Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Motání hlavy
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 12:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Andrea píše:
To určitě udělám, musím najít nějakou laboratoř a není to drahé \":)\". Pokud příjdu na to, čím to bylo, určitě to sem napíšu... ale doufám, že to zmizí samo. Možná jsem si nějak hnula s krční páteří, sice mě nebolí, ale cvičím jógu teď hodně s ohybáním páteře. Zvláštní je, že mi PH teď v 10 hod. kleslo ze 7,6 na 6, 4 - 6, 6., přitom jím zásady...vlastně po hroznovém vínu (cukry) a to můžou být zas kvasinky. Ty by to taky mohly dělat, protože jsem teď jedla hodně zeleniny místo ovoce (minimum cukrů), na které jsem ve velkém jinak zvyklá. Dřív jsem měla známky rozlezlých kvasinek a se zdravým životem to zmizelo, vč. únavy a teplot, cestovacích bolestí po těle ...

Akorát mě mrzí, že po vysazení antikoncepce mi hned na další roční prohlídce našli ASCUS (jakoby si něco museli napsat do zprávy, před tím nikdy NIC) - jsou to buňky neznámého původu na děložním čípku, které tam nic prý nedělají, ale musela jsem teď po půl roce opět na vyšetření a dokonce mě naháněli telefonicky (což je divné), rozhodně to tam být nemá. Rakovinu to nezpůsobuje a neví se, co to je (buňky neznámého původu)...tak doufám, že výsledek bude tentokrát negativní. Prý je to časté a kamarádka to měla taky, tak to zkusím ještě napsat do samostatného tématu, nenašla jsem o tom tady nic, třeba to ještě někomu pomůže.

Doma změřím tlak...

Děkuji \":)\"

To určitě dejte vědět, toto téma se zde ještě neřešilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Motání hlavy
PříspěvekNapsal: sob lis 05, 2011 9:17 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Longerr píše:
A existuje nejaky (lekarsky) test ako by sa dalo zistit ci mam v tele premnozene kvasinky alebo nie?

Ano, ale většinou na to vyžadují biopsii, čili nic příjemného to určitě není.

ale no tak \":lol:\" stačí stěry se sliznic, rozbor stolice atd. biopsie určitě ne...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Motání hlavy
PříspěvekNapsal: sob lis 05, 2011 9:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
ale no tak \":lol:\" stačí stěry se sliznic, rozbor stolice atd. biopsie určitě ne...

To je pravda, tak se to oficiálně zjišťuje, ale většinou se nic nezjistí a vyšetření se musí mnohokrát opakovat, zatím co biopsie to řeší ihned.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz