Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Seboroická dermatitida
PříspěvekNapsal: ned říj 08, 2017 11:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
xrobin píše:
Dobrý den,
na kožním mi diagnostikovali seberoickou dermatitidu a doporučili mi používat speciální šampon, ale bohužel se stav pořád zhoršuje i když jsem vyzkoušel snad všechny šampóny na trhu. Neustále mě trápí šílená svědivost ve vlasech a v obočí i po umytí vlasů a vlasy musím mít minimálně denně. Dále mám velmi mastící se pleť a trpím na lupy ve vousech,vlasech a v obočí. Na čele a na pokožce vlasů se mi objevují svědivé velmi malé záněty. Ještě trpím na pálení v očích a nose. Mohl by mi někdo poradit, kdo má podobné zkušenosti, co s tím ?
Případně mohu poslat fotky čela, tváře apod.
Děkuji

Jak jsem zde již psal je třeba řešit hlavně střeva a psychiku, mnohdy jde o problém vyvolaný trvalým stresem, špatným spánkem a celkovou podvýživou těla. Matlat na to nějaké šmejdy nemá význam, problém je uvnitř a pokud neodstraníte příčinu nemůžete se toho zbavit, to je blbost. Klidně mě zavolejte a pobavíme se o tom co děláte špatně.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz