snazi zit zdravo nakoniec umrie aj tak skor na nejaku somarinu.

Podla mna je najlepsim zlatym stredom jest aj normalnu stravu plus zelenina ovocie a hlavne vela pit a pohyb, nejake ustavicne detoxy do zblbnutia neuznavam nakolko telo len vycerpavaju a odoberaju mu mineraly a vitaminy. Moj dedo zil 80 rokov a este v 75ke veselo chodil do mesta autobusom a cital bez okuliarov, samozrejme nejedol v mladosti sladkosti lebo ani neboli ale zase nerobil ani ziadnu sanku ani klystiry ani nic podobne a bol v skvelej forme este v 70tke. Alebo hadam keby robil tie ocisty tak by zil 10 rokov dlhsie? Tomu neverim, mozno rok dva ale 10 nie cize tie detoxy su holy nezmysel a telo stejne v starobe podlahne na nieco uplne ine alebo banalne co neovplyvnime ziadnymi ocistami.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
vdaka trampota

ano viem nie je orci kako horcik ael laktat horcika je vyuzitelny telom na 80 percent a z 300mg aj ked je tam 30mg stale je to aspon nieco a inak neuzivam len jednu tablet udenne ale aspon 3.

Ale zase dalsia vec, ja tu riesim ine problemy ako nedostatok horcika, kazdy mi radi co mu vyhovuje, ale ja neriesim nedostatok horcika ale neschopnost udrzat erekciu. Koniec koncov jem vlocky, pomarance, nejake to normalne varene jedlo, musli tycinky, nejake tie sumive tablety horcika ako som spominal, aj mumio uzivam aj kadeco ine ani nema vyznam menovat \":)\" co vsetko takze na nedostatok mineralov sa zrejme nemozem stazovat.

Zacal som jest lanove semienka mlete uz asi treti den a uz davno s msa tak poriadne nevyprazdnil ako posledne dva dni \":)\" cize tak, netrpim podvyzivou prave naopak rad by som jedol viac ale jarda a dalsi ti hned vysvetlia ze nezijes preto aby si jedol ale jes preto aby si zil. Lenze keby som jedol podla Jardu tak umriem na podvyzivu uz davno, tie oriesky, a rozne buriny nemaju nic spolocne so zdravym stravovanim, je to o blbnuti a detoxikacii az kym sa nescvoknes a skoncis ako anorektik s anemiou.

Neviem ci poznas stranku ambulancia klinickej vyzivy http://www.akv.sk ktora sa venuje zdravej vyzive a ci aj poznas pana Bukovskeho znameho predstavitela zdraveho stravovania. Inak pan Bukovksy odporuca kazde rano vlocky a nemam pocit zeby nas tym chcel priviest do hrobu skor naopak, na rozdiel od jardu nam pan Bukovsky odporuca vydatne zdrave ranajky a ja ked rano zjem vlocky s ovocim a lanovymi semienkami fungujem ako raketa a ani na obed nie som hladny. Skus takto fungovat z orieskov a stiaz zeleninovych ved odpadnes po dvoch hodinach.

Suhlasim ze treba telo cistit a detoxikovat ale tu sa to uz na tejto stranke veselo prehana, nezmyselne detoxikacne metody a clovek pride aj o mineraly v tele a je bez energie. Ved cielom zivota a cloveka nie je ustavicne sa detoxikovat a kontrolovat a sledovat co zjem, ved to je na zblaznenie. A zober si dalsiu vec a oje potreba energie , bez energie nie je vykon a dnesna doba si vyzaduje velmi vela podaneho ludkseho vykonu, nezijeme v stredoveku ze mi staci par bobul natrhanych a zivot gombivka leharo, zijeme v dobe kde clovek potrebuje energiu za dvoch ludi s pred par rokov.

Ano treba telo precistit, treba jest zdravo, ale zase telu neprospeje ak mu chyba energia ved bez energie niet zivota niet vykonu niet nicoho. Ja nechapem ale rad by som vedel ci sa tu niekto tiez stravuje ako p jarda a blbne kazdy den ze co dat do ust co nie aby som sa nedaj boze neprekyslil a neumrel.

Napr ty trampota aky mas jedalnicek, ako rano vecer na obed ako sa stravujes? Tiez si zblbnuty a jes len take jedla aby si vobec prezil alebo sa aj najes aby si mal energiu a nevyzeral ako anorektik? Mna zaujima realny zivot realnych ludi, nie par ludi co ziju v skleniku a odporucaju toto hento lebo ja nesedim doma na zadku ze mi staci par stiav na zivobytie.

Ked uz sme pritom jedle, pan Bukovsky je dost inteligentny clovek a nemam pocit zeby on odporucal neustale detoxikacne procesy a divoke cistenie tela, takisto on odporuca uplne normalnu stravu aj varene jedlo, vlocky, kadejake susienky, musli, proteiny a pod. Tato stranka je len snaha o neustale zdokonalovanie aj tak nedokonaleho a smrtelneho ludskeho tela, ktore podlieha veku a vonkajsim vlyvom a nejake neustale sebakontrolovanie a hladovanie mu isto nepomoze.

Ja s panom Jardom absolutne v niektorych veciach nesuhlasim, kedze vieme ze niekto zije zdravo a niekto nezdravo a niekedy ten co zije nezdravo prezije toho co zije zdravo lebo ma lepsiu genetiku a lepsie jeho telo zvlada boj s vonkajsimi vplyvmi a ten co sa ustavicne snazi zit zdravo nakoniec umrie aj tak skor na nejaku somarinu.

Podla mna je najlepsim zlatym stredom jest aj normalnu stravu plus zelenina ovocie a hlavne vela pit a pohyb, nejake ustavicne detoxy do zblbnutia neuznavam nakolko telo len vycerpavaju a odoberaju mu mineraly a vitaminy. Moj dedo zil 80 rokov a este v 75ke veselo chodil do mesta autobusom a cital bez okuliarov, samozrejme nejedol v mladosti sladkosti lebo ani neboli ale zase nerobil ani ziadnu sanku ani klystiry ani nic podobne a bol v skvelej forme este v 70tke. Alebo hadam keby robil tie ocisty tak by zil 10 rokov dlhsie? Tomu neverim, mozno rok dva ale 10 nie cize tie detoxy su holy nezmysel a telo stejne v starobe podlahne na nieco uplne ine alebo banalne co neovplyvnime ziadnymi ocistami.

Jste opravdu nepoučitelný, ale kdo chce kam, pomozme mu tam. Neznám člověka na ovesných vločkách, který by měl srovnané kyseliny a plně fungující imunitu, ale třeba to ve vašem případě klapne. Navíc je divné, že se tu stále snažíte nasávat ty závadné informace, když vám vlastně pouze kazí pohled na vaše dokonalé zdraví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 10:53 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
p Jarda

ok, ale pochopte ze clovek nemoze zit zo vzduchu a bez energie, napr na ranajky co mam jest podla Vas?

Na obed , na veceru? Ved nelezim doma, keby som nic nerobil ani jest nemusim ved na co, ale ja nesedim doma a vegetim. To mam prist po treningu domov a zjest snad mandle a zapit cviklou? Takto sa dostaneme do hrobu skor ako ked budeme jest sadlo a speky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2011 6:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
p Jarda

ok, ale pochopte ze clovek nemoze zit zo vzduchu a bez energie, napr na ranajky co mam jest podla Vas?

Na obed , na veceru? Ved nelezim doma, keby som nic nerobil ani jest nemusim ved na co, ale ja nesedim doma a vegetim. To mam prist po treningu domov a zjest snad mandle a zapit cviklou? Takto sa dostaneme do hrobu skor ako ked budeme jest sadlo a speky

No coment, vše již bylo řečeno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2011 10:56 am 
Offline

Registrován: stř pro 08, 2010 10:12 am
Příspěvky: 54
topper1982 píše:
vdaka trampota

ano viem nie je orci kako horcik ael laktat horcika je vyuzitelny telom na 80 percent a z 300mg aj ked je tam 30mg stale je to aspon nieco a inak neuzivam len jednu tablet udenne ale aspon 3.

Ale zase dalsia vec, ja tu riesim ine problemy ako nedostatok horcika, kazdy mi radi co mu vyhovuje, ale ja neriesim nedostatok horcika ale neschopnost udrzat erekciu. Koniec koncov jem vlocky, pomarance, nejake to normalne varene jedlo, musli tycinky, nejake tie sumive tablety horcika ako som spominal, aj mumio uzivam aj kadeco ine ani nema vyznam menovat \":)\" co vsetko takze na nedostatok mineralov sa zrejme nemozem stazovat.

Zacal som jest lanove semienka mlete uz asi treti den a uz davno s msa tak poriadne nevyprazdnil ako posledne dva dni \":)\" cize tak, netrpim podvyzivou prave naopak rad by som jedol viac ale jarda a dalsi ti hned vysvetlia ze nezijes preto aby si jedol ale jes preto aby si zil. Lenze keby som jedol podla Jardu tak umriem na podvyzivu uz davno, tie oriesky, a rozne buriny nemaju nic spolocne so zdravym stravovanim, je to o blbnuti a detoxikacii az kym sa nescvoknes a skoncis ako anorektik s anemiou.

Neviem ci poznas stranku ambulancia klinickej vyzivy http://www.akv.sk ktora sa venuje zdravej vyzive a ci aj poznas pana Bukovskeho znameho predstavitela zdraveho stravovania. Inak pan Bukovksy odporuca kazde rano vlocky a nemam pocit zeby nas tym chcel priviest do hrobu skor naopak, na rozdiel od jardu nam pan Bukovsky odporuca vydatne zdrave ranajky a ja ked rano zjem vlocky s ovocim a lanovymi semienkami fungujem ako raketa a ani na obed nie som hladny. Skus takto fungovat z orieskov a stiaz zeleninovych ved odpadnes po dvoch hodinach.

Suhlasim ze treba telo cistit a detoxikovat ale tu sa to uz na tejto stranke veselo prehana, nezmyselne detoxikacne metody a clovek pride aj o mineraly v tele a je bez energie. Ved cielom zivota a cloveka nie je ustavicne sa detoxikovat a kontrolovat a sledovat co zjem, ved to je na zblaznenie. A zober si dalsiu vec a oje potreba energie , bez energie nie je vykon a dnesna doba si vyzaduje velmi vela podaneho ludkseho vykonu, nezijeme v stredoveku ze mi staci par bobul natrhanych a zivot gombivka leharo, zijeme v dobe kde clovek potrebuje energiu za dvoch ludi s pred par rokov.

Ano treba telo precistit, treba jest zdravo, ale zase telu neprospeje ak mu chyba energia ved bez energie niet zivota niet vykonu niet nicoho. Ja nechapem ale rad by som vedel ci sa tu niekto tiez stravuje ako p jarda a blbne kazdy den ze co dat do ust co nie aby som sa nedaj boze neprekyslil a neumrel.

Napr ty trampota aky mas jedalnicek, ako rano vecer na obed ako sa stravujes? Tiez si zblbnuty a jes len take jedla aby si vobec prezil alebo sa aj najes aby si mal energiu a nevyzeral ako anorektik? Mna zaujima realny zivot realnych ludi, nie par ludi co ziju v skleniku a odporucaju toto hento lebo ja nesedim doma na zadku ze mi staci par stiav na zivobytie.

Ked uz sme pritom jedle, pan Bukovsky je dost inteligentny clovek a nemam pocit zeby on odporucal neustale detoxikacne procesy a divoke cistenie tela, takisto on odporuca uplne normalnu stravu aj varene jedlo, vlocky, kadejake susienky, musli, proteiny a pod. Tato stranka je len snaha o neustale zdokonalovanie aj tak nedokonaleho a smrtelneho ludskeho tela, ktore podlieha veku a vonkajsim vlyvom a nejake neustale sebakontrolovanie a hladovanie mu isto nepomoze.

Ja s panom Jardom absolutne v niektorych veciach nesuhlasim, kedze vieme ze niekto zije zdravo a niekto nezdravo a niekedy ten co zije nezdravo prezije toho co zije zdravo lebo ma lepsiu genetiku a lepsie jeho telo zvlada boj s vonkajsimi vplyvmi a ten co sa ustavicne snazi zit zdravo nakoniec umrie aj tak skor na nejaku somarinu.

Podla mna je najlepsim zlatym stredom jest aj normalnu stravu plus zelenina ovocie a hlavne vela pit a pohyb, nejake ustavicne detoxy do zblbnutia neuznavam nakolko telo len vycerpavaju a odoberaju mu mineraly a vitaminy. Moj dedo zil 80 rokov a este v 75ke veselo chodil do mesta autobusom a cital bez okuliarov, samozrejme nejedol v mladosti sladkosti lebo ani neboli ale zase nerobil ani ziadnu sanku ani klystiry ani nic podobne a bol v skvelej forme este v 70tke. Alebo hadam keby robil tie ocisty tak by zil 10 rokov dlhsie? Tomu neverim, mozno rok dva ale 10 nie cize tie detoxy su holy nezmysel a telo stejne v starobe podlahne na nieco uplne ine alebo banalne co neovplyvnime ziadnymi ocistami.

tým svojim "ja si myslím" sa kuríruješ už dosť dlho a výsledok ? žiadny.
a ty tu ideš a niekým polemizovať ? a na základe čoho ? xy skrachovaných pokusov ?
mi pripomínaš teoretika amatéra, ktorý plánuje výstup na everest z gauča pri kompe a háda sa so starými mazákmi, ktorý ten everest dali viackrát. lebo ty si "myslíš". celkom groteska.
ale nezúfaj, kilo horčíka by to malo ten tvoj intelektuálny chaos do pár mesiacov napraviť. ak zase medzitým niečo "lepšie" nevyteoretizuješ.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 378 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz