Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 9:10 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tinnitus - Piskanie v uchu
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 9:19 pm 
Offline

Registrován: úte říj 26, 2010 11:40 pm
Příspěvky: 7
Dobry den,

mojmu otcovi uz par rokov pisti v uchu, chodil po roznych vysetreniach a samozrejme nic nezistili (nic ine som ani nepredpokladal)

Prosim Vas, stretol sa niekto s podobnym problemom a pozna pripadne povodcu piskania? jedina vec, ktoru som zatial nasiel na internete je problem s ladvinami

dakujem za kazdu radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 10:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
lukas1337 píše:
Dobry den,

mojmu otcovi uz par rokov pisti v uchu, chodil po roznych vysetreniach a samozrejme nic nezistili (nic ine som ani nepredpokladal)

Prosim Vas, stretol sa niekto s podobnym problemom a pozna pripadne povodcu piskania? jedina vec, ktoru som zatial nasiel na internete je problem s ladvinami

dakujem za kazdu radu

Tak může jít o různé zdroje problému, ale nejpravděpodobnější je nedostatek hořčíku a vyzkoušel bych tedy hořčík ve větších dávkách dodávat. Vhodné by bylo nechat si udělat vlasovou analýzu, která by vám odpověděla i na případný deficit dalších látek. Většinou se po srovnání těchto deficitů srovnají i potíže z nich plynoucí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu
PříspěvekNapsal: čtv led 27, 2011 6:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv zář 30, 2010 11:14 am
Příspěvky: 24
lukas1337 píše:
Dobry den,

mojmu otcovi uz par rokov pisti v uchu, chodil po roznych vysetreniach a samozrejme nic nezistili (nic ine som ani nepredpokladal)

Prosim Vas, stretol sa niekto s podobnym problemom a pozna pripadne povodcu piskania? jedina vec, ktoru som zatial nasiel na internete je problem s ladvinami

dakujem za kazdu radu

pôvodca síce nie je známy, ale liek áno:
http://www.pust.cz/frame.php?load=365_2010


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu
PříspěvekNapsal: čtv led 27, 2011 8:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Atman píše:
pôvodca síce nie je známy, ale liek áno:
http://www.pust.cz/frame.php?load=365_2010

Půst je opravdu lékem prakticky na všechno, ale je otázkou, zda je pro každého, protože v něm se nejedná pouze o dny bez jídla, ale nezanedbatelný je i duchovní rozměr, který je většinou opomíjený.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu
PříspěvekNapsal: stř úno 02, 2011 9:22 pm 
Offline

Registrován: úte říj 26, 2010 11:40 pm
Příspěvky: 7
dakujem za rady, je mi jasne ze post otec nezvladne, takze to musime skusit cez horcik
akym sposobom a ake davky odporucate? vitaminy alebo formou upravystravy?

dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu
PříspěvekNapsal: stř úno 02, 2011 10:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
lukas1337 píše:
dakujem za rady, je mi jasne ze post otec nezvladne, takze to musime skusit cez horcik
akym sposobom a ake davky odporucate? vitaminy alebo formou upravystravy?

dakujem

Dává se chlorid hořečnatý v roztoku, dávkování je vyloženě závislé na stavu průjmu, kterého se musí postupným zvyšováním dávek dosáhnout a pak se dávka drží těsně před stavem průjmu, ale již jsem to zde vše popisoval. Stravou to je celkem nesmysl i takto se stav rovná 2-4 měsíce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2011 1:27 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 21, 2011 4:15 pm
Příspěvky: 24
Přímo s pískáním v uchu sice problém nemám, ale zato mi v uších už skoro dva roky neustále bublá a praská (hlavně při polykání) a kdykoliv trochu prochladnu, uši mi zalehnou. Někdy taky bolí, i když zalehlé zrovna nejsou. Začalo to po státnicích, kdy jsem byla tři měsíce v permanentním stresu, prakticky jsem se nehnula od počítače a cpala jsem do sebe všechno možné, hlavně hašlerky a sladký černý čaj, od té doby jsem permanentně nachlazená a drží se to právě v těch uších, odkud se to při každé vhodné příležitosti šíří dál.
Vyzkoušela jsem ušního (dostala jsem vincentku na stříkání do nosu a sprej Avamys - podle příbalového letáku "je užíván k léčbě příznaků alergické rýmy včetně neprůchodnosti nebo sekrece z nosu" - po měsíci bez zlepšení jsem usoudila, že tohle mi nepomůže), homeopatika (tuším Kalium muriaticum, od stejného lékaře, brala jsem je opět měsíc nebo déle a opět žádné zlepšení). Asi před dvěma týdny jsem začala s džala néti se dvěma kapkami MMS dvakrát denně (dvě kapky do půl litru vody do každé dírky, do uší mi nikdy nezateklo), zkoušela jsem i urinu, ale připadá mi, že MMS účinkuje líp. Necelý týden užívám křenovou kašičku.
Když jsem začínala s džala néti, měla jsem rýmu, která se sice zlepšila, ale pořád nezmizela (taková ta zadní rýma, kdy permanentně stéká hlen z nosu do krku, v mírnější podobě ji mám skoro pořád celé ty dva roky). Je to příznak detoxikace a odhleňování? Jak dlouho to takhle může trvat? Jím teď jen ovoce, zeleninu a oříšky, velmi příležitostně vajíčka nebo tuňáka, několikrát týdně jáhlovou kaši, tak doufám, že se ničím z toho nezahleňuju. Dnes jsem si po dlouhé době čistila uši vlhkou vatovou tyčinkou, zjistila jsem, že jsou opět citlivé i zvenku u bubínku. Řekla bych, že to není jen zahlenění, ale spíš dlouhodobý zánět, se kterým si tělo nemůže poradit.
Může na to pomoct lichořeřišnice? A co hořčík, můžou i tady hrát roli usazeniny vápníku, nebo je to specifické jen pro to pískání? Zkoušela jsem kapat do uší MMS, ale pomohlo mi jen na to zalehnutí, pak už žádné zlepšení. I když je pravda, že jsem to zkoušela jen pár dní, možná by to chtělo delší dobu. Taky přemýšlím, jestli to nemůže být taky projev candidy, vzhledem k tomu, že ji mám přemnoženou a na sliznicích se jí daří.
Budu ráda za jakoukoliv radu, přece jen bych se toho už ráda zbavila a zase pořádně slyšela...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2011 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Zuzka K. píše:
Přímo s pískáním v uchu sice problém nemám, ale zato mi v uších už skoro dva roky neustále bublá a praská (hlavně při polykání) a kdykoliv trochu prochladnu, uši mi zalehnou. Někdy taky bolí, i když zalehlé zrovna nejsou. Začalo to po státnicích, kdy jsem byla tři měsíce v permanentním stresu, prakticky jsem se nehnula od počítače a cpala jsem do sebe všechno možné, hlavně hašlerky a sladký černý čaj, od té doby jsem permanentně nachlazená a drží se to právě v těch uších, odkud se to při každé vhodné příležitosti šíří dál.
Vyzkoušela jsem ušního (dostala jsem vincentku na stříkání do nosu a sprej Avamys - podle příbalového letáku "je užíván k léčbě příznaků alergické rýmy včetně neprůchodnosti nebo sekrece z nosu" - po měsíci bez zlepšení jsem usoudila, že tohle mi nepomůže), homeopatika (tuším Kalium muriaticum, od stejného lékaře, brala jsem je opět měsíc nebo déle a opět žádné zlepšení). Asi před dvěma týdny jsem začala s džala néti se dvěma kapkami MMS dvakrát denně (dvě kapky do půl litru vody do každé dírky, do uší mi nikdy nezateklo), zkoušela jsem i urinu, ale připadá mi, že MMS účinkuje líp. Necelý týden užívám křenovou kašičku.
Když jsem začínala s džala néti, měla jsem rýmu, která se sice zlepšila, ale pořád nezmizela (taková ta zadní rýma, kdy permanentně stéká hlen z nosu do krku, v mírnější podobě ji mám skoro pořád celé ty dva roky). Je to příznak detoxikace a odhleňování? Jak dlouho to takhle může trvat? Jím teď jen ovoce, zeleninu a oříšky, velmi příležitostně vajíčka nebo tuňáka, několikrát týdně jáhlovou kaši, tak doufám, že se ničím z toho nezahleňuju. Dnes jsem si po dlouhé době čistila uši vlhkou vatovou tyčinkou, zjistila jsem, že jsou opět citlivé i zvenku u bubínku. Řekla bych, že to není jen zahlenění, ale spíš dlouhodobý zánět, se kterým si tělo nemůže poradit.
Může na to pomoct lichořeřišnice? A co hořčík, můžou i tady hrát roli usazeniny vápníku, nebo je to specifické jen pro to pískání? Zkoušela jsem kapat do uší MMS, ale pomohlo mi jen na to zalehnutí, pak už žádné zlepšení. I když je pravda, že jsem to zkoušela jen pár dní, možná by to chtělo delší dobu. Taky přemýšlím, jestli to nemůže být taky projev candidy, vzhledem k tomu, že ji mám přemnoženou a na sliznicích se jí daří.
Budu ráda za jakoukoliv radu, přece jen bych se toho už ráda zbavila a zase pořádně slyšela...

Tak čištění těla od hlenů trvá docela dlouho, ale asi bych to spíše viděl také na ten zánět, nicméně vše to souvisí se stavem střeva a pak vám nějaké očisty v horní části těla mnoho nepomohou. Minimálně vyzkoušejte čistit střevo při použití těch již uvedených postupů a hořčíkem nikdy nic nezkazíte, ten můžete klidně také. Lichořeřišnice je určitě dobrá, ale dobré je si také odkontrolovat stav jódu, to může vyřešit i zdánlivě neřešitelné věci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2011 4:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
Trvale a dlhodobe piskanie v uchu moze byt aj v poskodeni sluchovych nervovych buniek, urazom, alebo co bolo objavene nedavno uzivanim antibiotik v minulosti ako tetracyklin a pod. lieky vminulostina ktore reagoval ludsky organizmus tak, ze zabijal vlastni bunky. Tu nepomoze nic. Nervove bunky sa zial nedaju obnovit..

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2011 9:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
milo1 píše:
Trvale a dlhodobe piskanie v uchu moze byt aj v poskodeni sluchovych nervovych buniek, urazom, alebo co bolo objavene nedavno uzivanim antibiotik v minulosti ako tetracyklin a pod. lieky vminulostina ktore reagoval ludsky organizmus tak, ze zabijal vlastni bunky. Tu nepomoze nic. Nervove bunky sa zial nedaju obnovit..

Tak, to bych netvrdil, obnovit se dají veškeré buňky, akorát u některých je to složitější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 11:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
Jarda píše:
Tak, to bych netvrdil, obnovit se dají veškeré buňky, akorát u některých je to složitější.

no tak by ste mali dostať za ten objav nobelovu cenu ak na to prídete rád si dám poradiť. Dodávam že som naznačil obnovu nervovych buniek, čo sa staraju o prenos nervovych vzruchov od ucha kladivka do mozgu, sluchový nerv, prekladová stanica v mozgu.
\":)\"

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 8:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
milo1 píše:
no tak by ste mali dostať za ten objav nobelovu cenu ak na to prídete rád si dám poradiť. Dodávam že som naznačil obnovu nervovych buniek, čo sa staraju o prenos nervovych vzruchov od ucha kladivka do mozgu, sluchový nerv, prekladová stanica v mozgu.
\":)\"

Tělo má neuvěřitelné regenerační schopnosti a pokud některé medicína ani nepopisuje, natož aby se jimi zabývala, ještě vůbec to neznamená, že něco takového není možné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 4:52 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Dobry den Jardo.Mam otazku...Dost casto mi piska v usich, nekdy jen kratkou dobu a zretelne, jindy mene ale treba i cely den.Take me tak od 12-ti let trapi motani hlavy a vice veci.Je mi 24let..Cim to muze byt?Moc dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2013 7:51 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Dale jsem se chtela zeptat jaky mate nazor na pojem ''pupecni kyla''? Doktori rikali neco, ze ji mam, ale nikdo mi k tomu vice nerekl.Jinak pro blizsi info merim 166 cm, vazim 65kg.Ve 12-cti letech jsem prodelala mononukleozu, kde jsem se lecila doma dele jak 2mesice, ve smes na antibiotikach...Od mala mam skoliozu a ostre bolesti mezi lopatkama, kdyz jsem pak byla na pozorovani kvuli zavratim, bolestem a motani hlavy, nebylo zjisteno nic nez stitna zlaza na cez mi predepsali jakysi jod-ten jsem nebrala a baleni vyhodila a take jsem mela abnormalne (skoro zadny) cukr v krvi.Jinak vyznamne problemy zadne az na ty obcasne zavrate, hvezdicky pred ocima, nahle politi horka, hlavne to piskani v usich to mi vadi.Jinak minuly tyden jsem zacla s urinovyma klystyrama tak uvidime \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskani v usich
PříspěvekNapsal: stř říj 09, 2013 7:16 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
ahoj,
tve problemy celkem dost sedi na parazity mnoha druhu v tvem tele, prostuduj si parazity, ocistu jater, strev, pH, dobre traveni(HCl), antihelmintickou=antiparazitickou kuru - trojcatko (avsak obavam se, ze trojcatko nebude stacit - vice ,,inspirace" muzes pak najit treba zde (je treba registrovat , pak lze cist prilohy, kde jsou pribehy vylecenych) lidi

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Naposledy upravil 6ma dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz