Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 23, 2018 4:42 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: čtv pro 14, 2017 5:16 pm 
Administrátor
Administrátor

ash píše:
ja jsem po chemoterapii odboural veskere prasky co nejdrive, cca do 14 dnu ale asi jsem byl v jine situaci. kazdopadne kdyz se nekdo da na chemoterapii mel by k tomu automaticky delat klystyry. to je ma osobni zkusenost. mazat konecnik i zevnitr kokosakem s konopim, treba konopne cipky. mel jsem po chemoterapii konecnik pekne zlikvidovany, ty odpady a zastaveny stolice v cloveku pekne hnije a skodi mozna vic nez samotna chemoterapie... takze cistit klystyrem, pecovat kokosakem s konopim a odbourat prasky. ale je to jen haseni tech nejvetsich problemu. bylo by fajn resit i celkove vyzivu a dalsi ocisty.
jinak rovnal jsem stolici a traveni cca rok az rok a pul ale asi bych to ted se zkusenostmi zvladl i rychleji.

Tam je opravdu zásadní problém že lékaři do člověka naperou silné jedy které podle mnoha zkušeností i rakovinné buňky likvidují, ale již neřeší to odstranění těch pochcípaných buněk z organizmu podporou jater a vylučovacích orgánů. Pokud vezmete v potaz že náš největší orgán je kůže tak proč ji nevyužít k pocení když tudy se dá z těla dostat daleko nejvíce bordelu ve srovnání s čímkoliv jiným. Máte plnou pravdu že v takové kombinaci by byla velká síla a úspěšnost léčby by se tím podle všeho zásadně zvýšila.

PříspěvekNapsal: sob črc 07, 2018 1:03 am 

Jarda píše:
Osobně bych to viděl na nedostatek HCl v žaludku, což má zcela zásadní vliv na kvalitu trávení i stolice a pokud tam není dosaženo pH nižší než 3 tak některé další pochody v těle prakticky nefungují. Například se téměř nevylučuje žluč a pankreatické enzymy. Udělejte si krkací test, prohlédněte důkladně barvu stolice a pokud není kaštanově hnědá je téměř jisté že je problém právě zde. Bentonit má obrovské sorpční schopnosti, tedy stáhne jak toxiny které vznikají jako produkt špatného trávení, tak stolici zahustí a mimo to ještě likviduje nějaké šmejdy, tedy působí hodně komplexně. Sice tedy problém zdánlivě řeší, ale množství produkované HCl v žaludku nemá jak nahradit.

Prosím Vás, to aktivní uhlí se bere 30 minut před jídlem nebo po jídle?
Děkuji.

PříspěvekNapsal: sob črc 07, 2018 8:14 am 
Administrátor
Administrátor

krasnagadgetka píše:
Prosím Vás, to aktivní uhlí se bere 30 minut před jídlem nebo po jídle?
Děkuji.

Já bych řekl že to je skoro jedno, ale asi lepší po jídle. Funguje jako vysavač toxinů, prostě takový lapač jedů.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]