Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 8:42 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: stř říj 09, 2013 8:43 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Toho se nejvic desim :-/ .i si to myslim ze je mam a hlavne me zajima Z CEHO a jestli je se jich opravdu potreba zbavit jakoze uplne, nebo jen cistit pravidelne telo, ktere pak opusti samy? Identifikovala bych to takhle podle toho jak to cosi vypadalo ''hymenolepis diminuta''-je to neco jako cysta?melo to tak 1cm. Mam z toho vazne hruzu hruzouci \":(\"


Naposledy upravil misujka23 dne stř říj 09, 2013 8:51 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: stř říj 09, 2013 8:49 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Jatra vim ze mam spatna a jen co si zvyknu na pravidelne klystyry tak bych to chtela zkusit.v usich mi piska nonstop a uz me to vazne nebavi.klystyry davam mocove od 500ml-1l.vice mi nejde.nedavno ve me nejaka cast uriny zustala a opet-navaly horka,zimnice,toceni hlavy a takhle dokola asi 1 hodinu....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: stř říj 09, 2013 9:51 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Nechci nejak strasit, ale je dost mozne, ze mate parazity i primo v usich. Ja je tam taky mam a je velmi obtizne se jich tam zbavit, trojcatko i chemicke antihelmetika mam za sebou, telo uz ciste bez parazitu(mam to i zmereno na Salvii), ale v usich se ty potvory porad drzi, taky uz nevim jak na ne, nejakych radikalnich veci, jako treba rozpustit antihelemtikum a nalit to tam nosem pres eustachovu trubici se bojim aby se nic nestalo usim..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: stř říj 09, 2013 11:50 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
misujka23: desit se toho nemusis, kazdy je ma, i kdyby se ti povedlo vsechny vyhubit, do par dni uz tam zase nejaci budou \":)\", jenze vetsina jich zije tak nejak v symbioze a vetsinu casu ti zadne potize nezpusobuji, ale pak jsou taci, kteri je zpusobuji ( a ono se to take ruzne meni), rozumnym zivotnim stylem je muzes dost omezit, a trojcatkem nejake vyhubit, ale v tvem pripade bych je vyhubil antihelmintikama (ja s tim ted zacinam, takze nekdy pred vanoci poreferuji, jak to vypada)

Igi:parazity v usich mam take - jedna se o vlasovce-takze je treba brat spravne antih. ,me piska v usich nonstop, zacalo mi to po lecbe boreliozy atb a od te doby to stale trva.
mozna bys mel zkusit jineho poradce, pokud leceni nkam nevede, nevim ke komu chodis a jak mas problematiku nastudovanou, ale jen samotna antihelmintika na to vetsinou nestaci, zkus mrknout treba tady http://www.youtube.com/watch?v=CrLfWDcSCOQ snad budes trochu chytrejsi \</div

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: čtv říj 10, 2013 3:23 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Achjo.asi to vse odstartovalo tou mononukleozou?ani nevim kam treba zajit aby mi zjistili jake ty parazity mam, jak to probiha a kolik to stoji..co treba dlouhe hladovky?nevyzene je to?ja na ORL nejdu tam me uz vzivote nikdo nedostane..jsem strasne stastna, ze konecne nekdo zareagoval a mam si s kym o tom povidat.Moc dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: čtv říj 10, 2013 3:27 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Mam rada klid a ticho,ale diky tomu piskani ho nemam \":(\" mam to nonstop...jinak na ty stranky tam jsem se tedy na vase doporuceni vcera zaregistrovala, tak jdu cist \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: čtv říj 10, 2013 3:37 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
misujka23 píše:
...co treba dlouhe hladovky?...
Ano, doporučuju. Něco je konkrétně o pískání v uších tady, cca od půlky stránky: http://www.pust.cz/frame.php?load=365_2010


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: čtv říj 10, 2013 9:25 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
ravima píše:
Ano, doporučuju. Něco je konkrétně o pískání v uších tady, cca od půlky stránky: http://www.pust.cz/frame.php?load=365_2010

Tak to je bomba!to na me sedi do detailu :-O zkusim zjistit co nejvice info o tom ''tinitusu'' a co myslel tou30-ti kg kouli v brise (viz me vypoukle bricho a tzv.pupecni kyla-jakasi boule v pupiku)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: čtv říj 10, 2013 10:47 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
ano rozhodne souhlasim , pust je super, ja jsem se zatim k delsimu pustu nedostal, drzel jsem zatim 3denni a myslim ,ze jeste nejaky cas se k delsimu asi nedostanu, nejsem na to jeste pripraven, ale zkusit to casem urcite chci.
co se tyce pustu a tinitu, proc to nezkusit, jen si pust prosim dobre nastuduj.
jinak bych rovnez navrhl diskuzi na tema ucinnosti pustu na likvidaci parazitu, protoze napr. ztvrdle cysty obalene mineralni skorepinou ve kterych se spousty druhu parazitu skryva a prebyva i nekolik desetileti se mi nezdjia uplne jednoduse pro telo dobyvatelne, pripadne z jineho uhlu pohledu - vsimne si takove cysty imunitni system a zasahne? pri delsich pustech asi ano, pricemz delsi pust bych definoval 30+,pro me tedy zatim naprosto nepredstavitelne.
to je take jeden z duvodu proc jsem se nyni odebral cestou antihelmintik. dalsi z duvodu jsou viditelne vysledky vylecenych - uz odkazovane vyse.

misujka23: na ORL chodit nemusis, tam ti minimalne nijak nepomohou a pripadne jeste uskodi.
parazity ti zjisti clovek ovladajici EAV - salvie nebo oberon. avsak pozor, zivi se tim kdedo a malokdy natrefis na nekoho skutecne spolehliveho, nehlede na to, ze paraz. zatez nemeri zdaleka vsichni, protoze na to nemaji vybaveni. takze je treba pohledat - vyse odkazovane vlakno na upramene.cz budiz snad spravna cesta k dobremu merici
doporucuji si nechat udelat komplet mereni - ne jen parazity, protoze jsou zde i jine ,,veci" ktere je treba zlikvidovat , aby se to s clovekem ,,hnulo" tim spravnym smerem ke zdravi - viz. odkazovane video na youtube. a jelikoz pises i o mononukleoze, tak bych si nechal promerit i zloutenkove viry (zl. typu A,B,C,D,E,G), mozek a michu.

jinak je samozrejme na tobe jakou cestou se chces vydat.
pust je zadarmo a je to stara overena metoda - poznas nove pocity, zregenerujes cele telo i s hlavou... \":)\"
naproti tomu antihelmintika jsou chemie a pokud nemas procistene telo(predevsim strevo, jatra, ledviny, lymfa, krev,klouby), tak je to dle stupne promoreni take rehole pro jatra a v posledni rade i pro tu penezenku
Ja jsem minuly rok prodelal boreliozu a od te doby se mi rozpoutali ruzne potize jako je tinitus, nejaka zaludecni neurozka, poceni, padani vlasu, problemy s pateri...) takze ted prislo na radu MMS, antihelmintika a k tomu nejakej ten jonas joalis bez ktereho to pry neni ono, takze jsem na to zvedav \":)\" namereno toho bylo ve mne a na me pomerne dost \":-)\"((.
jinak mam za sebou nespocet klystyru, kavovych klystyru, kolem 20 ocist jater, ocistu kloubu, lymfy, ocisty ledvin, torjcatko a tak. no a stejne se mi i tak vyrojily tyto problemy - hold malo na sobe pracuju, je to tak \":)\"

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 5:25 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Pripada mi ze vim jak zacit nebo postupovat, ale pak ctu dal a cim vic toho ctu tim vic si pripadam zmatenejsi a jakobych zas nic nevedela.Uplne se v tom ztracim.Necekala bych, ze tyto veci budu resit ve 24-letech.Ale jsdn rada, ze jsem se diky svemu duchovnu a esoterice dostala az na tyto stranky.Mohu se znptat, kolik je Tobe let?Mas toho uz celkem dost zasebou, ze?ja jsem zacla s tema urinovyma klystyrama ale nejake rozdily nevidim.Jen pri tom piti te uriny to bylo zajmave, ale ja mam strach z tech stavu co predtim nastaly.... \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 6:04 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Dnes jsem v DM objevila lneny olej.myslite ze bude kvalitni?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 6:21 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
misujka23 píše:
Pripada mi ze vim jak zacit nebo postupovat, ale pak ctu dal a cim vic toho ctu tim vic si pripadam zmatenejsi a jakobych zas nic nevedela.Uplne se v tom ztracim.Necekala bych, ze tyto veci budu resit ve 24-letech.Ale jsdn rada, ze jsem se diky svemu duchovnu a esoterice dostala az na tyto stranky.Mohu se znptat, kolik je Tobe let?Mas toho uz celkem dost zasebou, ze?ja jsem zacla s tema urinovyma klystyrama ale nejake rozdily nevidim.Jen pri tom piti te uriny to bylo zajmave, ale ja mam strach z tech stavu co predtim nastaly.... \":(\"

já se domnívám že jsi silný hypochondr ...........asi žiješ sama , nemáš vztah, tak řešíš hlouposti a pozoruješ se ......trošku tě zlobí nervíčky. Kdybys začala žít naplno, všechno by tě přešlo samo......ale tím se pozoruješ , máš tisíc nemocí .

Když žena porodí dítě , má zpočátku spoustu problémů a zdrav,potíží ....ale všechny jí přejdou, protože na ně nemá čas , věnuje se dítěti-..........chovej se stejně , věnuj se druhým lidem a zapomeneš na svoji hypochondrii.

To že ti píská v uších znamená, že nechceš slyšet, nechceš poslouchat , odmítáš rady , nepřijímáš je.....radši pískáš, chceš to přehlušit a děláš to ve velkém.............klystýry ti na tvou neschopnost naslouchat nepomůžou, dál budeš nepřjímat , nenaslouchat........

příklad : V dávném karmickém životě se odehrála událost : nechtěla slyšet, nechtěla naslouchat, nechtěla přijmout to, že by měla naslouchat cizím starostem a pomoci je řešit. Tento odmítnutý člověk bez její pomoci zemřel.

musíš se zaměřit na druhé lidl jsi moc zahleděná na sebe ........


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 7:05 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Marketuse prave jsi asi pronesla neco na zpusob ''podle sebe soudim tebe'' .Jsi docela troufala na to co jsi mi prave napsala, aniz by jsi me ci moji psychiku sebemin znala.Pro Tvoji zvedavost, pritele mam 10 let , jsme stastni, pratel mame dostatek i komunikace s nimi, lidem kolem me pomaham a obcas i vic nez je zdravo.Vzdy mam na prvnim miste ostatni, pak az sebe, ted prisel konecne cas na me.Takze pokud si potrebujes nejakym zpusobem zvysovat ego a upozornovat na sebe temito vecmi, tak prosim ale jinde nez u meho prispevku.Pozoruji se tak jako kazdy clovek ale bohuzel piskani v usich neni mym vymyslem ani jakakoliv jina vec.Zdar Tve karme \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 8:23 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
[quote="misujka23":kpvc2z8w]Marketuse prave jsi asi pronesla neco na zpusob ''podle sebe soudim tebe'' .Jsi docela troufala na to co jsi mi prave napsala, aniz by jsi me ci moji psychiku sebemin znala.Pro Tvoji zvedavost, pritele mam 10 let , jsme stastni, pratel mame dostatek i komunikace s nimi, lidem kolem me pomaham a obcas i vic nez je zdravo.Vzdy mam na prvnim miste ostatni, pak az sebe, ted prisel konecne cas na me.Takze pokud si potrebujes nejakym zpusobem zvysovat ego a upozornovat na sebe temito vecmi, tak prosim ale jinde nez u meho prispevku.Pozoruji se tak jako kazdy clovek ale bohuzel piskani v usich neni mym vymyslem ani jakakoliv jina vec.Zdar Tve karme \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 8:31 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Kdybych nenaslouchala, nereagovala bych.V tuto chvili mi je takovy druh esoteriky celkem k nicemu.Jsem na strankach, kde je ALTERNATIVNI, nikoliv ESOTERICKA ''lecba''.Jinak za nazor dekuji, ale je mi k nicemu.Pekny vecer.P.S. kdybych nikdy nikomu nenaslouchala a nic se nikdy neucila, tak bych si dnes nemohla sama ani utrit zadek, ani cokoliv,takze taky dobrej hoax.. \</div

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz