Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:49 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zánět žaludku
PříspěvekNapsal: pon pro 08, 2014 1:27 am 
Offline

Registrován: pon pro 08, 2014 12:33 am
Příspěvky: 1
Diky fb alternativní medicina jsem dostala tip na tento web. Stále hledám ptám se a nikdo mi nic moc neřekne na můj problém. Asi před 4 měsíci jsem prodělala zánět žaludku. .fibroskopie prokázala několik erozi změnila jsem úplně jídelníček vynechala lepek, maso a sladké šla jsem z váhou prudce dolů 12 kg během 14-20 dnů než jsem prodělala zánět žaludku měla jsem krevní testy v pořádku po zhubnutí mám zvyšené jaterní testy, kyselinu močovou **, cholesterol od 5,5-7 , vypadávají mi vlasy, jsem stále unavená a mám hrozně silnou menstruaci. Pod dohledem lékařů jsem mmt na imunologii mám ANA screening ***, a slabě zvyšeny Ena.. RS po MR se neprokázala. Pomalu jsem se začala cítit dobře nevolnosti od špatného trávení přešli a teď se mi zas začalo nafukovat břicho - žaludek a pořad říkám po jídle .. ten nadmutný žaludek je nepříjemný tlak až se mi špatně dýchá . Jinak je mi 36 let před 3 lety jsem vážila 45kg po 2 dceři 85kg ( hormonální porucha mela jsem v těhotenství problémy a během 2 měsíců takto přibrala ) nyní 70kg klesá mi váha už tak 0,5kg za týden, měřim 160cm. Nevím zda je to podstatné ale mám 2 dcery s krevní skupinou A+ já mám A-.. po 2 porodu jsem měla velmi zvyšeny jaterní testy a 14 dní byla dele v porodnici muže v tom mem problému byt i jina krevní skupina .. Prosim co by jste mi poradil od A do Z jsem ve všem nováček . S pozdravem Lucka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: po zánětu žaludku
PříspěvekNapsal: úte pro 09, 2014 12:16 pm 
Offline

Registrován: pon bře 19, 2012 11:43 am
Příspěvky: 26
podla mna je to vsetko zo zanesenej pecene, alebo z nejakeho parazita co tam byva. takze ju treba ocistit, navod je v inej kapitole.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět žaludku
PříspěvekNapsal: ned pro 14, 2014 2:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
LuckaK píše:
Diky fb alternativní medicina jsem dostala tip na tento web. Stále hledám ptám se a nikdo mi nic moc neřekne na můj problém. Asi před 4 měsíci jsem prodělala zánět žaludku. .fibroskopie prokázala několik erozi změnila jsem úplně jídelníček vynechala lepek, maso a sladké šla jsem z váhou prudce dolů 12 kg během 14-20 dnů než jsem prodělala zánět žaludku měla jsem krevní testy v pořádku po zhubnutí mám zvyšené jaterní testy, kyselinu močovou **, cholesterol od 5,5-7 , vypadávají mi vlasy, jsem stále unavená a mám hrozně silnou menstruaci. Pod dohledem lékařů jsem mmt na imunologii mám ANA screening ***, a slabě zvyšeny Ena.. RS po MR se neprokázala. Pomalu jsem se začala cítit dobře nevolnosti od špatného trávení přešli a teď se mi zas začalo nafukovat břicho - žaludek a pořad říkám po jídle .. ten nadmutný žaludek je nepříjemný tlak až se mi špatně dýchá . Jinak je mi 36 let před 3 lety jsem vážila 45kg po 2 dceři 85kg ( hormonální porucha mela jsem v těhotenství problémy a během 2 měsíců takto přibrala ) nyní 70kg klesá mi váha už tak 0,5kg za týden, měřim 160cm. Nevím zda je to podstatné ale mám 2 dcery s krevní skupinou A+ já mám A-.. po 2 porodu jsem měla velmi zvyšeny jaterní testy a 14 dní byla dele v porodnici muže v tom mem problému byt i jina krevní skupina .. Prosim co by jste mi poradil od A do Z jsem ve všem nováček . S pozdravem Lucka

Obávám se že hledáte problém zcela někde jinde než opravdu je. Záněty, nebo li "itidy" značí většinou zamoření nějakým malým šmejdem a nedostatečnou schopností nadledvin na tento stav reagovat. Některé z příznaků na to sedí, jiné podstatné skutečnosti nezmiňujete, ale pokud se budíte v noci mezi 1-3 hodinou ranní, je to skoro jisté. Podle všeho jde i o vážnější nutriční deficit v oblasti minerálů a vitamínů, což pak stav dále komplikuje. Poradit od A do Z je nemožné, to si to tu musíte přečíst všechno, ale klidně mě zavolejte a vysvětlím co se dá. Jinak určitě bych jako první opatření začal čistit střeva a játra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět žaludku
PříspěvekNapsal: pon dub 11, 2022 5:48 pm 
Offline

Registrován: stř zář 22, 2021 4:27 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den, byla mi zjištěna vředová nemoc - žaludeční afty . Beru blokátory žaludeční kyseliny a držím přísnou dietu ,zhubl jsem 12 kg. Trvá to už několik měsíců a stále bez uspechu. Mám dost nepříjemné příznaky- Nauzea,bolesti břicha v oblasti žaludku. Můžete mi poradit jak si pomoct? díky moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět žaludku
PříspěvekNapsal: pon dub 11, 2022 7:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kubasan píše:
Dobrý den, byla mi zjištěna vředová nemoc - žaludeční afty . Beru blokátory žaludeční kyseliny a držím přísnou dietu ,zhubl jsem 12 kg. Trvá to už několik měsíců a stále bez uspechu. Mám dost nepříjemné příznaky- Nauzea,bolesti břicha v oblasti žaludku. Můžete mi poradit jak si pomoct? díky moc

Tak základem je krkací test který podle všeho spíše ukáže deficit HCl v žaludku a proto ta poškození. Krátkodobě si lze většinou pomoci malým množstvím čerstvé bramborové šťávy, nebo trochu rozmixované, nebo rozžvýkané syrové brambory, ale dlouhodobě musíte obnovit přirozenou tvorbu HCl, což zajistí uzavírání jícnového svěrače žaludku a sníží uvedené komplikace. Vzhledem k tomu že se bavíme o chronickém zánětu pak je na místě i silné prohřátí dané oblasti, což můžete snadno vyzkoušet a zpravidla se zánět dosti slušně redukuje. Každopádně bez dostatečné tvorby HCl v žaludku asi problém neodstraníte a pokud si dobře pamatuji tak v jiných vláknech se zde toto téma již několikrát probíralo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz