Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř lis 21, 2018 12:35 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Sikec7 píše:
Dobrý den, můj bratr 18 let poslední půl roku trpí bolestmi hlavy a do toho se teď v poslední době přidalo píchání v plicích. Bratr má 18 let, 185 cm a 95 kg. Studuje gympl a takřka denně se musí učit aby dával školu na výbornou a mohl dál studovat výšku. Začalo to před půl rokem bolestí přední části temene jako by mozek tlačil na lebku po půl roce začala bolest být intenzivnější a zasáhla celé temeno hlavy + navíc do toho špatné dýchání jakoby pocit bodání do žeber a k tomu bolest srdce. Poslední pár dní je bolest méně snesitelná proto se chci obrátit sem protože vím že už v minulosti jste mi pomohli. V případě že by jste potřebovali více informací dodám. Zatím děkuji a hezký den \":)\"

Jeli příčinou hlavy zvýšená duševní činnost a stresy ,tak velmi doporučuji prostudovat knihu Sergeje Nikitina"Kniha prodlužující život".Mohu doporučit i z vlastní zkušenosti.Popisuje zde velmi účinnou metodu kryodynamiky.Knihu lze stáhnou i z uložto a docela dost informací je i na internetu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 21, 2018 7:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Sikec7 píše:
Dobrý den, můj bratr 18 let poslední půl roku trpí bolestmi hlavy a do toho se teď v poslední době přidalo píchání v plicích. Bratr má 18 let, 185 cm a 95 kg. Studuje gympl a takřka denně se musí učit aby dával školu na výbornou a mohl dál studovat výšku. Začalo to před půl rokem bolestí přední části temene jako by mozek tlačil na lebku po půl roce začala bolest být intenzivnější a zasáhla celé temeno hlavy + navíc do toho špatné dýchání jakoby pocit bodání do žeber a k tomu bolest srdce. Poslední pár dní je bolest méně snesitelná proto se chci obrátit sem protože vím že už v minulosti jste mi pomohli. V případě že by jste potřebovali více informací dodám. Zatím děkuji a hezký den \":)\"

hmmm.. zjevne chce od tela spickove a mimoradne vykony. to je ok. pak ale musi mimoradne skvele vyladit zivotospravu a nebrat ty vykony jako samozrejmost... proc to lidi nevidi a ocekavaji ze telo je neznicitelne?
vim o cem mluvim, jel jsem zatez a kaslal na zivotospravu az jsem si vyrobil rakovinu. \":)\" skoro kazdodenni bolesti hlavy jsem mel pred propuknutim raka skoro dva roky... rakovina je super zkusenost, doporucuju, ale ne vzdy to dopadne dobre... drzim palce at to pochopi a zacne o sebe pecovat...

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: bolesti hlavy
PříspěvekNapsal: ned kvě 19, 2019 9:56 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 9:24 am
Příspěvky: 68
Vedel by mi niekto poradiť, prípadne osobná skúsenosť s mojim problémom, ktorý sa týka častých bolestí hlavy. Stačí aby som bola 10 minút vonku keď je teplo(mám šiltovku)a začnem cítiť také tepanie v hlave. Tak isto napríklad keď si cca. 30 metrov pobehnem na autobus(žiadne extra rýchle tempo)tiež tepanie v hlave, pri návšteve infrasauny po cca.20 minútach silná migréna. Myslím si že to nejak bude súvisieť s cievami v mozgu, ale neviem čo s tým?Takisto aj ráno sa budím takmer denne dolámaná, ako pridusená(spím, pri otvorenom okne), niekedy pomôže keď sa začnem rýchlejšie zhlboka nadychovať aj vydychovať ústami asi pol minútu. \":?\"Mám nízky krvný tlak väčšinou 90/60-100/70


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bolesti hlavy
PříspěvekNapsal: ned kvě 19, 2019 2:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
indiga píše:
Vedel by mi niekto poradiť, prípadne osobná skúsenosť s mojim problémom, ktorý sa týka častých bolestí hlavy. Stačí aby som bola 10 minút vonku keď je teplo(mám šiltovku)a začnem cítiť také tepanie v hlave. Tak isto napríklad keď si cca. 30 metrov pobehnem na autobus(žiadne extra rýchle tempo)tiež tepanie v hlave, pri návšteve infrasauny po cca.20 minútach silná migréna. Myslím si že to nejak bude súvisieť s cievami v mozgu, ale neviem čo s tým?Takisto aj ráno sa budím takmer denne dolámaná, ako pridusená(spím, pri otvorenom okne), niekedy pomôže keď sa začnem rýchlejšie zhlboka nadychovať aj vydychovať ústami asi pol minútu. \":?\"Mám nízky krvný tlak väčšinou 90/60-100/70

Všechny uvedené činnosti rozhýbou krevní oběh a předpokládám že uvolní i toxiny které pak spouští ten problém. Jako první bych viděl zaměřit se na střeva z nichž většinou bolesti hlavy pramení a docela zajímavou radu sem nedávno dala členka ZDENINA s tím že může jít o přetížení duševní činností a nepoměr stavu zátěže mozku a solar plexu z čehož se následně také spouští mnoho problémů a primárně bolest hlavy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz