Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 6:50 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2016 8:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Jony píše:
Navazují na předchozí příspěvek.
Je mozne, že se candida brání od prvního dne diety či popř., že telo sni už od prvního dne bojuje? Včera celý den vše dobré, ale večer po večeři (okolo 8-8:30) se dostavila zelená průjmová stolice 2* krátce za sebou. Na WCa jsem musel ještě ve 2 hodiny ráno. Dnes ráno byla první stolice opět zelená a neformovana, druhá na tom byla podobne.Během vykonávání potřeby jsem cítil jakési svědění či pálení konečníku.

Dnes jsem zkusil dat 6 tablet Betainu 648 mg s Pepsine najednou k snídani. Ke konci snídaně se minlehce pritizilo od zaludku, ale teď po cca 30 minutách už je to mnohem lepší. Znamená to, že jsem překročil dávku a moje dávka je tedy 5 tabletu?
Dekuji

Kvasinka většinou dosti drsně reaguje na snížení sacharidů ve stravě, tedy možné to je a pokud průjem nebude trvalý, berte ho jako očistný proces.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2016 8:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="RomanoS":30y9wjse]Zdravím,

tohle by Vám mohlo pomoct.

http://scdlifestyle.com/2013/10/4-commo ... -mistakes/
http://scdlifestyle.com/2012/03/how-to- ... mach-acid/

http://www.modernherbalist.com/betaine.html



Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
text-decoration:none\">játra, žlučník. Cituji: "Další význam žaludeční kyseliny je v tom, že v žaludku vytvoří směs s potravou, která se odborně nazývá chymus. Tato směs putuje do oblasti dvanácterníku, kde svou kyselostí podněcuje produkci enz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2016 9:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sc3r0 píše:
Všude se dozvídám že úhrně můžou kvasinky a paraziti v těle jedince vážit i několik kilogramů. Je tedy normální, že během protikvasinkové diety zhubnu několik kilo i přesto, že podle cronometru příjmám o 500kcal denně více než vydám?

Pokud se markantně změní skladba stravy než na kterou je tělo naučené chvilku může trvat než se přizpůsobí. Další možnost proč člověk hubne je že stále není dostatečně, prostě přidejte více, klidně i na dvojnásobek bazálního metabolizmu. Odumírání parazitů by naopak mělo tělu celkem rychle zlepšit možnosti, zbude na něj více když neužírají šmejdi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2016 1:11 pm 
Offline

Registrován: sob čer 07, 2014 11:04 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, pane Jardo rád čtu vaše rady a chtěl bych se zeptat na váš názor ohledně mého výsledku krve. Cítím se pořád unavený slabý, bolest kloubu a svalů, výsledky krve - zvýšené Chlamydie species IgA 1,95, chlamydie pneumoniae IgG 1,47, Mycoplasma pneumoniae IgA 2,77,Borelia IgM 0,91 prý v normě… Děkuji


Přílohy:
krev 2.jpg
krev 2.jpg [ 218.98 KiB | Zobrazeno 12899 krát ]
vysledky krev.jpg
vysledky krev.jpg [ 141.84 KiB | Zobrazeno 12899 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 8:16 pm 
Offline

Registrován: ned led 09, 2011 1:09 pm
Příspěvky: 3
Myslíte si, že je dobrý nápad zahájit boj s candidou třídenním půstem (dietou), kdy bych konzumoval tyto tři dny pouze domácí kysané zelí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 22, 2016 10:14 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2016 5:12 pm
Příspěvky: 61
Paja píše:
Myslíte si, že je dobrý nápad zahájit boj s candidou třídenním půstem (dietou), kdy bych konzumoval tyto tři dny pouze domácí kysané zelí?

Myslím, že větší účinek by měl čistý půst, tedy jen čistá voda. Tři dny půstu dokáží skoro zázraky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2016 8:23 am 
Offline

Registrován: ned čer 26, 2016 8:08 am
Příspěvky: 0
Dobrý den, hltám vaše stránky a chci se zeptat - mají výše zmíněné obtíže souvislost?

ohledně té těhotenské hepatopatie mi doktoři řekli, že není způsob, kterým bych tomu u dalšího těhotenství zabránila. Děje se to z 80% znovu a dříve (kvůli tomu jsem musela předčasně porodit). Připadá mi šílené jen pasivně čekat na opakování. Přitom

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kvasinky?
PříspěvekNapsal: úte čer 28, 2016 7:36 am 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2016 7:28 am
Příspěvky: 14
Jarda píše:
Tak souviset to s ní může i když takto se to poznat nedá, to bych musel znát mnohem více detailů. Spíše si myslím, že nějak provokujete zánět v těle, asi bych vyzkoušel protizánětlivě působící potraviny, hlavně kolagen a glycin, aby se mohla tkáň dobře regenerovat.

zdravim,
je to asi 14 dni, co jsem nasadila ten glycin. mam za sebou prvni 2 klystyry s jablecnym octem, ale neudrzim to dele nez par minut. bolaky ve vlasech se stale objevuji, ale v mensi mire. jen se mi ted objevila gynekologicka kvasinkova infekce, zkousela jsem si nekolikrat zavadet tampon s tea tree oil, ale nejak se toho nemuzu zbavit. stravu se stale snazim drzet ve smyslu paleo, prevazuje syrova zelenina, ale pH moci mam stale nizke. muzete prosim poradit? dekuju moc


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2016 5:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="Sirael":38py8rjr]Dobrý den, hltám vaše stránky a chci se zeptat - mají výše zmíněné obtíže souvislost?

ohledně té těhotenské hepatopatie mi doktoři řekli, že není způsob, kterým bych tomu u dalšího těhotenství zabránila. Děje se to z 80% znovu a dříve (kvůli tomu jsem musela předčasně porodit). Připadá mi šílené jen pasivně čekat na opakování. Přitom

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2016 6:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ivanek7767 píše:
Dobrý den, pane Jardo rád čtu vaše rady a chtěl bych se zeptat na váš názor ohledně mého výsledku krve. Cítím se pořád unavený slabý, bolest kloubu a svalů, výsledky krve - zvýšené Chlamydie species IgA 1,95, chlamydie pneumoniae IgG 1,47, Mycoplasma pneumoniae IgA 2,77,Borelia IgM 0,91 prý v normě… Děkuji

Tak je otázkou zda to o něčem vypovídá, zmíněné výsledky řeší důsledek, nikoliv příčinu. Osobně bych se soustředil na příčiny, tedy nutriční deficity, psychický tlak a předpokládám že i špatné trávení. Pokud toto bude v pořádku, zmíněné breberky se vzdají a zlobit nebudou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2016 6:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Paja píše:
Myslíte si, že je dobrý nápad zahájit boj s candidou třídenním půstem (dietou), kdy bych konzumoval tyto tři dny pouze domácí kysané zelí?

Tak nic tím nezkazíte, předpokládám že si pomůžete, ale jak píše správně členka Polívková normální půst o vodě by byl určitě lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kvasinky?
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2016 7:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
romaneta píše:
zdravim,
je to asi 14 dni, co jsem nasadila ten glycin. mam za sebou prvni 2 klystyry s jablecnym octem, ale neudrzim to dele nez par minut. bolaky ve vlasech se stale objevuji, ale v mensi mire. jen se mi ted objevila gynekologicka kvasinkova infekce, zkousela jsem si nekolikrat zavadet tampon s tea tree oil, ale nejak se toho nemuzu zbavit. stravu se stale snazim drzet ve smyslu paleo, prevazuje syrova zelenina, ale pH moci mam stale nizke. muzete prosim poradit? dekuju moc

Tak klystýr s octem je docela silná káva, to chce trochu mít natrénováno. Vaginální komplikace lze pořešit dodáním vaginálních laktobacilů pomocí aplikátoru který je zpravidla součástí balení a se dá koupit v lékárně. Hodnoty pH ovlivňují silně i emoce, tedy pokud je člověk v psychické nepohodě může i toto být stěžejní faktor a bez toho se pH zvedá docela obtížně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Mam candidu?
PříspěvekNapsal: úte črc 26, 2016 4:22 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2016 3:52 pm
Příspěvky: 1
Dobry den,chcela by som sa spytat,posledne dva tyždne odkedy sme prišli z dovolenky,kde sme sa kupali v bazene,mi začali problemy so zaludkom,varili sme si sami,aj vodu sme mali z domu,takze z toho to nieje..začali sa mi vyhadzovat ruky,svrbiet cele telo,tvorit alergie na potraviny,mala som vraj aj prekysleny organizmus,opuchaju mi usta,svrbi ma v ušiach,bolia ma uši,svrbia ma aj oči,tvoria sa mi modriny,po sladkom mi je hrozne zle,mam bolesti zaludka,akne,zle da mi dycha,citim sa podrazdene,naladovost,mam vytok,svrbenie..myslite si že to može byt ono?
Napriklad som jedla maliny tie boli OK,zjedla som hokaido,uhorky a z nich som opuchla :/
Plus citala som o jablcnom octe,myslite ze to pomoze?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mam candidu?
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2016 9:06 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Co takhle si zajít k doktorům? Hladiny protilátek proti "lecčemus" a jejich nestandardní výše - to zvládnou .... alergologie též nezaškodí. Sama info jaksi nemáte a nezískáte ... řešení je pak na vás ... oni jen doporučí. Co takhle již zítra?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mam candidu?
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2016 2:25 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
Milá Adriano,
odpověď je jednoduchá...máte \":!:\" Má ji totiž každý člověk \":!:\"
Najděte si na tomto fóru téma s touto problematikou, má dost stránek, tak čtěte \":!:\"
Jarda Vás tam nejspíše přesměruje, jelikož vytváříte duplicity z lenosti \":!:\"
Hodně štěstí \":wink:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz