Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 9:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 378 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2011 10:24 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
pockat pockat p Jarda

Vravite ze tie kytky treba prijimat ako celok ako to myslite? Extrakty v tabletach su zrejme malo ucinne pripadne je to len biznis? Alebo ten celok mam chapat nejako inak?

Ked sme uz pritom celku tak sa precistujem zajacickou vodou horkou a myslim ze tie creva precistuje dokonale ale rad by som vedel ako dlho je mozne tuto vodu pit teda ci tyzden dva alebo aj dlhodobejsie ak chcem creva dokladnejsie precistit. Viem ze su aj ine ucinnejsie metody ale v mojich domacich podmienkach to inak nejde tak dakujem za pochopenie \":)\"

Este dalsia vec, erekciu v podstate dosiahnem aby som zase nerobil zo seba lazara \":)\" ale problem je ju udrzat, proste odkvecne hned a to nie je vtipne, je na to nejaky sposob napravy okrem toho ze si zabijem klinec do neho?
Lebo par sekundove erekcie su fakt kratke a nepacia sa mi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2011 10:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
topper1982 píše:
pockat pockat p Jarda
Vravite ze tie kytky treba prijimat ako celok ako to myslite? .

Prijímať ajurvédu ako celok, nie kytku ako celok. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: úte kvě 31, 2011 10:50 am 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
ahoj Sybilla \":)\"

ved ok ajurvedu ako celok ale pre pana krala same metafory kto sa ma vyznat voco tu kraciii ?

ja len chcem vediet nejaky liecebny postup ako dat telo do stavu fungovania v tejto oblasti.

Je zrejme ze ked mam povedzme kozne problemy dam si aloe vera alebo rakytnik, ked mam zaludocne dam klytir alebo carbofit no a ked mam s erekciou dam kytky \":)\" alebo ja neviem co, proste hladam nejaku optimalnu cestu aby som mohol normalne fungovat aj tam dole.

Ale dik a prispevok som rad ze som ta pobavil \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 8:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
pockat pockat p Jarda

Vravite ze tie kytky treba prijimat ako celok ako to myslite? Extrakty v tabletach su zrejme malo ucinne pripadne je to len biznis? Alebo ten celok mam chapat nejako inak?

Ked sme uz pritom celku tak sa precistujem zajacickou vodou horkou a myslim ze tie creva precistuje dokonale ale rad by som vedel ako dlho je mozne tuto vodu pit teda ci tyzden dva alebo aj dlhodobejsie ak chcem creva dokladnejsie precistit. Viem ze su aj ine ucinnejsie metody ale v mojich domacich podmienkach to inak nejde tak dakujem za pochopenie \":)\"

Este dalsia vec, erekciu v podstate dosiahnem aby som zase nerobil zo seba lazara \":)\" ale problem je ju udrzat, proste odkvecne hned a to nie je vtipne, je na to nejaky sposob napravy okrem toho ze si zabijem klinec do neho?
Lebo par sekundove erekcie su fakt kratke a nepacia sa mi.

Ne, ajurvédu a i vše ostatní, třeba i tu kytku prostě kytku tak jak narostla. U té vody netuším, nikdy jsem ji nezkoušel, ale ve srovnání s klystýrem to bude mít asi mnohem slabší efekt. O erekci jsem vám toho psal již dost, že to nečtete, nebo z nějakého nepochopitelného důvodu neděláte, to pak nemohu sloužit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 8:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
ahoj Sybilla \":)\"

ved ok ajurvedu ako celok ale pre pana krala same metafory kto sa ma vyznat voco tu kraciii ?

ja len chcem vediet nejaky liecebny postup ako dat telo do stavu fungovania v tejto oblasti.

Je zrejme ze ked mam povedzme kozne problemy dam si aloe vera alebo rakytnik, ked mam zaludocne dam klytir alebo carbofit no a ked mam s erekciou dam kytky \":)\" alebo ja neviem co, proste hladam nejaku optimalnu cestu aby som mohol normalne fungovat aj tam dole.

Ale dik a prispevok som rad ze som ta pobavil \":D\"

No vy u toho hledání hlavně nepřemýšlíte a to pak budete hledat hodně dlouho. Nic totiž nefunguje tak, jak píšete, vše má docela složité souvislosti a bez jejich pochopení budete mít problém asi stále.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 11:19 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
p jarda

Ja Vas citam a ano napisal ste toho uz dost ale co mam robit? Da sa na tu erekciu robit nieco konkretnejsie okrem toho ze viem ze mi treba brat zinok, nejest sladke a vykonavat viac pohybu? Neexistuje ziaden vzorec ako co kde robit hm ze nie, jednoducho sa snazim ukludnit a zrejme asi skusim tu masaz prostaty akurat som si na to teraz spomenul o nej ste tiez pisali.

dalsia vec je ta ako som spominal ze popri tom precistovani a kadecom inom a sledovani sa uz mavam tie spomiane problemy ako motanie hlavy o ktorom pisem inde a citim sa podvyziveny, a zrejme clovek s anemiou ma tiez aj problemy s erekciou kedze je jeho organizmus oslabeny.

Co ak som oslabeny, mam anemiu a moje nekonecne precistovanie mi sposobilo len a le nzhorsenie stavu a ochudobnenie tela o mineraly. Rozmyslam ci to motanie hlavy nemoze byt sposobene napr chrbticou ak krivo sedim za pocitacom pol dna alebo ja neviem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 7:50 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Každý člověk je jinačí. Někdo má prostě s erekcí problémy, stejně jako má někdo problémy s padáním vlasů a někdo zase s akné. Někdo nemůže na nohy a někdo zase na pivo.
Rady tipu " nemysli na to a ono se to spraví, správný chlap nemluví a koná" se říkají dobře někomu, kdo s tím problém nemá, anebo třeba má ale nepřizná to. Než se trápit,
použil bych látku s vazodilačním účinkem, ovšem arginin na to určitě stačit nebude.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 11:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
p jarda

Ja Vas citam a ano napisal ste toho uz dost ale co mam robit? Da sa na tu erekciu robit nieco konkretnejsie okrem toho ze viem ze mi treba brat zinok, nejest sladke a vykonavat viac pohybu? Neexistuje ziaden vzorec ako co kde robit hm ze nie, jednoducho sa snazim ukludnit a zrejme asi skusim tu masaz prostaty akurat som si na to teraz spomenul o nej ste tiez pisali.

dalsia vec je ta ako som spominal ze popri tom precistovani a kadecom inom a sledovani sa uz mavam tie spomiane problemy ako motanie hlavy o ktorom pisem inde a citim sa podvyziveny, a zrejme clovek s anemiou ma tiez aj problemy s erekciou kedze je jeho organizmus oslabeny.

Co ak som oslabeny, mam anemiu a moje nekonecne precistovanie mi sposobilo len a le nzhorsenie stavu a ochudobnenie tela o mineraly. Rozmyslam ci to motanie hlavy nemoze byt sposobene napr chrbticou ak krivo sedim za pocitacom pol dna alebo ja neviem.

Jako oslabení z očist bych to neviděl, spíše na promoření nějakou breberkou, třeba kvasinkou. Jinak anemie je snadno zjistitelná a každá laboratoř vám za pár korun dá výsledky na železo druhý den, přičemž cena je tak 25,-Kč a jde si to tedy testovat prakticky kdykoliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 9:56 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
ahoj vseved

Tak arginin je isto fajn ale zazraky neurobi to je pravda, ale zase viagru nepotrebujem, vyssie som pisal ze erekciu v podstate dosiahnem len je kratkodoba a mam problem ju udrzat, koniec koncov citim sa az na to motanie hlavy co je mozno nakoniec z chrbtice uplne v pohode, netrpim depresiami, sportujem, som pozitivne naladeny proste absolutna pohoda klidek tabacek.

mna skor zaujima jedna vec ci niekto nahodou nema odskusane nejake doplnky vyzivy v tejto oblasti, niekto radi kotvicnik niekto macu alebo arginin, niekomu mozno staci pohar vina.

ja som uz skusal kadeco ale stale mam pocit ze som nenasiel pre mna nejaky ucinny doplnok vyzivy v tejt ooblasti.

no nic \":)\" nejde o zivot a mam pocit ze je to uz lepsie tak uvidime co dalej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2011 10:00 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
dobre p Jarda

povedzme ze je to nejaka kvasinka ktora robi neplechu lenze ako sa jej zbavit? Opat nic nejest by predsa znamenalo
uz uplne stavy hladu a vela nechyba a skutocne dostanem anemiu, proste nemozem nic nejest a zaroven byt fit.

Hm tie kvasinky je potrebne nejako odstranit z criev ale ako? Drevene uhlie sa mi javi ako skvela vec na take chvilkove ucinne pouzite.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 8:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
dobre p Jarda

povedzme ze je to nejaka kvasinka ktora robi neplechu lenze ako sa jej zbavit? Opat nic nejest by predsa znamenalo
uz uplne stavy hladu a vela nechyba a skutocne dostanem anemiu, proste nemozem nic nejest a zaroven byt fit.

Hm tie kvasinky je potrebne nejako odstranit z criev ale ako? Drevene uhlie sa mi javi ako skvela vec na take chvilkove ucinne pouzite.

Anemie není z hladu a půst není nejedení, prostě jde v obou případech o překrucování holých faktů, ale pokud to tak cítíte, tak proč ne. O kvasinkách je zde celé rozsáhlé vlákno a stačí zase pouze číst.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 9:37 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
topper1982 píše:
ahoj vseved

Tak arginin je isto fajn ale zazraky neurobi to je pravda, ale zase viagru nepotrebujem, vyssie som pisal ze erekciu v podstate dosiahnem len je kratkodoba a mam problem ju udrzat, koniec koncov citim sa az na to motanie hlavy co je mozno nakoniec z chrbtice uplne v pohode, netrpim depresiami, sportujem, som pozitivne naladeny proste absolutna pohoda klidek tabacek.

mna skor zaujima jedna vec ci niekto nahodou nema odskusane nejake doplnky vyzivy v tejto oblasti, niekto radi kotvicnik niekto macu alebo arginin, niekomu mozno staci pohar vina.

ja som uz skusal kadeco ale stale mam pocit ze som nenasiel pre mna nejaky ucinny doplnok vyzivy v tejt ooblasti.

no nic \":)\" nejde o zivot a mam pocit ze je to uz lepsie tak uvidime co dalej

kdyby se takový doplněk výživy našel, asi by lékárníci s viagrou zkrachovali... no nemám pocit, že by něco takového hrozilo.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 11:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
topper1982 píše:
Zdravim Vas pan Jarda,

Som mladsi muz stihlejsej postavy a asi nie som jediny, ktoreho trapi problem slabsej erekcie pripadne znizenej potencie. Kedysi som pocas strednej skoly cvicil rekeacne vo fitku proste v posilovni a vtedy som sa aj prejedal aby som nabral svalovu hmotu. Lenze som jedol aj nezdrave jedla a kadeco a teraz zistujem ze to mohlo sposobit ze organizmus vdaka prekysleniu nie je schopny mat uz kvalitnu erekciu.

Chcem sa opytat nakolko uz jem zdravsie a menej co by som mal uzivat pripadne ake doplnky mineraly vitaminy alebo co jest aby sa telo dostalo do bojovej pohotovosti aj v posteli s priatelkou a aby som ako sa vravi fungoval. Viem ze kotvicnik je vcelku prospesny ale vraj caj je malo ucinny a tabletky zase mi pripadau drahe a clovek ani nevie co v nich skutocne je. Napadlo ma ci nahodou nejake oleje alebo oriesky, alebo nejake zeleninove stavy by nemohli pomoct dostat telo do formy lenze zrejem je to beh na dlhsie trate a nebude to za dva tri dni ani tyzdne.

Ak sa na Vas pan Jarda uz obratil niekto s prosbou co jest co nejest ak clovek chce fugovat aj v posteli a zachovat si tak svoju muznost tak sa ospravedlnujem ale nenasiel som to na tomto fore a aj ked je to tema trosku citlivejsia myslim ze tiez suvisi zo zdravim a zdravou vyzivou kedze chore telo ako vieme nemoze fungovat ani v tomto smere teda pri sexe. Otazkou ostava ak uz teda nechcem modru tabletku ako najjednoduchsie logicky a spravne zacat jest pripadne co jest aby sa pohlavne hormony opat tvorili a aby clovek si mohol uzit aj milovanie ktore patri medzi nase prirodene fyziologicke potreby.

Skusam ginko, kotvicnik, nejaky ten zinok v tabletach ale vysledky nie su nejako slavne a pritom som stihly mladsi a myslim ze vceku pri sile , rad sportujem nie som domased. Ked si odmyslim psychiku tak fakt neviem v com moze byt problem \":(\" hmmm

nehladajte čo mate zobrať, ale počuvajte svoje telo. Erekcia a podobne stavy vznikaju v mozgu. A stres, zhon, cukrovka, nespavosť ten stav zhoršujú, hladať spásu v tabletkách je hluposť ak nie ste chorí, alebo máte zlu krv. Jedzte vela zeleniny, delenu stravu, ryžu, zemiaky vyrovnajte v tele jing jang... , vela sa pohybujte, nechajte svoje telo vyčerpať športom a uvidite že sa vám vráti a péro vám bude stáť. Tabletky a všeljaké prášky vám su len na škodu.

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 10:31 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
zdravim milo

dakujem za odpoved ale ked uz tak co to znamena zla krv? Ako teda krv vylepsit? Zrejme mate na mysli prekyslenu krv od kyselin ak sa nemylim. No a to vyrovnanie jin a jang ako dosiahnem? Az tak dokonale sa v cinskej medicine neorientujem, je to sice pekne ze mi radite vyrovnat jin a jang ale pre mna je to spanielska dedina a absolutne mi to nic nehovori, preto uvitam konkretnejsie rady a nazory ako nejake super cool moderne vyrazy, ktore mi nic nehovoria.

Zeleninu jem aj ovocie, ale niekto moze jest aj tuky cukry a stoji mu ovela lepsie ako mne na zelenine, je to hruza des ale je to tak, genetika je svina

dikes \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 10:35 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
este dodatok milo

ospravednujem sa ze to pisem este raz tento prispevok ale chcem povedat ze myslim ze nemam ani stres ani cukrovku ani zhon , keby som to mal tak to sem napisem a uz viackrat som vyssie pisal ze sa citim fit a neriesim nijake problemy a nemam stresy ani nejake ine zavaznosti.

cize dufam ze mi dookola nebudete pisat o obmedzeni stresov a podobne alebo ze mi nenapisete ze nemam fajcit, ja nefajcim \":)\" aby bolo jasne.

idem si nastudovat jin a jang potraviny aby som nevyzeral ako debil


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 378 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz