Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 11:07 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 3:27 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 10:47 am
Příspěvky: 11
Moc děkuji za odpověď. Zkusím nejdříve dodat hořčík vylisovanými šťávami, pokud to bude málo, objednám si u Vás sůl. Ještě bych se Vás chtěla zeptat, co si myslíte o hemeopatii? Léčím se tak už 3/4 roku a zatím se cítím hůř než před léčbou. Škoda, že jsem Vaše stránky neobjevila dříve. Díky Vám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 3:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Evelína píše:
Moc děkuji za odpověď. Zkusím nejdříve dodat hořčík vylisovanými šťávami, pokud to bude málo, objednám si u Vás sůl. Ještě bych se Vás chtěla zeptat, co si myslíte o hemeopatii? Léčím se tak už 3/4 roku a zatím se cítím hůř než před léčbou. Škoda, že jsem Vaše stránky neobjevila dříve. Díky Vám.

Ze šťáv deficity nesrovnáte, nebo za moc dlouho, to si raději dělejte mandlové mléko, to jsem zde již také popisoval. Homeopatie je výborná metoda, ovšem musíte narazit na dobrého homeopata, jinak to je pouze trápení bez výsledku, což tuto metodu dost poškozuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: pát dub 08, 2011 9:18 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 10:47 am
Příspěvky: 11
Dobrý den, mléko jsem si udělala,mandle naložila přes noc do vlahé vody,tu ráno na lačno vypila,mandle dala opět do vody a rozmixovala,drť snědla. Kolik bych měla vypít mléka a jak často? Ten hořčík nemá smysl kupovat jako potravinový doplněk,případně s vapníkem či jiným minerálem? Mám totiž pocit,že mi chybí i ten vápník, vlastně mi po dvou dětech chybí snad všechno. Díky moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: pát dub 08, 2011 9:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Evelína píše:
Dobrý den, mléko jsem si udělala,mandle naložila přes noc do vlahé vody,tu ráno na lačno vypila,mandle dala opět do vody a rozmixovala,drť snědla. Kolik bych měla vypít mléka a jak často? Ten hořčík nemá smysl kupovat jako potravinový doplněk,případně s vapníkem či jiným minerálem? Mám totiž pocit,že mi chybí i ten vápník, vlastně mi po dvou dětech chybí snad všechno. Díky moc.

To se dá pít dle chuti, ale na srovnání těch minerálů to asi stačit nebude. Vhodné je aplikovat chlorid hořečnatý v roztoku a i tak se stav rovná tak 2-4 měsíce. Vápník nemá cenu nyní řešit, pokud po hořčíku nemáte průjem, tak ho máte zatím dostatek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: úte kvě 10, 2011 1:33 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 10:47 am
Příspěvky: 11
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, užívám denně 1000C 1tabletu a 1tabletu rutinu. Zároveň bych ale potřebovala organismu dodat selen, jak to nejlépe provést,aby se nevylučovalo jejich vstřebávání? Děkuji moc za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2011 7:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Evelína píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, užívám denně 1000C 1tabletu a 1tabletu rutinu. Zároveň bych ale potřebovala organismu dodat selen, jak to nejlépe provést,aby se nevylučovalo jejich vstřebávání? Děkuji moc za odpověď.

Vitamín C se udrží v organizmu zpravidla pouze dvě hodiny a maximálně, pokud jde o C komplex, tak 12 hodin, čili použijte tento odstup a není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2011 1:20 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 10:47 am
Příspěvky: 11
Děkuji za odpověď,akorát tedy nechápu proč se prodává selen společně s vitamínem C a E,lepší je tedy koupit pokud možno jen samotný selen nebo může být se zinkem z důvodu bílých teček na nehtech? Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2011 5:11 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Evelína píše:
Děkuji za odpověď,akorát tedy nechápu proč se prodává selen společně s vitamínem C a E,lepší je tedy koupit pokud možno jen samotný selen nebo může být se zinkem z důvodu bílých teček na nehtech? Díky.

Proc? Protoze existuje pojem paradigma. Do vyzkumu totiz vstupuji tezko ovlivnitelne slozky jako lidska vira a presvedceni. Vse se da dohloubky nastudovat v literature ktera je uz stara pres pul stoleti od T.S. Kuhna Struktura vedeckych revoluci.
neco malo o tom:
http://antropologie.zcu.cz/thomas-samue ... revoluca-2
K stazeni kniha zde:
http://www.uloz.to/4110845/kuhn-struktu ... voluci-rar

Protoze nekdo vytvori lek na zaklade subjektivne statisticky hodnoceneho vyzkumu nebo teoreticke predpojatosti a za cas po nekolika studiich a novych poznatcich nemusi byt vse tak presvedcive, jak bylo na zacatku nebo kdykoliv v prubehu. Vse se da vycist z historie vyzkumu.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: čtv kvě 12, 2011 9:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Evelína píše:
Děkuji za odpověď,akorát tedy nechápu proč se prodává selen společně s vitamínem C a E,lepší je tedy koupit pokud možno jen samotný selen nebo může být se zinkem z důvodu bílých teček na nehtech? Díky.

To zde píšu prakticky stále, zásadně nekupovat nějaké multi-super sajrajty, které se vzájemně vytloukají, brání vstřebávání látek a vlastně tak do těla nedodáváte prakticky nic. Proč se to prodává, no to je snad jasné. Každý obchod vede většinou ke zisku a zde ne zrovna malému a pokud to debilní ovčané kupují, tak proč by se jim to nemělo prodávat, jde přeci o peníze a o ti jde vždy až v první řadě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: čtv kvě 12, 2011 11:40 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 10:47 am
Příspěvky: 11
Promiňte asi patřím k těm nechápavým blbcům, ale když si dělám pomerančovou šťávu, tak ta obsahuje mimo jiné vitamín C, dodává selan atd. V tomto případě se to vstřebávání vitamínů a minerálů vzájemně netluče? Moc děkuji za objasnění pro méně chápavé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: čtv kvě 12, 2011 8:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Evelína píše:
Promiňte asi patřím k těm nechápavým blbcům, ale když si dělám pomerančovou šťávu, tak ta obsahuje mimo jiné vitamín C, dodává selan atd. V tomto případě se to vstřebávání vitamínů a minerálů vzájemně netluče? Moc děkuji za objasnění pro méně chápavé.

Na tom není nic k nepochopení, ale možná vás mate, že v jakékoliv potravině je to vlastně smíchané všechno, ovšem to má poněkud jinou logiku a naprosto jiné složení. V potravině je vše nějak vzájemně vázáno a využitelnost se tím neruší jako u produktů moderní chemie, nebo farmacie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 10:39 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 10:47 am
Příspěvky: 11
Dobře, a co když člověku chybí většina vitamínů a minerálů? Pouze pitím šťáv deficit nelze dohonit, tak jak postupovat? Co třeba pití zeleného nápoje a užívání chlorely? Děkuji za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 8:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Evelína píše:
Dobře, a co když člověku chybí většina vitamínů a minerálů? Pouze pitím šťáv deficit nelze dohonit, tak jak postupovat? Co třeba pití zeleného nápoje a užívání chlorely? Děkuji za rady.

Ono dost záleží co chybí a kolik toho chybí. Vzhledem k tomu, že některé prvky se rovnají i mnoho měsíců, tak je vhodná celková suplementace na vysokých dávkách a to se zajistit přes šťávy sice dá, ale trvá to dost dlouho. Vhodné je tedy uměle je dodávat, ideálně formou chloridů a také ty zelené kytky umějí dost srovnat, čili ty určitě ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: čtv kvě 19, 2011 9:56 am 
Offline

Registrován: čtv říj 01, 2009 1:17 pm
Příspěvky: 39
Jarda píše:
Vitamín C se udrží v organizmu zpravidla pouze dvě hodiny a maximálně, pokud jde o C komplex, tak 12 hodin, čili použijte tento odstup a není problém.

Dobrý den,

příjde mi divné, že doktoři a reklamy do nás cpou všechny možné léky a vitamíny, aby co nejvíce vydělali, proč by tedy zrovna u vitamínu C bylo všude napsáno , aby člověk bral maximálně 1000 C denně a hlavně nepřekračoval doporučenou dávku. Když by každý člověk bral mnohem více až do průjmu, jak říkáte vy, vydělali by na tom mnohem víc. To mě trochu mate....

To samé například zinek...

Není přece jen rozdíl v tom, dostat do sebe obrovské množství vitamínu C denně z přirozených zdrojů nebo z tablet?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cévní problémy
PříspěvekNapsal: čtv kvě 19, 2011 8:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
zdravyzivot píše:
Dobrý den,

příjde mi divné, že doktoři a reklamy do nás cpou všechny možné léky a vitamíny, aby co nejvíce vydělali, proč by tedy zrovna u vitamínu C bylo všude napsáno , aby člověk bral maximálně 1000 C denně a hlavně nepřekračoval doporučenou dávku. Když by každý člověk bral mnohem více až do průjmu, jak říkáte vy, vydělali by na tom mnohem víc. To mě trochu mate....

To samé například zinek...

Není přece jen rozdíl v tom, dostat do sebe obrovské množství vitamínu C denně z přirozených zdrojů nebo z tablet?

Tak to jste celkem vedle, protože ono to odstraní tolik potíží, že by pak zase nebyl odbyt na jiné a mnohem dražší pilule. Dostat do sebe dostatek těchto látek z přirozených zdrojů je možné v přirozeném prostředí, třeba v amazonském pralese, ale zde to dokážete těžko, protože v těch podtržených a uměle dozrávaných plodinách z hyper-super marketů není zhola nic.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz