Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 124 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 11:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
zdravym Vas Jardo trosku pootrvujem siel som darovat krv so zenou a mne namerali 114 krvnych dosticiek neviem v com sa to udava ale ma to byt (140-440) a bielych krviniek 5 a ma byt (5-12) ak sa nemylim a zena zasa 107 cervenych krviniek a ma mat 120 minimum takze jej povedala ze jej by mali darovat krv ako sa to da dostat do normalu? pytala sa ma ci som nemal nijake vyrusove ochorenie.a potom povedala ze to moze byt nieco s presnostou ze to zisti az pod mikroskopom.ze nech pridem o dva tyzdne a nech si nerobim starosti lebo zle hodnoty su uz v inych cislach no neviem akych vdaka

Tak uvidíte co vám řekne, ale bílé i červené krvinky umí kyselina chlorovodíková, dokonce i pouze podávaná orálně, případně bílé umí velké dávky vitamínu C a červené musíte vyhnat z jater mědí a molybdenem. Jedná se ovšem o dost toxické látky, čili před případným podáváním si to pořádně nastudujte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 11:45 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
ako inak sa da uzivat chlorovodikova? ak nie oralne este to neumim ako vy a tie vysledky s krvou mam len teraz take a to sa cudujem zdravujem sa omnoho lepsie ako niekto a robim aj na detoxikaciach criev aj pecene mam 3tiu zasebou a s uspechom a potreboval by som podporit Slezinu viete ako na nu? ako ocistit a co uzivat vdaka Jardo ste koumak


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 6:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
ako inak sa da uzivat chlorovodikova? ak nie oralne este to neumim ako vy a tie vysledky s krvou mam len teraz take a to sa cudujem zdravujem sa omnoho lepsie ako niekto a robim aj na detoxikaciach criev aj pecene mam 3tiu zasebou a s uspechom a potreboval by som podporit Slezinu viete ako na nu? ako ocistit a co uzivat vdaka Jardo ste koumak

Dá se mimo orální aplikace píchat v injekcích a to jak intramuskulárně-do svalu, tak intravenózně-do žíly. Je to ovšem pro většinu lidí dost nedosažitelné, protože se jehel bojí a přitom se jedná o velice účinný postup. Na vašem místě bych neřešil nyní jednotlivé orgány, ale krev a je jedno jak, funguje od chození po lese, přes detoxikační vaničku, Godzilu a živou vodu, třeba i Frolův trenažér, sanování a mnoho dalších metod. Po srovnání krve se srovná i slezina a nyní bych ji samostatně neřešil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 9:59 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
dakujem a ako by som si zhotovil tu Godzilu bol som na fore u pramene tam je to dost pomiesane chcem radu od vas na ako dlho sa to priklada a kde a na aky zdroj to mate napojene a ci si to striedate tu polaritu a ky prud vlastne preteka ked vsetko zalezi od odporu tela a stycnich ploch vdaka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 9:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
dakujem a ako by som si zhotovil tu Godzilu bol som na fore u pramene tam je to dost pomiesane chcem radu od vas na ako dlho sa to priklada a kde a na aky zdroj to mate napojene a ci si to striedate tu polaritu a ky prud vlastne preteka ked vsetko zalezi od odporu tela a stycnich ploch vdaka

Napětí se používá na celé tělo, až do výšky uší, 6V a nad uši už bych dával maximálně 3V. Doba aplikace na jedno místo, nebo okruh je 5 až 15 minut a okruh je myšleno třeba, že se na elektrody postavíte bosýma nohama a máte tedy okruh přes pánevní dno, což umí třeba problémy konečníku, nebo prostatu a další orgány v té dráze kudy napětí prochází. Zdroj musí být z důvodu bezpečnosti vždy pouze akumulátorová baterie a nikdy nesmí být v průběhu léčby připojena k síti, třeba nabíječkou. Na polaritě moc nezáleží, ale na mínus pólu to bude pálit daleko více, čili třeba budete muset elektrody střídat po nějaké době aplikace, ale nutné to není. Jediné omezení je, aby vás elektrody nepopálily a tento stav se reguluje jejich vlhkostí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 2:24 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
vdaka davam sa na to


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 9:00 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
takze mam to zhotovene a hned aj vyskusane take mravcenie som citil ,no bateriu mam 9V ale zalezi hlavne na prude ale ten je zasa zavisly od odporu takze ake prudi maju pretekat ,viem odpor sa bude menit zavislosti od plochy a mnozstva vody a ako casto denne praktikovat toto?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 7:46 am 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
cimo píše:
takze mam to zhotovene a hned aj vyskusane take mravcenie som citil ,no bateriu mam 9V ale zalezi hlavne na prude ale ten je zasa zavisly od odporu takze ake prudi maju pretekat ,viem odpor sa bude menit zavislosti od plochy a mnozstva vody a ako casto denne praktikovat toto?

Můžu se zeptat jaké houbičky jste použil?Já totiž ty viskozní nemůžu NIKDE sehnat.Děkuji.Zdenin.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 9:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
takze mam to zhotovene a hned aj vyskusane take mravcenie som citil ,no bateriu mam 9V ale zalezi hlavne na prude ale ten je zasa zavisly od odporu takze ake prudi maju pretekat ,viem odpor sa bude menit zavislosti od plochy a mnozstva vody a ako casto denne praktikovat toto?

Těch 9V je docela dost, čili s tím na hlavu určitě ne a na zbytku těla také opatrně opravdu bezpečné je napětí 6V, protože tělo jede normálně na 4,5V a i těch 6V je docela dost. Doba aplikace je tak 5-15 minut na jedno místo, nebo okruh a klidně i několikrát denně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 10:45 am 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
ty hubicky som kupil v COOP jednota za 0,99 centov jarda vdaka idem kupit 6V bateriu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2011 9:10 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
tak som sa pokusil darovat krv zasa teda pred tyzdnom som mal tie Trombocity 127 a teraz som myslel ze to bude ok ale povedala ze mam 115 este menej a ta presnost na nieco uz si nepametam pozerala to cez mikroskop ze to bolo dobre kazala aby som uzival B-komplex ja uzivam pangamin s Bifi aj doplnky .uzivam aj jod dost dlho takze neviem co to ma byt a neviem ako sa na kvalite krvy podielaju trombocity,viem ze hraju ulohu v pripade poranenia aby clovek nevykrvacal ked som sa stravoval pred rokmi horsie mal som vysledky s pred 3 rokov a vsetky udaje som mal v strede cize OK a teraz ked pracujem na sebe tak trombocity su male pijem aj cvklove cerstve stavy co si odstavujem asi nijake plesne ,lebo mam stale na nohe ,mezi prstami svrbi a mam osupanu aj kozu na tych miestach a ze vraj to je hlavne plesne znutra ako len plesen na nohach ale mam to len medzi malickom,kedysi mi nato davala tinkturu taku pripominalo mi to jodovu tin kturu ale to trocha stipalo pri aplikaciia a aj chladilo neviem co to bolo ale po tom mi tpo zmizlo ale mam podozreni na CANDIDU z pluvacieho testu mam priznaky ,a tomu aj pripisujem tie akne ktore mam od 18 rokov no nie vtakej miere zasa ale ja myslimze za to vsetko moze Candida aj ked ma nic take netrapi alebo nijake kvasinky co vy nato ? daka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 9:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
tak som sa pokusil darovat krv zasa teda pred tyzdnom som mal tie Trombocity 127 a teraz som myslel ze to bude ok ale povedala ze mam 115 este menej a ta presnost na nieco uz si nepametam pozerala to cez mikroskop ze to bolo dobre kazala aby som uzival B-komplex ja uzivam pangamin s Bifi aj doplnky .uzivam aj jod dost dlho takze neviem co to ma byt a neviem ako sa na kvalite krvy podielaju trombocity,viem ze hraju ulohu v pripade poranenia aby clovek nevykrvacal ked som sa stravoval pred rokmi horsie mal som vysledky s pred 3 rokov a vsetky udaje som mal v strede cize OK a teraz ked pracujem na sebe tak trombocity su male pijem aj cvklove cerstve stavy co si odstavujem asi nijake plesne ,lebo mam stale na nohe ,mezi prstami svrbi a mam osupanu aj kozu na tych miestach a ze vraj to je hlavne plesne znutra ako len plesen na nohach ale mam to len medzi malickom,kedysi mi nato davala tinkturu taku pripominalo mi to jodovu tin kturu ale to trocha stipalo pri aplikaciia a aj chladilo neviem co to bolo ale po tom mi tpo zmizlo ale mam podozreni na CANDIDU z pluvacieho testu mam priznaky ,a tomu aj pripisujem tie akne ktore mam od 18 rokov no nie vtakej miere zasa ale ja myslimze za to vsetko moze Candida aj ked ma nic take netrapi alebo nijake kvasinky co vy nato ? daka

Tak kandida umí udělat s krví celkem zázraky hlavně v tom negativním slova smyslu. Dále dobrá krev záleží na více faktorech, čili mě se zdá, že vám chybí i mnoho dalších látek jako třeba měď, mangan, molybden a třeba i další. Rozhodně by bylo vhodné si to zjistit vlasovou analýzou a pak deficity srovnat. Godzila vymlátí při pravidelné aplikaci z krve skoro všechno, ale minerály bohužel nedodá. Celý problém se srážlivostí krve může také ovlivňovat mnoho faktorů, dokonce i špatná funkce některých žláz, nebo přebytek některých látek, třeba lignanů z lněného semínka, nebo lněný olej a další.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 2:02 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
dakujem ale na mineraly uzivam http://www.iherb.com/Now-Foods-Bone-Str ... s/437?at=0 a dalsie ako ste mi radil horcik po lyzickach kym sa nepokadim beriem uz 1 mesiac jod beriem ale 1,5 roka 2% na pokozku teplotny test mam priemer 36,8 takze asi ok flak mi zmizne za 10 hodin,u doktorky som bol ta ma poslala na gastro nech mi vysetria zlcnik a to som len chcel predpisat HCL+ pepsin lebo normalne mi to neurobia a poslala ma aj na ocne aj krv mi chcela brat ze som tam dlho nebol no to bolo a to som chcel iba predpisat tu kyselinu a ze mi ju nepredpise a tak ,dam si u neho zistit tu kandidu ak sa tam zistuje a ci sa to da presne identifikovat co myslite ci staci ten pluvaci test? ten mam pozitivny ale u mna su problem sacharidy hlavne kombinacie kedze oblubujem spagety hlavne talianske jedla ale stravujem sa aj tak uz 80% lepsie a skusam obmedzovat toto a mliecne jem iba zakysane doma vyrobene ziadne kupovane Kedze mi pridu pripravky z IHerbu idem precovat na tej diete protikandidovej len neviem ak uzivam pangamin Bifi ci je vhodny pri tejto diete?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
dakujem ale na mineraly uzivam http://www.iherb.com/Now-Foods-Bone-Str ... s/437?at=0 a dalsie ako ste mi radil horcik po lyzickach kym sa nepokadim beriem uz 1 mesiac jod beriem ale 1,5 roka 2% na pokozku teplotny test mam priemer 36,8 takze asi ok flak mi zmizne za 10 hodin,u doktorky som bol ta ma poslala na gastro nech mi vysetria zlcnik a to som len chcel predpisat HCL+ pepsin lebo normalne mi to neurobia a poslala ma aj na ocne aj krv mi chcela brat ze som tam dlho nebol no to bolo a to som chcel iba predpisat tu kyselinu a ze mi ju nepredpise a tak ,dam si u neho zistit tu kandidu ak sa tam zistuje a ci sa to da presne identifikovat co myslite ci staci ten pluvaci test? ten mam pozitivny ale u mna su problem sacharidy hlavne kombinacie kedze oblubujem spagety hlavne talianske jedla ale stravujem sa aj tak uz 80% lepsie a skusam obmedzovat toto a mliecne jem iba zakysane doma vyrobene ziadne kupovane Kedze mi pridu pripravky z IHerbu idem precovat na tej diete protikandidovej len neviem ak uzivam pangamin Bifi ci je vhodny pri tejto diete?

Ty minerály neposoudím, ale já takové multi přípravky nedoporučuji a s tím jódem to vypadá, že ho nepotřebujete. Plivací test je celkem spolehlivý, nicméně pokud vás vyšetří a bude to zadarmo, tak proč ne. Špagety a pangamin na kandidu určitě dobré nejsou a radil bych je vynechat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2011 4:33 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Zdravím!
Nevíte čím zvednout bílé krvinky?HCL a vit. C beru a přesto mi bylo u doktora zjištěno snížené množství leukocitů(bílých krvinek?).
Jinak v úterý jedem s Míšou na to vyšetření a pak dáme hned vědět.A o víkendu jedem do Poděbrad tak bychom se zastavili dokoupit nějaké věci.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 124 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz