Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned kvě 05, 2024 12:04 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 8:39 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
[quote="misujka23":334nlvzs]Kdybych nenaslouchala, nereagovala bych.V tuto chvili mi je takovy druh esoteriky celkem k nicemu.Jsem na strankach, kde je ALTERNATIVNI, nikoliv ESOTERICKA ''lecba''.Jinak za nazor dekuji, ale je mi k nicemu.Pekny vecer.P.S. kdybych nikdy nikomu nenaslouchala a nic se nikdy neucila, tak bych si dnes nemohla sama ani utrit zadek, ani cokoliv,takze taky dobrej hoax.. \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 9:09 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
[quote="Markétuše":nmm30om1]...oficiální ezoterické vysvětlení...[/quote:nmm30om1]
Dobrý vtip \":D\"
a jaké je "oficiální" ezoterické vysvětlení tvého útočného a nadřazeného chování zde na celém fóru? \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 9:32 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Markétuše píše:
nenasloucháš , nenasloucháš, jen zuřivě dementuješ ..........bohužel bude ti pískat dál.....i v příštím životě ........
tady je to taky ezoterika , měla bys aspon číst, když nenasloucháš......

A Ty by ses mela zacit starat o sebe a ne o ostatni.Prosim Te, nekomentuj uz me prispevky a zcela je ignoruj.Tvuj vetreny, egoisticky a nadrazene trapny pristup me obtezuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 10:16 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
misujka23 píše:
A Ty by ses mela zacit starat o sebe a ne o ostatni.Prosim Te, nekomentuj uz me prispevky a zcela je ignoruj.Tvuj vetreny, egoisticky a nadrazene trapny pristup me obtezuje.

Ale milá Musujko , já to kometuju pro druhé lidi, ne pro tebe .....tobě zjevně není pomoci....... přesně jak píšou v tom manuálu, nenasloucháš, nechceš slyšet .......
A prosímtě , uvědom si že na diskuzi riskuješ , že s tebou budou lidi jaksi diskutovat...... \":lol:\"

Když sem přijde človíček s pískáním uší , možná mu moje rady pomohou ......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 10:46 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
misujka23 píše:
Pripada mi ze vim jak zacit nebo postupovat, ale pak ctu dal a cim vic toho ctu tim vic si pripadam zmatenejsi a jakobych zas nic nevedela.Uplne se v tom ztracim.Necekala bych, ze tyto veci budu resit ve 24-letech.Ale jsdn rada, ze jsem se diky svemu duchovnu a esoterice dostala az na tyto stranky.Mohu se znptat, kolik je Tobe let?Mas toho uz celkem dost zasebou, ze?ja jsem zacla s tema urinovyma klystyrama ale nejake rozdily nevidim.Jen pri tom piti te uriny to bylo zajmave, ale ja mam strach z tech stavu co predtim nastaly.... \":(\"

tak to ,,drze" odcituji, aby se to nepletlo v te nasledne diskuzi nediskuzi tady.
pokud je to tedy otazka na me tak 23 a zacal jsem chvili pred 20citkou i kdyz jsem v tu dobu nemel zadne problemy, ale jak jsem studoval a studoval - asi tak jako ted ty, tak jsem zjistil ze by mohlo byt asi daleko lepe, no a take bylo \":)\". Dost za sebou - to neumim posoudit, protoze jak se rika cim vic clovek studuje, tim vice zjistuje ze nic nevi.
pokud to nestihas rovnat v hlave, tak je dobre si psat nejake body z toho co ctes, aby sis pak mohla tvorit souvislosti - nehlede na to, ze se mi uz parkrat stalo, ze mi bylo z nejakeho duvodu spatne - treba nejaka chcipavka a clovek si v tu chvili pomalu ani nevzpomene na polovinu dulezitych veci co by mohl udelat, hruza.

lneny olej v DM se obavam ze dobry nebude - jestli jej nemaji v chladaku, tak to vubec nekupuj, pac je to nejpise spise dobry jed. ja jsem bral od agro-el, ale posledni dobou zasilaji olej spatny - plesnivy, a snim si tak natres plot na zahrade, jako jsem to udelal s posledni varkou i ja. zvazuji koupi lisu, protoze kupovat zajice v pytli a pak vylit docela drahou varku do kanalu se mi moc nechce -jinak najdes tady vlakno jen o ln.oleji, tusim v podkategorii potraviny nebo recepty.

ps. pokud nechces videt urcite prispevky, staci si dat dane autory do ignore listu v nastaveni sveho profilu, obcas se to hold hodi

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: sob říj 12, 2013 9:57 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Diky za ten tip na ignor, vyuziji toho \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: sob říj 12, 2013 12:04 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Je vlastně zajímavé, že paní Markétuše komu poradí, s tím se pohádá a ve výsledku mu řekne, že se nevyléčí \":-D\"
Jak byste diagnostikovala mě? Nemyslím to nijak špatně \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: sob říj 12, 2013 3:38 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Je to tim, ze je asi sama nemocna, myslim, ze by potrebovala zbavit se tezkych kovu z tela...To je jen domnenka.Nehadam se s ni, to nemam zapotrebi a ani ji nijak nechci venovat svou energii.Jinak IGI,jsem zvedava cim trpis ty \":-D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: sob říj 12, 2013 5:45 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
misujka23 píše:
Je to tim, ze je asi sama nemocna, myslim, ze by potrebovala zbavit se tezkych kovu z tela...To je jen domnenka.Nehadam se s ni, to nemam zapotrebi a ani ji nijak nechci venovat svou energii.Jinak IGI,jsem zvedava cim trpis ty \":-D\"

No já tady neřeším svoje nemoce, vím si s nimi rady .........a tobě dobře radím, nauč se naslouchat .Ty totiž posloucháš jen co se ti hodí .....a to není naslouchání, nýbrž nenaslouchání......a z toho právě vzniká ta porucha.Ty se snažíš tím pískotem přehlušit, co ti lidé dobře radí.

Ale ujištuju tě , že to dělá hromada lidí..........tlustí lidé s cukrovkou se dál cpou, kuřáci málokdy umí přestat i když se dusí , atd.........jě těžké přečurat sám sebe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: sob říj 12, 2013 5:51 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
[quote="Igi":2294001c]Je vlastně zajímavé, že paní Markétuše komu poradí, s tím se pohádá a ve výsledku mu řekne, že se nevyléčí \":-D\"
Jak byste diagnostikovala mě? Nemyslím to nijak špatně \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: sob říj 12, 2013 6:53 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Markét, žádný flamewar. Prosím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: sob říj 12, 2013 7:20 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
U me uz je v ignoru...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: úte říj 15, 2013 12:00 am 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
zdravim, tak jsem narazil na jeden clanek kde je trochu vice psano o tinitu (zacina to asi v polovine, ale proc to sem nedat cele, ono to casto souvisi
,,Vlasovci, neboli mikrofilárie, jsou parazité krevního a mízního systému. Do našeho organismu se dostanou po poštípání bodavým hmyzem ovády, komáry, pakomáry, střečky.. . Mikrofilária, zvláště dospělí jedinci, si najdou bezpečný úkryt v čelních dutinách a ve vedlejších dutinách nosních. Živorodé samičky, jednou oplodněné, produkují desítky larev denně, larvy s hleny stékají nosní sliznicí. Žijí několik let. Oko je spojeno s nosem slznými kanálky, což je pro několik mikrometrů velké larvičky hotová autostráda. Alergikům také svědí, řežou a pálí oči, a očaři nejsou schopni vystopovat tak nepatrnou zátěž, jen shledávají, že je oko trvale v zánětu. Mikrofilárie také zvyšují nitrooční tlak, protože ucpávají oční cévy. Lékař si červené oči nebo svědění vysvětlí přemrštěnou reakcí těla na bezvýznamné podněty, jako je prach a pyl, zatímco alergik bojuje svůj marný boj se skutečnými vetřelci. Navíc infikovaného hmyzu přibývá a je tu nekonečná šance se každé léto reinfikovat. Nosní dutina je zase spojena přes nosohltan a Eustachovu trubici se středním a vnitřním uchem, kde mají vlasovci božský klid. Dostanou se tam v době, kdy byste je neviděli ani lupou, a tiše rostou. Jednoho dne už pohyb larviček kolem ušního nervu začne způsobovat šum, pískot nebo dokonce burácení. Tinitus je na světě. Zatím všichni klienti s tinitem, které jsem měřila, měli vlasovce v uších./ plus plasmodia/. Alergie, bolest očí a tinitus bývají často pohromadě. Je to nejobtížnější úkol, který my poradci dostáváme, a nasazujeme na něj všechny zbraně. Ivermectinovou pastou vytíráme nosní sliznice a zředěnou kapeme do uší a nosu. Do uší i do nosu kapeme zředěné MMS. ALERGICI i TINITÁŘI si musí uvědomit, že bojují s živým nepřítelem, a že na něj platí jakákoliv desinfekce. Křehkým průsvitným rosolovitým tělíčkům nesvědčí ani kapání slabého roztoku hypermanganu, ani slaná voda, která dramaticky mění pH jejich prostředí. Vyplachovat nos slanou vodou také patří ke starým jogínským technikám, jogíni na to mají i speciální konvičku a technika se nazývá ,,netí“. Můžeme také vytírat nos špetičkou soli, na závěr vymastit nosní dírky Fenistil gelem, svědění se zázračně uklidní. Pokud ale nebude alergik užívat souběžně ivermectin i orálně, může se s úspěchem rozloučit. Vlasovci jsou krevní a mízní paraziti a doplavou si do svých úkrytů brzo odjinud. Zbavit se tinitu je úkol obtížný, nikoliv však nemožný, což dokazuje příběh pana K. který slyšel každou noc v uších burácení, jako by kolem něj stále v těsné blízkosti projížděl vlak. Dva roky se nevyspal, nikdo nebyl schopen mu pomoci, a on vysílen už hodlal skoncovat se životem. Když se dostal ke mně, našli jsme vlasovce a další parazity všude, v kvantech, a pochopitelně i v uších. Zjistil, že po prvních dávkách Ivermectinu se hlasitost tinitu snižuje. Začal spát. Pokaždé, když ale přestal brát léky, šum sílil. Teprve po Hetrazanu, dlouhodobém braní MMS a dalším Ivermectinu tititus slábl, až ustal docela. Aplikoval všechny výše uvedené techniky, včetně zapperování oblasti kolem uší. Celý léčebný proces trval půl roku. Vyhrají jen ti vytrvalí a trpěliví.,,
zdroj http://upramene.cz/forum/download/file.php?id=13825

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: úte říj 15, 2013 10:29 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Tak to je take zajmave.Nicmene s tema dutinama a ocima problemy nemam, proto bych to spis videla na tu mozoost jak jsi mi posilal to psani od toho pana ze stranek pust-pater mam opravdu krivou nicmene nerikam ze tam nejakej previt nemuze byt \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: úte říj 15, 2013 9:09 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
6ma píše:
zdravim, tak jsem narazil na jeden clanek kde je trochu vice psano o tinitu (zacina to asi v polovine, ale proc to sem nedat cele, ono to casto souvisi
,,Vlasovci, neboli mikrofilárie, jsou parazité krevního a mízního systému. Do našeho organismu se dostanou po poštípání bodavým hmyzem ovády, komáry, pakomáry, střečky.. . Mikrofilária, zvláště dospělí jedinci, si najdou bezpečný úkryt v čelních dutinách a ve vedlejších dutinách nosních. Živorodé samičky, jednou oplodněné, produkují desítky larev denně, larvy s hleny stékají nosní sliznicí. Žijí několik let. Oko je spojeno s nosem slznými kanálky, což je pro několik mikrometrů velké larvičky hotová autostráda. Alergikům také svědí, řežou a pálí oči, a očaři nejsou schopni vystopovat tak nepatrnou zátěž, jen shledávají, že je oko trvale v zánětu. Mikrofilárie také zvyšují nitrooční tlak, protože ucpávají oční cévy. Lékař si červené oči nebo svědění vysvětlí přemrštěnou reakcí těla na bezvýznamné podněty, jako je prach a pyl, zatímco alergik bojuje svůj marný boj se skutečnými vetřelci. Navíc infikovaného hmyzu přibývá a je tu nekonečná šance se každé léto reinfikovat. Nosní dutina je zase spojena přes nosohltan a Eustachovu trubici se středním a vnitřním uchem, kde mají vlasovci božský klid. Dostanou se tam v době, kdy byste je neviděli ani lupou, a tiše rostou. Jednoho dne už pohyb larviček kolem ušního nervu začne způsobovat šum, pískot nebo dokonce burácení. Tinitus je na světě. Zatím všichni klienti s tinitem, které jsem měřila, měli vlasovce v uších./ plus plasmodia/. Alergie, bolest očí a tinitus bývají často pohromadě. Je to nejobtížnější úkol, který my poradci dostáváme, a nasazujeme na něj všechny zbraně. Ivermectinovou pastou vytíráme nosní sliznice a zředěnou kapeme do uší a nosu. Do uší i do nosu kapeme zředěné MMS. ALERGICI i TINITÁŘI si musí uvědomit, že bojují s živým nepřítelem, a že na něj platí jakákoliv desinfekce. Křehkým průsvitným rosolovitým tělíčkům nesvědčí ani kapání slabého roztoku hypermanganu, ani slaná voda, která dramaticky mění pH jejich prostředí. Vyplachovat nos slanou vodou také patří ke starým jogínským technikám, jogíni na to mají i speciální konvičku a technika se nazývá ,,netí“. Můžeme také vytírat nos špetičkou soli, na závěr vymastit nosní dírky Fenistil gelem, svědění se zázračně uklidní. Pokud ale nebude alergik užívat souběžně ivermectin i orálně, může se s úspěchem rozloučit. Vlasovci jsou krevní a mízní paraziti a doplavou si do svých úkrytů brzo odjinud. Zbavit se tinitu je úkol obtížný, nikoliv však nemožný, což dokazuje příběh pana K. který slyšel každou noc v uších burácení, jako by kolem něj stále v těsné blízkosti projížděl vlak. Dva roky se nevyspal, nikdo nebyl schopen mu pomoci, a on vysílen už hodlal skoncovat se životem. Když se dostal ke mně, našli jsme vlasovce a další parazity všude, v kvantech, a pochopitelně i v uších. Zjistil, že po prvních dávkách Ivermectinu se hlasitost tinitu snižuje. Začal spát. Pokaždé, když ale přestal brát léky, šum sílil. Teprve po Hetrazanu, dlouhodobém braní MMS a dalším Ivermectinu tititus slábl, až ustal docela. Aplikoval všechny výše uvedené techniky, včetně zapperování oblasti kolem uší. Celý léčebný proces trval půl roku. Vyhrají jen ti vytrvalí a trpěliví.,,
zdroj http://upramene.cz/forum/download/file.php?id=13825

Je pravda, že když jsem chvilku bral ivermectin orálně, že se ucho uklidnilo. Avšak když jsem dělal dlouhodoběji néti, tak se to spíš zhoršovalo, vysvětluju si to tak, že se z nosních dutin a eustachovy trubice stáhly blíž k uchu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz