Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 378 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Slabá erekce - Slabšia erekcia
PříspěvekNapsal: čtv dub 14, 2011 11:24 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
Zdravim Vas pan Jarda,

Som mladsi muz stihlejsej postavy a asi nie som jediny, ktoreho trapi problem slabsej erekcie pripadne znizenej potencie. Kedysi som pocas strednej skoly cvicil rekeacne vo fitku proste v posilovni a vtedy som sa aj prejedal aby som nabral svalovu hmotu. Lenze som jedol aj nezdrave jedla a kadeco a teraz zistujem ze to mohlo sposobit ze organizmus vdaka prekysleniu nie je schopny mat uz kvalitnu erekciu.

Chcem sa opytat nakolko uz jem zdravsie a menej co by som mal uzivat pripadne ake doplnky mineraly vitaminy alebo co jest aby sa telo dostalo do bojovej pohotovosti aj v posteli s priatelkou a aby som ako sa vravi fungoval. Viem ze kotvicnik je vcelku prospesny ale vraj caj je malo ucinny a tabletky zase mi pripadau drahe a clovek ani nevie co v nich skutocne je. Napadlo ma ci nahodou nejake oleje alebo oriesky, alebo nejake zeleninove stavy by nemohli pomoct dostat telo do formy lenze zrejem je to beh na dlhsie trate a nebude to za dva tri dni ani tyzdne.

Ak sa na Vas pan Jarda uz obratil niekto s prosbou co jest co nejest ak clovek chce fugovat aj v posteli a zachovat si tak svoju muznost tak sa ospravedlnujem ale nenasiel som to na tomto fore a aj ked je to tema trosku citlivejsia myslim ze tiez suvisi zo zdravim a zdravou vyzivou kedze chore telo ako vieme nemoze fungovat ani v tomto smere teda pri sexe. Otazkou ostava ak uz teda nechcem modru tabletku ako najjednoduchsie logicky a spravne zacat jest pripadne co jest aby sa pohlavne hormony opat tvorili a aby clovek si mohol uzit aj milovanie ktore patri medzi nase prirodene fyziologicke potreby.

Skusam ginko, kotvicnik, nejaky ten zinok v tabletach ale vysledky nie su nejako slavne a pritom som stihly mladsi a myslim ze vceku pri sile , rad sportujem nie som domased. Ked si odmyslim psychiku tak fakt neviem v com moze byt problem \":(\" hmmm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát dub 15, 2011 12:03 am 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
za den to nespravis, kdyz jsi to pres 20let nicil - jsem na tom podobne, ze svych zkusenosti muzu poradit - zmerit si jak jsi na tom se stitnou zlazou(teplota pod jazykem, skvrna lugolu na kuzi , popr. vlasova analyza prvku-vse je tu popsano), ted jsem si objednal kotvicnik, tak uvidim, jak to funguje.Dalsi co mohu vrele doporucit je ocista jater (predtim urcite ocista strev) to otoci psychiku uplne do jinych dymenzi, to ti mohu z vlastnich zkusenosti garantovat(a i to uz ti muze velmi pomoci , ac se to nezda. Vim co rikam), a jinak - procti si clanky na techto strankach a forum a popremyslej, je tu vetsina odpovedi na tve otazky, tak se porozhlidni, nez se na to znovu ptat \":)\"

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát dub 15, 2011 6:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
za den to nespravis, kdyz jsi to pres 20let nicil - jsem na tom podobne, ze svych zkusenosti muzu poradit - zmerit si jak jsi na tom se stitnou zlazou(teplota pod jazykem, skvrna lugolu na kuzi , popr. vlasova analyza prvku-vse je tu popsano), ted jsem si objednal kotvicnik, tak uvidim, jak to funguje.Dalsi co mohu vrele doporucit je ocista jater (predtim urcite ocista strev) to otoci psychiku uplne do jinych dymenzi, to ti mohu z vlastnich zkusenosti garantovat(a i to uz ti muze velmi pomoci , ac se to nezda. Vim co rikam), a jinak - procti si clanky na techto strankach a forum a popremyslej, je tu vetsina odpovedi na tve otazky, tak se porozhlidni, nez se na to znovu ptat \":)\"

Tak na dva týdny to opravdu není, protože dlouhodobé překyselení způsobuje demineralizaci a ta v konečném důsledku snižuje funkceschopnost orgánů, tedy i pohlavních. Psychiku si neodmýšlejte, tu musíte řadit na naprosto první místo, protože neznám stresovaného chlapa, který by měl špičkovou erekci. Základ je tedy psychika a pak dorovnání veškerých podstatných látek, na což vám nejlépe odpoví vlasová analýza. Co takém můžete v rámci párové aktivity vyzkoušet je masáž prostaty, což je technika snadno dohledatelná na internetu i pro relativně málo zručnou ženu aplikovatelná a podává neuvěřitelné výsledky v této oblasti. Jinak plně platí to, co vám píše člen 6ma a on ví o čem mluví, jeho startovní pozice byla zcela jinde, než je vaše.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát dub 15, 2011 9:15 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
Dakujem Vam za odpovede

Samozrejme pozeram to tu, je tu kopec uzitocnych rad a veci ktore tiez suvisia aj s mojim problemom. Viem ze potrebujem precistit creva a pecen a zrejme aj oblicky a vlastne vsetko \":)\" ale zase na druhej strane nie som cely den doma v posteli a potrebujem aj makat a zit a pracovat \":(\". O sposobe precistenia som toho nasiel spusta a rozmyslam nad kupou SANOGELU ktory vraj perfektne cisti pecen aj creva az sa mi to zda ze je to neuveritelne co vsetko tam pisu o tom produkte = proste som opatrny aj ked vyzera to byt zaujimavy doplnok vyzivy. Viem ze bylinkove caje mozu pomoct a na pecen zvlast ostropestrec ktory uz mam zakupeny. Ide mi skor o to ziskat cenne rady a skusenosti co ludom pomohlo aj ked viem ze niektore veci musim vyskusat na vlastnej kozi. Napr kotvicnik je vraj ucinny ale nie pre kazdeho a napr sanogel tiez som nasiel recenzie ze vysledky neboli nijako presvedcive po uzivani a ten neskutocny pocit odlahcenia u niektorych ludi nenastal. Pisem to preto lebo uz som tiez skusal kadeco a nic moc vysledky a stalo to kopec penazi ( zensen, reishi, koloidne striebro, ginkgo, kotvicnik, ... a neviem co este ). Asi predsa len jednoduchsia strava bez nejakych drahych doplnkov urobi viac.

Ked sme uz pritom pri tom co pomaha co nie rad by som spomenul jeden prodkut ktory sa mi zda ze pomaha a je lacny relativne: vola sa to MUMIO = je to zivica z kaukazskych hor ktora obsahuje mineraly rozne aminokyseliny a to vsetko v dobre stravitelnej forme. Je to dostat v lekarni vo forme kapsul ktore su cierne ako smola a aj chutovo je to ako smola \":)\" a musim poklepat mam pocit ze moj bojovnik dole je akysi uz veselsi aj ked to nie je este ono kedze za tyzden sa to nepravi ja viem.

Rozmyslam teraz ako pokracovat, co jest, ako si stav nielenze vylepsit ale hlavne nezhorsit, potrebujem zlepsit travene a vstrebavanie zivin.

Takze este raz moja prosba: skusit ten sanogel plus pit bylinkove caje a viac zeleninovych stiav?

Pan Jarda otazka na Vas:
aky mate nazor na dalsi zo zazracnych produktov s nazvom Schindeleho mineraly? Stoji za to zakupit to a uzivat to po lyzicke alebo je to dalsi chytak?

Mam pocit ze som v zacarovanom kruhu a to precistenie je pre bezneho cloveka pracujuceho nerealne \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát dub 15, 2011 10:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
Dakujem Vam za odpovede

Samozrejme pozeram to tu, je tu kopec uzitocnych rad a veci ktore tiez suvisia aj s mojim problemom. Viem ze potrebujem precistit creva a pecen a zrejme aj oblicky a vlastne vsetko \":)\" ale zase na druhej strane nie som cely den doma v posteli a potrebujem aj makat a zit a pracovat \":(\". O sposobe precistenia som toho nasiel spusta a rozmyslam nad kupou SANOGELU ktory vraj perfektne cisti pecen aj creva az sa mi to zda ze je to neuveritelne co vsetko tam pisu o tom produkte = proste som opatrny aj ked vyzera to byt zaujimavy doplnok vyzivy. Viem ze bylinkove caje mozu pomoct a na pecen zvlast ostropestrec ktory uz mam zakupeny. Ide mi skor o to ziskat cenne rady a skusenosti co ludom pomohlo aj ked viem ze niektore veci musim vyskusat na vlastnej kozi. Napr kotvicnik je vraj ucinny ale nie pre kazdeho a napr sanogel tiez som nasiel recenzie ze vysledky neboli nijako presvedcive po uzivani a ten neskutocny pocit odlahcenia u niektorych ludi nenastal. Pisem to preto lebo uz som tiez skusal kadeco a nic moc vysledky a stalo to kopec penazi ( zensen, reishi, koloidne striebro, ginkgo, kotvicnik, ... a neviem co este ). Asi predsa len jednoduchsia strava bez nejakych drahych doplnkov urobi viac.

Ked sme uz pritom pri tom co pomaha co nie rad by som spomenul jeden prodkut ktory sa mi zda ze pomaha a je lacny relativne: vola sa to MUMIO = je to zivica z kaukazskych hor ktora obsahuje mineraly rozne aminokyseliny a to vsetko v dobre stravitelnej forme. Je to dostat v lekarni vo forme kapsul ktore su cierne ako smola a aj chutovo je to ako smola \":)\" a musim poklepat mam pocit ze moj bojovnik dole je akysi uz veselsi aj ked to nie je este ono kedze za tyzden sa to nepravi ja viem.

Rozmyslam teraz ako pokracovat, co jest, ako si stav nielenze vylepsit ale hlavne nezhorsit, potrebujem zlepsit travene a vstrebavanie zivin.

Takze este raz moja prosba: skusit ten sanogel plus pit bylinkove caje a viac zeleninovych stiav?

Pan Jarda otazka na Vas:
aky mate nazor na dalsi zo zazracnych produktov s nazvom Schindeleho mineraly? Stoji za to zakupit to a uzivat to po lyzicke alebo je to dalsi chytak?

Mam pocit ze som v zacarovanom kruhu a to precistenie je pre bezneho cloveka pracujuceho nerealne \":(\"

Sanogel je opravdu velice dobrý a není to reklamní tah. Ostropestřec berte formou kašičky, čaj je k ničemu, protože účinná látka se ve vodě nerozpouští. Jinak jste to vyhodnotil správně, jednoduchá strava a čištění, případně hladovky udělají mnohem lepší práci a za daleko méně peněz. Mumio je také dobré, ale zázraky nečekejte, je potřeba tělo odhlenit a vyčistit, dodat zinek a podpořit celkově látkovou výměnu. Cokoliv z toho uděláte bude fungovat a vše co popisujete bude víc než nic, ovšem pokud nepochopíte, že základ je v psychice a ve znečištěném těle pochybuji, že se dostanete z problémů. Nejvíce to mrví moderní chemicko-potravinářské výrobky a zahleňující a kyselinotvorné potraviny, přičemž největší problém je vše z mléka a sladké šmejdy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát dub 15, 2011 10:46 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
Dakujem pan Jarda

tak ano sladke veci nejem uz tolko a mlieko nepijem uz rok a pol kedze viem ze zahlienuje a sposobuje len problemy nakolko clovek je jediny cicavec ktory pije mlieko aj v dospelosti co neposobi zrovna pozitivne.

ten ostropestrec ako teda brat? Vravite ze caj nie ale tej kasicke moc nerozumiem ak oste to mysleli. Inak tie Schindeleho mineraly mate s nimi skusenost?

Sanogel skusim uvidime


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: sob dub 16, 2011 8:38 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
koupil bych si nějakou generickou viagru. Jsi zdravej, nemáš cukrovku, bude ti stačit tak čtvrtka tablety. není to nic proti ničemu...
http://kamagranow.co.uk/

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: sob dub 16, 2011 10:46 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
topper1982 píše:
ten ostropestrec ako teda brat? Vravite ze caj nie ale tej kasicke moc nerozumiem ak oste to mysleli. Inak tie Schindeleho mineraly mate s nimi skusenost?

Tu sa to ťažko hľadá, kto nevie kde to je, ale kompletný recept aj s pokecom máš tu:
http://www.varimezdrave.cz/jarni-ocista-pro-nase-jatra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: sob dub 16, 2011 10:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
Dakujem pan Jarda

tak ano sladke veci nejem uz tolko a mlieko nepijem uz rok a pol kedze viem ze zahlienuje a sposobuje len problemy nakolko clovek je jediny cicavec ktory pije mlieko aj v dospelosti co neposobi zrovna pozitivne.

ten ostropestrec ako teda brat? Vravite ze caj nie ale tej kasicke moc nerozumiem ak oste to mysleli. Inak tie Schindeleho mineraly mate s nimi skusenost?

Sanogel skusim uvidime

Tam nejde pouze o mléko, ale i o jakékoliv mléčné výrobky a ostropestřcová kašička je zde popsána mnohokrát, případně je k načtení i v jenom článku na hlavních stránkách http://www.zdravi-az.cz/doc/R07_64-65_J ... sticku.pdf . Uvedené minerály jsou prakticky stejné jako bílý jíl, akorát o dost dražší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: sob dub 16, 2011 11:06 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
vdaka \":)\" Vam

upresnim to trosku , nejem a nepijem vobec mliecne vyrobky uz dlhsiu dobu az na nejake kvalitnejsie tvrde syry . Dakujem za tie recepty ten ostropestrec zrejme tiez vyskusam.

pan Jarda o tom bielom ile alebo aj zelenom ile som pocul a zhodou ukolnosti som sa na neho pytal nedavno v lekarnach a nie jednej a nikde nemali a pozerali na mna ako na blazna co od nich chcem preto zvazujem tie Schindeleho mienraly kedze maju podobne zlozenie a z velkej casti je to prave kremik ktory je aj v ile aj v schindeleho mimeraloch. Otazne je len to ci je to pe mna vhodny doplnok a nutny ci mi mozu tie mineraly pomoct lebo nie sa najlacnejsie ale vyzeraju doveryhodne a vydzia na dlhsie. Pokial su tie mineraly podobne ako il ktory je podla Vas dobry tak aj napriek vyssej cene si ich urcite zakupim kedze il nezozeniem a zase mi az tak o prachy nejde skor o zdravie a pohodu.

Len neviem ci je vhodne uzivat sanoge l, schindeleho mineraly este aj ostropestrec vsetko naraz.

Este sa chcem zmienit aj o dalsom probleme ktorym je akasi plynatost a prelievanie v crevach, niekedy z nicoho nic mi silno zakvrka proste take neprijemnosti ktore si clovek uvedomi hlavne ked je niekde v spolocnosti a doma to akosi tomu nevenuje pozornost.

takze riesim dva problemy: nedostatocna erekcia a potom travenie alebo akesi prelievanie v crevach a plynatost.

Viem ze je to vsetko z prekyslenia aj jeden aj druhy problem ale dnes nie kazdy zije idealne a aj napriek tomu tieto problemy niektori nemavaju.

este zvazujem ak zacnem uzivat sanogel je to tiez nejaky kremicitan ako tie schindeleho mieneraly tak neviem ci to mozem uzivat spolocne? Takisto sanogel je vra jperfektny cistic pecene a na to este skusit ten ostropestrec alebo hm radsej uzivat len jednu vec.

Viem ze Vas hltim otazkami budem sa snazit uz byt strucnejsi najblizsie,

dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: ned dub 17, 2011 7:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
vdaka \":)\" Vam

upresnim to trosku , nejem a nepijem vobec mliecne vyrobky uz dlhsiu dobu az na nejake kvalitnejsie tvrde syry . Dakujem za tie recepty ten ostropestrec zrejme tiez vyskusam.

pan Jarda o tom bielom ile alebo aj zelenom ile som pocul a zhodou ukolnosti som sa na neho pytal nedavno v lekarnach a nie jednej a nikde nemali a pozerali na mna ako na blazna co od nich chcem preto zvazujem tie Schindeleho mienraly kedze maju podobne zlozenie a z velkej casti je to prave kremik ktory je aj v ile aj v schindeleho mimeraloch. Otazne je len to ci je to pe mna vhodny doplnok a nutny ci mi mozu tie mineraly pomoct lebo nie sa najlacnejsie ale vyzeraju doveryhodne a vydzia na dlhsie. Pokial su tie mineraly podobne ako il ktory je podla Vas dobry tak aj napriek vyssej cene si ich urcite zakupim kedze il nezozeniem a zase mi az tak o prachy nejde skor o zdravie a pohodu.

Len neviem ci je vhodne uzivat sanoge l, schindeleho mineraly este aj ostropestrec vsetko naraz.

Este sa chcem zmienit aj o dalsom probleme ktorym je akasi plynatost a prelievanie v crevach, niekedy z nicoho nic mi silno zakvrka proste take neprijemnosti ktore si clovek uvedomi hlavne ked je niekde v spolocnosti a doma to akosi tomu nevenuje pozornost.

takze riesim dva problemy: nedostatocna erekcia a potom travenie alebo akesi prelievanie v crevach a plynatost.

Viem ze je to vsetko z prekyslenia aj jeden aj druhy problem ale dnes nie kazdy zije idealne a aj napriek tomu tieto problemy niektori nemavaju.

este zvazujem ak zacnem uzivat sanogel je to tiez nejaky kremicitan ako tie schindeleho mieneraly tak neviem ci to mozem uzivat spolocne? Takisto sanogel je vra jperfektny cistic pecene a na to este skusit ten ostropestrec alebo hm radsej uzivat len jednu vec.

Viem ze Vas hltim otazkami budem sa snazit uz byt strucnejsi najblizsie,

dakujem

V tom užívání problém nehledejte, jinak bílý jíl vám mohu poslat a případně i další věci z nabídky na konci fóra. U této problematiky jde dost často i o nervy a na ty je chlorid hořečnatý, přičemž celou věc ovlivňuje také zinek a i ten vám mohu zaslat v roztoku jako kapky. V těch střevech můžete jít kvasinky, na což je zde popsán plivací test a řeší je lichořeřišnice, která je také v nabídce. Užívat můžete s nějakým odstupem vše v průběhu dne v tom není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: ned dub 17, 2011 9:28 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
dakujem pan Jarda

no cize na tu psychiku vravite ze moze pomost horcik? Ale kde kupit kvalitny horcik a v akej forme uzivat?
Vsade co citam tak horcik je tazko vstrebatelny a tablety su drahe a neucinne.

Inak co sa tyka na tu potenciu co je vhodne okrem zinku uzivat? Da sa tej erekcii pomoct nejako tiez hoci aj nepriamo cez tie mineraly? Tu masaz prostaty to neviem neviem ci sa na to dam \":)\"

este jedna vec pan Jarda, aky mate nazor na mandle citam ze su zdrave a maju vela vapnika a zrejme aj horcika, je mozne ich uzivat dlhodobo denne a nejako ich povedzme namocit aby neboli take tvrde?

Inak sanogel by tiez mal pomoct na kvasinky kedze precistuje traviaci trakt aj pecen alebo teda radsej tu lichořeřišnicu?

Sam neviem co skor kde a kedy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: ned dub 17, 2011 9:36 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
topper1982 píše:
dakujem pan Jarda

no cize na tu psychiku vravite ze moze pomost horcik? Ale kde kupit kvalitny horcik a v akej forme uzivat?
Vsade co citam tak horcik je tazko vstrebatelny a tablety su drahe a neucinne.

Inak co sa tyka na tu potenciu co je vhodne okrem zinku uzivat? Da sa tej erekcii pomoct nejako tiez hoci aj nepriamo cez tie mineraly? Tu masaz prostaty to neviem neviem ci sa na to dam \":)\"

este jedna vec pan Jarda, aky mate nazor na mandle citam ze su zdrave a maju vela vapnika a zrejme aj horcika, je mozne ich uzivat dlhodobo denne a nejako ich povedzme namocit aby neboli take tvrde?

Inak sanogel by tiez mal pomoct na kvasinky kedze precistuje traviaci trakt aj pecen alebo teda radsej tu lichořeřišnicu?

Sam neviem co skor kde a kedy


Nemáte náhodou projevy jako suchou pokožku nebo špatné nálady? Tím myslím, že nejste pozitivně naladěn - pozitivní emoce? A nebo možná užíváte hodně ostrých nebo kyselých koření a potravin?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: ned dub 17, 2011 9:44 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
fdh dakujem za odpoved

ano mam suchu kozu aj lupiny ktorych sa neviem zbavit, mate nejaku dobru radu na tie kvasinky a lupiny?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pon dub 18, 2011 9:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
dakujem pan Jarda

no cize na tu psychiku vravite ze moze pomost horcik? Ale kde kupit kvalitny horcik a v akej forme uzivat?
Vsade co citam tak horcik je tazko vstrebatelny a tablety su drahe a neucinne.

Inak co sa tyka na tu potenciu co je vhodne okrem zinku uzivat? Da sa tej erekcii pomoct nejako tiez hoci aj nepriamo cez tie mineraly? Tu masaz prostaty to neviem neviem ci sa na to dam \":)\"

este jedna vec pan Jarda, aky mate nazor na mandle citam ze su zdrave a maju vela vapnika a zrejme aj horcika, je mozne ich uzivat dlhodobo denne a nejako ich povedzme namocit aby neboli take tvrde?

Inak sanogel by tiez mal pomoct na kvasinky kedze precistuje traviaci trakt aj pecen alebo teda radsej tu lichořeřišnicu?

Sam neviem co skor kde a kedy

O chloridu hořečnatém je zde celé vlákno, na potenci je dobrá srovnaná psychika a remineralizovat tělo, přičemž masáž prostaty si chválí každý, kdo ji vyzkouší. Pokud se týká mandlí určitě ano, na to je zde popsáno mandlové mléko, nebo obecně ořechové mléko, čili si to dohledejte. Můžete dávat jak Sanogel, tak lichořeřišnici, to se nijak netluče.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 378 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz