Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 2:10 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 226 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 11:13 am 
Offline

Registrován: pát bře 04, 2011 3:23 pm
Příspěvky: 10
Pane Jardo, neustále vedeme s přítelem debaty, já se snažím jíst co nejlépe a pravidelně sleduji Vaše stránky, on to sice chápe, ale následovat mě nebude, protože jeho neduhy a nemoci "jsou přece normální a má je každý a žít se s tím dá" \":-(\" Chci mu dokázat, o jak moc lépe mu bude, ale stravou se to moc řešit nedá. Chtěla bych začít aspoň od laktobacilů, tabletky a kapsle nepolkne, myslíte, že bylo možné vsypat kapsle laktobacilů do vody s peroxidem hořčíku? Já sama jej užívám a dost mi pomáhá, do něj ale dvě různé věci odděleně asi nedostanu, takže mě napadlo to smíchat. Laktobacilům by kyslík vadit neměl? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 12:30 pm 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2009 2:25 pm
Příspěvky: 164
Používal jste někdy sifon6 od dědka kořenáře a jaké s ním máte zkušenosti?
http://www.dedekkorenar.cz/zbozi-a-prod ... n-p86.html
.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 7:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
mistule píše:
Pane Jardo, neustále vedeme s přítelem debaty, já se snažím jíst co nejlépe a pravidelně sleduji Vaše stránky, on to sice chápe, ale následovat mě nebude, protože jeho neduhy a nemoci "jsou přece normální a má je každý a žít se s tím dá" \":-(\" Chci mu dokázat, o jak moc lépe mu bude, ale stravou se to moc řešit nedá. Chtěla bych začít aspoň od laktobacilů, tabletky a kapsle nepolkne, myslíte, že bylo možné vsypat kapsle laktobacilů do vody s peroxidem hořčíku? Já sama jej užívám a dost mi pomáhá, do něj ale dvě různé věci odděleně asi nedostanu, takže mě napadlo to smíchat. Laktobacilům by kyslík vadit neměl? Děkuji

To by patrně opravdu vadit nijak nemělo, například v produktu Symbi se to vyskytuje také v jedné tabletě. Pro vaši informaci zde je vše, co obsahuje.
Složení:
-magnesium peroxid 80 mg
-lactobacilus acidophillus
-bifidobacterius bifidus
-laktóza a kyselina ascorbová 260 mg
-monohydrát laktózy 200 mg
-extrakt z květu heřmánku 2 mg


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 7:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Pavelka. píše:
Používal jste někdy sifon6 od dědka kořenáře a jaké s ním máte zkušenosti?
http://www.dedekkorenar.cz/zbozi-a-prod ... n-p86.html
.

Nepoužíval, ale to je vlastně Frolův trenažér a ten funguje výborně, čili je to dle mého názoru výborná věc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 8:39 am 
Offline

Registrován: čtv lis 18, 2010 9:04 pm
Příspěvky: 2
Prosím o vašu skúsenosť, resp. názor k užívaniu Magnesium Peroxide Complex. Došiel mi z Centralchem-u uvedený peroxid (aj keď ho v ponuke na stránke svojich produktov nemajú). Na obale nie je uvedený žiaden vzorec, iba text "Magnesium Peroxide Complex, technical grade". Na stránke výrobcu je k produktu č. 433624 uvedený vzorec MgO2 · xMgO, čo tu už bolo uvedené. Je možne takéto zloženie užívať bez zdravotných následkov a môže to mať aspoň nejaký pozitívny účinok ? Alebo to mám vyhodiť ?

Jarda píše:
Já kupuji peroxid hořčíku patrně čistý, ale nedovedu to určitě zodpovědět, to bych se na to musel svého dodavatele vyloženě zeptat, zatím žiji v přesvědčení, že v něm nic jiného namíchané není, ale dnes je možné vše. Nicméně na obalu mám vyloženě napsáno. Složení : Peroxid hořčíku MgO2.

Skúšal ste dotazovať Vášho dodávateľa ?

Skúšal to niekto užívať. \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 8:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
joler píše:
Prosím o vašu skúsenosť, resp. názor k užívaniu Magnesium Peroxide Complex. Došiel mi z Centralchem-u uvedený peroxid (aj keď ho v ponuke na stránke svojich produktov nemajú). Na obale nie je uvedený žiaden vzorec, iba text "Magnesium Peroxide Complex, technical grade". Na stránke výrobcu je k produktu č. 433624 uvedený vzorec MgO2 · xMgO, čo tu už bolo uvedené. Je možne takéto zloženie užívať bez zdravotných následkov a môže to mať aspoň nejaký pozitívny účinok ? Alebo to mám vyhodiť ?

Jarda píše:
Já kupuji peroxid hořčíku patrně čistý, ale nedovedu to určitě zodpovědět, to bych se na to musel svého dodavatele vyloženě zeptat, zatím žiji v přesvědčení, že v něm nic jiného namíchané není, ale dnes je možné vše. Nicméně na obalu mám vyloženě napsáno. Složení : Peroxid hořčíku MgO2.

Skúšal ste dotazovať Vášho dodávateľa ?

Skúšal to niekto užívať. \":?:\"

Dotazování jsem nezkoušel u dodavatele, ale zkoumal jsem daný problém na mnoha místech přičemž jsem dospěl k závěru, že v čisté podobě se patrně vůbec nedodává a mají to tam tedy napsané asi blbě. Nicméně ani to nemohu tvrdit s naprostou jistotou, ale to co máte, je asi v pořádku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 8:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 16, 2010 11:44 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Banska Bystrica
joler píše:
Prosím o vašu skúsenosť, resp. názor k užívaniu Magnesium Peroxide Complex. Došiel mi z Centralchem-u uvedený peroxid (aj keď ho v ponuke na stránke svojich produktov nemajú). Na obale nie je uvedený žiaden vzorec, iba text "Magnesium Peroxide Complex, technical grade". Na stránke výrobcu je k produktu č. 433624 uvedený vzorec MgO2 · xMgO, čo tu už bolo uvedené. Je možne takéto zloženie užívať bez zdravotných následkov a môže to mať aspoň nejaký pozitívny účinok ? Alebo to mám vyhodiť ?

Jarda píše:
Já kupuji peroxid hořčíku patrně čistý, ale nedovedu to určitě zodpovědět, to bych se na to musel svého dodavatele vyloženě zeptat, zatím žiji v přesvědčení, že v něm nic jiného namíchané není, ale dnes je možné vše. Nicméně na obalu mám vyloženě napsáno. Složení : Peroxid hořčíku MgO2.

Skúšal ste dotazovať Vášho dodávateľa ?

Skúšal to niekto užívať. \":?:\"

Riesili sme to na predoslej strane diskusie.

_________________
www.staudinger.sk


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2011 8:34 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 18, 2010 9:04 pm
Příspěvky: 2
Igor píše:
Riesili sme to na predoslej strane diskusie.

to Igor :
Cital som predoslu stranu, ale nebolo tam uvedene ci to niekto uziva.
Vy uzivate Magnesium Peroxide Complex ? Mate s nim pozitivne alebo nejake skusenosti ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2011 5:18 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Moc dobrý a stručný článek především o terapii H2O2:

http://www.jogin.cz/Oxyterapie-lecba-kyslikem/

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2011 9:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Moc dobrý a stručný článek především o terapii H2O2:

http://www.jogin.cz/Oxyterapie-lecba-kyslikem/

Ano, je to opravdu dobrý článek ze kterého se dá čerpat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Peroxid hořečnatý
PříspěvekNapsal: sob zář 03, 2011 11:49 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Slávek Křepelka píše so 03 září 2011 18:41:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 0045#90045

peroxid hořečnatý (porovnání se zahraničím)

100g Ozovit

Kanada cca 30 doláčů = 21.50 Euro
Němci už 8 Euro = 11.20 doláčů
Poláci 53 zlotých = cca 17 doláčů.

Ozovit je jedinný přípravek, který obsahuje pouze peroxid hořečnatý. Všechny ostatní doplňkové sr.č.y v sobě mají namíchané věci a je otázkou, kolik vlastně obsahují toho peroxidu a jak se dají tedy ceny porovnat vzhledem k jedinné aktivní látce o kterou je co stát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Peroxid hořečnatý
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2011 8:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Slávek Křepelka píše so 03 září 2011 18:41:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 0045#90045

peroxid hořečnatý (porovnání se zahraničím)

100g Ozovit

Kanada cca 30 doláčů = 21.50 Euro
Němci už 8 Euro = 11.20 doláčů
Poláci 53 zlotých = cca 17 doláčů.

Ozovit je jedinný přípravek, který obsahuje pouze peroxid hořečnatý. Všechny ostatní doplňkové sr.č.y v sobě mají namíchané věci a je otázkou, kolik vlastně obsahují toho peroxidu a jak se dají tedy ceny porovnat vzhledem k jedinné aktivní látce o kterou je co stát.

To je pravda, většinou tam je velký podíl oxidu hořčíku, což na konzumaci vliv nemá, ale bylo by potřeba dávat větší dávky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 02, 2011 9:57 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
http://www.hlasohled.cz/uploads/Rozhovo ... ichova.pdf

cituji část:
"...zpěv pomáhá okysličovat krev, protože při zpěvu hlouběji dýcháme, a to jistě přispívá
ke zdraví. Dále víme, že při zpívání posilujeme hlavní dýchací sval - bránici, což opět přispívá ke
kvalitnějšímu dýchání, ale také ke zpevnění břišních svalů. Víme, že zpěv podněcuje energii a přispívá
k radosti ze života. Víme, že zpěv spojuje lidi společným prožitkem. A ještě mnohem více …"

Již léta se tzv. nezpěváky (jak odblokovat jejich zábrany a uvolnit hlasivky ap.) zabývá ve svých knihách, přednáškách a kurzech profesorka Tichá. Lze jen doporučit její knihy a články (stačí zadat do googlu PaedDr. Tichá Alena, Ph.D ).

Vlasta Marek zase třeba ukazuje jinou cestu (NIKOLI ZPĚVU ALE BRUMENDA, ZVUKŮ Z HRDLA ap. k uvolnění psych. a fyz. bloků v těle...). Na videu na odkaze níže – od 5 minuty 30 sec. říká, jak uvolňovat hlasivky jednoduše a kdykoli cítíme tlaky stresu...a také vysvětluje proč se tolik lidí dnes stydí zpívat….

http://www.cestyksobe.cz/hoste-ve-studi ... iu/57.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 03, 2011 8:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
http://www.hlasohled.cz/uploads/Rozhovory%20s%20lektory/Otazky_MarketaGerlichova.pdf

cituji část:
"...zpěv pomáhá okysličovat krev, protože při zpěvu hlouběji dýcháme, a to jistě přispívá
ke zdraví. Dále víme, že při zpívání posilujeme hlavní dýchací sval - bránici, což opět přispívá ke
kvalitnějšímu dýchání, ale také ke zpevnění břišních svalů. Víme, že zpěv podněcuje energii a přispívá
k radosti ze života. Víme, že zpěv spojuje lidi společným prožitkem. A ještě mnohem více …"

Již léta se tzv. nezpěváky (jak odblokovat jejich zábrany a uvolnit hlasivky ap.) zabývá ve svých knihách, přednáškách a kurzech profesorka Tichá. Lze jen doporučit její knihy a články (stačí zadat do googlu PaedDr. Tichá Alena, Ph.D ).

Vlasta Marek zase třeba ukazuje jinou cestu (NIKOLI ZPĚVU ALE BRUMENDA, ZVUKŮ Z HRDLA ap. k uvolnění psych. a fyz. bloků v těle...). Na videu na odkaze níže – od 5 minuty 30 sec. říká, jak uvolňovat hlasivky jednoduše a kdykoli cítíme tlaky stresu...a také vysvětluje proč se tolik lidí dnes stydí zpívat….

http://www.cestyksobe.cz/hoste-ve-studi ... iu/57.html

Velice zajímavé a myslím si, že pro mnoho lidí poučné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 8:09 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Dobry den p.Zajíček
Počuli ste už o Frolovom dychacom trenažery
http://www.zdravie.biznisweb.sk/product ... nazer-117/
aky mate na to nazor, stačí aj dýchanie do sifonu?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 226 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz