Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 2:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: ned pro 30, 2012 5:53 pm 
Offline

Registrován: ned pro 30, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 18
Dobry den pane Jardo, i ja se cca 5 let trapim s pachnoucim dechem a cepy na mandlych, ktere pachnou stejne jako muj dech. Do toho jsem zacala mit neustale vaginalni mykózy a plisen na nehtovych luzkach nohou uz mam take delsi dobu. Do toho byvam casto ve stresu. Myslim si ze muj problem se nazyva kandidoza. Chodila jsem i na orl, kde me prelecili antibiotiky a rekli, ze uz mam mandle v poradku, prisla jsem domu a znovu si vatovou tycinkou vytlacila páchnoucí čep. Mezi tim sem porodila syna, dnes jsou mu 3 roky a pachne mu z pusinky uplne stejne jako mĕ. A to je to co mĕ na tom nejvic trapi, ze jsem pravdepodobne nakazila kandidozou i syna. Nevim co ted, jestli ho sverit do pece lekaru, protoze dite mi těžko sni 10 stroužků česneku. Prosim poraďte. Děkuji Andrea


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: ned pro 30, 2012 10:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
André píše:
Dobry den pane Jardo, i ja se cca 5 let trapim s pachnoucim dechem a cepy na mandlych, ktere pachnou stejne jako muj dech. Do toho jsem zacala mit neustale vaginalni mykózy a plisen na nehtovych luzkach nohou uz mam take delsi dobu. Do toho byvam casto ve stresu. Myslim si ze muj problem se nazyva kandidoza. Chodila jsem i na orl, kde me prelecili antibiotiky a rekli, ze uz mam mandle v poradku, prisla jsem domu a znovu si vatovou tycinkou vytlacila páchnoucí čep. Mezi tim sem porodila syna, dnes jsou mu 3 roky a pachne mu z pusinky uplne stejne jako mĕ. A to je to co mĕ na tom nejvic trapi, ze jsem pravdepodobne nakazila kandidozou i syna. Nevim co ted, jestli ho sverit do pece lekaru, protoze dite mi těžko sni 10 stroužků česneku. Prosim poraďte. Děkuji Andrea

No svěření dítěte do rukou lékařů není moc rozumný krok, protože zatím co dospělý může podepsat reverz a prostě je posat s pokusama do háje, tak u dítěte to bohužel neplatí a dost často ho uléčí k smrti. Osobně bych nasadil lepší životosprávu a očisty a jak u sebe, tak u dítěte, můžete vyzkoušet potírat mandle lugolem, nebo ho pár kapek ve vodě kloktat, to na mandle maká špičkově a nestojí skoro nic. Jinak ale pach z úst dost často vyvolává nedostatek HCl v žaludku, to si lze ověřit krkacím testem a pak ji holt musíte dodávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: pon pro 31, 2012 3:24 pm 
Offline

Registrován: ned pro 30, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 18
Děkuji za cenné rady. Prosím Vás a ten lugol se dá sehnat v lékárně? A jak se provadi krkaci test a jak z něj poznám, že mam malo HCI a co to vlastne je? Kyselina chlorovodikova? A z ceho ji mam do sebe dostat? Cetla jsem o MMS myslite, že by mi toto mohlo pomoci. Krkat umim v tom neni problem. Nevim jestli ten zápach v ústech nemůže byt třeba i od zadni rymy. Ten zapach se nemeni ma stale stejnou vuni, prirovnala bych asi k hnilobĕ a tak stejnĕ udajnĕ pachne z pusinky synovi. Zuby čistím pravidelnĕ a paradentozu nemám, potvrzeno zubařkou, veškeré kazy odstraněny. Zkoušela jsem i proplachovat dutiny zatim jen slanou vodou a jak se zbavim kvasinek v gynekologicke oblasti, chci vyzkouset urinu a pak čistění všech dutin jak doporučujete. Se synem se snazime o lepsi stravovani, než bylo moje samotne před jeho narozenim. Nevim ale čim mohu pročistit dítĕ. Také trpím onemocněním štítné žlázy zvýšenou funkcí. Dá se toto onemocnění vyléčit přírodní cestou? Vaše pohotová odpověď mĕ mile překvapila a moc za ni dĕkuji. ANDREA


Naposledy upravil André dne pon pro 31, 2012 6:52 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: pon pro 31, 2012 4:12 pm 
Offline

Registrován: ned pro 30, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 18
Ještě bych Vás chtěla poprosit co na vaginalni mykozu a mykozu nehtu. Zatim se snazim pojidat ten česnek a kedlubny, ředkvičky, grepy, citrony, nejim sladke a zdá se mi to lepší. Nehty jsem začala potirat 2x dennĕ tea tree olejem, ale nevím jestli je to dostačující. Děkuji Andrea


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: pon pro 31, 2012 11:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
André píše:
Děkuji za cenné rady. Prosím Vás a ten lugol se dá sehnat v lékárně? A jak se provadi krkaci test a jak z něj poznám, že mam malo HCI a co to vlastne je? Kyselina chlorovodikova? A z ceho ji mam do sebe dostat? Cetla jsem o MMS myslite, že by mi toto mohlo pomoci. Krkat umim v tom neni problem. Nevim jestli ten zápach v ústech nemůže byt třeba i od zadni rymy. Ten zapach se nemeni ma stale stejnou vuni, prirovnala bych asi k hnilobĕ a tak stejnĕ udajnĕ pachne z pusinky synovi. Zuby čistím pravidelnĕ a paradentozu nemám, potvrzeno zubařkou, veškeré kazy odstraněny. Zkoušela jsem i proplachovat dutiny zatim jen slanou vodou a jak se zbavim kvasinek v gynekologicke oblasti, chci vyzkouset urinu a pak čistění všech dutin jak doporučujete. Se synem se snazime o lepsi stravovani, než bylo moje samotne před jeho narozenim. Nevim ale čim mohu pročistit dítĕ. Také trpím onemocněním štítné žlázy zvýšenou funkcí. Dá se toto onemocnění vyléčit přírodní cestou? Vaše pohotová odpověď mĕ mile překvapila a moc za ni dĕkuji. ANDREA

Vše na co se ptáte je zde mnohokrát zodpovězeno a nemohu to stále dokola opakovat, čili když zadáte do vyhledávání kterýkoliv z vašich dotazů, bude co číst. Pro začátek stačí zadat kyselina chlorovodíková a bude vám jasná skoro polovina vašich dotazů. První info máte zde http://www.zdravi-az.cz/doc/R12%2052-53 ... raveni.pdf a pokud bude něco nejasné, tak se ozvěte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: pon pro 31, 2012 11:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
André píše:
Ještě bych Vás chtěla poprosit co na vaginalni mykozu a mykozu nehtu. Zatim se snazim pojidat ten česnek a kedlubny, ředkvičky, grepy, citrony, nejim sladke a zdá se mi to lepší. Nehty jsem začala potirat 2x dennĕ tea tree olejem, ale nevím jestli je to dostačující. Děkuji Andrea

Vyzkoušejte MMS, ale stejně to musíte řešit zevnitř, nic neodstraníte matláním čehokoliv na povrch pokožky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: sob led 05, 2013 12:18 am 
Offline

Registrován: ned pro 30, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 18
Rada bych si to o tom traveni procetla, ale nikde jsem zatim nenasla heslo. Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 7:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
André píše:
Rada bych si to o tom traveni procetla, ale nikde jsem zatim nenasla heslo. Dekuji

Tam není žádné heslo, prostě nemáte aktuální variantu programu, tu si nainstalujte a bude to fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 7:59 pm 
Offline

Registrován: ned pro 30, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 18
Tak nám to bohužel otevřít nejde s ostatními soubory není problém, zkoušel to i přítel. Měla bych zájem o koupi kys. Chlorovodikove a sadu na MMS nevím co máte k dispozici, nebo nějaký ověřený kontakt. Jsem z Brna. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 11:35 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 09, 2012 7:29 pm
Příspěvky: 73
André píše:
Tak nám to bohužel otevřít nejde s ostatními soubory není problém, zkoušel to i přítel. Měla bych zájem o koupi kys. Chlorovodikove a sadu na MMS nevím co máte k dispozici, nebo nějaký ověřený kontakt. Jsem z Brna. Děkuji

Některé z těchto Jardových pdf souborů nejdou otevírat staršími versemi AcrobatReaderu (přejmenováno AdobeReaderu). Najděte si a nainstalujte novější, myslím že to půjde v 10.cokoliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
André píše:
Tak nám to bohužel otevřít nejde s ostatními soubory není problém, zkoušel to i přítel. Měla bych zájem o koupi kys. Chlorovodikove a sadu na MMS nevím co máte k dispozici, nebo nějaký ověřený kontakt. Jsem z Brna. Děkuji

Jak píše člen zadane musíte si stáhnout aktuální variantu uvedeného programu, jinak s tím není problém. Chlorovodici vám mohu dodat, ale MMS nedělám, na něj probíhá hon na čarodějnice. MMS zde má celé vlákno a v něm je zmíněna i možnost koupě u firmy Fichema.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: pon led 28, 2013 1:27 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Ahojte. Mojej 21 rocnej stihlej sestre stravujucej sa "bezne" (chlieb, cestoviny, trosicku masa, trosicku vajec, dost malo ovocia a zeleniny, sladkosti...), primerane sa hybajucej (nie je zas domasedka, a 2 krat tyzdenne sportuje) zvykne byt citit z ust akoby aceton......CIM TO JE ? Ved v jej strave prevladaju sacharidy.....takze toto ketoza nemoze byt...... Poradi mi niekto? Napr. pan Jarda, alebo niekto iny ? Niekto, kto vie, co taky dych "znamena", alebo co ho vyvolava ? Viem, ze to bude travenie (co ine...), ale aky konkretny probkem by to mohol byt ? Napiste, ja jej to poviem ze jej to citit z pusy, a urcite to bude chciet zmenit minimalne preto, lebo ma priatela...... \":D\"....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: pon led 28, 2013 9:39 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Presne toto momentálne riešime aj my.Môj 17ročný syn má asi tri dni tiež acetónový dych.V moči má len stopy ketónov.Stravoval sa síce cca 3 mesiace na ovocí,veľmi schudol a momentálne nabieha na bezsacharidovú dietu.Zaujímalo by ma tiež,s čím to súvisí.Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: pon led 28, 2013 8:03 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Janin : 3 mesiace na ovocí ? ... To by som videl na dosť silné prekyslenie toto......

A ako som vravel na tomto fore už v minulosti, zásaditá moč v tomto prípade (konzumácia výhradne ovocia) ma nezaujíma, nepovažujem ju za signál zásaditého prostredia organizmu.... Selský rozum hovorí, že ked má niekto zásaditú moč, tak bud nevyplavuje kyseliny (lebo nemá aké vyplavovať), alebo jednoducho - vyplavuje ZASADY, ktoré sa mu uvoľňujú z organizmu kvôli prijímaným kyselinám - čiže uvoľňovanie zásad z organizmu prekyslením z ovocia.
A dokážte mi, že "kyslá" moč je zlá..... Práveže ked niekto vylučuje "kyslú" moč, tak sa zbavuje kyselín, a ostávajú v jeho tele zásady....NIE ?
Príde mi to troch pomýlené tvrdiť, že ked človek vylučuje zásaditú moč, tak mu v tele ostávajú zásady, a kyseliny tam nie sú (teda prekyslenie organizmu nie je - tak to myslím), a ked vylučuje "kyslú" moč, tak má v tele kyseliny, a zásady chýbajú...
To mi príde tak, akoby auto vylučujúce exhaláty bolo "poruchové", a auto vylučujúce benzín z výfuku bolo v poriadku, lebo potrava auta je benzín, tak má ísť von z výfuku benzín...

Mám dojem, že ľudia si myslia, že ked vylučujú kyslú moč, tak sú prekyslení. Ale kde berú tú istotu, že ked vylučujú moč zásaditú, že ich organizmus ostáva zásaditý, a nie práve naopak - zostáva viac prekyslený, lebo vylučuje zásady ?
Co ked ovocie v ľudskom tele pôsobí kyselinotvorne, a teoria "minerály z ovocia spôsobujú zásaditosť pre organizmus, hoci ovocie je sladké a kyslé" je prostý OMYL, alebo je to ZAMERNY OMYL ?
MYSLIM, ZE V TOMTO JE VELMI VELA NEDOROZUMENI................. ASI TAK, AKO KED SI LUDIA MYSLELI, A DRVIVA VACSINA SI AJ DNES MYSLI, ZE ZIVOCISNE TUKY V JEDALNICKU (HLAVNE VO VELKOM MNOZSTVE) SPOSOBUJU TUCNOTU TOHO, KTO ICH KONZUMUJE..........ALE TO JE VELKY OMYL - hovori ten, ktory konzumuje 350-400g zivocisnych tukov denne za par dni uz cele 2 ROKY, a citi sa super, a nepribera tuk, lebo tuk sa pribera Z PREBYTKU SACHARIDOV A/ALEBO Z NEDOSTATKU ZIVIN.

Dokážte mi niekto, že ovocie reaguje V LUDSKOM TELE zásadito pre organizmus. DOKAZTE MI TO. Vykašlite sa na meranie z moči (lebo ako vidíte, nič nie je isté...).... Dokážte to INAK, INYM SPOSOBOM, ľudkovia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatný dech
PříspěvekNapsal: pon led 28, 2013 9:44 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
janin píše:
Presne toto momentálne riešime aj my.Môj 17ročný syn má asi tri dni tiež acetónový dych.V moči má len stopy ketónov.Stravoval sa síce cca 3 mesiace na ovocí,veľmi schudol a momentálne nabieha na bezsacharidovú dietu.Zaujímalo by ma tiež,s čím to súvisí.Ďakujem.

Tak nejak zatim nevidim u Vašeho dotazu odpověď, ale určitě by bylo třeba zjistit hladinu cukru a lipidů a dalšího v krvi i v moči. Asi to značí potíže se slinivkou, nebo cukrovka. V lepším případě je to jen tří měsíční konzumací ovoce. Určitě změnit stravu a to hned.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz