Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob kvě 18, 2024 10:43 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 378 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 8:04 pm 
Offline

Registrován: úte lis 09, 2010 8:26 pm
Příspěvky: 41
Petr 2 píše:
Taky sem uprednostnoval suplementaci mineralu a stopovych prvku, je mozne ze nejaky vliv to ma, mam ale obavu ze ne vetsi jak jine faktory, na ktere byc hse vas chtel zeptat, kdyz mate tak bohate zkusenosti. Radeji bych volil SZ protoze mam takove zkusenosti ze lide odpovidavaji soukrome nepatrne jinak nez verejne ikdyz jde o anonymni diskuzi. A na detailech celkem dost zalezi.

Jasné no problem, mail: sulponet@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
sulponet píše:
No já poradit asi můžu, ale nebude to co chcete slyšet...Jsem už cca 20 měsíců na nevařené stravě, cca rok jen ovoce, zelenina, občas dobrý sýr, nyní občas tak jednou týdně i maso. Měl jsem nebo mám problémy snad se vším co je tady na tomto foru uváděno, kvasinka, hcl, demineralizace, paraziti, plísně, překyselení atd. Přešel jsem na tuto stravu proto, že jsem měl neuvěřitelné problémy s trávením, tehdy jsem si našel knížky od Wollkera - šťávy a tak, takže v dobré víře jsem jel cca rok podle něj, ještě musím říct, že jsem vytrvalostní sportovec-maratony na kole, každý den cca 2-4 hodiny trénink. No dopadlo to tak, že po roce jsem měl úplně vymlácené baterky a tak jsem začal zjišťovat proč, no a to jsem se teprve dostal sem a začal řešit výše uvedené problémy, které se ani rok na čerstvé stravě nevyřešily.Co se týká erekce-klasika, jakmile jsem přestal jíst tak jak všichni - přestala-více méně, začaly zřejmě očisťovací reakce organizmu, které trvají dodnes, ale už to jde vydržet a zdá se mi, že na takové podružné věci jako je erekce, organizmus prostě tehdy neměl energii-věnoval se čistění. Tehdy jsem byl z toho taky hotový, zkoušel jsem lecos - kotvičník jsem do sebe mimo jiné taky lil, ale více méně bez výsledku. Jakmile jsem však po tom roku, kdy se tělo asi opravdu hodně vyčistilo a začal jsem do něj cpát všechno možné podle p.Zajíčka-vitamíny, minerály, absolvoval jsem kůru MMS atd., tak jsem asi před 2 měsíci přidal i onen kotvičník a světe div se-skoro jak za mlada \":-)\" a to mám skoro 50 roků a sportoji daleko víc než kdykoliv před tím jo a ještě téměř denně chlastám-ne moc, ale denně cca do půl litru červeného nebo 1-2 plzeňky \":lol:\" .Stále mám ještě hodně problémů, ale to kolik mám energie, nepamatuju ani v 18 letech a tedy tak nějak cítím, že to někam asi směřuje a prostě si myslím, že to chce vydržet. Nicméně si myslím, že je to opravdu jen pro silné povahy a mojim kamarádům a známým už dávno neradím, nemá to smysl, každý si myslí, že se vše vyřeší hned a tak jenom poslouchám, jak chodí po doktorech a za živa umírají. Já jsem i s mojí přítelkyní za podivína, na mnoho akcí už nás nezvou, protože jsme už prostě jiní a to lidské stádo neumí zkousnout, když se někdo odlišuje...Jinak pro případný popis zkušeností jsem kdykoliv k dispozici, ale radit neumím, nemám na to svědomí, nicméně opravdu dost je toho popsáno zde, ale i na jiných webech. Co si po tom všem myslím, je že nejdůležitější je nespoléhat se na jiné, ale vše důkladně nastudovat, sám se vypozorovat, poznat své tělo a pak tvrdě na věc...Mnoho štěstí a vůle...

Pokud se člověk začne trochu sledovat a udělá alespoň stejný pravidelný servis u svého těla, jako u svého auta, tak není důvodu proč by fungovat neměl, ale pokud na to kašle, tak se zase nesmí divit, že prostě za jízdy vypadne zkorodovanou podlahou na silnici a důkladně si rozbije hubu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 10:43 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
vdaka Sulponet

Dik za odpoved, no ja som mladsi este a seriozne proste sportujem a relaxacne cvicim, mam dost pohybu a rad by som skor pribral ako chudol nakolko som moc stihly a nemam zaujem byt este viac chudy.

Cize moja predstava je nabrat hmotu aspon trosku a popritom nabrat zdravsie a poriesit problemy, samozrejme neprezieram sa to absolutne ved keby aj tak priberiem a je zo mna prasa. Prave naopak detoxikoval som sa isty cas, teraz uz pomenej ale stale vlastne prebieha u mna isty proces ocisty a striedmosti.

lenze na tejto stranke sa clovek dozvie ze jediny zmysel preco jest je len aby som prezil a na to nam musi stacit par orieskov a zeeninove stavy, takze tak je to preto sa o nic ani nepokusam uz

Co tam po tom ze mi je na odpadnutie a nemam energiu a dost sil pre dnesny moderny zivot plny zhonu a stresu, dam si par gramov kokosaka s mandlami a musi to stacit, fakt sila logika

tieto stranky su fajn, vela mi dali a vela daju kazdemu ale s par vecami sa nestotoznujem, bohuzial nezijeme v dobe ako nasi predkovia ked clovek cely den nic nerobil len sa spokojne najedol a sedel na zadku. Praclovek zbieral lesne plody alebo si ulovil ryby alebo nieco ine a vegetil cely den. Lenze dnesny clovek potrebuje na kazdu hodinu svojho narocneho zivota plneho pohybu zhonu a stresu viac ako len nejake oriesky a stavy ktore energiu nedodaju. Nemozem podavat pracovny vykon a byt uzitocny a zaroven nic nejest alebo jest len minimum a aj to jest nieco co ma absolutne nenasyti.

Skusal som mandle, tekvicove semienka, ale je mi z toho na grc, neda sa z toho najest ani nahodou akurat mi pride zle ked to prezeniem a zjem ich viac. Zeleninove stavy su fajn to hej ale este som sa z tekutej stravy nikdy nenasytil.

Ja volim kompromis, aj varene aj surove aj stavy a voda a hlavne pohyb


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: úte kvě 10, 2011 6:57 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
sulponet píše:
Jasné no problem, mail: sulponet@seznam.cz

Emailem neni treba tady je funkce soukrome zpravy (SZ).

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2011 8:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
vdaka Sulponet

Dik za odpoved, no ja som mladsi este a seriozne proste sportujem a relaxacne cvicim, mam dost pohybu a rad by som skor pribral ako chudol nakolko som moc stihly a nemam zaujem byt este viac chudy.

Cize moja predstava je nabrat hmotu aspon trosku a popritom nabrat zdravsie a poriesit problemy, samozrejme neprezieram sa to absolutne ved keby aj tak priberiem a je zo mna prasa. Prave naopak detoxikoval som sa isty cas, teraz uz pomenej ale stale vlastne prebieha u mna isty proces ocisty a striedmosti.

lenze na tejto stranke sa clovek dozvie ze jediny zmysel preco jest je len aby som prezil a na to nam musi stacit par orieskov a zeeninove stavy, takze tak je to preto sa o nic ani nepokusam uz

Co tam po tom ze mi je na odpadnutie a nemam energiu a dost sil pre dnesny moderny zivot plny zhonu a stresu, dam si par gramov kokosaka s mandlami a musi to stacit, fakt sila logika

tieto stranky su fajn, vela mi dali a vela daju kazdemu ale s par vecami sa nestotoznujem, bohuzial nezijeme v dobe ako nasi predkovia ked clovek cely den nic nerobil len sa spokojne najedol a sedel na zadku. Praclovek zbieral lesne plody alebo si ulovil ryby alebo nieco ine a vegetil cely den. Lenze dnesny clovek potrebuje na kazdu hodinu svojho narocneho zivota plneho pohybu zhonu a stresu viac ako len nejake oriesky a stavy ktore energiu nedodaju. Nemozem podavat pracovny vykon a byt uzitocny a zaroven nic nejest alebo jest len minimum a aj to jest nieco co ma absolutne nenasyti.

Skusal som mandle, tekvicove semienka, ale je mi z toho na grc, neda sa z toho najest ani nahodou akurat mi pride zle ked to prezeniem a zjem ich viac. Zeleninove stavy su fajn to hej ale este som sa z tekutej stravy nikdy nenasytil.

Ja volim kompromis, aj varene aj surove aj stavy a voda a hlavne pohyb

Budete muset ještě dlouho přemýšlet, než vám dojde, že energie člověka není o kaloriích, ale o jiném druhu energie a tu můžete mít prakticky i bez jídla, tedy vaše logika je katastrofálně mylná a větší objem jídla vám ani energii, ani zdraví nepřinese.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2011 11:17 am 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
p Jarda

Ja netvrdim ze zivot je o kaloriach ale clovek, ktory funguje a pracuje a chce aktivne zit tak tie kalorie potrebuje lebo zo vzduchu energiu neziskam.

Tu na tejto stranke je sice kvantum uzitocnych informacii ale cloveka privedu akurat na pokraj podvyzivy, sam som schudol 7 kil za rok aj nieco odkedy sa venujem detoxu a to som na tejto stranke vtedy este nebol a odkedy sa uspesne detoxikujem je mi blbsie a blbsie, tocenie hlavy, bledost, som bez energie, ziadna slava ani v sexe ako som spominal, proste nevidim ziadny zmysel sa cielene a ustavicne detoxikovat a cistit nakolko to sposobuje zrejme viac problemov ako pozitiv. Ustavicne sebakotrolovanie a detoxikovanie a sledovanie co zjest a nezjest privedie cloveka ked uz nie po fyzickej stranke tak urcite po psychickej uplne do zahuby.

Mozem povedat ze som stihly , vyska 177cm vaha 68kil, ale lepsie som sa citil ked som mal 75kil a nejaku tu svalovu hmotu, odkedy sa detoxikujem sledujem kontrolujem co zjem je mi na nic. Ziadna energia, ziaden sex, ziadne pozitivne zmeny. Tak kruci kde je chyba ked mam 68 kil som na svoju vysku idelane chudy tak kde je chyba ze u mna nic nefunguje a som bledy ako stena a penis mi nestoji ani keby som do neho zabil klinec? Pritom krvne testy su absolutne v poriadku a celkovo nemam ziadne problemy. Ja si myslim ze je to tym nezmyselnym chudnutim a detoxom a ustavicnym sledovanim co zjest nezjest a inym blbnutim.

je vobec nejaka potravina okrem orieskov a zeleninovych stiav co nesposobuje smrt? lebo aj ked budem akokolvek sa liecit a zit zdravo tak isto umriem na nejaku somarinu co nema nic spolocne s tymto celym zvlastnym sposobom zivota.

rano si mam co dat?
vlocky nie, ryby nie, chlieb uz vobec, parky to je uz ista smrt, tak potom ist do prace hladny a tam umriet alebo ako to mame chapat my bezni smrtelnici?

obed co si dat?
cestoviny prekysluju, maso je hnus, pizza je biely jed, asi musim byt hladny opat na orieskoch \":)\"

vecera?
opat nejake bobule a tie zapit zel stavou? Neviem kde pracujete co robite alebo ci zijete v skleniku v izolacii ale takouto stravou skor pridem do hrobu ako sa vyliecim a to nesrandujem

Keby ste mali p Jarda ist na turu alebo na celodenny vylet co by ste mali v ruksaku? Dve kila kesu orechov alebo co? Nerozumiem co jete ak ste mimo domova, v prirode a tak, ci to hladujete vtedy alebo ako to riesite.

Ja by som len rad vedel co jest p Jarda co jest ked aktivne zijem a sportujem a nesedim doma na zadku. Lebo z orieskov sa nenajem ani z inych Vasich pseudojedal.

nemusite odpisovat a mozete to aj zmazat, kazdy mame svoj nazor na tieto veci a kazdy svoju pravdu,

tento sposob zivota zit v kuse v detoxe je akurat dobry na zblbnutie, niekto sa nedetoxikuje a stoji mu aj v 50tke a zije aj 85 rokov a viac, a niekto zije cely zivot zdravo a v 50tke dostane infarkt taka je cela pravda, genetika a vrodene dispozicie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2011 4:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
topper1982 píše:
Ja netvrdim ze zivot je o kaloriach ale clovek, ktory funguje a pracuje a chce aktivne zit tak tie kalorie potrebuje lebo zo vzduchu energiu neziskam.
tento sposob zivota zit v kuse v detoxe je akurat dobry na zblbnutie, niekto sa nedetoxikuje a stoji mu aj v 50tke a zije aj 85 rokov a viac, a niekto zije cely zivot zdravo a v 50tke dostane infarkt taka je cela pravda, genetika a vrodene dispozicie.

Ty si asi veľmi netrpezlivý jedinec \":mrgreen:\" Tu nehovoríme o zázračnej pilulke s okamžitým účinkom a nevyriešením príčiny. Tu hovoríme o dlhotrvajúcom ozdravnom procese! To, čo sa deje s tvojim telom budú nepochybne detoxikačné reakcie a telo ti tak oznamuje, že jasá! Že si sa konečne dal na upratovanie. Tých 7 kíl za rok vôbec nie je tragické, ja som v prvý rok zhodila 9kg sajrajtu. Ak myslíš, že strácaš svalovú hmotu, tak niekde robíš chybu a chyba určite nebude v orieškoch \":D\" . To chce iba málo, obrniť sa trpezlivosťou a vydržať Môžem ti povedať, že som 15 rokov aktívne hrala basket a pri tej minimálnej strave, ako si spomínam, čo som vtedy pojedala, žiadna energia mi nechýbala ani na zápasy ani na kondičné tréningy. Ale vtedy bol mladý organizmus ešte v harmónii a vstrebal čo potreboval aj z mála. A práve to potrebuješ, zharmonizovať telo tak, aby si vystačilo s málom, to je cieľ ktorý musíš dosiahnuť a nie nariekať hneď na začiatku. Čítaj pozornejšie tieto stránky, rob si výpisky, lebo je tu toho už naozaj veľa a uvidíš, že nakoniec princíp pochopíš a postupne sa to spraví. Veľa šťastia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2011 6:34 pm 
Offline

Registrován: úte lis 09, 2010 8:26 pm
Příspěvky: 41
topper1982 píše:
p Jarda

Ja netvrdim ze zivot je o kaloriach ale clovek, ktory funguje a pracuje a chce aktivne zit tak tie kalorie potrebuje lebo zo vzduchu energiu neziskam.

Tu na tejto stranke je sice kvantum uzitocnych informacii ale cloveka privedu akurat na pokraj podvyzivy, sam som schudol 7 kil za rok aj nieco odkedy sa venujem detoxu a to som na tejto stranke vtedy este nebol a odkedy sa uspesne detoxikujem je mi blbsie a blbsie, tocenie hlavy, bledost, som bez energie, ziadna slava ani v sexe ako som spominal, proste nevidim ziadny zmysel sa cielene a ustavicne detoxikovat a cistit nakolko to sposobuje zrejme viac problemov ako pozitiv. Ustavicne sebakotrolovanie a detoxikovanie a sledovanie co zjest a nezjest privedie cloveka ked uz nie po fyzickej stranke tak urcite po psychickej uplne do zahuby.

Mozem povedat ze som stihly , vyska 177cm vaha 68kil, ale lepsie som sa citil ked som mal 75kil a nejaku tu svalovu hmotu, odkedy sa detoxikujem sledujem kontrolujem co zjem je mi na nic. Ziadna energia, ziaden sex, ziadne pozitivne zmeny. Tak kruci kde je chyba ked mam 68 kil som na svoju vysku idelane chudy tak kde je chyba ze u mna nic nefunguje a som bledy ako stena a penis mi nestoji ani keby som do neho zabil klinec? Pritom krvne testy su absolutne v poriadku a celkovo nemam ziadne problemy. Ja si myslim ze je to tym nezmyselnym chudnutim a detoxom a ustavicnym sledovanim co zjest nezjest a inym blbnutim.

je vobec nejaka potravina okrem orieskov a zeleninovych stiav co nesposobuje smrt? lebo aj ked budem akokolvek sa liecit a zit zdravo tak isto umriem na nejaku somarinu co nema nic spolocne s tymto celym zvlastnym sposobom zivota.

rano si mam co dat?
vlocky nie, ryby nie, chlieb uz vobec, parky to je uz ista smrt, tak potom ist do prace hladny a tam umriet alebo ako to mame chapat my bezni smrtelnici?

obed co si dat?
cestoviny prekysluju, maso je hnus, pizza je biely jed, asi musim byt hladny opat na orieskoch \":)\"

vecera?
opat nejake bobule a tie zapit zel stavou? Neviem kde pracujete co robite alebo ci zijete v skleniku v izolacii ale takouto stravou skor pridem do hrobu ako sa vyliecim a to nesrandujem

Keby ste mali p Jarda ist na turu alebo na celodenny vylet co by ste mali v ruksaku? Dve kila kesu orechov alebo co? Nerozumiem co jete ak ste mimo domova, v prirode a tak, ci to hladujete vtedy alebo ako to riesite.

Ja by som len rad vedel co jest p Jarda co jest ked aktivne zijem a sportujem a nesedim doma na zadku. Lebo z orieskov sa nenajem ani z inych Vasich pseudojedal.

nemusite odpisovat a mozete to aj zmazat, kazdy mame svoj nazor na tieto veci a kazdy svoju pravdu,

tento sposob zivota zit v kuse v detoxe je akurat dobry na zblbnutie, niekto sa nedetoxikuje a stoji mu aj v 50tke a zije aj 85 rokov a viac, a niekto zije cely zivot zdravo a v 50tke dostane infarkt taka je cela pravda, genetika a vrodene dispozicie.

No musím říct, že po tvé odpovědi co jsi mi napsal, jsem se už nechtěl zapojovat, ale to cos napsal teď, mě přesvědčilo, že se ještě pokusím,tedy:
- v podstatě reaguješ jako většina lidí-musím jíst sračky, abych měl energii.
- to co ti napsal Jarda sedí na 100%
- nechápu, proč pořád omíláš oříšky, když je tolik možností co jíst (co takhle - na snídani ovoce s jogurtem, na oběd patlanici s oříškama a na večeři zeleninu s něčím na ochucení, třeba trošku sýra)- je to jen nástřel, ale např. patlanice je neuvěřitelná nabíječka plná energie a navíc zdravá.
- energii nemáš z toho, že bys třeba málo jedl, ale že se čistíš.
- já denně sportuji 2-4 hodiny, v soboty tvrdé závody a energie stačí, dokonce jsem se letos neuvěřitelně zlepšil.
- neříkám, že je to jednoduché, naopak, ale vidina zdravého života snad za to stojí.
no nic, drž se...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 12, 2011 9:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
p Jarda

Ja netvrdim ze zivot je o kaloriach ale clovek, ktory funguje a pracuje a chce aktivne zit tak tie kalorie potrebuje lebo zo vzduchu energiu neziskam.

Tu na tejto stranke je sice kvantum uzitocnych informacii ale cloveka privedu akurat na pokraj podvyzivy, sam som schudol 7 kil za rok aj nieco odkedy sa venujem detoxu a to som na tejto stranke vtedy este nebol a odkedy sa uspesne detoxikujem je mi blbsie a blbsie, tocenie hlavy, bledost, som bez energie, ziadna slava ani v sexe ako som spominal, proste nevidim ziadny zmysel sa cielene a ustavicne detoxikovat a cistit nakolko to sposobuje zrejme viac problemov ako pozitiv. Ustavicne sebakotrolovanie a detoxikovanie a sledovanie co zjest a nezjest privedie cloveka ked uz nie po fyzickej stranke tak urcite po psychickej uplne do zahuby.

Mozem povedat ze som stihly , vyska 177cm vaha 68kil, ale lepsie som sa citil ked som mal 75kil a nejaku tu svalovu hmotu, odkedy sa detoxikujem sledujem kontrolujem co zjem je mi na nic. Ziadna energia, ziaden sex, ziadne pozitivne zmeny. Tak kruci kde je chyba ked mam 68 kil som na svoju vysku idelane chudy tak kde je chyba ze u mna nic nefunguje a som bledy ako stena a penis mi nestoji ani keby som do neho zabil klinec? Pritom krvne testy su absolutne v poriadku a celkovo nemam ziadne problemy. Ja si myslim ze je to tym nezmyselnym chudnutim a detoxom a ustavicnym sledovanim co zjest nezjest a inym blbnutim.

je vobec nejaka potravina okrem orieskov a zeleninovych stiav co nesposobuje smrt? lebo aj ked budem akokolvek sa liecit a zit zdravo tak isto umriem na nejaku somarinu co nema nic spolocne s tymto celym zvlastnym sposobom zivota.

rano si mam co dat?
vlocky nie, ryby nie, chlieb uz vobec, parky to je uz ista smrt, tak potom ist do prace hladny a tam umriet alebo ako to mame chapat my bezni smrtelnici?

obed co si dat?
cestoviny prekysluju, maso je hnus, pizza je biely jed, asi musim byt hladny opat na orieskoch \":)\"

vecera?
opat nejake bobule a tie zapit zel stavou? Neviem kde pracujete co robite alebo ci zijete v skleniku v izolacii ale takouto stravou skor pridem do hrobu ako sa vyliecim a to nesrandujem

Keby ste mali p Jarda ist na turu alebo na celodenny vylet co by ste mali v ruksaku? Dve kila kesu orechov alebo co? Nerozumiem co jete ak ste mimo domova, v prirode a tak, ci to hladujete vtedy alebo ako to riesite.

Ja by som len rad vedel co jest p Jarda co jest ked aktivne zijem a sportujem a nesedim doma na zadku. Lebo z orieskov sa nenajem ani z inych Vasich pseudojedal.

nemusite odpisovat a mozete to aj zmazat, kazdy mame svoj nazor na tieto veci a kazdy svoju pravdu,

tento sposob zivota zit v kuse v detoxe je akurat dobry na zblbnutie, niekto sa nedetoxikuje a stoji mu aj v 50tke a zije aj 85 rokov a viac, a niekto zije cely zivot zdravo a v 50tke dostane infarkt taka je cela pravda, genetika a vrodene dispozicie.

Vám se zjevně poradit nedá a pak je to z mé strana ztráta času se vás stále snažit přesvědčit, že nejsem z jiné planety a žiji v normálním, pro jiné lidi až nepochopitelném vytížení, což bohatě zvládám na zde uvedené stravě a po normální stravě bych už prděl do hlíny zhruba čtvrt století. Pokud vám nestačí to, co mimo mě napsala členka Sybilla a člen sulponet, tak jste prostě dosud nepřipravený a musíte zatím čekat v blahé nevědomosti, než se vaše tělo rozhasí mnohem více. Výborné je, pokud z člověka něco teče a naprosto ideální je pokud teče krev, to již i zapřisáhlý konzument buřtů pochopí, že je se svojí logikou v hajzlu a pak mu šmakují i slepičí hovna s medem, jenom když to zabere na ten jeho buřtový problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 12, 2011 10:08 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
topper1982 neviem prečo ale silno mi pripominas nowocayna, aj skladbou vety aj myslienkovymi pochodami...ste pribuzny?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 8:05 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
ahoj mohy

nie sme pribuzni, inak gramatika ti moc nejde vsak?
ked uz tak pribuzni sa pise v mnoznom cisle nie pribuzny
a pise sa myslienkovymi pochodmi nie pochodami

mame podobne nazory zrejme ale pribuzni nie sme, ja som tu novy clen a nepoznam ho

ak mas nejaku radu k veci to mi skor pomoze


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 8:07 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
p Jarda

da sa mi poradit, vsetko sa da \":)\" ale proste ja necitim zlepsenie, verte mi ze u dlhsi cas sa nejako detoxikujem a snazim ale nic moc, neciti msa proste fajn a preto ma to stve.

ospravedlnujem sa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 8:56 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
p Jarda

Ked uz teda sme pri tej potencii, cital som tu niekde pri inom clanku a inej teme kde pisete ze upravou acidozy sa moze zlepsit ta potencia. Mna by zaujimalo ci jest denne nejaky ten citron alebo pomaranc moze pomoct pripadne aky mate nazor na laktat horecnaty ako zdroj horcika, ktory je dobry na mnoho veci.

Nasiel som sumive tablety s laktatom horcika plus vitamin B6 a vcelku su lacne a chutne tak snad by som to mohol zaradit tiez do jedalnicka aj popri zinku, ktory uzivam vo forme glukonan zinocnaty.

Este by ma zaujimalo ako je to s vapnikom ci aj ten netreba zaradit a napr melasa posobi vraj tiez zasadito aj ked vraj krmi kvasinky lebo je to cukor. Lenze ked posobi zasadito nemala by krmit kvasinky nie? Mne sa melasa zda vyborny zdroj vitaminov, mineralov a moze pomost pri odkysleni tela podla mna. Aky mate na to nazor

v podstate ako vravite , telo treba odkyslit ale ako je to najucinejsie nejakou prirodzenou stravou? pomarance citrony , uhorky zelenina? ovocie?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 10:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28288
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
p Jarda

Ked uz teda sme pri tej potencii, cital som tu niekde pri inom clanku a inej teme kde pisete ze upravou acidozy sa moze zlepsit ta potencia. Mna by zaujimalo ci jest denne nejaky ten citron alebo pomaranc moze pomoct pripadne aky mate nazor na laktat horecnaty ako zdroj horcika, ktory je dobry na mnoho veci.

Nasiel som sumive tablety s laktatom horcika plus vitamin B6 a vcelku su lacne a chutne tak snad by som to mohol zaradit tiez do jedalnicka aj popri zinku, ktory uzivam vo forme glukonan zinocnaty.

Este by ma zaujimalo ako je to s vapnikom ci aj ten netreba zaradit a napr melasa posobi vraj tiez zasadito aj ked vraj krmi kvasinky lebo je to cukor. Lenze ked posobi zasadito nemala by krmit kvasinky nie? Mne sa melasa zda vyborny zdroj vitaminov, mineralov a moze pomost pri odkysleni tela podla mna. Aky mate na to nazor

v podstate ako vravite , telo treba odkyslit ale ako je to najucinejsie nejakou prirodzenou stravou? pomarance citrony , uhorky zelenina? ovocie?

Citróny určitě ano a v neomezeném množství a na hořčík je chlorid hořečnatý to je nejlevnější a nejvhodnější forma vše ostatní je dražší a méně účinné. Zařadit můžete cokoliv, ale vhodné formy zde popisuji, čili se jich raději držte. Melasa je velice dobrá, ale ne pro lidi s kvasinkou, to si musíte vyzkoušet. Nejlepší je na to monodieta na melounech, ale to zase nebudete chtít slyšet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 10:32 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
topper1982 píše:
ahoj mohy

nie sme pribuzni, inak gramatika ti moc nejde vsak?
ked uz tak pribuzni sa pise v mnoznom cisle nie pribuzny
a pise sa myslienkovymi pochodmi nie pochodami

mame podobne nazory zrejme ale pribuzni nie sme, ja som tu novy clen a nepoznam ho

ak mas nejaku radu k veci to mi skor pomoze

Tak ano, gramatika mi moc nejde mám čo zlepšovať. Ale zas na druhej strane radšej zlepšovať gramatiku ako erekciu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 378 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz