Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 20, 2018 3:04 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vše okolo průjmů
PříspěvekNapsal: čtv pro 14, 2017 5:16 pm 
Administrátor
Administrátor

ash píše:
ja jsem po chemoterapii odboural veskere prasky co nejdrive, cca do 14 dnu ale asi jsem byl v jine situaci. kazdopadne kdyz se nekdo da na chemoterapii mel by k tomu automaticky delat klystyry. to je ma osobni zkusenost. mazat konecnik i zevnitr kokosakem s konopim, treba konopne cipky. mel jsem po chemoterapii konecnik pekne zlikvidovany, ty odpady a zastaveny stolice v cloveku pekne hnije a skodi mozna vic nez samotna chemoterapie... takze cistit klystyrem, pecovat kokosakem s konopim a odbourat prasky. ale je to jen haseni tech nejvetsich problemu. bylo by fajn resit i celkove vyzivu a dalsi ocisty.
jinak rovnal jsem stolici a traveni cca rok az rok a pul ale asi bych to ted se zkusenostmi zvladl i rychleji.

Tam je opravdu zásadní problém že lékaři do člověka naperou silné jedy které podle mnoha zkušeností i rakovinné buňky likvidují, ale již neřeší to odstranění těch pochcípaných buněk z organizmu podporou jater a vylučovacích orgánů. Pokud vezmete v potaz že náš největší orgán je kůže tak proč ji nevyužít k pocení když tudy se dá z těla dostat daleko nejvíce bordelu ve srovnání s čímkoliv jiným. Máte plnou pravdu že v takové kombinaci by byla velká síla a úspěšnost léčby by se tím podle všeho zásadně zvýšila.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]