Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Chřipka a nachlazení
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 7:18 pm 
Offline

Registrován: čtv led 27, 2011 12:18 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den pane Jardo,
dostala jsem včera rýmu (nos nebyl ucpaný, tekla z něj jen voda), dnes ráno mi nebylo dobře, tak jsem zůstala v posteli. Od té doby mi stále narůstá teplota, teď jsem na hodnotě 38,4. Bolí mě jen hlava v oblasti čela, jinak nekašlu ani mě nebolí v krku. Zánět dutin jsem nikdy neměla. Začala jsem provádět nétí pomocí vlastní uriny, nasadila jsem vysoké dávky vit. C (ve formě C askorbátu abych se vyhnula překyselení). Poradíte mi, jestli to dělám správně a jak bych ještě tělu mohla pomoci? Sice nejsem zastánce paralenu, ale mám si ho raději vzít, pokud teplota překročí 39°C ?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chřipka a nachlazení
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 9:34 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
ingeska píše:
Dobrý den pane Jardo,
dostala jsem včera rýmu (nos nebyl ucpaný, tekla z něj jen voda), dnes ráno mi nebylo dobře, tak jsem zůstala v posteli. Od té doby mi stále narůstá teplota, teď jsem na hodnotě 38,4. Bolí mě jen hlava v oblasti čela, jinak nekašlu ani mě nebolí v krku. Zánět dutin jsem nikdy neměla. Začala jsem provádět nétí pomocí vlastní uriny, nasadila jsem vysoké dávky vit. C (ve formě C askorbátu abych se vyhnula překyselení). Poradíte mi, jestli to dělám správně a jak bych ještě tělu mohla pomoci? Sice nejsem zastánce paralenu, ale mám si ho raději vzít, pokud teplota překročí 39°C ?
Děkuji

Já bych do sebe chemii nehnal a raději bych si udělal třeba studený obklad na čelo a krk, nebo zábal, což teplotu vytáhne, ovšem do té zmíněné teploty si toho asi nevšímejte, to je naopak dost prospěšné. Při takto vysoké teplotě nemají termolabilní viry celkem žádné šance a v kombinaci s megadávkami vitamínu C, ovšem myšleno klidně i 20-30 gramů denně, jste z toho celkem rychle venku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Chripka
PříspěvekNapsal: pát říj 21, 2011 8:55 pm 
Offline

Registrován: stř čer 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 43
Dobrý deň,

chripka veľmi zhoršila stav našej pacientky, chytila sa toho jej najslabšieho orgánu-hrubého čreva.Mysleli sme aj, že je to žlčník no na sono povedali že nie. Vlastne to ani na nej nebolo vidieť, že je to chripka, lebo vobec jej netieklo z nosa ani nekašlala, len mala teplotu a stav sa jej zhoršoval- anémia. My sme však od začiatku vedeli, že sme ju nakazili chrípkou, ktorá nás opustila po 5 dňoch. Jej však teplota neustupovala ani po 2 týždňoch.Podávali sme aj trojčátko(teplota sa ešte zvýšila). Nakoniec sme začali podávať koloidné striebro a začala chodiť i na akupunktúru a detoxikáciu detoxikačným prístrojom. Niečo z toho zabralo a ona konečne začala smrkať a kašľať.

Sme z toho veľmi prekvapení a vidíme, že chrípka naozaj dokáže aj zabíjať, a vyvoláva bujnenie a možno i vznik nádoru.

Potrebovalo by to slabé miesto vyliečiť úplne, vraj sú nato dobré okrem štiav aj čaje- prasličkový, nechtíkový, puškvorcový,švédske kvapky, sírna patlanina. A hlavne to všetko dodržiavať.
Prosím Vás o názor ako to ešte liečiť?

Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chripka
PříspěvekNapsal: sob říj 22, 2011 8:40 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
nety píše:
Dobrý deň,

chripka veľmi zhoršila stav našej pacientky, chytila sa toho jej najslabšieho orgánu-hrubého čreva.Mysleli sme aj, že je to žlčník no na sono povedali že nie. Vlastne to ani na nej nebolo vidieť, že je to chripka, lebo vobec jej netieklo z nosa ani nekašlala, len mala teplotu a stav sa jej zhoršoval- anémia. My sme však od začiatku vedeli, že sme ju nakazili chrípkou, ktorá nás opustila po 5 dňoch. Jej však teplota neustupovala ani po 2 týždňoch.Podávali sme aj trojčátko(teplota sa ešte zvýšila). Nakoniec sme začali podávať koloidné striebro a začala chodiť i na akupunktúru a detoxikáciu detoxikačným prístrojom. Niečo z toho zabralo a ona konečne začala smrkať a kašľať.

Sme z toho veľmi prekvapení a vidíme, že chrípka naozaj dokáže aj zabíjať, a vyvoláva bujnenie a možno i vznik nádoru.

Potrebovalo by to slabé miesto vyliečiť úplne, vraj sú nato dobré okrem štiav aj čaje- prasličkový, nechtíkový, puškvorcový,švédske kvapky, sírna patlanina. A hlavne to všetko dodržiavať.
Prosím Vás o názor ako to ešte liečiť?

Ďakujem.

Tak o tom, že chřipka zabije tisíce lidí ročně, není sporu a je to navíc naprosto zbytečné, většinou bohatě stačí se pořádně nacpat céčkem a udržet si srovnané hladiny pH. Pak chřipka prakticky nemá šanci, to by musel být daný jedinec nějak jinak oslaben, ale to je výjimečné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chřipka a nachlazení
PříspěvekNapsal: sob říj 22, 2011 4:09 pm 
Offline

Registrován: stř čer 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 43
Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď. Tak bohužiaľ to len chrípka nebude, aj keď to práve chrípka znova naštartovala - staronovú nevyliečenú chorobu-rakovinu na hrubom čreve(zistené pred rokom a pol). Predtým sme to liečili Breussovou metódou- 42 dňový pôst so šťavami a čajmi- tesne po pôste boli výsledky krvi veľmi dobré bez zápalu, ale čoskoro sa zápal znovu objavil, ale my sme to nebrali vážne, až teraz, keď prišla táto chrípka. Už sme nasadili i B17, čaje a obklady so švédkym horkým. Rozmýšľame i o vyšetrení CT, aby sme vedeli či sa to nerozšírilo- aj keď máme otázku je to potrebné?(kvôli tým stresom)
Prosím Vás aké by malo byť dávkovanie ďalších vitamínov? Vitamín C musí byť v práškový alebo môže byť aj v tabletách.

Ďakujeme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chřipka a nachlazení
PříspěvekNapsal: sob říj 22, 2011 8:51 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
nety píše:
Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď. Tak bohužiaľ to len chrípka nebude, aj keď to práve chrípka znova naštartovala - staronovú nevyliečenú chorobu-rakovinu na hrubom čreve(zistené pred rokom a pol). Predtým sme to liečili Breussovou metódou- 42 dňový pôst so šťavami a čajmi- tesne po pôste boli výsledky krvi veľmi dobré bez zápalu, ale čoskoro sa zápal znovu objavil, ale my sme to nebrali vážne, až teraz, keď prišla táto chrípka. Už sme nasadili i B17, čaje a obklady so švédkym horkým. Rozmýšľame i o vyšetrení CT, aby sme vedeli či sa to nerozšírilo- aj keď máme otázku je to potrebné?(kvôli tým stresom)
Prosím Vás aké by malo byť dávkovanie ďalších vitamínov? Vitamín C musí byť v práškový alebo môže byť aj v tabletách.

Ďakujeme.

Tak chřipka není nemoc, to je stav imunitního selhání, stejně jako rakovina, čili nejde o dva různé problémy, ale jeden. Oba stavy mají základ v překyselení organizmu, čili něco v tomto duchu musíte dělat špatně. Vyšetřovat, kde všude to momentálně je, nemá valný význam, to je stejně v celém těle, bez ohledu na stav výskytu nádorů a zjišťovat to je tedy bezvýznamné. Pokud budete postupovat striktní protikvasinkovou dietou a udržením správného pH, tak jsou vaše šance dost slušné. Vitamíny bych dával v horní hranici denní dávky a nechte si překontrolovat hlavně vitamín D3, který se dělá testem 25-hydroxyvitamin D3. Určitě nezapomeňte na jód a selen, tyto prvky je také stěžejní mít srovnané. Céčko dávejte práškové formou C askorbátu, což nepřekyseluje a funguje velice dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chřipka a nachlazení
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2011 12:07 am 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 12:31 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Kladno
Pročítám jedno fórum na které chodím, a zrovna je tam diskuze na toto téma.Vice než většina uživatelů popisují jako prevenci slivovici. Ne že bych ji pil, ale má to nějaký reálný účinek? Nebo je to přežitek ze zdroje "jedna paní povídala" případně nějaké psychické placebo?

_________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie. Že sny jsou mocnější než skutečnost. Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností. Že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.

- Robert Fulghum


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chřipka a nachlazení
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2011 9:10 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
Elkim píše:
Pročítám jedno fórum na které chodím, a zrovna je tam diskuze na toto téma.Vice než většina uživatelů popisují jako prevenci slivovici. Ne že bych ji pil, ale má to nějaký reálný účinek? Nebo je to přežitek ze zdroje "jedna paní povídala" případně nějaké psychické placebo?

Tak, co vás nezabije, to vás posílí a slivovice dle mého názoru funguje na tomto principu, nicméně kvalitní slivovice občas asi neuškodí, rozhýbe krev a to se breberkám moc nelíbí, ale musí se dávkovat tak, aby pacient mohl ještě chodit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chřipka a nachlazení
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2011 10:00 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Už som viac krát počul, že aj doktor odporučil pacientovi ako prevenciu ranný štamprlík kvalitného domáceho s lyžičkou medu.
Vyskúšané to nemám, tak neviem posúdiť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chřipka a nachlazení
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2011 11:52 am 
Offline

Registrován: stř čer 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 43
Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď,prosím Vás čo máme robiť s ťažkou anémiou z krvácania. Popri protikvasinkovej strave a vitamínových preparátoch, je potrebné úplne vysadiť vitamín E? Niekde som čítala, že odstup pri podávaní železa a vitamínu E by mal byť 9 hodín. Alebo je lepšie prípravky s vitamínom E vôbec nepodávať?
Pri rakovine nesmieme podávať ani žiadne bielkoviny, ani jogurty, kefíry, mandľové mlieko, vajcia?


Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chřipka a nachlazení
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2011 9:00 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
nety píše:
Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď,prosím Vás čo máme robiť s ťažkou anémiou z krvácania. Popri protikvasinkovej strave a vitamínových preparátoch, je potrebné úplne vysadiť vitamín E? Niekde som čítala, že odstup pri podávaní železa a vitamínu E by mal byť 9 hodín. Alebo je lepšie prípravky s vitamínom E vôbec nepodávať?
Pri rakovine nesmieme podávať ani žiadne bielkoviny, ani jogurty, kefíry, mandľové mlieko, vajcia?


Ďakujem.

Prvně zastavit krvácení, což většinou zvládne Ascorutin a při slabším krvácení také potraviny s rutinem, jako pohanka, borůvky a rakytník. Dodat velké množství zelených potravin, jako řasy, nebo mladý ječmen, případně zelený nápoj, pokud ještě natrháte něco zeleného. Zda zcela vysadit éčko, to si jistý nejsem a dodávat uměle železo je také dost problematické, to je ve větších dávkách vyloženě toxické. Osobně bych se tomu železu vyhnul a pokud to bude možné tak železo dodal pouze stravou a zvýšil maximálně jeho přisvojitelnost, což závisí na stavu mědi, molybdenu a kobaltu. Mimo molybdenu to lze prokázat z krve a víte jak si stojíte. Bílkoviny se nedají nedodávat, ty jsou obsaženy i v samotné zelenině, cca 2-4 g na 100 g zeleniny, jde je tedy pouze omezit a nesnažil bych se to dostat pod 0,7 g na kilo ideální váhy a den. Jednoznačně je ovšem vhodné minimalizovat bílkoviny živočišného původu, v tom lze určitě souhlasit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chřipka a nachlazení
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2011 1:35 pm 
Offline

Registrován: stř čer 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 43
Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď. Minerály sa tiež nachádzajú v aloe vera, tak ak by sa to užívalo malo by to stačiť?
Je to naozaj dobré dať si to otestovať nedostatok minerálov a vitamínov z vlasov, ak je človek chorý a nezlepšuje sa to.

Ja som skúšala odčervenie podľa knihy G.P.Malachov: Jak se zbavit parazitu. 4 lyžice koňaku 5 hviezdičkového(napr.Napoleon) +4 lyžice čaju ráno nalačno, po pol hodine 2-4 lyžice ricínového oleja. Berie sa to 3 dni ráno. Červíky sa odlepia zo sliznice a vychádzajú von. Treba byť doma!
Je to dobré, ale odčervuje to len tráviaci trakt, na ostatné orgány je potrebné použiť trojčátko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chřipka a nachlazení
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 9:58 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
nety píše:
Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď. Minerály sa tiež nachádzajú v aloe vera, tak ak by sa to užívalo malo by to stačiť?
Je to naozaj dobré dať si to otestovať nedostatok minerálov a vitamínov z vlasov, ak je človek chorý a nezlepšuje sa to.

Ja som skúšala odčervenie podľa knihy G.P.Malachov: Jak se zbavit parazitu. 4 lyžice koňaku 5 hviezdičkového(napr.Napoleon) +4 lyžice čaju ráno nalačno, po pol hodine 2-4 lyžice ricínového oleja. Berie sa to 3 dni ráno. Červíky sa odlepia zo sliznice a vychádzajú von. Treba byť doma!
Je to dobré, ale odčervuje to len tráviaci trakt, na ostatné orgány je potrebné použiť trojčátko.

Tento postup jsem zde již také někde popisoval, ale odezva moc nebyla, asi je to tu samý abstinent.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chřipka a nachlazení
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 8:19 pm 
Offline

Registrován: stř čer 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 43
Odčrevnenie s koňakom naozaj funguje,
na toaletnom papieri uvidíte vajíčka, červíky biele, čierne alebo červené ako štvrťka čerešne.

Vyskúšajte!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chřipka a nachlazení
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 9:19 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
nety píše:
Odčrevnenie s koňakom naozaj funguje,
na toaletnom papieri uvidíte vajíčka, červíky biele, čierne alebo červené ako štvrťka čerešne.

Vyskúšajte!!!

To já vím, škoda, že nemáte nějakou fotku, to je daleko inspirativnější.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz