Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pát říj 18, 2013 9:25 am 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
[quote="ravima":1lxgjqep][quote="Markétuše":1lxgjqep]...oficiální ezoterické vysvětlení...[/quote:1lxgjqep]Dobrý vtip \":D\"
a jaké je "oficiální" ezoterické vysvětlení tvého útočného a nadřazeného chování zde na celém fóru? \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: úte říj 22, 2013 10:55 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Ne asi \":lol:\"
ale co, nechme brouka zit... \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pon říj 28, 2013 5:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
misujka23 píše:
Dobry den Jardo.Mam otazku...Dost casto mi piska v usich, nekdy jen kratkou dobu a zretelne, jindy mene ale treba i cely den.Take me tak od 12-ti let trapi motani hlavy a vice veci.Je mi 24let..Cim to muze byt?Moc dekuji

Z toho všeho, co jsem si zatím přečetl, bych si dovolil souhlasit s tím co vám odpověděl v jednom příspěvku člen 6ma a na vašem místě bych tedy řešil tinitus. V naprosté většině případů jde o deficit hořčíku, což je poměrně snadné zjistit laboratorně, nebo vlasovou analýzou, případně může jít o parazity, ale snazší je jako první vyzkoušet ten hořčík, ten totiž sedí na více vašich uvedených potíží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pon říj 28, 2013 6:25 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Jarda píše:
misujka23 píše:
Dobry den Jardo.Mam otazku...Dost casto mi piska v usich, nekdy jen kratkou dobu a zretelne, jindy mene ale treba i cely den.Take me tak od 12-ti let trapi motani hlavy a vice veci.Je mi 24let..Cim to muze byt?Moc dekuji

Z toho všeho, co jsem si zatím přečetl, bych si dovolil souhlasit s tím co vám odpověděl v jednom příspěvku člen 6ma a na vašem místě bych tedy řešil tinitus. V naprosté většině případů jde o deficit hořčíku, což je poměrně snadné zjistit laboratorně, nebo vlasovou analýzou, případně může jít o parazity, ale snazší je jako první vyzkoušet ten hořčík, ten totiž sedí na více vašich uvedených potíží.


Dobry den, velmi dekuji za odpoved.Lze ho koupit primo od vas?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Tinnitus
PříspěvekNapsal: čtv bře 20, 2014 11:01 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Před rokem mi začalo pískat v hlavě. Prý je to v obou uších a já to jen vnímám(jako ve sluchátkách)že je to v hlavě. Udělal jsem kolečko po všech možných vyšetřeních a doktoři nepřišli na nic. Nedávno začalo taky synovi (22let) a manželce,což je prazvláštní. Když se o tom bavím s lidma, tak zjišťuji,že to není nijak ojedinělý problém a lékařská věda si s tím neví rady. Nenašel jsem na netu ale žádné vlákno, které by se tomuto věnovalo.
Víte někdo co je toho příčinou a jak se toho zbavit? Poraďte prosím. Děkuji za názory a případné rady. Jirka
Ještě musím doplnit,že mám potvrzeno od tří lidí,že se pískání(či šumění) při užívání CDS zhoršilo,je hlasitější, a po vysazení je to opět slabší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: pát bře 21, 2014 10:58 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
O uspesich s tinnitem toho moc neni. Pokud si vzpominam, ze nekde psali o uspesnem vyleceni, tak na jednech strankach nekolik lidi tvrdilo, ze jim pomohl jablecny ocet. Nekdo daval lzici octa do sklenice vody 3x za den a za mesic piskani zmizelo. Nekdo dalsi daval rovnez lzici octa ale smichal to jen s jednou lzici vody, asi dost drsny na piti, ale pry to pomohlo. Pri nejmensim bych si pak stejne vyplachnul pusu vodou kvuli zubum. Nekdo michal jablecny ocet s medem, a taky pry to pomohlo....

A jeste jeden zdroj, v nejakych sebranych diskuznich prispevcich Pavla Machy z pust.cz pise, ze
Pavel Macha píše:
...Ačkoliv jsem měl v minulém roce dost práce se školou, podařilo se mi také naučit se od půstu jednu velice zajímavou věc. Několik žáků reportovalo buď postupné, nebo skokové vyléčení nepříjemného pískání v uších - nemoci odborně zvané Tinitus. To je jedna z mála nemocí, na kterou mají lékaři stejný názor - neléčitelné, ještě nikdo nikdy tinitus nedokázal vyléčit. Přesto to půst dokáže!....

Pokud bys zkusil BIO nefiltrovany jablecny ocet nebo pust s destilkou bude to pro tebe v kazdem pripade uzitecny. I kdyby ti to nepomohlo na tinnitus, pomuze to na neco jineho.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: sob bře 22, 2014 12:44 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Hana Bláhová v té své známé přednášce o parazitech(na youtube) říká, že tinnitus jsou paraziti v té nejčistší podobě. Antihelmitika mi právě došly, tak to chci vyzkoušet. (ale nejen kvůli tomu)
Já k tomu Tinnitu mám jednu svoji další teorii, ale jak laik se ji zde bojím prezentovat, tak uvidíme až po tom odparazitování.
Škoda,že se k tomu zatím nevyjádřil Jarda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: ned bře 23, 2014 11:00 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
na fore som našla Jardovu odpoveď k tomuto problému :
mmch, co byste doporučil na tinnitus - pískání v uších? tušíte čím je způsobené?

díky,
vm

Klystýry určitě vyhovují, nejlépe urinové a na ty uši jednoznačně velké dávky hořčíku, jde o sedimentaci vápníku a hořčík v kombinaci s vitamínem B6 je schopen je rozpustit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: pon bře 24, 2014 12:13 am 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
Někdy problémy způsobuje krční páteř nebo málo kyslíku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2014 9:47 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Nemůžu si pomoct,ale domnívám se,že tinnitus souvisí s cévním systémem. Píská mi v hlavě jinak podle toho co jím a piju-zahuštění krve a počasí-tlaku vzduchu. Pokud se na žilce utvoří výduť, která přitlačí na zprávný nerv,mohl by to člověk vnímat jako zvuk. Je moje teorie mimo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2014 10:03 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
kov píše:
Nemůžu si pomoct,ale domnívám se,že tinnitus souvisí s cévním systémem. Píská mi v hlavě jinak podle toho co jím a piju-zahuštění krve a počasí-tlaku vzduchu. Pokud se na žilce utvoří výduť, která přitlačí na zprávný nerv,mohl by to člověk vnímat jako zvuk. Je moje teorie mimo?

Domníváte se asi správně, já si také myslím, že to způsobuje buď jak jsem se již zmínila: krční páteř, cévy, krevní tlak, který může být kolísavý, mne se pískání opravdu zlepšilo s krční páteří, ale ne úplně, zlobí mne hlavně po probuzení. A to by myslím mohl dělat krevní tlak a spojení s cévním systemem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2014 11:02 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
tinnitus často mají muzikanti ... z toho se dá odvoditi, že jde o fysickou námahu, až únavu, materiálu ... s nějakými důsledky ... pátrejte i tímto směrem ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2014 11:32 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Došly mi domů antihelmitika ,,šité na míru". Takže první udělám kůru proti parazitům a zjistím, jestli je na tom, co tvrdí Bláhová, něco je. Podle Oberonu v sobě nějaké ty breberuše mám, takže je to stejně potřeba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: čtv dub 24, 2014 4:17 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Antihelmitika jsem poctivě vybral, tinnitus mi v hlavě píská spokojeně dál. Byl jsem na kontrole na Oberonu,paraziti jsou pryč. Co si mám myslet o informaci od Hany Bláhové o tom, že ,,tinnitus jsou paraziti v té nejčistší podobě" to fakt nevím.
Pokud můžu soudit na základě vlastního pozorování jak se pískání zlepšuje či zhoršuje v závislosti na tom co sním a vypiju,jaký je tlak vzduchu,atd, tak mi pořád vychází,že to má spojitost se špatným žilním systémem=křečové žíly-žilní výdutě-hemeroidy-bolesti v hlavě-tinnitus. Máte někdo podobný názor?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: stř dub 30, 2014 10:01 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Narazil jsem na stránky,které se zabývají vyloženě tinnitem. Třeba se někomu budou hodit i když jsem tam zatím řešení nenašel. http://www.itinnitus.cz/forum/ Po antiparazitní kůře se pokusím věnovat dalším možnostem, které jste mi doporučili výše. Dík. Jedno po druhé,abych mohl případné vymizení problému přiřadit k právě probíhajcí léčbě.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz