Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 6:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Emócie a prejavy tela na ne
PříspěvekNapsal: ned led 02, 2011 12:36 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Dobrý deň, pán Jarda. Mám zaujímavý postreh z mojej emócie.... Mám priateľku, s ktorou nemôžem byť tak často ako chcem, pretože je to zrelá žena, ktorá má svojho priateľa už dlhé roky a žije s ním. Má ma veľmi rada, aj ja ju (poprosím, aby nikto túto situáciu nemoralizoval).
Mám (ako ženu) len ju, preto mi chýba to, čo by som chcel takmer každý deň (výnimka potvrdzuje pravidlo), a to sú objatia, dotyky, komunikačná erotika...
K veci... Keď si predstavím, ako rád by som objal svoju priateľku (môžem len dva krát týždenne, dokopy dve hodiny..., erotika dva krát mesačne len...), tak.... zacítim taký čudný pocit v žalúdku či bruchu (akoby niekde medzi), ale to je bežné prakticky u každého, kto cíti nejaký nedostatok telesných prejavov od osoby, ktorá mu ich dáva, ale nie často...Lenže mne pri tom aj akosi stŕpne ľavá dlaň... taký blbý pocit sa mi dostane do ľavej dlane.... taká bolesť, nie stŕpnutie, ale bolesť... taká čudná...také zvieranie...
Čo to znamená ? Prečo práve ľavá dlaň ?
Budem to riešiť (ten nedostatok). Nájdem si ešte jednu priateľku (alebo kamošku & milenku, s ktorou budem komunikovať nie len verbálne a neverbálne, ale aj prostredníctvom tantry), s ktorou budem môcť byť vtedy, keď nebudem môcť byť s mojou zrelou priateľkou. Totiž, nemám dôvod ju opustiť. Len...."je mi jej málo....", pre okolnosti....
Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Emócie a prejavy tela na ne
PříspěvekNapsal: ned led 02, 2011 9:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
Dobrý deň, pán Jarda. Mám zaujímavý postreh z mojej emócie.... Mám priateľku, s ktorou nemôžem byť tak často ako chcem, pretože je to zrelá žena, ktorá má svojho priateľa už dlhé roky a žije s ním. Má ma veľmi rada, aj ja ju (poprosím, aby nikto túto situáciu nemoralizoval).
Mám (ako ženu) len ju, preto mi chýba to, čo by som chcel takmer každý deň (výnimka potvrdzuje pravidlo), a to sú objatia, dotyky, komunikačná erotika...
K veci... Keď si predstavím, ako rád by som objal svoju priateľku (môžem len dva krát týždenne, dokopy dve hodiny..., erotika dva krát mesačne len...), tak.... zacítim taký čudný pocit v žalúdku či bruchu (akoby niekde medzi), ale to je bežné prakticky u každého, kto cíti nejaký nedostatok telesných prejavov od osoby, ktorá mu ich dáva, ale nie často...Lenže mne pri tom aj akosi stŕpne ľavá dlaň... taký blbý pocit sa mi dostane do ľavej dlane.... taká bolesť, nie stŕpnutie, ale bolesť... taká čudná...také zvieranie...
Čo to znamená ? Prečo práve ľavá dlaň ?
Budem to riešiť (ten nedostatok). Nájdem si ešte jednu priateľku (alebo kamošku & milenku, s ktorou budem komunikovať nie len verbálne a neverbálne, ale aj prostredníctvom tantry), s ktorou budem môcť byť vtedy, keď nebudem môcť byť s mojou zrelou priateľkou. Totiž, nemám dôvod ju opustiť. Len...."je mi jej málo....", pre okolnosti....
Ďakujem za odpoveď.

Tak nějak smysluplně to nedovedu vysvětlit, ale obecně levá strana těla reaguje na srdce a odhadl bych to tedy na souvislost se srdeční činností. Patrně se zde pojí srdce s psychikou a to pak vyvolá daný projev na fyzikální úrovni, ovšem proč, to nedovedu zodpovědět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Emócie a prejavy tela na ne
PříspěvekNapsal: sob čer 15, 2013 12:31 pm 
Offline

Registrován: pát dub 05, 2013 2:06 pm
Příspěvky: 66
I když je toto téma již starší, něco napíšu. Měla jsem stejně problémy, které sice nebyly spojené se sexualitou, ale reakce, jako brnění ruky (blesk který projel přes solar plexus do mozku a pak jako hromosvod do ruky), později bušení srdce a později bolesti ruky, vše na levé straně, byly spojené s negativní myšlenkou, negativní vzpomínkou, tzn. 100% spojeno s psychikou a později i projevy na srdeční úrovni. Problémy trvaly léta. Co mi pomohlo? Možná to bude znít divně, ale jsem přesvědčená, že to byly hlavně očisty střev formou šanky. Potom možná očisty jater. Samozřejmě doplňování minerálů a dalších podpůrných věcí na nervovou soustavu. V první řadě ale očista střev.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz